Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#117101) DrDobos válasza fradi81 (#117100) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi:) Főleg a Grille15-öt akarom kipróbálni, na meg nemtudom, hogy e100 vagy maus legyen..:)

Azt lehet tudni, meddig lesz elerheto a tesztszerver?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#117102) jagada válasza fradi81 (#117100) üzenetére


jagada
őstag

Mik a személyes tapasztalatok? Jobb lesz a BC mint a Lóri?
Csak 3 tár AP-t raktál bele?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117103) fradi81 válasza jagada (#117102) üzenetére


fradi81
veterán

nem sok, csak egy gyors kört mentem vele, mint egy 1390 több lövedékkel.

moto g72, Ninebot d28e

(#117104) jagada válasza fradi81 (#117103) üzenetére


jagada
őstag

A 13 90-et pont utálom, jelenleg a Lórit húzom, kb. 160k XP kell még a BC-hez.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#117105) lacibacsi válasza jagada (#117094) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja! Láttam egy videót, ahol találkozott az ellenség soraiban lévő ikertestvérével. Udvariasan kikerülték egymást, majd mindketten mentek tovább a kisebb halakat vadászni... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#117106) jr1994 válasza fradi81 (#117100) üzenetére


jr1994
addikt

Nem új map, Ravaged Capital = Párizs volt már dominanciában is ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117107) Viktoár


Viktoár
addikt

Nálam ma erősen szopóág van. :D

Az összes tankom kigyullad minden meccsen.A kv2 kétszer is egymásután egy csatán belül.Aztán a churchill 3 majd a hellcat.Sőt a kis amx elc bis is pedig az nem olyan gyúlékony.

Legalábbis nem sűrűn gyulladt ki de ma csak ez van. :D

Megyek tüzérkedni az nem ég,csak kilőnek ge.ibe. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#117108) wwenigma válasza Viktoár (#117107) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2x pattant RHM 10es BC artyrol, jo otlet...en aludni... :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117109) zsolthee válasza Viktoár (#117107) üzenetére


zsolthee
senior tag

Tegnap este 11 körül lehet pont Te voltál az egyik ellenfelem...Live Oaks-on talán. Hellcat-tel voltam egy Churchill 3-at kaptam telibe a csata vége felé, aki kigyulladt. A srác magyarul reagált, hogy ma minden tankja ég! ;]

(#117110) jozefgucci1 válasza h1mpi (#117080) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a hetes skoda még játszható simán,majd ami utána jön na ott fog kihullana a hajad :DDD A hétvégi dupla xp miatt és a sok xp boost hatására végre tegnap eladhattam a TVP-t és megvettem a kilences csodát+free-ből feltoltam a táras ágyút. Nyilván négy csata eredménye nem mérvadó ,de azt kell mondanom , hogy élvezetes kis gép lesz ez .A nagy motor nagyon kell bele mert az alap 750LE , míg a fejlesztett 1000 LE .Az alap 248-as átütést én még T10-ben is elégnek éreztem , bár az IS7 megtréfált rendesen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#117111) Dr.Én válasza Viktoár (#117107) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is napok óta szopó ágon vagyok...

végre meg van a T-10...kicsit másabb mint az IS-3 ...sok XP kell még hogy meg legyen a torony, ágyú rá...
hiába rak be leg erősebbnek...általában agyhalottakkal vagyok...sokszor van az kezdetben megyünk 3-4-en, mikor csata van, lelépnek és maradok egyedül...szóval szopó ág...
egy folytában ammorack-et kapok...gondolom mert még nincs ki fejlesztve a torony... :(((

WOT: kissio

(#117112) Viktoár válasza zsolthee (#117109) üzenetére


Viktoár
addikt

Előfordulhat mert egyszer írtam cseten hogy égek mindig. :D

Azután még mentem 2-3 tankkal ami szintén kigyulladt és inkább mentem artyzni.

Azt egyébként miért csinálja hogy amikor összerakja a csapatokat akkor nem ritkán egyik oldalon a heavyk a másikon meg medek.Miért nem lehet "keverni",elosztani?

