Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119701) emiki6


emiki6
veterán

Ha jól emlékszem jjeahh panaszkodott térdízületi problémákra, szóval megkérdeztem egy kovácsként működő ismerőst mit szed "kovácskönyökre" (nemtom van e ilyen szó, de a kovácsoknál nem ritka, hogy a könyökízület problémássá válik). Nos, ő a BiotechUSA Arthro guardját használja kúra szerűen (mikor bajos a könyöke, akkor pár hétig issza és az rendbe teszi, de elvileg hosszútávon megterheli a szervezetet, utána kéne nézni). Gondolom a gyártó mindegy kb, ez egy folyékony cucc, itt a tartalma:

Mivel azt írja egy napi adag 30 ml és 16 adag van benne, ezért gondolom egy üveg egy kúra. Gondolom nem olcsó, de egy próbát biztos megérhet annak, akinek bajos a térde, próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119702) 6030D válasza Runner_fxr (#119699) üzenetére


6030D
Ármester

Egy fehér folyosón "minden" jól világít. De nyilván össze lehet hasonlítani a lámpákat.

emiki6: asszony szedte, neki használt. Mivel van benne MSM (fájdalom csillapító, gyulladás csökkentő), nem is csodálkoztam. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119703) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok! Pentek ota meg van a szepsegem, egy Cube Reaction Pro 17-es vazzal. Ketszer tudtam eddig megtekerni. Nagyon jo otlet volt hardtail-t venni Londonban, egy cross-t mar ennyi ido alatt szetraztak volna az itteni allapotok.
A 72 centi szeles kormany egyaltalan nem zavaro. A nyereg tori meg a hatsom kicsit, de hat ez meg az allitgatas idoszaka.
Az Altus fekek sem gagyik, pont ahogy mondtatok. legalabbis egyelore :)
Mindenkinek koszonom szepen a tanacsokat! :R

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#119704) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ettől:
shimano b01s fékbetét
tudnátok ajánlani jobbat?
ilyet használtam hátsó féknél

igazából netet böngészve nagy külömbséget nem irtak sehol, mégis érdekelne van-e ami jobb, esetleg tovább birja vagy jobban fog stb stb

szóval aki tudna ajánlani valamit, és meg is tudná indokolni hogy mitől lenne jobb egy B01S-től, szivesen fogadom

(#119705) Hasaggymeg válasza Rica (#119703) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Körhátszelet hozzá! :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119706) bunddog válasza Rica (#119703) üzenetére


bunddog
tag

Cross védelmében (amit nem szoktam :D ), azon az úton jó telóval és ballonosabb gumival ami nincs max-ra fújva röhögve elmegy azon az úton, de rosszabb minőségűn is szétrázás nélkül :K de még slick-el is :P

(#119701) emiki6: én még nem tudom mi baja a térdemnek, de nem vettem észre hogy javult volna tőle.

[ Szerkesztve ]

(#119707) Lami66 válasza Runner_fxr (#119699) üzenetére


Lami66
őstag

A 750-es 7700-ért van itt helyben. Szeretem ezt a boltot, mert az Ottó (a tulaj) nem árazza túl a cuccokat. Hazai webáruházból szinte semmit nem éri meg rendelnem, mert a szállítási költség miatt drágábbra jön ki, mintha Ottóéknál rendelem meg.

(#119708) pc360 válasza gergo5991 (#119704) üzenetére


pc360
addikt

A hangot és a lejtőzési képességeket szokták figyelembe venni pofa vásárláskor. Ha jól tudom, a fémes (avagy szinterezett) betétek jobban bírják a durvább lejtmenetet, és vizes környezetben is jobban működnek, de (jóval) hangosabbak, a víztől pedig egyenesen besírnak. Feltételezem, a tárcsát is jobban eszik egy fokkal.

