Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#117751) h1mpi válasza DaveHutt (#117750) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az egy alkalommal 8e az mi? Valami örökös prém? :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#117752) nightmare13


nightmare13
senior tag

Mentem egy egész jó kis kört Excelsiorral, 1800 dmg, 1700 blocked :)

Replay

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#117753) Emu válasza h1mpi (#117751) üzenetére


Emu
őstag

Egy CDC annyiba kerül nem? ;)

(#117754) DaveHutt válasza h1mpi (#117751) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tier 8 premium medium, ami szarja a pénzt. :)

(#117755) Kelvin válasza DaveHutt (#117754) üzenetére


Kelvin
őstag

Prém előfizu nélkül az sem megoldás.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#117756) zodo válasza DaveHutt (#117742) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem oly mindegy mikor játszom.
Volt fent maradtam kicsit szerver indítás után vagy délután három környékén de szinte mindegy, nagy rész szerencse is kell egy-egy jó csatához.

kchryss

Jól mondod de láthattad nem bírtam magammal :D lényeg hogy miután elmentél volt még 3-4 győztes köröm 2-3 kill és még volt hogy életben is maradtam.
Lényeg meglett a VI-os + álca.
Legényeket majd egyszer (akciósan) ha megint nem lesz mivel játszani.

Különben 04:45 -kor még ment a szerver szóval valószínű hogy 05:00 órakor állnak le az új patch miatt.

(#117757) lacibacsi válasza zodo (#117756) üzenetére


lacibacsi
addikt

Patch? Ma biztosan nem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#117758) zsolthee válasza jozefgucci1 (#117740) üzenetére


zsolthee
senior tag

És utána azon az ágon a 7-es, 8-as? Azok mennyire játszhatóak?
Most kezdtem el még csak a cseh vonalat, az 5-ös elég tűrhető, a 9-estől meg úgy látom/hallom jól mizsukálnak a gépek.

(#117759) #43783936 válasza zsolthee (#117758) üzenetére


#43783936
törölt tag

A kilencesre rettenet mennyiségű szabad xp kell, mert a táras ágyúval az igazi, ahhoz meg torony is kell, plusz a bolti lánc.

(#117760) KisApám


KisApám
addikt

Láttátok a Prémium Shop-ot?
Új gyöngyszem: TYPE 62, Kínai TIER VII Light tank. Csak most, csak itt.
Ha szívni akarsz, azonnal vedd meg :DDD Miért? EZÉRT.
CSAK GOLD használata "engedélyezett". :-) Úgy értem felmegy ez a light természetesen TIER X-ig, mint a többi light, DE szerintetek mennyi a PÁNCÉLÁTÜTÉSE alapon? Naaaaaaaaaa??? 145 mm!!! (kb. olyan, mint az AMX 13 75-nek vagy az AMX 13 57 GF-nek. Tudom, hogy az Aufklärungspanzer Panther-nek 130 mm csak GOLDdal, de azért nem kell fizetned 12 600 Ft-ot :P )
Azaz mondhatni csakis GOLD, azzal 220 mm. Lesz egy prém tankod, ami csak legénységhúzásra lesz jó, mert kreditet nem igazán fog hozni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#117761) jagada


jagada
őstag

A T-34/100-ra felmegy a nagy löveg alap lánccal?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117762) Warton válasza KisApám (#117760) üzenetére


Warton
őstag

Nem annyira rossz ajánlat ez, kevesebb mint 6000 ft a tank a csomagban. Nekem van 64 úgyhogy erre már nincs szükségem.

(#117763) tarka_szarka


tarka_szarka
tag

Egyszer egy cimbora kiszámolta, hogy kevesebbe kerül a prém fiók, mint a többletidő miatt elhasznált áram+kóla+csoki kombó. Azt azért hozzátenném, hogy a kollégának 700W-os tápja és két négyzetméter monitorja volt akkor, valamint zsákszámra nassolt.

Amúgy megfontolandó és egy apró számítással bemutatom, hogy jobban jössz ki a prémmel.