Olyankor borítékolható a medek győzelme mert mozgékonyabbak,gyorsabban lőnek és simán átütik a heavyk páncélját. :(

Üdv:Viktor

(#117113) jano_77 válasza jozefgucci1 (#117110) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha vkinek ennyi free XP-e van, könnyen van! ;) Nekem sajna :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#117114) Emu válasza jano_77 (#117113) üzenetére


Emu
őstag

Én ezért nem ugrottam át a TVP-t (bár a vége felé már erősen frusztrált a folyamatos pattogása). Egy kört mentem alap löveggel, és már ment is fel freeből a táras :D

(#117115) jozefgucci1 válasza jano_77 (#117113) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mióta elkezdtem húzni a skoda ágat azóta tartogatom a free xp-t erre szóval elég sokáig gyarapodott. Most nem is kell semmi másra. Itt megálltam nem húzok már semmit.A T10 pattonra összekuporgatom a pénzt és kész . Annyi tankom van így is . A Német med és TD ágat teljesen kihagytam ,de nem is vonz a többi pedig ki van húzva. Jó oké a franszia TD ágat feladtam T7 nél és az angol Havy ágat sem kezdtem el , de a lényeg megvan . Mostanában a skoda húzása mellett eljutottam oda , hogy csak azokkal a tankokkal mentem mellette párat amit szeretek . Ez után pláne .Az E5 sebzésátlagom próbálom most majd felhúzni , mert az egy élvezetes gép .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#117116) Enzolord válasza jozefgucci1 (#117115) üzenetére


Enzolord
addikt

Az angol Havy ágat nem kezdted el? És a múlt havit?? :C :C :C

Én neki fogok esni megint a francia TD ágnak, ha tényleg rárakják a 120MM-es ágyút 4 skulóval, 2mp-es töltéssel skulók közt, és 20mp-s full újratöltéssel.. tegnap toltam vele sandboxon, nagyon jó kis dög lett úgy.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117117) jozefgucci1 válasza Enzolord (#117116) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amíg a Sandbox nem lesz éles addig nem esek neki másik ágnak .Van bőven mivel játszani addig is és ha tényleg elcsesznek egy csomó tankot+a játékmenet is drasztikusan megváltozik akkor leteszem a lantot .Már a béta óta játszom és kezdek fásult lenni néha. Ami miatt belépek az az esti SH , mert az tényleg fun . Tegnap is két óra alatt kerestem 700K pízt és még szórakoztunk is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#117118) Enzolord válasza jozefgucci1 (#117117) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindenki a béta óta játszik, tekintve, hogy még mindig az.. :)
Én is szakaszolok csak mostanság, klánélet csak a szakaszolásra terjed ki.. :) De most ez így elég is.. :)
Húzom ezt a cseh csodát, a TEvepúp katasztrófa, várom nagyon a kilencest.. Mellette kis RU-zás, amcsi arty, obj-140 valamint Amx30 húzkodás.. És visszavettem funolni a Cromwell-t.. Egész fain kis tank, be fogom szerezni a Berlini tesóját, ha árulják majd megint.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117119) jozefgucci1 válasza Enzolord (#117118) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Cromwell B jobb lesz mint a sima azt el is adtam pedig elég közel voltam már a 3. csíkhoz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#117120) Enzolord válasza jozefgucci1 (#117119) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, tudom, csak sajnos nem mindig beszerezhető.. Tényleg, nem lehet vajon venni Cromwell B kódot valahonnan? Az nem lenne rossz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117121) jano_77 válasza jozefgucci1 (#117119) üzenetére


jano_77
nagyúr

szintén zenész....sokáig vacilláltam, hogy adjam vagy se, de végül eladtam és maradt a Berlin verzió. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#117122) nyunyu válasza Enzolord (#117116) üzenetére


nyunyu
félisten

Én neki fogok esni megint a francia TD ágnak, ha tényleg rárakják a 120MM-es ágyút 4 skulóval, 2mp-es töltéssel skulók közt, és 20mp-s full újratöltéssel.. tegnap toltam vele sandboxon, nagyon jó kis dög lett úgy.. :)

Nerf előtt nem 4 skulója volt a nagy Fosnak?

Meg a következő lőszer betöltési idejét is sikerült úgy faragniuk, hogy mire egy tárból kiosztod a 3 lepattanót/mellét, addigra újratölt egy Obj 704, aztán az mínusz 1500HP-ba fáj.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117123) Enzolord válasza nyunyu (#117122) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem..
3 volt a tárban, csak 850 volt az átlag sebzés.. :)

(#117124) nyunyu Azt elhiszem.. :) Nekem az aranynerf fájt nagyon a halálcsillagon.. :)
Plusz, amikor kiherélték az OBJ268-at..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117124) nyunyu válasza Enzolord (#117123) üzenetére


nyunyu
félisten

Annó alig voltam ideges, amikor pont a nerf napján sikerült befejezni a kis Fost.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117125) emre válasza nyunyu (#117124) üzenetére


emre
veterán

Én a héten fejeztem be a kis fost, majd karácsonyi leárazáskor meg is veszem a nagyot, jövő tavasszal meg jöhet a buff rá. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#117126) nyunyu válasza Enzolord (#117123) üzenetére


nyunyu
félisten

Maradt még egyáltalán használható TD ág?

