Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) rétisün válasza Strezi (#90098) üzenetére


rétisün
veterán

edzettség :B , életkor

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#90102) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Megjött a carbon kormány és hozzá az új stucni ,markolat.
Kiváncsi leszek. Nyomatékkulcs hiányában érzésre húztam.

[kép]
[kép]
[kép]

CRC-ről rendeltem nagyon akciós árakon.

35-ös easton heaven carbon és egy easton havoc 35-ös szár

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90103) Strezi válasza CaNNa3IS (#90102) üzenetére


Strezi
őstag

Szép! Kipróbálnék egyet, azt mondják hogy nagy különbség a karbon kormány és minden más között.

Merre lesz a próbaút? ;) Remélem valami zúzós ;]

CaNNa3IS a magyar Singletrack Sampler :DD

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90104) CaNNa3IS válasza Strezi (#90103) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:-D yep get stoked

Kevés az időm. Lehet kipróbálom az eplényi pályákat. Még sosem volt szerencsém bicajjal csak snowboarddal.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90105) Strezi válasza rétisün (#90101) üzenetére


Strezi
őstag

Egy hasonló "paraméterekkel" rendelkező irodista is tekert velünk amikor a 6 óra alatti balaton kört mentük 1998-ban. Jól tolta, ő most már 65+ lehet ...
Érdekes, láttam pár év mulva akkor meg pocakos volt már. Egy megváltozott munkahely ill. életritmus bármikor beeshet. Szerencsére nekem az elmúlt (már majd) egy év pozitív irányú változást hozott :K

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90106) rétisün válasza Strezi (#90105) üzenetére


rétisün
veterán

6 óra balaton körre az igencsak jó idő, 30 fölötti átlag :C nekem amikor szki-val voltunk, 12.5 óra alatt lett meg, igaz háztól-házig (300 km) szki-nek még több, neki messzebbről kellett jönnie.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#90107) parkr válasza varsam (#90088) üzenetére


parkr
őstag

?? :F
több mint 40 utam van megtervezve, konkrétan tegnap is csináltam egyet és most rögtön indulhatnék rajta. egy fillért nem fizetek érte.

[ Szerkesztve ]

(#90108) jjeahh válasza Pszihonaranc (#90085) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A csengő tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy szétesne egyhamar és ha mégis, hát olcsó volt. A minősége amúgy szerintem ennyiért rendben van. A hangja szép, még a zenész húgom is megdicsérte, állandóan piszkálja mert tetszik neki :D . Meg elég hangos is, mindíg észreveszik az emberek ha megpöccintem. Szerintem ha visszafogott pici csengőt akarsz, ami alig látszik a kormányon (feltéve ha ugyanolyan színű, mint a kormány) és mégis jól szól, akkor nagyon megéri az árát, én elégedett vagyok vele... egy "hibája" van, le kellett szedjem a markolatot, a fékkart meg a váltót, hogy fel tudjam rakni a kormányra, mert mivel aluminium, így nem lehet szétfeszíteni, rá kell csúsztatni oldalról a kormánycsőre.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90109) varsam válasza parkr (#90107) üzenetére


varsam
őstag

De gondolom Strava-n belül tervezed az utakat, nem?

(#90110) andrisbandi válasza CaNNa3IS (#90102) üzenetére


andrisbandi
őstag

Canyon Spectral AL 6.0

Erről a bringádról még nem írtál véleményt úgy látom.
Pár szóban megosztanád?
Leginkább egy "mezei bringás álom montija" szemszögből érdekelne.
Nézelődöm milyen montit vegyek, és ez nagyon tetszik.

A Canyon Spectral CF 8.0 még beleférne a költségvetésbe. De átlag embernek van értelme karbon bringát venni?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#90111) rétisün válasza andrisbandi (#90110) üzenetére


rétisün
veterán

"De átlag embernek van értelme karbon bringát venni?"

passz, de amikor tavaly évvége felé 150 euro körül került többe a kifutó karbon vázas bringa az ezévi alu vázashoz képest (felszereltséget mondjuk nem nagyon néztem, mert igazából csak a váz kellett) nem nagyon gondolkodtam ezen. :U

mondjuk itt most outiról van szó, a karbon azért (állítólag) komfortosabb a hazai utakon.

mod: közel sem ekkora pénzekről volt szó esetemben, szóval könyebben döntöttem.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#90112) parkr válasza varsam (#90109) üzenetére


parkr
őstag

persze, mivel azzal akarom használni

(#90113) varsam válasza parkr (#90112) üzenetére


varsam
őstag

Ez így oké.

