Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#117201) Antonius1978 válasza nightmare13 (#117179) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na bravo :D
Az a rossz hirem, hogy nagyon zsufolt a program, es hat gepem sincs - egyelore - amin futna a jatek, igy nem tudok WOT-ozni, de majd aztan valamikor :D

(#117202) zodo válasza h1mpi (#117188) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi mindenkinek a T32 elemzést!

(#117203) jagada válasza jano_77 (#117199) üzenetére


jagada
őstag

Felraktam a nagy láncot és ugyanúgy pirosan mutatja a tömeget :W :W :W :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117204) Sixkiller6 válasza jagada (#117203) üzenetére


Sixkiller6
őstag

örm.... tehát azt mondod, hogy fent van a legjobb lánc, de vmit nem bír el?
bocs a hülye kérdésért, de biztos, hogy meg is vetted, nem csak kifejlesztetted?

- no es importante -

(#117205) jagada válasza Sixkiller6 (#117204) üzenetére


jagada
őstag

Nem. Azt mondom, hogy megvettem a láncot, mert pirosan mutatta a löveg súlyát, és felrakva a láncot még mindig piros, tehát nem azért mutatta pirosnak mert nem bírta volna el az alap lánc, csak azért mert az alap löveghez képest nehezebb. Simán felment volna az alap láncra, csak most elszórtam a free XP-t láncra és nem tudom megvenni a löveget, kínlódhatok a T7-es tank lövegével T10-ben.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117206) Sixkiller6 válasza jagada (#117205) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ja úgy...
most nincs előttem játék, de nem azért piros az a löveg, mert másik toronyra való?

- no es importante -

(#117207) h1mpi válasza jagada (#117205) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van valamelyik oldalon, ahol meg lehet ezt nézni ezeket, hogy melyik felszerelés megy fel az alap láncra

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#117208) jagada válasza h1mpi (#117207) üzenetére


jagada
őstag

De pont ezt kértem, hogy nem a neten hanem a játékban hogy jelöli, régen egyértelmű volt, ha piros akkor nem bírja el, ezt is jól elbaxták.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117209) jr1994 válasza jagada (#117208) üzenetére


jr1994
addikt

Segíts magadon józan paraszti ésszel: számolj :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117210) Lanash válasza jagada (#117208) üzenetére


Lanash
aktív tag

9.15 óta ilyen a rendszer. De segítségedre lehet a számológép is. A netes oldalakkal mi a baj? Amennyi idő alatt megkérdezted, megvetted free xpből, megnézhetted volna a tanks.gg oldalt és rögtön megkaptad volna a választ.

(#117211) h1mpi válasza Lanash (#117210) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen erre az oldalra gondoltam :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#117212) jr1994 válasza Lanash (#117210) üzenetére


jr1994
addikt

Vagy tanknumbers.com, ha nem akarsz páncélmodellt nézni csak az adatokat, szerintem az a legjobb oldal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117213) galervin93 válasza jr1994 (#117209) üzenetére


galervin93
őstag

Trololo. :-D Sajnos nem túl menő dolog manapság... Nem az a baj, hogy egyre több mindent "készre főzve" kapunk a világban, hanem hogy - részben - emiatt elfelejtjük, mi-hogyan-miért is működik úgy ahogy... Pl. az egyenletet is elég már lefényképezni az okostelóval, és kidobja a megoldást, de hol van emögött a logika, amiért tanuljuk az egészet...?
Bocsánat az off-ért, picit messzire szaladtak a gondolataim...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#117214) jagada válasza Lanash (#117210) üzenetére


jagada
őstag

De eddig benne volt mi a xarnak vették ki?? Kit érdekel, hogy nehezebb-e a fejlesztett löveg (szerintem mindnél az), akkor minek kell elbaxni ami jó?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117215) Kiki18 válasza jagada (#117214) üzenetére


Kiki18
őstag

Ha egy modul rosszabb értékkel rendelkezik mint a tankon lévő akkor piros lesz a szine, ha jobbal akkor zöld. Lehet ez tömeg, páncélvastagság, fordulékonyság, vagy lóerő.... Ha tömeget akarom megnézni akkor jobblkik a járműre és kiszámolom. Én igy szoktam. :D

(#117216) nightmare13 válasza Antonius1978 (#117201) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi :)

Jah, nem lenne rossz, mostanában unokatesóm 11 éves fiával játszok (lelkes a kincsem, de korából fakadóan nem nagyon érti még a játékot), többnyire tier3-4 szinten :) Szóval jó lenne néha pár normális platoon is.

Meg jó lenne, ha újraéledne a klán is...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#117217) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ez a küldetés miért jár? Klántársaim közül senkinek sincs ilyen küldije...

(#117218) nyunyu válasza jagada (#117214) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt nem lehet kikapcsolni?