Csigazabálók már a nerf előtt sem voltak a kedvenceim, szidtam őket eleget az ARL V39-től kezdve.

Hóeke a másik, ami feleslegesen foglalja a helyet a garázsban, nem tudom, mit csináljak a 3+ skilles legénységével, talán vegyem vissza a 704-et?
Másik ágat a 101 után adtam fel.

Lassan befejezem a Conwayt, de nem igazán érzem, mire használható a hátsó bokorban kempelésen kívül, mivel se látótávolsága, se sebessége, se páncélzata, se csőlehajlása nincsen, de legalább a méter magas tornyát bárhonnan átlövik, elég, ha csak félig lóg ki a domb mögül. (amikor még nem tud visszalőni.)
Dombos terepen nagyon meg kell nézni, hogy nem nézted-e el a kedvenc helyedet fél centivel.
Na meg ugye főleg BT10-11-be kerül, aztán mindig nekem kell vele spotolni a mögöttem jövő E100-aknak...

Atombunker másik brit ágat valahol T7 környékén adtam fel.
Kb. addig játszhatóak amíg nincs arty a pályán, de az utolsó pár hétben átlagosan 2.8 arty/oldal volt a jellemző...

Halálcsillag már rég meglehetne, mivel 2.5 éve vettem egy JTt leárazva, ami azóta is várja a Ferdi legénységét, de nem akartam szívni egy lassabban vánszorgó+forduló TDvel. (Azóta kapott egy mozgás buffot a JT, így talán már nem nagyobb szívás vele menni, mint a Ferdivel)

Röhm-Borschig készen van, megvehetném a WT4-et, de nem tudom, az hogy viszonyul a nemszeretem Conwayhez.
Papíron az sem sokkal gyorsabb, meg ugyanúgy nincs páncélja, meg a szögei is limitáltak...

Amerikai T110E4-et sem használtam a nerf óta, T95+E3 meg nem érdekel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117127) emre válasza nyunyu (#117126) üzenetére


emre
veterán

A wtpz talán a borsignál is jobb, és a T95-nek is megvan a maga feelingje. :K
Egyetemesen jó ág nincs, de majdnem mindenhol vannak használható gépek.
10-es TD-t meg CW miatt vesz az ember, nem egyedül randomban szopatja magát vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#117128) jozefgucci1 válasza nyunyu (#117126) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig a WtPZ nagyon jó kis tank nekem ott van a garázsban. Aztán ugye ott van még a T30 , ami az egyik legjobb T9 TD-Tank szerintem. Anno végigszenvedtem a T95-öt és azt kell mondanom megérte , mert az E3-ban azért lehet érezni a bunker érzést :DDD OB268 ment a kukába semmire enm jó már és előtte a 704 a többi melett felesleges. Angol ágon kihúztam a tortát ,de nem vettem meg és szerintem nem is fogom. A franszi ág nekem is csalódás volt és azt a hetesnél feladtam , úgy mint a német td ágat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#117129) #43783936 válasza nyunyu (#117126) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam megvételre vár a kicsifoch, de nincs hozzá legénységem.
A su-122-54-en most estem túl, örömömben majdnem pezsgőt bontottam, az utódjára nincs kredit.
A Conwayt megtartom, a végére megkedveltem, és amúgy sem fogom megvenni a 4005-ös illúziórombolót.
A T95-öt (negyedszerre is) eladtam.
A többi td ág tizese bent röhög a garázsban, de igazán a borsó és a T30 a két nagy kedvenc.
Ha meg elborul az agyam előveszem az FV-t egy kis csillagrombolásra.

Ha az ág egészét nézzük, akkor szerintem a Grille 15 és a T110E4 a két legjobban használható vonal.