Én nagyságrendileg napi két órát játszom. 120 perc.
Ha mondjuk egy csata átlagban 6-8 perc, akkor naponta 15 megyek kb 20 csatát.
Én csak duplázok, 55% WR-el. tehát a húszból 11 meccs nyertes. 730 az átlag xp-m, tehát gyűjtök 11x2x730+9x730=22630 xp-t, ez prém nélkül lenne 15086 xp
Naponta igyekszem fél millió creditet összekaparni. Ehhez 7-8 prém tank kört is. A többi gépek jellemezően 8-9-es fejlesztendők, ezért azok prém nélkül nem is hoznának valószínűleg semmit. Ha számolunk prémmel géppel 40-50k átlaghozamot 400k, akkor ez prém nélkül összesen csak 260k és nincs a normál gépekből jövő plusz.

Naponta kb 1120 Free xpt hozok össze, prém nélkül 745

Én úgy gondolom ezek alapján, hogy jobban megéri az a kis pénz, különösen ha nincs rá tenger időd.

WOT account: tarka_szarka

(#117764) wwenigma válasza zodo (#117756) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Patch csusztatva lett ruszkiknál 25-26ra, nalunk is leghamarabb akkor lesz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117765) jr1994 válasza KisApám (#117760) üzenetére


jr1994
addikt

De jó hogy mondod, rég mentem a Type 62-vel, ma délután leporolom :K

Jó kis tank, én szeretem. Olyan mint egy WZ-131 a középső ágyúval, szinte minden tank oldalára/seggére elég az átütése, kivéve a német szupernehéz tankok. Mindenki rinyál hogy lighttal flenkelni flenkelni, hát tessék ezzel lehet. Lightokra, meg artikra szemből is elég a penje, és csak kicsivel hoz kevesebbet mint egy 8-as med.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117766) KisApám válasza jr1994 (#117765) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor halljuk majd az eredményét ;)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#117767) fradi81 válasza zsolthee (#117758) üzenetére


fradi81
veterán

Azt mondják jobb a hetes, szerintem meg a 8-as. Neked viszont lehet egyik sem fog bejönni ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#117768) Enzolord válasza fradi81 (#117767) üzenetére


Enzolord
addikt

:) Te perverz vagy, az már tuti.. :)
Arra a nyolcasra ezt mondani, nekem inkább Alien..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117769) fradi81 válasza Enzolord (#117768) üzenetére


fradi81
veterán


+1 fok gundep, van még kérdés? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#117770) Enzolord válasza fradi81 (#117769) üzenetére


Enzolord
addikt

Nincs, már elmondtam mindent ezzel kapcsolatban.. :D :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117771) zodo válasza lacibacsi (#117757) üzenetére


zodo
nagyúr

és wwenigma

Nem olvastam róla vagy átsiklottam felette. Köszi az infót.
Háromkor kezdtem játszani és ott remegtem nehogy négykor álljon le a szerver és így bukjam az akciót. :)

(#117772) rlazol


rlazol
addikt

sziasztok!

az aslain legújabb verziójában a "show numeral stats" alatt nem a WN8-at, hanem az eff-et írja ki. :F
hogy lhet ezen változtatni?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#117773) vgabri1


vgabri1
tag

Mai jó köröm 2 nulla sebzéses kör után. :)
Az egyébként miért van mikor hasonlóan játszom, ugyan azokat a pontokat próbálom lőni és mégis 0 sebzek?
Volt olyan napom is mikor 42 csatából 18 nulla sebzés volt, ebből 8 zsinórban 7 különböző tankal, és ráadásul mind gyözelem volt. Tudom nem vagyok egy jó játékos de ez már sok volt.:)

(#117774) Warton válasza vgabri1 (#117773) üzenetére


Warton
őstag

Ezt nagyon fontos volt megosztani... :U

(#117775) vgabri1 válasza Warton (#117774) üzenetére


vgabri1
tag

Mert? Akkor miről szabad beszélni?

