Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) Pttypang válasza Tothgera30 (#90048) üzenetére


Pttypang
veterán

Hintőpor tákolásnak számítana? o.O

(#90050) Hasaggymeg
Gondoltam a takarításon már túl van, meg az alap opciókon. :N

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#90052) Tothgera30 válasza zoli03 (#90049) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Alkohollal meg lett takarítva a nyeregcső, kéz-bőrfertőtlenítőszer pedig ment a vázba. Karbonzsírt még nem, de nem rémlik hogy gyárilag is lett volna rajta.

#90050 Hasaggymeg: Az más tészta, bilincset teljesen meghúzva sem okozhatok nagy bajt alu/acél váznál. Bilincs pedig rendben van, csak rosszabbat tudnék rá tenni.

#90051 Crytec210: Miután adnék bőven a váznak, a beljebb csúszó nyeregcső szépen smirgli funkciót fog létrehozni, ami szénszálas váz esetén nem biztos hogy kifizetődő lehet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#90053) 5381


5381
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném kipróbálni, milyen kicsit előrébb dőlve tekerni. Az ülést már nem venném feljebb, mert nem érek le a pedálig. Viszont a stucni alatt, ha jól sejtem, távtartó gyűrűk vannak. Ezekből párat feltehetnék a stucni fölé? Szoktak ilyet csinálni, vagy okoz valami problémát?

(#90054) Hasaggymeg válasza Pttypang (#90051) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tóthgera a mi kis bringarisztokratánk aki nem ugrik holmi webshopos elírásokra és főleg nem buherál. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90055) hegyimorc válasza 5381 (#90053) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Felteheted, nem okoz problémát

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#90056) Strezi válasza Tothgera30 (#90044) üzenetére


Strezi
őstag

Friksön pészt. Spectralhoz adtak ilyen rózsaszín zsírszerű pasztát, de pont ellentétes a hatása, apró kristályszemek vannak benne és megnöveli a súrlódást. Nem csúszkál sem a kormány sem a nyeregcső.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90057) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Milyen alap kerékpár ápolási, karbantartási, fejlesztési kellékeket ajánlotok? (Típus, márka, link, bármi jöhet)
Gondolok itt kenőanyagra, tisztító anyagra, valami hasznos, jópofa kiegészítőre...stb. ami még csak az eszembe sem jut. A legalapabb, legkézenfekvőbb dolgot is nyugodtan írjátok le, vevő vagyok minden ötletre.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

Köszi

(#90058) Pttypang válasza Hasaggymeg (#90054) üzenetére


Pttypang
veterán

Most épp azon gondolkodom, hogy a kislány, aki a placc közepén feküdt, és fél méterre kerültem el, de hatalmasakat sikított a calád, vajon mennyire érdemes nekem minden nap arra járnom, vagy meg fognak kövezni.. :N

De téged is meg fognak kövezni, milyen topikgazda vagy te, habár érthető, talán ne kelljen már kóklányolnia egy x+2 ezres történet esetén..

Everybody lies.

(#90059) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Ma próbára tettem az overhauled xt kazettát és úgy működött mint Botka Rolexe. :o Legalábbis 1előre...

Crytek...ezt most nem értem,de a kövezés az benne van mind2 pakliban. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90060) 5381 válasza Pszihonaranc (#90057) üzenetére


5381
aktív tag

Én nem szerelek sokat, de amiket használok:
- Tisztításhoz : fogkefe, hosszabb sörtés kefe, már nem használt póló, féktisztító
- kenés : Litiumos zsír, többféle olajam van(Motul hajtómű olaj, láncfűrész olaj, vékony teflonos olaj, kerámiavax)
Valamilyen állványt, vagy támasztót beszerzek még, mert megkönnyítheti a szerelgetést, tisztítást.

(#90055) hegyimorc : Köszi, akkor kipróbálom!