[ Szerkesztve ]

(#117130) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Első normális köröm az ST-I-vel... nem ász, mert top tier voltam...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#117131) nyunyu válasza h1mpi (#117130) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennyire sokat számít a +99% camo, hogy nem veszik észre az orruk előtt álló szovjet fémhalmazt?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#117132) h1mpi válasza nyunyu (#117131) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Medből lett áttéve a legénység csak nem akartam költeni a skillekre, mert ennél minden random :DDD
Amúgy valamit számít, mert az M103-nak 70-es a camoja, ennek meg 152-es az Aslains féle skála szerint a garázsba. (Az E-25-nek meg 900) :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#117133) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Azért nagyon szopóágon vagyok a héten....
nagyon kín keservesen tudom fejleszteni szegén T-10-es tankom...
igaz minden más tankkal szenvedés... :(((

WOT: kissio

(#117134) Enzolord válasza Dr.Én (#117133) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem csak a Tevepúpot szívatja a gép, legtöbbször low tier vagyok vele..
A többivel csak simán béna vagyok, meg összejön pár jó karika.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#117135) fradi81 válasza Dr.Én (#117133) üzenetére


fradi81
veterán

Van megoldás, személyes tartalék ON, vagy alt+f4 másnap újrapróba.

moto g72, Ninebot d28e

(#117136) Dr.Én válasza fradi81 (#117135) üzenetére


Dr.Én
veterán

legtöbbször alt+F4 és másnap próba... :(((

Enzolord
nálam szopás ezerrel....
leginkább két féle tankkal megyek...közepes és nehéz tankkal...
és hát mindegyiken szívás....

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#117137) nightmare13 válasza Dr.Én (#117136) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nyári szünet van az iskolákban, ne feledd, plusz most majd jön még a hétvége is lassan... Lesz ez még rosszabb is :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#117138) Dr.Én válasza nightmare13 (#117137) üzenetére


Dr.Én
veterán

örülök neki..... :(((
hétévégén már nagyon játszani nem is szeretek vele, mert akkor nagyon kaotikus....Főleg a vasárnap... :W
erre felé meg a Volt zajlik...tipikus nyári szünet ;]

Mai eredmény...14meccsből 4 győzelem...
:(

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#117139) vgabri1 válasza Dr.Én (#117138) üzenetére


vgabri1
tag

Nekem tegnap 6-ból 6 vereség. Inkább mentem focizni az legalább hoz is valamit.:-)

(#117140) jr1994 válasza Dr.Én (#117138) üzenetére


jr1994
addikt

Én tegnap randomban 7-ből 1-et nyertem, még jó hogy sok cw meg sh van nálunk... de sokszor van hogy nem is randomozok egyáltalán, csak klánosdi.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117141) Emu válasza jr1994 (#117140) üzenetére


Emu
őstag

Én eddig egyszer voltam klánban kb. 1 hónapra (amiből 2 hetet a végén inaktív voltam), de nekem nagyon nem jöttek be ezek a klános csaták, lehet közrejátszott az is, hogy elég ritkán értettem egyet a vezetéssel, de amit kértek betartottam mindig, még ha értelmét elég ritkán láttam...
Bár szerintem a klánéletről árulkodó, hogy nem rég épp a vad-ba hívtak beugrónak, mert nem voltak meg, igaz végül nem kellett mennem, meglett a kellő létszám.

(#117142) jr1994 válasza Emu (#117141) üzenetére


jr1994
addikt

Hát kell egy jó klán, ahol nem botok vannak :D
Bár ha jó fc van és a csapat be is tartja a taktikát, már zöld játékosokból álló csapattal is jól lehet szórakozni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117143) Viktoár


Viktoár
addikt

Ténylen srácok ennek a klánosdinak mik az előnyei?

Kb minden 2. meccsen megkérdezik hogy nem szeretnék-e klántag lenni.Természetesen nem a "nagy" tudásom miatt inkább mert látják hogy magyar vagyok és még nincs a nevem után klán név. :D

Gondolom ez minősíti is a klánokat akik engem kérdeznek.

Ez az egyetlen játék amit online játszok így fogalmam sincs milyen pozitívummal és negatívummal jár ha valamelyik klánhoz felvennének. :B

Üdv:Viktor

(#117144) jr1994 válasza Viktoár (#117143) üzenetére


jr1994
addikt

Negatívummal nem jár, semmit nem kell fizetni vagy ilyesmi, max kidobnak ha nem felelsz meg (aktivitás/játéktudás terén), de te is bármikor kiléphetsz.
Előnye viszont annál több van: jó szórakozás, arany, több kredit.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#117145) Akcok94 válasza Viktoár (#117143) üzenetére


Akcok94
senior tag

előnyök: ha már olyan klán aki képes térképen maradni akkor havonta jön a gold, esténként osztagozás, ilyenkor fél-egy millió közötti farmolás van, kredit szorzó, meg hogy mindig van valakivel szakaszozni.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#117146) Dr.Én válasza vgabri1 (#117139) üzenetére


Dr.Én
veterán

Leginkábbaz zavar hogy a WN8-at is szeretném minnél feljebb tornászni, de.így nem egyszerű...