(#117776) tarka_szarka válasza rlazol (#117772) üzenetére


tarka_szarka
tag

XVM oldalon tudod beállítani.Settings, majd látod, amit látni kell.

WOT account: tarka_szarka

(#117777) fradi81 válasza vgabri1 (#117775) üzenetére


fradi81
veterán

Csak tankász jöhet, vagy 0 sebzéses kör, ha volt másik PH-s is a csatában :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#117778) jagada válasza fradi81 (#117777) üzenetére


jagada
őstag

Kettőt azért beléd durrantottam :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117779) jagada válasza vgabri1 (#117773) üzenetére


jagada
őstag

Ezzel a tankkal ez egy nagyon gáz kör, konkrétan beloptál 5+2 fraget, ennyit tettél hozzá a csatához. Ilyet a jövőben inkább ne.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117780) vgabri1 válasza jagada (#117779) üzenetére


vgabri1
tag

Lehet hogy neked gáz de, nekem öröm volt, mivel végig vesztésre álltunk, és sikerült nyerni. Bocs hogy nekem még nem sikerült 15 kill, és 10k sebzés egy lövésre.

(#117781) jagada válasza vgabri1 (#117780) üzenetére


jagada
őstag

Ebből a kilőtt 7 tankból, 5 tank 100HP körül, kettő pedig 250HP körül volt. Kivétel nélkül az összes szénné volt lőve és utolsó eséllyel vánszoroghatott a pályán. Nem nagy érdem egy ilyen OP tankkal amit 2m-ről is nehéz spotolni lefarmolni őket 1-1 lövéssel. Ráadásul több T5-6-os is volt köztük. Elhiszem, hogy neked ez öröm, de itt nem fog ezért a bravúrért megdicsérni senki, mert ez inkább szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117782) vgabri1 válasza jagada (#117781) üzenetére


vgabri1
tag

Ez a hozzá állás és stílus amit képviselsz az nem szánalmas? Ezek szerint ide csak profik írhatnak, remélem kielégültél hogy sikerült egy tomátót megalázni.
Ha valaki tudja törölje a hozzászólásokat, köszönöm!

(#117783) kchryss válasza vgabri1 (#117773) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap az 5-ös amcsi artyt próbáltam leszorzózni. 5 csatából 4x 0-t sebeztem úgy hogy csak álló célpontra lőttem és a célpont a célzó közepén volt. Álló OI exp-et például sikerült 3x egymás után nem eltalálnom.
Mindenhova mentek a lövések, fölé, mellé, alá csak középre nem.
Szerintem túl nagy a célzókör szórása már így is és ezt tovább tervezik rontani. Ha így lesz akkor teljesen felesleges gyenge pontokat tudni, mert csak az rng-n múlik hogy mit hol találsz el.

(#117784) jr1994 válasza KisApám (#117766) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor ahogy ígértem, rövid Type 62 összefoglaló. Előrebocsátom, hogy igazi pénzt nem adnék érte, főleg nem ennyit, akkor szereztem meg amikor küldetés volt érte, de mivel már amúgy sem akarok költeni a játékra, hanem próbálok a klánozással elegendő goldot összeszedni a prémfiókra, prém tankom meg van elég, így nem is igazán mérvadó ez a véleményem. Csak magáról a tankról írok, ami a véleményeddel ellentétben szerintem nem szar. 10 csatát mentem vele, minden csatához van egy kis szubjektív leírás, és egy replay is lesz a végére. Prémium fiókom most nincs, a csaták alatt kreditbónusz sincs aktiválva.

