Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#136951) po1son válasza IMIIKE1998 (#136948) üzenetére


po1son
addikt

Ritkán szoktak a játékban lévő tankok camojához nyúlni.
Matematikailag 343 méteren belül spotolnak be, ha nincsen álca bónuszod és áll a tank, de van álcafestés, testvériség, venti, csoki és 45%on van az álcázás skill.
Itt tudod megnézni és utána számolgatni.

Papooo - user error

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136952) fradi81 válasza Papooo (#136949) üzenetére


fradi81
veterán

Az s51 pont nem csinál ilyeneket olyan lassan fordul. Ha nem érzed az arty nerfet lehet túl sokat mész könnyű tankkal, lomhán :)

Ezt az idiótát miért nem rakták még ki a topikból?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#136953) IMIIKE1998 válasza po1son (#136951) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Csoki nincs, csak bia+álca, mert kell a tűzoltó.

(#136954) Papooo válasza fradi81 (#136952) üzenetére


Papooo
senior tag

Volt S-51-em, de kb 10 csata után eladtam, mert használhatatlan volt.
Egy t95 fürgesége, a Mount everest camója megfejelve egy paracsnok és irányzó nélküli kv2 pontosságával.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#136955) Dr.Én válasza fradi81 (#136952) üzenetére


Dr.Én
veterán

Mindelhol akad egy-két udvari bolond

WOT: kissio

(#136956) jr1994 válasza #21346560 (#136945) üzenetére


jr1994
addikt

Ebben a hozzászólásban annyi magas labdát dobtál fel, hogy ha akarnám, nem győzném lecsapni :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#136957) rlazol válasza DaGuardian (#136942) üzenetére


rlazol
addikt

A játék Fehéroroszországból származik - a sok kötődés ellenére - nem azonos Oroszországgal. Fehéroroszországban a homoszexualitásnak semmilyen kriminalisztikai vonzata nincs.
Ami Oroszországot illeti: a homoszexualitást mentális zavarnak tekintik és magas a társadalmi diszkrimináció is. Valóban létezik ott olyan törvény, ami alapján a homoszexualitás ill. azzal kapcsolatos anyagok terjesztése büntethető, de ez KIZÁRÓLAG pénzbüntetést jelen. Börtön, pláne halálbüntetés fel se merül.

Hozzászólásod ennek alapján nagy fokú ismerethiányról tanúskodik, és amit viccesnek szántál az leginkább szégyellni való ostobaság. :((( Magadat járatod le az ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#136958) IMIIKE1998 válasza jr1994 (#136956) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Kíváncsi lennék a statjára, mer "jó játékos" biztos...

(#136959) Balesz1899 válasza rlazol (#136957) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Iszonyú jó fejnek hiszi magát, de sorra lövi az öngólokat. Nem baj, előbb-utóbb repül, addig meg van kin röhögni. Ha más nem, szánalomból...

[ Szerkesztve ]

(#136960) #21346560 válasza IMIIKE1998 (#136958) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem titkos a stat, nézd meg bátran!

(#136961) DaGuardian válasza rlazol (#136957) üzenetére


DaGuardian
tag

Szerintem jó poén volt a halálbüntetés emlegetése. ;]

(#136962) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

t-28 botoskodas [link]

ill asszem jagtiger 88ra nem volt meg eddig: [link]
jól adta a kreditet is :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#136963) BÁ Nutrition válasza #21346560 (#136960) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi a neved a jatekban?

"A jó játékos eddig is el tudott bújni a rossz meg ezután is szidja őket..." ez azert sok esetben eleg lol, nem gondolod? van egy rakas full nyilt map a jatekban, bujj el a fold ala. sokkal kevesbe zavaro ez a stunnolas mint a 1 hit. bar azert igy is elnyomom mind a tiz feljelentest artykra ha jatszok. :P

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#136964) ollie


ollie
MODERÁTOR

DezGamez videójában feltornázta a teszt szerveren a T62A dpm-jét 3800 fölé. Ezt az új felszerelésekkel, meg consumable-vel (nem tudom hogyan fordították magyarra), melyeket csak olyan pénzzel lehet megvenni, melyet rankeddel lehet szerezni. Ezzel az a baj, hogy még jobban ki fog nyílni az olló az unicumok és az átlagjátékosok között, mert utóbbiak nem tudnak annyi ilyen új pénzt szerezni, hogy folyamatosan használják az új consumable-t (vagy a felszerelésnél nem tudják majd a legtöbb tankjukat felszerelni). Gratulálok a WG-nek egyre jobban elcseszi a játékot. Már csak azért sem érthető, mert nem lehet ezeket golddal venni, csak és kizárólag az új pénzzel, melyet a rankednél lehet szerezni. aztán persze lehet, hogy beteszik a prémium shopba ezt a pénznemet is...