WOT: kissio

(#117147) Viktoár


Viktoár
addikt

Óóó hát akkor érdemes csatlakozni valamelyikhez.

Van ilyen klánnal foglalkozó magyar oldal ahol informálódni lehet a klánokról/elvárásaikról?
Gondolom jelentkezni is lehet max elküldenek hogy hülye csíra menj legózni. :D

Üdv:Viktor

(#117148) Jolet válasza Dr.Én (#117146) üzenetére


Jolet
őstag

Annak ahhoz nincs sok köze hogy nyersz e... Sebezz sokat és nő a wn8-ad, ha így teszel a WR-ed is nőni fog

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#117149) kchryss válasza Viktoár (#117143) üzenetére


kchryss
addikt

Mint minden játékban a klánoknak elsősorban közösségépítő szerepe van. Barátokat szerezhetsz akikkel együtt élvezetesebb játszani. Ezen kívül a következő előnyökhöz juthatsz:
1. Ha sikeresen klánháborúzik a klánod akkor aranyat kaphatsz.
2. Ha jó az irányító akkor erőd csatákban simán 70% feletti a wr és rövidek a csaták, ennek előnyei:
- 6-os 8-as tankjaidat villámgyorsan tudod kifullozni anélkül hogy a statod rombolnád vele randomban
- sok gyors nyertes csata miatt nagyon jó a kredit farmolás időarányosan
- sokat használt sh tankokban hamar sok skilles legénységed lesz
3. A SH-ban szerzett nyersanyagokból a klán bónuszokat aktivál +30-40% kredit/xp/legénységi xp 2 órán át
4. Ha nem vagy nagyon jó játékos és jó klánba kerülsz akkor rengeteget fejlődhetsz taktikailag amit majd randomban is kamatoztatni tudsz.
5. Kapsz egy király klán logót minden tankodra.
6. Ha kampány van nyerhetsz kampány jutalom tankokat, de ehhez tényleg jó klán kell.

Hátrányai ha rossz klánba kerülsz:
1. Fél órákat kell várni SH csaták közben mert mindig 1 ember hiányzik
2. Miután a tehetségtelen irányító beküldött titeket a csapdába még le is fog titeket b*szni hogy miért mentetek oda :D
3. Ha nincs kedved SH-ozni akkor is folyamatosan nyaggatnak hogy gyere már
4. A kezdetben jónak tűnő klán folyamatosan egyre inaktívabb lesz majd széthullik
5. Vereségek után komoly viták alakulhatnak ki egymás hibáztatásából

[ Szerkesztve ]

(#117150) tarka_szarka válasza Viktoár (#117143) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nem anyagi jellegű előnyök:
-lehet együtt játszani más játékosokkal, amihez a klán jellemzően ad támogató eszközöket (teamspeak, klán oldal, facebook, stb.), egy szűkebb közösséghez tartozni a WOT közösségen belül
-lehet tanácsot kérni, tanulni, epéniszt mutogatni, együtt sírni-örülni
-lehet öregbíteni a klán nevét, ezzel saját magad is magasabbra emelni (elismerés, tisztelet, stb.)
-meg lehet tanulni embereket vezetni, csatát vezetni, fejlődni kommunikációban, (pár hónapja TS3 törlésnél nézegettem éépen, hogy 63 különböző teamspeak-hez volt hozzáférésem, ahol szerbül, németül és angolul kellett dimplomáciázni, nem keveset fejlődve ezzel az évek alatt nyelvtudásban)
-nem kevés jó cimborát lehet megismerni és meglepődni a személyes találkozón: te így nézel ki vazze? :)

Anyagi jellegű előnyök:
-lehet élvezni a stronghold csomagok előnyeit (különböző boostok, amiket a vezetők indítanak: xp, free xp, credit, gold)
-stronghold egyébként is alkalmas credit farmolása egy jó csapattal
-A kláncsatákkal területeket lehet szerezni, melyek aranyat jövedelmeznek. Általában valamilyen szisztéma szerint ez visszaosztásra kerül a tagoknak. (voltam már ezreket és voltam már semmit sem adó klánban is)
-Vannak időszakos kampányok, amiben általában egy különleges harckocsit, festést, stb. lehet megszerezni kláncsatákkal

WOT account: tarka_szarka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.