Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90351) jjeahh válasza Hasaggymeg (#90340) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Lementettem ezt a hsz-t könyvjelzőnek :D . S most megyek egyet tekerni, mert a mai adag még nem volt meg :D . Csak ne lenne ilyen dögmeleg, utálom a nyarat :DDD , alig várom az őszt, a sok esőt meg rengeteg gombát.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90352) 6030D válasza Hasaggymeg (#90350) üzenetére


6030D
Ármester

Tegnap délután óta képes vagyok állni, de van még hova fejlődni. :DDD
A verseny felejtős, eladó a nevezésem. :(((

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#90353) Hasaggymeg válasza jjeahh (#90351) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pannóniához képest ott nálatok még emberes,nem panaszkodhatsz. :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90354) WP14 válasza jjeahh (#90351) üzenetére


WP14
őstag

Vizesen vedd fel a zoknidat a cipő alá, ha szereted a gombát! :D ;]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#90355) jjeahh válasza Hasaggymeg (#90353) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pannónia? :Y Te ott laksz? Azt hittem rajtam kívül mindenki Magyarországi itt :D

WP14: Nem hordok zoknit ilyenkor, ezért szépen össze is szedek évente úgy átlag 5 kullancsot, tegnap is megcsípett egy :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90356) WP14 válasza jjeahh (#90355) üzenetére


WP14
őstag

Sprickold be magad rovarriasztóval, a lyme-kór nem vicces. :U

Teljesen politikamentesen: az egész Kárpát medence magyar, semmilyen érdek nem írhatja felül a Szent Koronát! ;)

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#90357) jjeahh válasza WP14 (#90356) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tudom, félek is nagyon... használok ellenük egy ideje ilyent és azóta nincs gond, tegnap valahogy mégis sikerült egyet összeszedni... lehet olyan területet talált a lábamon, ahová pont nem jutott ebből az olajból.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90358) Hasaggymeg válasza WP14 (#90356) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...mikor már éppen kezdtem azt hinni mi semmiben nem értünk egyet. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90359) 6030D válasza Hasaggymeg (#90358) üzenetére


6030D
Ármester

Megint volt egy bringás balesetes videó. Ide linkeljem? ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#90360) trialboj válasza bogabi (#90347) üzenetére


trialboj
őstag

Nem tudja valaki mennyire reális v pont irreális a strava által saccolt wattben kifejezett érték?

Nekem 180w átlagot ír minden mérőfelszerelés nélkül, hát honnan tudja ő hogy én mennyire szenvedek :))

Súly sebesség és távolság matekozásával dob ki valamit? Lehet vele arcoskodni v irreális butaság? :)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#90361) WP14 válasza jjeahh (#90357) üzenetére


WP14
őstag

Próbáld ki ezt is, nekem bevált, még sosem volt kullancsom. ;)

(#90358) Hasaggymeg Mindenben nem is kell egyetérteni, csak a lényegesekben. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#90362) Hasaggymeg válasza 6030D (#90359) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Még itt vagy?! Azt hittem alapozol a Naszályban a szombatra! ;]

(#90361) WP14...ott Erdélyben,ahol ő bringázik kissé más a helyzet mint itt.Rengeteg birka és juhász legeltet a környező erdőkben,így kullancs is több van mint itt.A juhok hordják magukkal,gyerekkoromban szinte nem volt nyári hét,hogy ne találjunk magunkon 1-2 kullancsot.Mégsem volt baj belőle.Állítólag a mostaniak fertőzöttebbek. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90363) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Vettem egy bringát. Korábbi tanácsotokra hallgatva találtam végre egy elfogadható árú Cr-mo vázas MTB-t. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy sikerül egy eredeti Hardrock ULTRA Specialized-et kifognom ami ráadásul Direct Drive-os!... ;]

Képre kattintva ott a galéria, azt hiszem mindent lefotóztam.

Az első váltó kijelzője egyébként nem működik, azzal lehet valamit kezdeni szerintetek? Mármint vált rendesen de a számokat nem váltja, 1-3 közül mindig csak az 1-esen áll.

Illetve szeretnék rá venni egy hajtóművédőt (nem pont ezt csak ilyesmit), erről kell valamit tudni, ez mind szabványméret vagy erre nem is lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#90364) -=RelakS=- válasza 6030D (#90349) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Elöl kistányért használtam :P
Vagy hátul kistányér? ;]

Az a legény a gáton, aki 44/11-es első/hátsó áttétellel megmássza a 10%-os emelkedőt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90365) -=RelakS=- válasza 6030D (#90359) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fröcsög a vér? Akkor jöhet! :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90366) Strezi válasza WP14 (#90356) üzenetére


Strezi
őstag

Bennem volt Lyme-os kullancs. Sajnos tekerés után utaztam, és nem vettem észre pár napig. A térdhajlatomban volt, talán azért is.