[link]

***

(#136965) Jadro válasza ollie (#136964) üzenetére


Jadro
veterán

Ez így elég szar lesz. Lehet itt fogom abbahagyni. Nem lesz egyszerű lejönni a szerről, de ha nagyon elcseszik így a játékot - aminek amúgy is elég baja van már - akkor muszáj lesz találni mást.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#136966) rlazol válasza ollie (#136964) üzenetére


rlazol
addikt

consumable: fogyócikk

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#136967) kchryss válasza ollie (#136964) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nem fogják bevezetni. Fel szokott lázadni a wot közösség ha ilyen buffolós dolgokat akarnak bevezetni. Az emblémák bónusza is megbukott, ez is hasonló lenne.

Más téma:
Tegnap kiadták az új elvárt értékeket a wn8-hoz.
Itt (katt) lehet bogarászni. A delta értékek jelentik a változást az előző verzióhoz képest.
Annyit látok hogy a 30 napi wn8-am az 1800-ról 300-ra esett. De van a klánomban akinek 1700-ról 17000-re emelkedett. :D
Totál wn8-ban is vannak változások szóval úgy néz ki nem új tankként kezelik az új light-okat és arty-kat. Ki kéne számolni melyik tankoknál lett emiatt fals wn8 érték a régi tankok eltérő mivolta miatt pozitív és negatív irányban. :)

Ahogy nézem olyan hatalmas változások nem lettek. Ltwt-vel például 100-zal kell többet sebezni, amx 12t-vel meg 15-tel kevesebbet például.
Type 64-nél 72-vel alacsonyabb lett a léc. Ezt valaki elmagyarázhatná hogy jött ki. Változások nélkül lekerült gyakorlatilag 1 tier-rel lejjebb és kisebb az elvárt érték mint eddig. Ennyire kell őket komolyan venni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#136968) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#136963) üzenetére


lacibacsi
addikt

és (#136958) IMIIKE1998!

Én vagyok az egyik legnagyobb beszólogató a névtelenül írogatóknak, de azt hiszem, hogy most lyukra futottatok... :K Runo már akkor is a fórum tagja (ismert tagja) volt, amikor ti még nem is találkoztatok a WOT-tal... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136969) po1son válasza kchryss (#136967) üzenetére


po1son
addikt

Tehát akkor most jelenleg nem a wot-life bugos, hanem teljesen reális értékeket mutat?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136970) #21346560 válasza lacibacsi (#136968) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ugyan-ugyan! Még a végén elpirulok :B

Már nem is emlékszem mennyiszer töröltem ezt a fórumot a kedvencek/előzmények közül... néha újra ide tévedek, aztán röpke pár hsz. után megint rájövök, hogy "mi" volt az, ami nem tetszett! ;]

További jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#136971) DaGuardian


DaGuardian
tag

Ejj, szívás itt és szívás ott, gondoltam talán megpróbálok most olcsójánosként Tier 4-ben elkezdeni egy ágat, ha már a legénység átképzés kedvezményes.
Lago, első gém:

A sealclubbingnak is van alacsonynál is alacsonyabb színvonala!

[ Szerkesztve ]

(#136972) kchryss válasza po1son (#136969) üzenetére


kchryss
addikt

De a wot-life bugos. Viszont mint írtam tök mindegy, mert semmi logika nincs benne, felesleges nézni a wn8-at. Mi az már hogy a type 64 elvárt értékei csökkentek, a type 62-é meg nőttek. Vicc az egész rendszer.

(#136973) kchryss válasza kchryss (#136972) üzenetére


kchryss
addikt

Na az új wn rendszer vesztese a 1390. Megemelték az elvárt sebzést 259.38-cal. Régi accomon, amivel hónapok óta nem játszottam, 2000 felett volt vele a wn8-am, most meg 1400-at mutat. Tehát 600-zal rosszabb játékos lettem.