(#90061) Hasaggymeg válasza 5381 (#90053) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha esetleg ez most nem éppén úgy van (képről nem tudom eldönteni) a stucnit is negatívba teheted.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90062) 5381 válasza Hasaggymeg (#90061) üzenetére


5381
aktív tag

Igaz, felfelé áll a stucni. Arra nem is gondoltam, hogy megfordítható. No majd tesztelgetem, melyik ad kényelmesebb és pofásabb végeredményt. Köszi az ötletet!

(#90063) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#90054) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elnézést ha fél évi keresetembe kerülő, hozzám kedves kerékpárom jótállását nem akarom bukni. :P

#90056 Strezi: Az lesz a megoldás. Bár nem rémlik hogy lett volna rajta.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#90064) ShiTmano válasza Pttypang (#90058) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Attól függ mennyire tűnt "Maláj" származásúnak a család. :)

Meg lehet, hogy kiszedikk alólad az "alamínium" vázat.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#90065) 6030D válasza Tothgera30 (#90063) üzenetére


6030D
Ármester

bm fórumon is volt róla szó májusban, hogy sok cég már az alu/alu-hoz is küld. Nekem is azzal volt összerakva. A finom szemcsék meggátolják az elcsúszást, a "hordozó zsír" meg a nyikorgást.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#90066) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Kezd a homokkal tele lenni a tököm...
A nagy esőzések a szántóföldről ráhordtak egy csomó homokot/földet egy alig használt aszfalt útra.
Úgyhogy most a folyamatos aszfalt helyett: aszfalt b+homok, aszfalt, föld, aszfalt, b+ még több homok, aszfalt, KÍGYÓ :Y NAGYON KÍGYÓ, aszfalt...
:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90067) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#90063) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Garancia ide vagy oda,van az a szint ahol az ilyen fóliás megoldás már nem játszik.Én sem tennék,az biztos,valamit kitalálnék,de azt,vagy hasonlót nem.

(#90062) 5381...itt modellezheted az eredményt is. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90068) Szakbarbár válasza atok666 (#90042) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nekem már nem fura, mert megszoktam. Egy ideig hajtottam a 30-as átlagért, de már elmúlt. Azért azt is figyelembe kell venni, hogy ez az átlag a városi szakaszokat is tartalmazza, ahol a gyakori megállás, gyalogosok és lassú bicósok kerülgetése eléggé le tudja húzni az átlagot. Amikor kiérek a városból akkor azért javul valamit de pl a 30 km/h-ás átlaghoz simán kellene folyamatosan 35-ös sebességet tartani.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#90069) peppe79


peppe79
senior tag

Sziasztok! Már javában tart a bringaszezon, és én még mindig nem találtam megfelelő, komfortos városi bringát a nejemnek. Se használtat, se újat. Ha használtat nézek, azok közt találok 1-2 jó geometriájú acél vázat, de azok szinte mind régi dobfékesek. Az új városi bringák még rosszabbak: vagy olcsó szénacél vázasokat látok pelenka alkatrészekkel, vagy aluvázas-teleszkópos bringákat. Őrület. Teljesen el vagyok keseredve... :(

(#90070) Hasaggymeg válasza peppe79 (#90069) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Valamit nem csinálsz jól,hisz rengeteg új és használt kerékpárt kínál a piac.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90071) yanesz


yanesz
tag

2018as Merida kerékpárokat mikor kezdik árulni?
Sajnos a 17-esekből készlethiány van,ami kellene nekem.

(#90072) peppe79 válasza Hasaggymeg (#90070) üzenetére


peppe79
senior tag

Cr-mo vázas, kontrafékes agyváltóval szerelt női city bike-ot szinte képtelenség találni, főleg újat. Úgy néz ki, hogy manapság ez már túlzottan magas elvárás. Egy ilyen Viva Dolce 3, vagy hasonló bringa tökéletesen megfelelne, de itthon ezeket nem forgalmazzák. Ez számomra azért is felfoghatatlan, mert városi használatra egy rugalmas acélváz messzemenően komfortosabb, mint egy átlagos aluváz. A teleszkópos city bike-oknak meg aztán végképp nem látom értelmét, hiszen annak teljesen más a rendeltetése. Tudom, hogy manapság ez a divat, de gondolhatnának a gyártók azokra is, akik számára a komfort előbbre való.