Én azt írtam, hogyha egy külső appal vagy oldalon tervezel és azt akarod Strava-ba tölteni, az nem megy sajnos.
Én jobb szeretem a merretekerjek.hu-t pl, de az onnan lementett gpx-et nem lehet Strava-ba importálni. Ezért használok OsmAnd-ot még Strava mellett telefonon.

(#90114) Napfénysüti válasza rétisün (#90111) üzenetére

Outinál szerintem jobban számít mert ott minden bizbaszt megérzel az úton.
Nekem aluvázas gépem van de az tuti hogy ha cserélem akkor az utód full karbon lesz a komfort miatt. Pedig szeretem nagyon ezt a gépet, még marad is egy darabig.

Més que un club!

(#90115) -=RelakS=- válasza varsam (#90113) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akinek van ideje, ezt kipróbálhatná
GPSies segítségével importál GPX-et Stravába

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90116) CaNNa3IS válasza andrisbandi (#90110) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Amióta megvan még nem jutottam ki rendes terepre.
CF 8.0 -ról Strezi írt mert neki az van. Ha belefért volna én azt vettem volna vagy a jeffsy cf one-t.
140mm hátsó rugó út mindenre elég még komolyabb pályákon is.

Amitől félek az a pf középcsapágy mert néha hallottam egy két kis nyikkanást.
Reménykedem, hogy csak a pedálom az mert egy régebbi tesztben azt olvastam a 6.0-ról, hgy kb 600km után elkezdett hangokat adni a középcsapágy.
A teló egy fox 34 rythm ami az alapverzió. Levegőt tudsz fújni és 3 állásban állitani az érzékenységet. climb-ban szinte fullra lockol. Ugyanez a hátsó tagon.
L-es mérethez nekem sok a 125mm dropper mert ha fullra kiengedem akkor már nem jó a magasság a pedálhoz. Szóval kicsit macerás hirtelen belőni az ülésmagasságot. Lehet csak rövid a lábam. :-)

A 2016-os verzió pár dologban jobb ahogy olvastam és van ami "gyengébb".
Fék az enyémen slx kerámia dugattyús, hűtőbordás betétekkel a 2017-esen shimano alap.
Kerékszettről is azt olvastam, hogy az m1600 az jobb. :-)
A hátsó agy egy nagyon egyszerű reteszelésű DT swiss azt hiszem 350. ratchet system amiben két karmos tárcsa van egymásnak nyomva rugóval.
A kazetta szerszám nélkül levehető és hozzáférsz a belsejéhez. Az zsírzásához spéci kenőanyag kell. Nem zsír nem olaj.
2.4-es continental mountain king gumi van rajta ami szépen elfér de 2.5-nél nagyobb már nem lenne komfortos neki.

Egy komolyabb fék amit szerintem ezen alapból cserélni kell és kész.
Ez nekem 500k-ba volt így a cf-hez képes a feléből megúsztam. Viszont az új árával számolva akkor inkább még áldoznák 1000 eurot a cf változatra.

amint lesz módom egy normálisat tekerni és zúzni lefelé beszámolok.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#90117) varsam válasza -=RelakS=- (#90115) üzenetére


varsam
őstag

Első próbálkozásra: Error computing route.
Majd még nézegetem, hátha

(#90119) 5381 válasza Pszihonaranc (#90085) üzenetére


5381
aktív tag

Most ezt:

De ha elfogy, akkor ezt fogom venni :

de én csak aszfalton megyek és csak száraz időben

[ Szerkesztve ]

(#90120) Strezi válasza rétisün (#90106) üzenetére


Strezi
őstag

Látod, én meg arra nem lennék képes hogy 12+ órát üljek a bringán akármilyen lassan is mennék...