(#136974) emre válasza #21346560 (#136970) üzenetére


emre
veterán

nekem mostanában ez jut eszembe a játékkal kapcsolatban :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#136976) wwenigma válasza kchryss (#136973) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nabammeg, 1-gyel többet kell lőni. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136977) kchryss válasza wwenigma (#136976) üzenetére


kchryss
addikt

Az új 1390-hez biztos jobban illik az új elvárt érték, de aki régebben húzta ki vagy ment vele sokat, annak most lehúzzák vele a wn8-át úgy hogy nem is tehet róla. :)

(#136978) jr1994 válasza kchryss (#136973) üzenetére


jr1994
addikt

Nézd meg, hogy az azonos típusú és szintű tankok elvárt sebzése azonos lett. Nem igazán látom értelmét mondjuk.

Amúgy kit érdekel a wn8? ;]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#136979) scyllarus


scyllarus
veterán

Norbit a statja miatt ekézni... Köszi, feldobtátok a napomat, srácok :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#136980) #21346560 válasza scyllarus (#136979) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jól van na! Az a 3db 3 hónapos bann biztos nem javította a statomat :DDD

(#136981) scyllarus válasza #21346560 (#136980) üzenetére


scyllarus
veterán

Na, ja, te vagy az egyetlen játékos az EU szervereken, akinek xvm nélkül is mindig kék a neve a csapatlistán :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#136982) DaGuardian


DaGuardian
tag

Ó de tipikus:

Természetes a nagy büdös lópikulát az, mivel ilyen csatákban bezony gyakran egyáltalán semmit nem lehet alkotni. :)

(#136983) Imilenni


Imilenni
addikt

Skacok, másnál sincs a Paypal-os csomagok közül egy sem? Pár hete még volt..azóta már semmit sem látok..

Press "F" to pay respects.

(#136984) po1son válasza Imilenni (#136983) üzenetére


po1son
addikt

Ezek nem állandó ajánlatok szoktak lenni.

kchryss - Köszi az infót, én nekem csak az utóbbi időszakba szokott bugos lenni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136985) kicsigal


kicsigal
csendes tag

Sziasztok.

Kb. másfél hete írtam a fórumba, h kaptam ajándék Löwe-t egy hétre. Most beléptem és egy T34-est kaptam egy hétre, még nem is játszottam ma.
Tudja valaki, h miért van ez? Engem egyáltalán nem zavar, csak kíváncsi vagyok, mert az értesítések között sincs semmi, h miért...

(#136986) Imilenni válasza kicsigal (#136985) üzenetére


Imilenni
addikt

WN8-ad mennyi? Avagy hány csatát játszottál már a játékkal? Mennyi a személyes értékelés pontod? :D

po1son
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#136987) po1son válasza kicsigal (#136985) üzenetére


po1son
addikt

Marketingfogás akar lenni szerintem. Gondolom nem költesz a játékra nagyobb összeget és nem rendelkezel prémium tankokkal vagy csak kevéssel. Elméletileg a löwe-t, akkor dobja be ha tiger 2-vel játszol.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136988) Imilenni válasza po1son (#136987) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajnos nem csak attól függ van-e prémium tankod.
Volt egy magyar srác, neki már van 3 T8-as prémium gépe.
De kapott még egy IS-6-ot 1 hétre..szegény piroska.. több ezer csata után is.
Eddig egy olyan embert sem láttam aki 800-as WN8 felett állna, és kapott volna ilyen "akciót".

Press "F" to pay respects.

(#136989) #21346560 válasza scyllarus (#136981) üzenetére


#21346560
törölt tag

öhhhmmmizé! :DDD Most nem is kék! :P

(#136990) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Wow, neked meg mi történt a statoddal? Olyan, mintha átadtad volna egy kezdőnek. Vagy csak kihagytál pár évet?