(#90073) pc360 válasza peppe79 (#90072) üzenetére


pc360
addikt

Rocket Bikes?

Azért túlzottan város-kompatibilisnek se mondanám azt, amit linkeltél. Az inkább ilyen tengerparti sétányon csorgásra való kb., meg faluban a boltig. A teleszkóp pedig nem hülyeség városba se (Bp. és a minőségi útfelületek, ugye). Bár annak, hogy belerakjanak valami orrsúlyként használható alaptípust csak azért, hogy ráírhassák, hogy teleszkópos, tényleg nincs értelme. Egy szint fölött viszont az az igazi kényelem - nyilván jó vázzal ötvözve.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#90074) Hasaggymeg válasza peppe79 (#90072) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát arra az érzékeny lelkű nőre én is kíváncsi lennék,aki bekötött szemmel érzi,hogy "rugalmas" acél,vagy éppen alu vázon ül. :U A gumik és egy rugós nyereg (ne adj isten első teló) adhatnak érezhető komfortot,a többi parasztvakítás.Szerény véleményem szerint,ugyebár...Ugyanakkor elvárásaidnak megfelelők is lehetnek itt,ott.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90075) 5381


5381
aktív tag

Akár ez is lehet egy lánckenési lehetőség : Team Sky Hydrodynamic Lube

(#90076) jjeahh válasza Pszihonaranc (#90057) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"valami hasznos, jópofa kiegészítőre" - pl. kezdheted ezzel :D
Amúgy én első blikkre ezeket szereztem be: lidl-ből mini szerszámkészlet foltokkal, benzin láncot tisztítani, 1 eurósból különböző méretű sütőkefék fillérekért, ebayről kmc lánc patentszemmel (így bármikor lekaphatom a láncot és kikefélhetem, meg cserélni is könnyebb), láncolaj, láncbontó, kormányra szlikonlámpa, hátra ilyen usb-n tölthető akksis cucc, egy tűrhető Abus zár, mini csengő, Decathlonból mini pumpa...meg még pár dolgot biztos kifelejtettem :D . Ezek nagyrészt olcsó dolgok, de nagyrészt alap mind. Még pár szerszám kelleni fog, + tartalék belső, külső stb.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90077) ivana válasza peppe79 (#90069) üzenetére


ivana
Ármester

Szia!
A crmo vázat felejtsd el, nem lesz, ebben a kategóriában csak hiten van, de túl sokat nem dobna rajta a crmo se. A crmo amúgy is elég drága tud lenni.
Használtan a dobfékessel mi a baj? Dobfék hozza egy kétforgáspontos patkó fékerejét, ha az évtizedes mocskot kitakarítod belőle és reszelővel felérdesíted a fékpofákat. És ezt a legnagyobb esőben is megoldja ellentétben a patkóval. Ráadásul kiválóan modulálható. Tárcsa úgyse lesz, a vfék is ritka ilyenben.
[link] Ez se rossz, mondjuk nem kontrás.

(#90078) zack


zack
nagyúr

Megrendeltem a NiteRider 950 OLED-et, és hozzá a Sentinel 150-et. Kíváncsi vagyok, ezért a rakat pénzért milyen minőséget és fényerőt fogok kapni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90079) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok.
Többször jártam úgy hogy akartam egy más áltak készített útvonalon menni, de sikerült párszor másmerre menni.Milyen alkalmazással tudod megoldani hogy mutassa mint egy gps az utat,bikemap szoktam útvonalat keresni.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#90080) atok666 válasza Szakbarbár (#90068) üzenetére


atok666
őstag

Hat ha varosban (is) mesz, akkor persze teljesen normalis.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#90081) -=RelakS=- válasza zack (#90078) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Max fényerőn 40 perc? :D