Volt egy eléggé megszállott bringás barátnőm( :B ), aki ment flúgos futamot (500km / 24h). Nagyon kemény csaj volt!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#90121) 6030D válasza Hasaggymeg (#89773) üzenetére


6030D
Ármester

Bejött a "jóslatod"... derék rotty, bal hajlító rotty... kényszer pihi, maroknyi gyógyszer, bringa nuku. :((
Nincs nagy öröm így a napsütéses hosszú hétvége előtt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#90122) hegyimorc


hegyimorc
senior tag

Használ valaki Garmin Edge 820 Explore-t? Nem 820-t, kimondottan az Explore érdekelne

(Egy 1000-t váltanék le lassan, valamivel kisebbre, de hasonló tudásúra, amit viszont nem használok benne az fölösleges, és egyelőre úgy tűnik a 820 explore tudja ami kellene)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#90123) -=RelakS=- válasza 6030D (#90121) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jól olvasom? Sérv, ami "elmúlik"?

Nekem műteni kellett, pedig azzal simán el lehetett volna bringázni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90124) 6030D válasza -=RelakS=- (#90123) üzenetére


6030D
Ármester

Igen, volt, gyógytornával elmúltak a panaszok, aztán egy ideig rendben volt. Néha voltak panaszok, de elmúlt egy-két nap alatt. Meg nyújtással, meg több msm-mel. Most meg nem, meg szarabb is.
Műteni a doki se akarta meg én sem. Remélem ez is elmúlik jövő hétre...

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#90125) flash- válasza Hasaggymeg (#89974) üzenetére


flash-
veterán

köszi, nem is görcsölésből írtam, belelelndültem és most egész lelkes vagyok, elkapott a gépszíj:)
sokat tunyultam az emlúlt években(diablo,asszony,division :DDD , és most a bringa elég jól kimozdított:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#90126) Runner_fxr válasza andrisbandi (#90110) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Átlag embernek AL 6.0-át sincs értelme venni. :) Nyilván a teljes tudását csak versenyzők tudják kihasználni, de azért ha nem terepezel masszívan. Nem mersz gyorsan menni, nem viszed olyan körülmények közé, akkor totál felesleges. Viszont ha csapatósabban szeretsz terepezni, biztos, hogy nagyon fog tetszeni. A 430mm-es láncvillával szerintem egy elég fordulékony gép lehet, bár még nem próbáltam ilyen vázat, de a geometria meggyőző, meg azért már a Canyon is le tett ezt azt az asztalra, versenyeken. Ilyen rugóút tartományban volt már pár össztelós bringám, és az biztos, hogy hazai körülmények között kb mindenhova elég, de akár Ausztriában is simán megállja a helyét. Kizárólag egy épített DH pályán lehet kevés, de le lehet vele ott is jönni.
Persze szóba jöhet még a Rose, esetleg a YT is mint gyártó.

Ezen a szinten van értelme a karbonnak, 1 kiló különbséget bőven meg lehet érezni, és a karbonnak valóban van egy kis plusz jótékony tulajdonsága, jobban csillapítja a rezgéseket, de ahol kell ott viszont nagyon merev tud lenni. Mindenképpen jobb mint egy alu, ha a menetteljesítményét nézzük. Azon már lehet vitatkozni, hogy ha elesel vele, melyik a sérülékenyebb, itt egyértelműen a karbon neccesebb. És a felcsapódó kövek, beakadó ágak is hamarabb kárt tesznek benne mint egy aluvázban.

(#90127) andrisbandi válasza Runner_fxr (#90126) üzenetére


andrisbandi
őstag

Átlag embernek AL 6.0-át sincs értelme venni. :)
- Ebben a válaszban reménykedtem, köszönöm! :K

Ilyen bringát szeretnék, ami már túl jó nekem.

A többiek véleményét is köszönöm! Alszom még párat rá vásárlás elött, mert szinte minden nap másik bringát szeretnék "legjobban".

Elvileg a Canyon NEURON AL 7.9 lenne nekem való a leírások szerint.
Mindenes budget monti.
SLX szett, kimondottan jól mászik fölfelé. Össztelós, 29er.

De a dagadékot is nézegetem minden nap. :D
Canyon Dude

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#90128) Hasaggymeg válasza 6030D (#90121) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ajajj!...nagyon sajnálom,nem örülök,hogy igazam lett! :( Jobbulást kívánok és nehogy hagyd késsel közeledjenek hozzád,az csak akkor játszik ha idegi jelei vannak,mint lábzsibbadás,vizelet gondok stb,de az ritka.Pihenéssel,óvatos mozgással helyre fog jönni és megtanulsz vigyázni rá mint az emberiség legalább négyötöde,úgy,hogy nem akadályoz szinte semmiben.Én a kezdeti pár nap után már bringázni is szoktam,jobb nekem mint gyalog menni,kevésbé fáj.Persze itt nem hosszú emelkedőkre gondolok.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#90129) ShiTmano válasza Tothgera30 (#90100) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Milyen fajta hűtőzsírt használtál?