XVMben mintha láttam volna olyan opciót, ami visszaállítja a hangár jobb oldalán megjelenő tank statot a régi típusúra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117219) jagada válasza nyunyu (#117218) üzenetére


jagada
őstag

Amivel nekem problémám van az nem az amire te gondolsz, az vissza van állítva a beállításoknál, engem ez a pirosozás zavar:

Amúgy ez a 9-es löveg mekkora egy foscsombék, 50m-ről nem bírta beütni egymás után kétszer se a Skoda T 50-et.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117220) wwenigma válasza jagada (#117219) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Erositett rugot megveszed kreditert, akkor nem kell lancra kolteni max ha mar minden megvan. 2-600k.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117221) galervin93 válasza wwenigma (#117220) üzenetére


galervin93
őstag

Ilyen cuccokból érdemes egyet-egyet tartani, aztán ha éppen szükséges, akkor lehet használni. 10 aranyat megér...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#117222) wwenigma válasza galervin93 (#117221) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, lassan nekem is meglesz a kollekcio...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117223) Lanash


Lanash
aktív tag

Ilyet még nem láttam! Bázis foglalós pálya, az ellenfél befoglalt legalább 3 tankkal, csapattársaim meg a kezdő zónában hédereltek. Letelt az idő és nyert az ellenfél, mind 2 oldalon 1-1 hulla. Senki meg sem próbált foglalási pontot csökkenteni...

[ Szerkesztve ]

(#117224) jr1994 válasza Lanash (#117223) üzenetére


jr1994
addikt

Sweet summer child :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117225) fradi81 válasza Lanash (#117223) üzenetére


fradi81
veterán

Nyáriszünet végéig csak farnolni kell prémtankkal másnak nincs értelme :)

moto g72, Ninebot d28e

(#117226) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vki felvilágosítana, hogy hogyan kell a t110e5-tel játszani?
hogy van az, hogy egy T8 centurion 5-ből négyszer átlő? többit nem is mondom

- no es importante -

(#117227) fradi81 válasza Sixkiller6 (#117226) üzenetére


fradi81
veterán

replay van?

moto g72, Ninebot d28e

(#117228) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok az amc elc bis-el nem tudok zöldágra vergődni.

Borzalmasan sokáig szűkül a célkereszt és mire egyet is lőnék már észrevesznek és kilőnek.Menet közben meg esélytelen eltalálni bármit is.

Hátul kempelős tanknak sem az igazi mert lassú a lövedék és az ágyú kitéríthetősége is inkább hagyjuk. :D

Üdv:Viktor

(#117229) fradi81 válasza Viktoár (#117228) üzenetére


fradi81
veterán

pedig lehet vele jókat menni :)
[link], [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#117230) forras2


forras2
őstag

(#117231) galervin93 válasza Viktoár (#117228) üzenetére


galervin93
őstag

Passzív spot, de ha csak arra van lehetőség aktív is mehet, ez kombinálva "bokorugró" td-üzemmóddal. Magyarul bokorról-bokorra lépegetsz, szpottolsz, ha úgy van lősz. Letámadni tényleg csak a lassú/lassan forgó gépeket érdemes. Menet közben előrefelé egészen jól lehet lőni, persze nem egy ruszki med, nem ezt kell erőltetni. Váorsi pályán először megvárod, merre alakul a csata, majd oldalbanyomsz akit látsz és már tovább is álltál. Gold nem kell bele, jó legényekkel mocsok op gép. Lassan 500 csatám van benne, és nem tudom megunni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#117232) nyunyu válasza Sixkiller6 (#117226) üzenetére


nyunyu
félisten

hogy van az, hogy egy T8 centurion 5-ből négyszer átlő?

226 penje van gold nélkül és gyorsan céloz+pontosan lő...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117233) Viktoár válasza fradi81 (#117229) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó persze szénné húzott legényekkel és ennyi tapasztalattal minden tank jó. :)

Talán a következő tankkal jobban boldogulok.

Üdv:Viktor

(#117234) kchryss válasza forras2 (#117230) üzenetére


kchryss
addikt

Ha sokáig nem játszottál (több hónap) akkor szoktak ilyensmi küldetéseket adni. Szerintem te vagy itt az egyetlen akinél ez a küldetés van szóval nem hiszem hogy pontosabb választ kaphatsz. Örülj neki hogy van. :)

(#117235) Enzolord válasza Viktoár (#117233) üzenetére


Enzolord
addikt

Gondolhatod, hogy ő sem úgy kezdte.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117236) CirrMee válasza fradi81 (#117229) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezeken felbuzdulva húztam én is, de az istennek sem akar menni vele a játék (kb dettó a torony nélküli TáDék...). Azért megtartós... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#117237) Kiki18 válasza Viktoár (#117228) üzenetére


Kiki18
őstag

Nemigazán szoktam vele lőni, csak szaladgálni mint a mérgezett egér, vagy passzivan spotolni. Akkor használom TD-ként ha max tier 6 csatába tesz be. Viszont pont pár napja volt egy köröm vele, ahol osztottam az észt 9-es tankoknak is. Meg is lett a tank mastery, pedig csak 90% volt a legénységem. Ha kell van replayem is valahol.