1. winterberg tier10, eredmény: 2:15, 2 sebző lövésem lett, +6370 kredit
2. Lakewille pálya de nem volt mit spotolni mert a városban meg a völgyben ment a harc, megint csőpálya, ezt mondjuk én szúrtam el, türelmetletül beyoloztam, talán lehetett volna sebezni valamennyit.
3. végre egy Malinovka tier9, de megint nem lehet mit csinálni, 4:15 a vége, nem igaz hogy az összes agyhalottat mellém dobálja a játék...
Megjegyzés: vstab-rammer-optika hármassal, majdnem 100%-os helyzetfelismerés skillel de bia/venti nélkül 443m a látótávom, viszont fullos az álcám (skill + festés) és állandóan kispotoltak.. lehet hogy periszkóppal, nem tudom, én aktív spotot próbáltam játszani de nem jött össze
4. Mines tier10 ez már megint mi?? Ehhez van kép is mert vicces, innen lőttem be az M103 alvázát AP-val :DD az eredmény a szokásos. Itt az is látszik hogy milyen ótvar grafikán játszok :D (Kép)
5. végre valami esély egy jó meccsre! Sand river tier8, van is 3 arty ami a küldetésemhez kell, hármat spotolni és megsebezni, meg egy nagyobb szintűt kilőni. Hát a saját artynk lelopta az M40-et így a küldetés ugrott, de legalább az első értékelhető csata meglett (Kép)
6. gg! Végre beadta Prokhorovkát, mentem az 1-es sorra spot bokorba, de a kék LTTB kispotolt mielőtt odaértem, így szaladgálósabb lett a figura. Mindkét csapatból meglepően sokan játszották a vasút keleti oldalát, így egy határozott előretöréssel bementem a sínek alá és elég sokat tudtam spotolni. Csak a végén lőttek ki mikor már eldőlt a csata, úgy döntöttem hogy átbukok a síneken az 1hites grilléért, cserébe kiszedtek. Érdekesség, hogy a sok TD-ből csak egy grille 15 volt A1-ben, többre számítottam. Egy darab aranylőszert nem lőttem el (Kép)
7. ismét mines most csak tier9, jó kis meccs volt, 2000 sebzés gold nélkül (Kép)
8. Sacred Valley,10:7-nél becapelt az ellenfél, pedig talán lehetett volna még lőni, ebben több volt
9. Redshire kicsit spotoltam az elején, aztán bementem középre, mivel volt ott egy csapattárs 13 90, ránk esik a T-34-3, na kit öl meg? Persz hogy nem a veszélyesebb táras tankot, hanem engem. Így csak 400 sebzés + 1000 spot, pedig 15:5-re győztünk
10-nek beadta újra sand rivert de itt is én bénáztam el, 700 sebzés + 2 killnél meghaltam

Replay az ász körhoz: link

Felelősséget természetesen nem vállalok hogy ha valaki megveszi biztosan tetszeni fog neki, mert azért némi tapasztalat ajánlott a könnyű tankos játékhoz hogy ne csak szenvedés legyen.

Végső statisztikák:

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117785) jagada válasza vgabri1 (#117782) üzenetére


jagada
őstag

Félre értesz. Szerintem itt senki nem szereti a frag tolvajokat, gusztustalan egy dolog. Valakik a csapatodban elvégezték a piszkos munkát, szétlőtték az ellenséget, mikor te meg egyesével belopkodtad a killeket, megadva az utolsó döfést a szétlőtt zömében 1-2 tierrel alacsonyabb tankoknak. A töltési időt figyelembe véve ehhez a mutatványhoz szükséges lehetett kevesebb mint 20 másodpercre és 9 lövésre, aminek eredményeként kérkedsz a 7 killel meg a 2. osztállyal.
Ha egy csatában lettünk volna és te az uccsó pillanatban 1-1 lövéssel belopkodtad volna, amiket én lelőttem, biztos, hogy bekékülök a csata végére és nem a statom alapján.
Próbálj meg aktívabb lenni, ezzel a tankkal akár egyedül is lehozhatod sokszor a csatát és ne a mások fragjét lopkodd mert az nem szép.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117786) vgabri1 válasza kchryss (#117783) üzenetére


vgabri1
tag

Ezt tapasztaltam ezért nem játszom artyval, és az E25-el is hasonlókat tapasztaltam ma. 5-ös tankokról is pattantam, engem meg simán belőnek. Az ellenséges E25-öt és a tigrist sem tudtam belőni ezért ütközéssel öltem meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#117787) DaveHutt válasza jagada (#117785) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezt a baromságot. Lehet ezt úgyis értékelni, hogy a csapat balfasz volt, ő meg befejezte. Nem mindegy, ha kivett mindig egy-egy ágyút az ellenségtől?