Az organikusak – mint amilyen a két linkelt pofa – nem sípolnak úgy vizesen. Velük kevésbé reszelős, mondhatni puhább a fékezés. Ha főleg száraz időben tekersz, akkor ez a jobb választás. A fékhatás sem marad el a fémestől, csak ha felizzik a cucc hegyről lejövet. Olyankor teljesen megszűnhet a súrlódás, szóval tud kellemetlen másodperceket okozni. :)

Így is sok ezer km-t kibírnak, tehát nem a tartósságon múlik a választás. A 2-3 ezer körüli ár amúgy is teljesen baráti. Ez a Shimano, vagy egy XLC teljesen jó, de látom, már tesztelted a személyes kedvencem, a BBB-t is. Nálam azok voltak mindig a leghalkabbak, szerintem jobbat nem nagyon találsz.

Sok helyesírási hibával írsz, de ezt mindenképp kiemelném, hogy tudd: különbség.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119709) jjeahh válasza emiki6 (#119701) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is kollagénes cuccot szedek, az elején megbolondítottam egy kis gyulladáscsökkentővel is, de véleményt majd csak akkor tudok mondani róla, ha mászok minimum 1500m szintet. Ha utánna nem fog fájni a térdem, akkor hatékony, ha meg igen, akkor kidobom a francba :DDD

Rica: Általában nem tetszenek a Cube vonalzóval tervezett vázai, de ez nagyon dögös, grat! ;)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119710) Hasaggymeg válasza pc360 (#119708) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

BBB-t jobbnak találtad mint az eredeti Shimanot?...az organikusra gondolok,én óvatos duhajként,csak olyant használok.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119711) kacsyx válasza Hasaggymeg (#119710) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Még pár éve vettem egy BBB műgyantás fékbetétet mert épp nem volt B01S Shimano és nagyon kellett. Azon túl, hogy 4000 Ft volt egy pár, nagyon rossz döntés volt, mert semmit sem fogott. Egyszerűen gördült tovább a tárcsa, olyan érzés volt mintha kis agyagdarabok lettek volt a tárcsa és a betét között és azok gördülnének. Gondoltam majd bekopik, de pár városban rohangálás után feladtam. A hangja is ugyanúgy fura volt, nem
fémes sípolós, hanem darabos, mintha kézifűrésszel valami jó vizes fát vágnék. Szóval nálam a BBB nagy csalódás volt, pedig abszolút jókat írtak róla, a szervizes is dicsérte. A B01S meg sokszor 1500 Ft/pár és semmi baj nincs vele. Én nem cserélném semmire.

(#119712) Hasaggymeg válasza kacsyx (#119711) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Alapvetően nekem sincs semmi bajom a Shimanoval,csak érdeklődtem. Én is G02S,G03A,G01S meg ilyeneket használtam,melyek között tulajdonképp nincs is számottevő különbség.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119713) pc360 válasza Hasaggymeg (#119710) üzenetére


pc360
addikt

Shimano tárcsafékem nem volt mondjuk, én Avid vonalon használtam, és már az se ma volt. Hogy mostanában milyenek, azt nem tudom, de 3-4 éve kifogtam nagyon halk BBB padokat. A gyári fémesnél, de az organikusnál is halkabb volt a Juicy 7-esben, és egyedüliként hangtalanul indult be a fékezés vizesen. De gondolom ez erősen tárcsafüggő is.

kacsyx: Azt simán el tudom képzelni, hogy a mai totálisan szétluggatott tárcsák nem mindegyikéhez tökéletes, vagy hogy gyengült az anyagminőség (mint majdnem mindenhol). Olyan, hogy semmit se fogjon, viszont valami súlyos hibára utal a rendszerben. Az semmiképp sem normális, és szerintem ez alapján nem érdemes leírni a márkát. Anyaghibára tippelnék, esetleg olajat kapott a cucc. Mindenesetre nem a termék alapvető tulajdonsága ez.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119714) kacsyx válasza pc360 (#119713) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nem tudom mi lehetett az oka a gyenge teljesítménynek, látszatra semmi sem indokolta. A tárcsát rendszeresen tisztítom, a féktestek nem engedik az olajat azóta sem. Azért csalódtam benne nagyon, mert utána egy másik városban vettem B01S-t (3000ért előre-hátra) és azokkal minden ugyanúgy ment mint előtte.