Szépen alakult a rózsa folt a harmadik hétre amikor elmentem vele orvoshoz. Jött az agyalás, aztán csak sikerült a megfelelő kezelést elkezdeni. Nagy adagban kell neki amoxicilin (a legalapabb antibiotikum), esetemben nyolc óránként 1000mg :Y Nem kell mellé más, csak várni kell a hatásra. A folt nem lett szebb gyorsan, csak a kezelés megkezdése után három héttel kezdett barnulni a bőröm és halványodni.

Most két év után is emgvan a folt, de már igen halvány. Technikailag csak Lyme betegségem volt így, Lyme kórt nem kaptam így el. Ezt egy drága méréssorozattal ellenőriztettem is (3 - 9 -12 hónapos mérések).

Az utóbbi hónapban is volt bennem vagy három kullancs, ebből kettő frissen iszedve is kicsit neccesen gyógyult. Láthatóan küzdött(küzd) ott a szervezetem valami kórokozóval, de Lyme folt nincs.

Mindezt csak azért írom, hogy aki tud v. akar az védekezzen, de egy csípsé vagy akár fertőzés sem jelent feltétlenül Lyme-kórt, ami a betegség egy lehetséges késői fázisa.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90367) WP14 válasza Strezi (#90366) üzenetére


WP14
őstag

Persze, értem én, csak a legsúlyosabbal kell riogatni, hogy mindenki belássa a védekezés szükségességét, csak ezért írtam így. :)
Amúgy pedig mindenkinél legyen kullancs kiszedő kanál, kis helyen elfér és életet menthet! :K

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#90368) Jester01 válasza trialboj (#90360) üzenetére


Jester01
veterán

Szélcsendben és síkon nagyjából jó lehet. Nyilván a szelet nem tudja figyelembe venni, de a domborzattal szerintem eléggé mellé lő. 180W-al egyébként fölösleges arcoskodni ;]

Jester

(#90369) zoli03 válasza trialboj (#90343) üzenetére


zoli03
őstag

Szerintem hülyeséget írt flash-. Én mentem 26-os MTB-vel slick és terep gumival is aszfalton. Egy átlagos, nem túl ballonos 2,1"-os terepgumi és egy olcsó slick között kb 4 km/h volt a különbség nálam aszfalton. Aztán drágább slickre váltottam, azzal 5-6-ra nőtt a különbség. Nekem meg eléggé számít, hogy 20 helyett 26-tal tudok menni ugyanakkora erőfeszítéssel (és ennél még vannak kisebb gördülési ellenállású slickek, valamint nagyobb ellenállású terepgumik is).

(#90370) fpeter07 válasza belaazallat (#90324) üzenetére


fpeter07
veterán

Mindegy is, úgy se tudtuk volna kiváltani , mivel nincs a tartón világítás, se rendszámtábla hely.

(#90330) flash-: Nem, aszfalton. 16-17 kg-os 1,25"-os külsős bringával szoktam repeszteni. Az eddigi bringáim geoja nem tette lehetővé a gyors haladást. A kiskerék is hátrány, de főleg a geometria rossz.

[ Szerkesztve ]

(#90371) fpeter07 válasza Strezi (#90366) üzenetére


fpeter07
veterán

Az én szagomat nem szeretik a kullancsok szerencsére. Évente egy-egy azért bepróbálkozik. A ruhámról jóval többet vertem le, mint a bőrömből ki.

(#90372) zoli03 válasza trialboj (#90360) üzenetére


zoli03
őstag

Én inkább ezt a kalkulátort használnám, szerintem többet ér, mint a Strava.

(#90373) CaNNa3IS válasza jjeahh (#90337) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Én ezt használom de biztos van 1000+1 fajta:
[link]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90374) belaazallat válasza fpeter07 (#90370) üzenetére


belaazallat
addikt

Az enyémen sincs, de vettem hozzá kiegészítő panelt, amin már van minden. :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#90375) Vasinger! válasza CaNNa3IS (#90373) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az ilyen dolgok valóban többet segítenek, mintsem ártanak? Tehát ettől nem fog csak több por ráragadni a becsúszóra vagy hasonló?

(#90376) Hasaggymeg válasza Vasinger! (#90375) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg kell rendesen törölni utána.A lényeg,hogy tökéletesen megtisztítsd,úgy,hogy közben ne árts a műanyag/gumi tömítéseknek és kissé síkosítsd is ha lehet.A teflonos összetevőket alkalmasnak vélem erre,szárazra törölve is síkos érzetű marad a becsúszó.Ha csak vízzel mosom le,szó szerint ott maradnak a vízköves vízcsepp nyomok azon a fényes felületen.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90377) Vanir válasza Dyingsoul (#90363) üzenetére


Vanir
veterán

Retromontikat szeressük, szép találat. Amúgy a Direct Drive az a saját csőszettjük, önmagában nem mond sokat, csak annyit, mint pl. a Columbus vagy Tange, e mellé azért kell a kiegészítő infó, hogy pontosan mi is az. Nálam egy '92-es Hardrock járt, jó kis gépezet volt. :)

(#90378) CaNNa3IS válasza Vasinger! (#90375) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

pass
Ha a gumi lehúzó rugalmasságát szinten tartja már megéri.