[ Szerkesztve ]

(#117788) vgabri1 válasza jagada (#117785) üzenetére


vgabri1
tag

Mivel a vége előtt még négy tankkal vezettek és sorban lőtték ki a mieinket mert nem tudták belőni, hagynom kellett volna hogy veszítsünk? Akkor inkább vagyok mocskos frag tolvaj. Engem még soha nem zavart ha kilőtték előlem a tankot mivel ez a játék lényege, ha jól tudom.

(#117789) rlazol válasza tarka_szarka (#117776) üzenetére


rlazol
addikt

köszi! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#117790) Fandango válasza jagada (#117785) üzenetére


Fandango
veterán

Szerintem is elég fura a véleményed ezzel kapcsolatban. Én se szoktam megvárni, hogy más kivégezze az ellenfelet, ha nekem is van rá lehetőségem. Ha pedig én járok így, hát akkor ez van. A csata lényege a nyerés, hogy ez hogy jön össze, nem igazán mérvadó, csak a végeredmény. Sok kiosztott sebzéssel úgy is a másik jár jobban mint azzal, hogy 1-2 killel többel zárja a meccset. Sőt sok esetben lehet, pont megmentem egy csapattársam életét azzal, hogy kilövöm a 10 HP-s tankot előbb.

[ Szerkesztve ]

(#117791) Arolotifar válasza jagada (#117785) üzenetére


Arolotifar
őstag

Mert te biztos soha nem csináltad... Tök jó, hogy így leugatod egy tomato fejét ahelyett, hogy inkább tanácsot adnál neki. Persze, te soha nem voltál tomato, mindent tudtál a játékról, amikor superunicumként elkezdted...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#117792) kchryss válasza jagada (#117785) üzenetére


kchryss
addikt

Ez jó nagy marhaság. Egyrészt egyáltalán nem biztos hogy direkt akkor lőtte őket amikor 1 lövésesek lettek. Velem is sokszor előfordult hogy mire ráfordultam/odaértem valahova pont ennyi maradt benne és igen olyan is előfordult hogy ez zsinórban 5-6x megtörtént és alig sebzéssel lett egy csomó killem. Ezen amúgy mérgelődni is szoktam néha, a sebzést jobban értékeli a wn8 rendszer mint a killt. Az meg eszembe sem jut hogyha lehetőségem van kilőni valakit akkor ne tegyem. Az esetek jelentős részében ezzel pont a csapattársaidat mented meg a haláltól. Egyedüli kivétel ha a csata végén valakinek kell a top gun vagy valamilyen kitüntetéshez a kill és már nem bukhatjuk el a csatát akkor meg szoktam hagyni annak.
Tegnap is volt egy heavy amire a 1390-ünk kitárazott és maradt benne 1 lövésnyi hp, képzelt voltam olyan pofátlan hogy nem vártam meg amíg újratáraz és befejezi hanem kilőttem és képzeld a 1390 nem azt írta be hogy "frag vadász" hanem hogy "thx".

[ Szerkesztve ]

(#117793) Warton válasza vgabri1 (#117775) üzenetére


Warton
őstag

Igazából bármiről, de azért jó ha van tanulság. Tehát mondjuk van egy replay vagy valami.

Pl Itt egy mai 7 killes csatám Ami bár ász lett, azért volt benne hiba bőven.

Tanulságok:
1. így nem szabad Himmelsdorfon a hegyre menni , azaz egyesével, mert először a CDC, majd az obj 704 is elhullott.
2. T28-al egyáltalán nem megyünk hegyre
3. akkor sem állunk meg a hegy alján ha menekülni kell mert megkerülnek a másik úton
3. az amx30 HE lövege nem viszi át a 212 oldalát

(#117794) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A nagy világégés topik-rendrakás óta tudjuk, hogy minden mehet az ON-ba, ami kicsit is WOT.