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#90130) belaazallat válasza rétisün (#90101) üzenetére


belaazallat
addikt

Aha, örülsz, ha eléred a 28-as átlagot! ;] :P

bizonyítékom van rá, hogy ha nem lassítalak le, akkor simán fölé mész a 28-as átlagnak: Tavalyi 3országos pannon maratonon, síkon vissza fogtam, dombon fölfele gyorsabb volt. [link]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#90131) Pttypang


Pttypang
veterán

Gordeszkazas varosban mennyire tesz jot a csepp testnek? Gondolkodom rajta erosen, eleg kompakt lenne.. 10k kornyeken van penny board a decathlonban.. :DDD

Everybody lies.

(#90132) Because válasza Pttypang (#90131) üzenetére


Because
őstag

rollerral simán nyomulnék :DDD

(#90133) Pttypang válasza Because (#90132) üzenetére


Pttypang
veterán

Az mar nem annyira kompakt, meg huszonparezer egy felnott, de egyebkent en is nyomulnek azzal, megiscsak van rajta fek meg rendes iranyitas.. :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#90134) zack válasza -=RelakS=- (#90081) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem külső aksi nélkül egyik sem tud többet 1000 lumen környékénél.
A külső aksis kicsit drágább, mint a 950 OLED, de a 90 lux nem tudom mennyi lumen. Persze a külső aksi miatt, akkor sem kellene, ha erősebben világítana.
A NiteRider élettartam garis, az OLED hasznos lesz, hiszen be tudod osztani a naftát, töltöttségtől függően.
Azért 950 lumen kevés helyre kell, tehát nem max fényerőn fog menni többségében. :)

Engem senki sem akar megverni, éppen ezért nem az autósok szemének érzékenységéhez választok lámpát. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90135) -=RelakS=- válasza zack (#90134) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

sajnos a lux és lumen között nincs direkt átváltás, mert a lux függ a megvilágított felülettől is :S

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90136) rétisün válasza Strezi (#90120) üzenetére


rétisün
veterán

mi se 'egy seggel' toltuk le azokat a balaton-köröket, közben azért meg kellett állni vízért, venni 1-2 banánt, megenni egy pizzát......

dicsekvés következik: :))

kellett hozzá vagy 7 év (de azt hiszem inkább 8, nem emlékszem már mióta használom ezt az órát, illetve hogy a korábbival megtett km-eket átmentettem-e bele) de csak elértem eddig is (saját magamat vállonveregetős smiley)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#90137) r.levente75 válasza rétisün (#90136) üzenetére


r.levente75
addikt

Az autómban nincs ennyi tíz év után. Grat.

(#90138) zack válasza -=RelakS=- (#90135) üzenetére


zack
nagyúr

100 lux kb a szobai fény, amit tud. De ez igen tág határok között mozog, mert egy 3 ágú csillár is szobai fény, és egy nagy teljesítményű 2x6 spot is szobai fény. :U

A 950 lumen jobban behatárolható. Ez brutál. 5-600 lumentől erős. Persze függ a foncsorozás minőségétől, mennyire tiszta a plexi, és persze az elektronikától is.
Azért nem véletlen 36k a 950 OLED.

Kaptam az első-hátsóból 5k kedvezményt, így csak 47k lesz.

(#90136) rétisün

Grat! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90139) jjeahh válasza zack (#90138) üzenetére


jjeahh
nagyúr

950 lumen az már brutálnak szamít? Milyen lehet akkor egy random ebayes kínai cree ledes 8000 lumenes külső akksis cucc? Mert tele van az ebay ilyenekkel... Vagy azoknál a 8000 lumen parasztvakítás és kamu? Esetleg akkora fényerő már fölösleges, mert úgysem használja ki az ember soha?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90140) zack válasza jjeahh (#90139) üzenetére