Ha már drága lámpa, akkor előjönnék a bogarammal :D
Tudom, nincs benne OLED, meg villogás, meg 9 mód, de ez, vagy ha nem akarsz akkupakkal szerencsétlenkedni, akkor ez jobb választás lett volna. Már amennyiben nem erdőben tekersz, mert ennek olyan alakú a fénye, hogy az autós nem fog megverni, hogy miért vakítod el :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90082) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#90081) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az első áráért sokan már kerékpárt vesznek. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90083) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#90082) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kedvezménnyel még mindig olcsóbb, mint a Night Rider :)

Én ráadásul a kiegészítő fényt is megvettem hozzá, és korábban már az elemes variáns is megvolt.
A három együtt olyan fényt csinál, hogy simán nézhetnek mopednek, míg meg nem hallják a lihegésemet :DD

Mondjuk tehetem a kirakatba az egészet, mert még ilyen fényárban sem tudtam a döngölt földet a homoktól megkülönböztetni tavaly, és dőltem, mint a sós zsák XD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90084) parkr válasza BenQhunria (#90079) üzenetére


parkr
őstag

strava-n tudsz útvonalat készíteni, amit induláskor el lehet indítani

(#90085) Pszihonaranc válasza 5381 (#90060) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

A lánc kenéséhez melyiket használod?

#90076 jjeahh: az első linkelt termék már a kosárban is van :DDD
A mini csengő nagyon kreatív :D jól szól, tartós? Egy színes karikáért nem fizetnék még 100 forintot sem, de ha jól működik, akkor simán megéri. (Nincs véletlenül kettőd?:D)

[ Szerkesztve ]

(#90086) BenQhunria válasza parkr (#90084) üzenetére


BenQhunria
tag

De én nem akarok készíteni,de betölteni sem engedi a strava „error computing route”.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#90087) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na. Megvan az 1000. km a bringában. Igaz, tavaly március óta, de télen, esőben és 10 fok alatt nem is nagyon használom, meg időm sincs mindig sajnos.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#90088) varsam válasza BenQhunria (#90086) üzenetére


varsam
őstag

sajnos Strava csak olyan route-ot enged betölteni, amin már végigmentél, van rajta időpecsét (vagy mi). Több fórumon olvasni, hogy ez a funkciója hiányos, pedig elvárható lenne tőle, ha már fizetős.

Én spec úgy szoktam csinálni, hogy a merretekerjek.hu-n megtervezett utat lementem gpx-be, azt pedig OsmAnd app-ba töltöm és ott tudom nézni merre járok, Strava-val pedig simán csak trackelem az utam.

(#90089) -=RelakS=- válasza varsam (#90088) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Esetleg saját magad is megtervezheted az utat, bár ezt most hadd ne tudjam, hogy prémium feature-e :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90090) BenQhunria


BenQhunria
tag

Értem,mindegy letöltöttem a bikemapot aztán azon megtaláltam ezt a funkciót.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#90091) varsam válasza -=RelakS=- (#90089) üzenetére


varsam
őstag

Igen lehet, de itt pl még nem találtam útvonal jelzéseket, hogy most pl melyik egy kék kerékpáros út, vagy kék-piros-zöld-sárga stb jelölt turista út.

(#90092) Caldera1 válasza zack (#90078) üzenetére


Caldera1
tag

Megkapod a minőséget és a fényerőt is, az tuti. :)
Nemrégiben én a 600-ast vettem a Sentinel 150-el. Nagyon minőségi cuccok. A Sentinel felfogatása lehetne jobb. Igaz nagyon vastag gumis rögzítő van hozzá, egy mozdulattal lehet rögzíteni, de a gyártó szerint is ajánlott a gyorskötöző használata :D
Ezt meg tudom erősíteni, mert így szar úton se mozdul el. Nekem így néz ki felfogatva.
Az első lámpa felfogatása rendben van, az nem mozdul el.
Éjszaka alig megyek, inkább a daylight funkció miatt választottam őket, ezért nekem a 600-as tűnt jó alternatívának.
Most se vennék mást. :DDD

(#90093) Fred23 válasza peppe79 (#90072) üzenetére


Fred23
nagyúr

A Cr-Mo-t tényleg jobb elfelejtened, és némi kompromisszumkészséggel használtan elég jókat lehet kapni olcsón. Én a Pákozdi Kerékpár-nál keresgélnék először, mert hozzánk közel van, de tényleg lehet találni másutt is. (Nincs semmi érdekeltségem a cégben, még mielőtt... )

-33-ért.
-38-ért (7 sebis!)
-32-ért (7 sebis!)