Más:
[link]
Egy ilyen helyzet után kíváncsi vagyok mennyire értékeli át az ember, hogy hol vannak a határai.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90379) Sleek


Sleek
senior tag

Kullancsriasztónak én ezt használom

Az alábbi növényeket leöntjük annyi alkohollal, hogy éppen ellepje:
Borsmenta (Menthae pip. herba) 10 g
Fodormenta (Menthe crispa folium) 10 g
Levendula (Lavandulae herba) 10 g
Szurokfű (Origani vulg. herba) 10 g
Citromfű (Melissae folium) 10 g
Adjunk hozzá egy kisebb marék szegfűszeget és három hétig, légmentesen lezárva tároljuk egy sötét helyen.
Felnyitáskor csavarjunk bele négy teáskanál citromlevet, majd adhatunk még hozzá eukaliptusz olajat, kámfort, vagy akár az ázsiai boltokban kapható erős illatú olajból egy keveset.
40 százalékos alkohol már jó . Valaki vodkával csinálja

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#90380) CaNNa3IS válasza Sleek (#90379) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

ezt külső vagy belső kezelésre ? :DDD
just kidding

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90381) trialboj válasza CaNNa3IS (#90378) üzenetére


trialboj
őstag

Ez rettenet brutális, egyáltalán nem tűnt olyan nagy esésnek, mégis majdnem tragédia lett belőle. Szerintem a srác nem tolta túl, ez nem egy veszélyes rész volt, csak a szerencsétlen landolás illetve láb beszorulás vezetett ide. 10/9x úgy esik el hogy 2 perc múlva nyeregben van megint.

A héten tervezem kipróbálni a két utolsó eddig nem ismert enduro pályát a legközelebbi hegyen... egyedül. Most kicsit ijesztő belegondolni, hogy még óvatos tempóval is lehet ilyen szerencsétlenül esni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#90382) Sleek válasza CaNNa3IS (#90380) üzenetére


Sleek
senior tag

Ha a vodka külön van akkor külső. :)
Viszont kicsit fura illata van , de erdőben nem is lényeges . Nálam bevált pedig Várpalotánál a Vár völgyben hemzsegnek a kullancsok.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#90383) Hasaggymeg válasza trialboj (#90381) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha egyedül vagy egy feltöltött telefon életmentő lehet. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90384) jilian


jilian
addikt

Esetleg indul valaki?

CITYCROSS KERÉKPÁR VERSENY

(#90385) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Jön szembe a C kategóriás, hogy:
Valami munka, valami lóvé, nincs?

Mindezt kérdi egy melegítőbe öltözött bringástól, aki amúgy azzal van az emelkedőn elfoglalva, hogy a tüdejét visszanyelje a helyére :W Hát egy taliga répát nem bíznék az ilyen eszes emberre, hogy áttolja a másik fészerbe :D

Más:
A gyári kenőanyag sem mind arany.
Sunrace CN-M99 lánc. Gondolom, 0%-on lehetett, mikor felraktam, bár tapasztalatom szerint ez sem biztos a láncoknál. 0,17%-osra nyúltnak mértem 200km után. Most jött el az ideje, hogy a SRAM és a KMC láncok beérték :C szóval megint használtam 200km-t. most csak további 0,07%-ot nyúlt.
Gondolom, köszönhetően annak, hogy Squirtet használtam, bár azt sem szakszerűen, mert a tároláskor használt olajat nem mostam ki a láncból.
Szóval nekem ebből az jön le, hogy a Sunrace lánc a gyári szmötyivel jobban nyúlt, mint más szmötyivel kenve :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90386) #27813376 válasza trialboj (#90381) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hétvégén gyerkőccel bicóztunk, apuka hazafele átugrott egy akadályt, persze csak lájtos utcai cipő+ a bevált saint pedál. Namost lecsuszott az egyik lábam úgy, hogy a pedál szöges része felvágta a sípcsontomnál az egyik eret és hazáig (kb. 5 perc) megtelt a cipőm vérrel. Fájni nem fájt, csak rohadt ijesztő volt. Nem igazán állt el otthon sem, még második nap is vérzett ha leszedtem a kötést. Azóta elmúlt, semmiség, de rohadt könnyen nagyon gázos lehet az ilyesmi.