zack
nagyúr

Ez olyan, mint a régi kazettás magnókon a "2000W PMPO" :DDD
De leírtam azokat a szempontokat, amik egy lámpát jó lámpává tesznek. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90141) Runner_fxr válasza andrisbandi (#90127) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt neked kell tudni, hogy mik a prioritások. Ha inkább nyugodtabb vérmérsékletű vagy, túrázósba nyomod és egy kiválóan mászó bringát szeretnél, akkor a Neuron 29"-es kerékkel jobb választás lehet. Ha nem annyira számít a felfelé, de lefelé egy igazi rombolót akarsz, akkor válaszd a Spectral-t.
Amúgy a Spectral-al is lehet mászni, és a Neuron sem rossz lefelé, de igazán mind a két bringa másban erős. A Neuron jobban mászik, a Spectral meg lefelé lesz sokkal jobb, viszont ehhez tempó is kell, ha lassan mész akkor kevésbé jön ki a Spectral előnye lefelé.

A dagi sem rossz választás, sokan szeretik, de abból mindenképpen karbon vázasat vennék.

(#90142) nismoka válasza jjeahh (#90139) üzenetére


nismoka
addikt

5000 lumenesnek mondott külső akkus lámpám van aminek talán a fele lehet igaz, de kis túlzással nappalt csinál az éjszakából. :)

[ Szerkesztve ]

(#90143) Runner_fxr válasza jjeahh (#90139) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A kínainak a fele sem igaz, de persze ettől még erős fénye van.
Aminek hihetsz, hogy azt tudja ami rá van írva, az csak a márkásabb darabok.
Ténylegesen, 300 lumen-től már nem rossz egy lámpa, 1000 körül meg már kb mindenre jó.

(#90144) -=RelakS=- válasza zack (#90138) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A gond inkább azzal van, hogy nem mindegy, hogy a 100 lux a fénykéve közepén egy tenyérnyi területre értendő, vagy egy bazinagy foltra előtted.

Legalábbis ha a wikipédiát jól értem, ugyanaz a 100 lux az első esetben jóval kevesebb lument igényel a kisebb megvilágított terület miatt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90145) -=RelakS=- válasza nismoka (#90142) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Úgy nézd, hogy egy H4-es (vagy H7-es?) izzó olyan 1500 lument tud, az meg azért már világít :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90146) Pttypang válasza jjeahh (#90139) üzenetére


Pttypang
veterán

Van egy convoy s2-m, az 950 lument tud tenyleg, ha csak nem uvegszilankot keresel a padlon, nem igazan erdemes, mert aki veled szembe jon, semmit se lat, ha nem jol terit a lampa, meg mar neked is kb tul sok feny, vakit a visszaverodes :D

A csajna 200 forintert 9000 lument meg inkabb hagyd :D

Everybody lies.

(#90147) -=RelakS=- válasza Pttypang (#90146) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A csajna 200 forintert 9000 lument meg inkabb hagyd

Az ilyenek úgy ahakulhattak ki, hogy Lee megnézte az adatlapot, megtalálta a legnagyobb számot, ami mellé "lumen" volt írva, felszorozta a ledek számával, és ráírta a lámpára :D
Annak már nem számolt utána, hogy ha igaz lenne az adat, akkor elolvadna a lámpa, vagy 10 perc alatt szívná az akkukat csontszárazra :DDD
Ha már itt tartunk, elvileg jön nekem egy ilyen 12000 lumen... azt a szerencsétlen 3 ledet nem tudom, hogy hogy lehetne úgy meghajtani, hogy tudják ezt az adatot, és ne füstöljenek el egy szempillantás alatt :C
Kíváncsi leszek rá, mit tud. És remélem, nem égeti le a házat :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90148) Pttypang válasza -=RelakS=- (#90147) üzenetére


Pttypang
veterán

Igazabol ranezezt, hogy mennyibe kerul.egy rendes lampa, kifrocsentett egy ugyanolyat, beletolta a meg eppen mukodik szintu cuccot, az eredeti adatlapjan a kiemelt szamokat felszorozta tizzel es igy lett a csokapik :D

Everybody lies.

(#90149) -=RelakS=- válasza Pttypang (#90148) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

vegyé zseblámpát :D

Bár azt nem tudom, minek egy zsebre lámpa...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#90150) rétisün válasza -=RelakS=- (#90149) üzenetére


rétisün
veterán

nem rá....bele, mert bent sötét van :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.