(#117238) jr1994 válasza Sixkiller6 (#117226) üzenetére


jr1994
addikt

Hát én meg a 9-es wz-vel (249 pen) kétszer pattantam tegnap az E5 alvázáról, sikerült is 1500 sebzéssel csillagozni az egyik kedvenc tankomat :O

Kiki18: nem valami nagy cucc, csak megjegyzem hogy a lightoknak évek óta eltörölték a +4-es MM-jét, az ELC legfeljebb tier8-at lát ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117239) SoulReaver válasza forras2 (#117230) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én kaptam értesítőt.

Calling all commanders!

Here's your special assignment.

Your mission if you choose to accept it:

Emerge victorious from 10 Random Battles.

If you succeed, 1,500 Gold is yours!

What will you spend it on?

Login now

Dismissed, Commander

This mission will be available for the entirity of July

(#117240) galervin93 válasza Viktoár (#117233) üzenetére


galervin93
őstag

A 12t teljesen más játékstílus, nagyon nem egyszerű az élet azzal sem... Ott majd a 13 75 lesz a pöpec. Aztán jön a 13 90, ami megint teljesen más tészta... Nekem nagyon tetszik az egész vonal, az ELC örök megtartós, a 12t-t meg a 13 75-öt jó statokkal zártam, a 13 90 is kellemes (pedig "csak" fele-fele AP és golddal használom), bár még szokni kell, de nagyon jó gép az is.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#117241) fradi81


fradi81
veterán

első kör ma jó lesz ez már látom :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#117242) nyunyu válasza fradi81 (#117241) üzenetére


nyunyu
félisten

Ránézésre elfogyott legalább 5 bot report :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117243) Lanash


Lanash
aktív tag

Szerintetek megéri a Dicker Max? Most akciós, lehet, hogy megvenném.

(#117244) fradi81 válasza Lanash (#117243) üzenetére


fradi81
veterán

Ami biztos hogy jó prémtank a sok hulladék között.

moto g72, Ninebot d28e

(#117245) Antonius1978 válasza nightmare13 (#117216) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es mennyi a 11 eves srac WN8-a ? :D
Jaj, 3-4-es szinten nem lehet sok, nekem is szar, 250 korul van a Toldival :D, akkor neki sem lehet tul magas :D

Hat jo lenne egy kis szakaszozas veled es Lag-al, vele mi van, tudsz rola valamit ?
Egyelore nem lehetseges,hogy jatszodjak, mert amikor lenne ra idom, akkor a munkatarsam hasznalja a laptopjat, van szerver is, azon menne, mert most vettunk bele valami ATI/AMD Firepro franc tudja milyen kartyat, de nincs rajta net.
Az en lapopomon meg nem megy, mert az egy osdi, vizozon elotti darab :DDD

A klan soha nem volt aktiv, azaz nagyritkan volt 5-6 aktiv jatekos, es annyi, a tobbiek csak diszbol vannak ott, mar evek ota nem jatszanak (kezdo fiokosokat is bevettunk).
A legnagyobb baj, hogy a parancsnok is hianyzik (tavaly hunyt el az edesapja, azota be sem lepett).
En vagyok a parancsnokhelyettes, de nelkule semmit sem lehet csinalni, regebb irtam volt a WOT-nak, hogy adjak at a klant nekem, mert a parancsnok nem aktiv, de azt mondtak hogy nem lehetseges.
Na es emiatt pedig semmi klan-dolgot nem tudunk csinalni...

(#117246) nightmare13 válasza Antonius1978 (#117245) üzenetére


nightmare13
senior tag

41 a win8 neki :) Mint mondtam, nem nagyon tudja, hogyan kellene játszani, elmondani meg már ezerszer mondtam, egyik fülén be,...

Lag-ról nem tudok semmit, nem játszottam vele azóta.

Klánt meg veszni hagyni kár, a tulajdonos nem adhatja át a parancsnokságot? Ha csak ennyire is, de beléphetne...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#117247) fradi81


fradi81
veterán

(#117248) nyunyu


nyunyu
félisten

Komoly ez a hétvégi, vakarj össze 2x50k XPt 2x5 x2 crewXPért.

3 óra alatt sikerült leszorzózni a német tankjaimat: 7800XP, szovjetek: 3300XP.

Alt+F4 :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117249) rudii


rudii
tag

Hellóóó! :D
Ha esetleg a vízpart helyett a hűs szobát választottad, akkor gyere tankozzz te is! :D Garantált 400 WN8 hozni fogom, talán. ;)
LIVE STREAM

(#117250) szabferi


szabferi
tag

Sziasztok,

Ismertek magyar klánt ahová elfér egy kezdő account (elég gyenge WNel), amivel T5-T6 tankokkal szaladgál egy player? Leginkább platoonozáshoz keresnék társakat, erre egy kláncsati általában jó szokott lenni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.