Így hát megragadva az alkalmat én is mutatok egy nulla sebzéses csatáról készült képet:

Erlenbergen ketten indultunk A1 felé és mire megfordultam volna, ott termett az ellenség két light-ja, én meg izgalmamban véletlenül (de tényleg) belefaroltam a vízbe.

De nem is ez az érdekes, hanem az, hogy ezzel a csatával lett meg az első kiválósági jelem... :F
Erre varrjon gombot a tekintetes járásbíróság!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#117795) jagada válasza Fandango (#117790) üzenetére


jagada
őstag

Nem kell félremagyarázni a mondandómat, ha egy lövésesek és kinyírja nincs azzal baj, de ne verje már a mellét hogy a két osztállyal alacsonyabb 1 lövéses tankokat kilődözi és aztán posztolja róla a képet, hogy mekkora jampi, mert ez szánalmas! Egész csata alatt vajon mit csinált??? Szerintem még a saját HP-ját sem sebezte le OP top tankként!! Ez egy E-25 kérem szépen!!! TECCIKÉRTENI E-25!!!!!! Akkora gáz, hogy 5 tank egylövés, 2 pedig kétlövésnyi volt és szerinte ez egy jó kör ezzel a tankkal!
Ismétlem, nem a csatához való hozzáállással van a bajom, hanem azzal, hogy büszkén berakja a képet, hogy egy jó kör, pedig inkább el kellene dugnia, vagy letagadnia annyira gáz.

A téli wotinfos játékot biztos megnyerte volna ezzel a kimagasló teljesítménnyel, amikor minél kevesebb sebzéssel kellett minél több fraget belopni.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117796) jagada válasza kchryss (#117792) üzenetére


jagada
őstag

Te ezt komolyan elhiszed egy 2 seces töltésidejű tanknál, hogy minig pont akkor ért oda amikor már egy lövésesek lettek?
Egész csata alatt mit csinált? Ült a bokorban a kezdőnél és várta a lemmingvonatot? Aztán azt mondja, hogy ez egy jó kör volt!
Akinek ez jó, annak sose legyen jobb köre.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117797) wwenigma válasza lacibacsi (#117794) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az utolso 100 csata átlagát nézi asszem a közösség átlagával hasonlitva, lehet pont igy lett meg.

Egyebkent sokminden van itt ami mehetne az OFF topikba, de mint tudjuk a nagy világégés topik-rendrakás óta egyesek tuntetőleg ide OFFolnak és csak oda szornak ON-ba valót.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117798) vgabri1 válasza jagada (#117795) üzenetére


vgabri1
tag

Kedves Jagada!
Remélem sikerült lenyugodnod és nem kerültél mély lelki válságba, amiért 830 HP tankkal a nyerés érdekében kilőttem 5 egylövéses és kettő 2 lövéses tankot. Nagyon szégyellem magam amiért így tettem. Bocs hogy tönkre tettem az életed nem volt szándékomban. Nem gondoltam volna hogy egy ártatlan hozzászólás miatt eret vágsz magadon.
Megértettem jogos kirohanásodat és ígérem soha többet nem írok ide sőtt még a játékot is letörlöm és megyek legózni.
Remélem azért még sikerül egyszer valamikor helyre állnod, gyors felépülést és jó játékot kívánok örök tisztelettel Gabi

(#117799) tucsok. válasza vgabri1 (#117798) üzenetére


tucsok.
senior tag

Gyerekek, ez nem semmi.......

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#117800) kobipeti válasza lacibacsi (#117794) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Ha nem prém tank lenne beszerezném :) , Crusaderre lett meg a második csík, úgy hogy lefagyott a kliens és csak csata végére tudtam visszaérni, addigra összeszpottolta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.