(#90387) atok666 válasza trialboj (#90360) üzenetére


atok666
őstag

Egesz jol tippeli - de szelcsend kell hozza :)

Atok

(#90388) atok666 válasza Jester01 (#90368) üzenetére


atok666
őstag

Ha 50kilo, akkor nem annyira rossz az :)

Atok

(#90389) CaNNa3IS válasza #27813376 (#90386) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Ilyen gyengusz a saint pedál ?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90390) Hasaggymeg válasza #27813376 (#90386) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ki vannak engedve teljesen a szegek? (nekem igen,és 1x már én is felhasítottam,vagyis inkább szúrtam a térdem alatt)

(#90385) -=RelakS=-...azt a 0,07% -ot hogyan méred? :F Csak mert az a hibahatáron belül lehet és én azt tapasztaltam,hogy ráadásul nem is teljesen 1formán kopik mindenhol.Vannak szakaszok ahol beesik a nyúlásmérő,máshol meg nem.Azt észrevettem,hogy a patentnél hamarabb elkopik,gondolom maga a patentszem gyengébb lehet,vagy jobban kopik mint egy másik a sok közül. Ami a kenőanyagot illeti,nekem csak KMC és Shimano volt,de mind2 mézszerű gyári kenése elment (csak törölgetéssel) 4-500km-t is.

(#90389) CaNNa3IS...még egy artériát sem tud rendesen feltépni,mi? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90391) Hasaggymeg válasza jjeahh (#90355) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem trialboj is Erdélyből írogat...meg venember83 is,de ő nagyon el van tűnve innen.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90392) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#90390) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hehe, ügyesen ^^
Osztottam-szoroztam openoffice-ban, és csináltam egy ilyen méterrudat.
Márhogy ez csak a vége. Colos mérőszalaggal kimértem, hogy egy fa rúdra felcsavart patentszemtől mennyire kell eltolni, és rendesen odaragasztottam :] Egy műanyag idommal is meg van az egész erősítve. Persze, így is saccolás, de nekem elég pontos ^^
Az meg, hogy nem azt méri, hogy beleesik-e a nyúlásmérő? És? Ki az, aki végigméri minden egyes láncszemét minden pár száz kilométer után? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90393) #27813376 válasza Hasaggymeg (#90390) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem, alátétek ott vannak. Ahogy lecsúszott a cipő, pont elkapta, nem lassan mentem.

CaNNa3IS: Egyik legjobb pedál ;)

(#90394) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#90392) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem a számolásban kétélkedek hanem az egyes mérések pontosságában.Amúgy valóban megfeszített lánc csapszegei közötti távolság lenne a legpontosabb mérés,csak azt elég nehéz mérni.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90395) TomMusic


TomMusic
őstag

Hirtelen felindulásból tekertem egy 32km-t a városban, sok szép lány van a Szabadság hídon (is) ilyenkor este. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#90396) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#90394) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Abban biztos vagyok, hogy ha valami értelmes műszerrel nekiállnánk, pontosabb lenne. De az általában emlegetett 0.75% is már akkora nyúlás, hogy nekem ez a mérés megfelel arra, hogy lássam, mikor kuka a lánc. Az időközbeni mérések meg arra jók, hogy aszerint rakjam fel mindig a legrövidebb láncot. Még mindig jobb, mint minden egyes alkalommal szépen kiteregetni a láncokat, és megnézni, melyik a rövidebb :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90397) eddie1978 válasza Hasaggymeg (#90394) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Vettem kíváncsiságból egy Shimano TL-CN42 lánc kopás mérőt. Tényleg átgondolt a szerkezet és a kivitelezés is profi. A két felület, ami a mérésben részt vesz, szépen megmunkálva ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#90398) -=RelakS=- válasza eddie1978 (#90397) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jaja, cool cucc. Kicsit nehéz betolni meg kipiszkálni egy szemből, de legalább azt méri, amit kell :)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90399) flash- válasza Hasaggymeg (#90332) üzenetére


flash-
veterán

oké igazad van..erre nem gondoltam

más: egész napos nyári tekerésre tudnátok kerékpáros mezet(rövidujjas póló) ajánlani?
klasszikus szabásút keresek(nem karcsúsítottat) ami nem a passzentos -fényes anyagból van, és jól szellőzzön..
Dechathlonos nem igazán tetszik , sötét színűt keresek(sötétkék-bordó,ilyesmi...)(mintára ne iylen csapatmez szerű legyen, inkább egyszerű felirat nélküli 1-2 színből álló.. mint pl a MTB mezek..) kb 8-10 ezerig elmegyek...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#90400) jjeahh válasza Hasaggymeg (#90391) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja tényleg, trialboj már ha jól emlékszek többször is linkelt Erdélyben meghirdetett bringákat :D.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.