Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153296) jjeahh válasza Hasaggymeg (#153294) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, van benne igazság, egy ideig hihetetlenül könnyűnek tűnt az enyém is fogyókúra után. Amikor megvettem 15kg körül volt így és sokáig elvoltam vele, sőt, az elején még kapott egy szett Smart Sam gumit is, ami a belsőkkel együtt 2100 grammot nyomott :Y , mert akkor még lesz*rtam... szal közelített a 16 kilóhoz :DDD . Kellett pár hét, amíg megszoktam a pár kiló mínuszt a jelenlegi állapotában és mostanában jutottam el oda, hogy 12.5kg súllyal nehéznek találom. Egy 10kg körüli bringával viszont nem hiszem, hogy panaszkodnék, valszeg többé nem lenne egy rossz szavam sem a súlyra.

trialboj: ja, ha nincs helyed ahol szétkapd, a helyi szerviz sem a legjobb, akkor tényleg szívás lehet. Mosni nekem is macera, panelben lakok és kézi permetezővel tökölök az udvaron :DDD . Majd egyszer veszek egy olyan akksis mosó kütyüt, mint a Karcher OC3 vagy társai.

Scott xc-s haverom amúgy pont 100 kiló, 1000km alatt tönkretett egy XT kerékagyat, teljesen szétnyújtott egy láncot és a múltkor amikor észrevettem hogy hajlik alatta a kormány, megijedtem :DDD . Az összehasonlítás kedvéért, alattam kb. 2500km után is makulátlan a lánc, a kerékagyam nagyjából 4500 után szintén. És ezt az 1000km-t velem hozta össze a tag, ugyanott tekert ahol én, sőt talán még óvatosabban duhajkodik nálam :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.