(#136991) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hozzányúltak több tank wn8 értékéhez. A Cromwell B-vel eddig kék statom volt, most meg 3000 wn8...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#136992) kchryss válasza h1mpi (#136991) üzenetére


kchryss
addikt

Nem stimmel az egész. Úgy van ahogy jr1994 írta. Az azonos szintű és típusú tankoknak egyforma az elvárt értéke. Így például az összes 6-os mednél 745.25 az elvárt átlag sebzés. Ez a cromwell b esetében 114-gyel a rudy esetében 127-tel kevesebb mint az előző verzióban. :DDD

(#136993) h1mpi válasza kchryss (#136992) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még mozgatják egy kicsit lefelé és játék nélkül leszek unicum :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#136994) rlazol válasza kicsigal (#136985) üzenetére


rlazol
addikt

kicsigal: valami invite kódot kaphattál, vagy egyéb akció ami a kezdőknek szól. Ne szokj rá, ezzel akarnak rávenni, h költs a játékra.
Érdekes kérdés, hogy menj-e az új játékszerekkel.
Ne, mert:
-nem ismered a T8at, a pályákat az ellenfeleket, sok sikerélményed nem lesz
-pont emiatt vsz nem fogsz tudni reális képet alkotni a tankokról

Igen, mert:
-kreditet ho és legénységet fejleszt, mindkettő jól jön az elején
-ha megnézel pár replayt és utána próbálod az ott látott stílust hozni, akkor talán segít eldönteni, melyik vonal fekszik neked.

Én mennék pár kört (replay nézegetés után) az íze kedvéért, utána hanyagolnám, ha nem megy különösebben jól.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#136995) Imilenni


Imilenni
addikt


Ezt megkaptam ._.
Annyira szánalmas néha az ilyen..pedig nem is valami béna játékosról van szó..

Press "F" to pay respects.

(#136996) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#136968) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F :U
hol futottam lyukra es kinek szoltam be? :F

"mi a neved a jatekban?
"A jó játékos eddig is el tudott bújni a rossz meg ezután is szidja őket..." ez azert sok esetben eleg lol, nem gondolod? van egy rakas full nyilt map a jatekban, bujj el a fold ala. sokkal kevesbe zavaro ez a stunnolas mint a 1 hit. bar azert igy is elnyomom mind a tiz feljelentest artykra ha jatszok. "

ennyit irtam, kérdeztem mi a jatekosneve es továbbra is fenntartom a velemenyem, hogy csomo olyan palya van ahol semmilyen fedezek nincs. raadasul olyan arty sincs ugye a vilagon ami egy 60al kozlekedo tankot telibever, vagy h 3 masodperc alatt muholdkeppel/radioval telibever egybol. igy marhara jot tettek a játékkal h valtoztattak, es meg igy is sok amit csinalnak.
ill a megvaltoztatott mm is elorelepes es az ujrahasznalhato fogyoeszkoz is. ha nem huznak tankagakat es csak a kedvencekkel játszanék akkor meg csak fel se huznam magam.

nah szoval nem szoltam be senkinek a tobbit meg leirtam bovebben. a jatekosnevet továbbra se tudom, es nem valtoztat a helyzeten az se ha hupilila a statja

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#136997) jagada válasza BÁ Nutrition (#136996) üzenetére


jagada
őstag

Runo játékosnév: Runo :)) :))
Benne vagyon az összefoglalóban :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#136998) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#136996) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hozzászólásod alapján elsőre nekem úgy tűnik, hogy megkérdőjelezted Runo hozzáértését. És már megbocsáss, de másodjára is mintha ezt olvasnám... :F A többit (#136997) jagada elmondta...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136999) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem akartam én a feszkót szítani emberek! Csak leírtam, hogy a sok síró emberke megint elérte amit akart, az artykat fossá nerfelték, ennyi.
Egyébként én azért is szerettem játszani az artykkal, mert elég rossz a netem, sokszor felugrik a pinggem 3-400-ra is és talán az egyértelmű, hogy a gyors tankokkal nem igazán lehet így menet közben pontos lövéseket leadni.

Nézd csak meg a statomat, elég kevés könnyű és közepes tankkal játszok, és az a kevés is elég gáz...

Ez egy játék. Gondolom azért tervezték sokrétűre, hogy mindenki megtalálhatja benne a neki szimpatikus járművet.
Sajnos ez egyre inkább nem igaz, mert valaki elkezd sírni, és már jön is a nerf...
Persze amit elvesznek az egyik oldalról, azt megkapják a medek. Mindig.

Jó játékot mindenkinek!

(#137000) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#136998) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:U
no comment

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.