Ha meg csak úgy gyorsan rákeresek, felénk rögtön itt van például EZ vagy EZ, esetleg EZ. Felétek is biztos van választék! ;)

Egy nő szerintem kibírja alu vázzal is, ha abból nem a legszarabbat kapja.

[ Szerkesztve ]

(#90094) rétisün


rétisün
veterán

elvoltam a háziorvosnál (nem látott a kulcscsontműtétem óta) ha nem ült volna, szerintem simán leül a 45-ös pulzusom láttán :Y először azt mondta, így aztán tuti nem lesz a jogsim meghosszabítva. aztán csinált egy EKG-t, teljesen jó volt, ekkor végre eszébe jutott megkérdezni, sportolok-e valamit. mondtam bringázok, meg hogy általában is 50 körül van a nyugalmi pulzusom.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#90095) -=RelakS=- válasza rétisün (#90094) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akkor mit szólna hozzám?
pulzus ugyan 60-70 között valahogy, de a vérnyomásom meg kb 150/100 :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90096) peppe79 válasza pc360 (#90073) üzenetére


peppe79
senior tag

Valóban nem kifejezetten városi bringa. Csak azért linkeltem be, hogy szemléltessem: tényleg nincsenek komoly elvárásaim, egy ilyen tök egyszerű forma is megfelelne. De elsődlegesen valamilyen holland jellegű városi bringa érdekelne.
A Rocket bikes linket köszönöm! Sajnos egyelőre ott sem találtam olyat, amilyet keresek.

(#90097) peppe79 válasza Hasaggymeg (#90074) üzenetére


peppe79
senior tag

Pedig ehhez nem kell különösebben szakértőnek lenni. Én azon csodálkoznék, ha valaki nem érezné a kettő közti különbséget. Korábban egy aluvázas Capriolo női bringája volt. Azon eltörött a láncvilla, úgyhogy az alkatrészeket (pontosabban nagy részét) átszereltem egy klasszikus, MGI acélvázra. Később ő maga állapította meg, hogy az "új" kerékpárja sokkal jobban "elnyeli" az út egyenetlenségeit.

(#90098) Strezi válasza rétisün (#90094) üzenetére


Strezi
őstag

Az szép :R
Egy 4-gyel kezdődő nyugalmi pulzusmár komoly eddzettséget mutat!
Már csak azt kellene tudi, hogy"Hány éves a kapitány?" ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90099) peppe79 válasza ivana (#90077) üzenetére


peppe79
senior tag

Az ötvözött acélhoz azért ragaszkodnék, mert abban eddig még nem csalódtam. Persze tudom, hogy ezek közt is találni "gyengébb" csöveket, és rossz munkát.
Hagyományos dobfékkel volt már negatív tapasztalatom: egy hirtelen fékezéskor egyszer megszorult, és elhajlította a villát. Ettől függetlenül nem zárkózom el tőle, de hátra mindenképpen kontra kellene, mert ahhoz szokott hozzá a nejem. Azért is emeltem ki, hogy kontrafékes agyváltót szeretnék, és Cr-Mo vázat. De amiket a többiek linkeltek, ott sem találtam ilyet. Persze elfogadom, hogy ez van, nem akarok a végtelenségig ezen a témán rugózni. Marad az épített kerékpár...

(#90100) Tothgera30 válasza 6030D (#90065) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Összeraktam, hűtőzsír/hűtőpaszta került közzé, mentem vele 35km-t terepen/aszfalton és meg se moccan, pedig a bilincs még rendesen 5nm-re sincs húzva. Azt hiszem sikerült megoldani a dolgot.

#90072 peppe79: Rosszul látod a dolgot, akad ott használható, örök darabnak mondható bringa is. Írtam p.u.-t.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.