(#119715) bringasisti válasza jjeahh (#119709) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért 1 hónapig kell szedni hogy elkezd érezni hatását

BENEFON DELTA--------N8

(#119716) jjeahh válasza bringasisti (#119715) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Akkor frankó, hogy pont egy hónapra való adagom van :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119717) bringasisti válasza jjeahh (#119716) üzenetére


bringasisti
őstag


Ő is van benne?

BENEFON DELTA--------N8

(#119718) jjeahh válasza bringasisti (#119717) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Aha :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#119719) Runner_fxr válasza bunddog (#119706) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hogy valami eredménye legyen ezeknek a porcerősítő készítményeknek, hónapokig kell szedni, és a hatás akkor sem lehet garantált, mivel ez az adott problémától is függ. Ezek a szerek elsődlegesen a megelőzésre lettek kitalálva, tehát olyan embereknek akiknek még egészségesek az ízületeik, de nehéz fizikai munkát végeznek, vagy keményen sportolnak és szeretnék ha hosszútávon is egészségesek maradnának. Egy már kopott ízületben nem tud csodát tenni, legjobb esetben csökkenti a panaszokat egy időre, de meg nem gyógyít, új porcot nem tud építeni. Sajnos ez a helyzet.

Lami66: Nem tudom ki ez az Ottó, de az ajánlott fogyasztói ára 9 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

(#119720) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#119719) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119721) Lami66 válasza Runner_fxr (#119719) üzenetére


Lami66
őstag

Lehet, hogy 9 ezer az ajánlott ára, de azon az áron nem veszi senki. Gyors piackutatás:
Bringabutik 6745 Ft.
Biketrade 8990 Ft.
Ebike 7642 Ft.
Bikediscount 7102 Ft.

(#119722) mauimagic válasza gergo5991 (#119704) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Én Aliról vettem félfémes fékpofát, gyári XT gyantás helyett.

Érezhetően jobb a fékhatás, vizesen van csak hangja, de ha fékezel, úgyis pár másodperc alatt megszárad a tárcsa, szóval nem zavaró.

Nekem a gyantás elég hamar elkopott, 1000 km-t se bírt, pedig ritkán használtam sáros időben.

Szóval ha nagyobb fékerőt szeretnél, egyértelműen jó a fémes fékpofa, de az olcsóbb tárcsák nem szeretik, mert nem hőkezeltek, így szétégnek tőle. Ha "resin pad only" van a tárcsára írva, akkor azt is cserélni hell fémesre váltásnál.

Tartósságban is jobb a fémes, a tárcsát jobban eszi, de ez elenyésző, hangosabb és kevésbé adagolható.

(#119723) trialboj


trialboj
őstag

Ha már úgyis fék témánál vagytok kérdeznék én is egyet.

Egy haver vett a bringájára egy SLX féket XT tárcsákkal, azt mondták neki h 2018as de ez nem igaz, fekete a féktest, és szürkével van rajta az írás, szóval ez max 2016-7es lehet szerintem. A 18as fehérrel van felírva, legalább is én így láttam a külföldi oldalakon.

Na de a kérdés az hogy van-e különbség a régebbi szürkés SLX és az új fehér feliratú slx között? Mert nekem nagyon nem arcleszakasztó az előbbi slxnek az ereje, kb pont annyira gyenge, mint az én BR446/575 fékemé. Amit továbbra is egy 2013as elixir 1 és elixir 5 höz viszonyítok, ezeknél teljesen más a fékezési erőhatás, ha blokkolásig behúztam a kart, akkor nem jön tovább csak nagyon erősen húzva, shimanonal még ennél a gyárilag levegőztetett modellnél is elég játékos marad azután is hogy már blokkol a kerék.

Meg lehet vele állni, de valahogy nem tűnik erősebbnek az slx, ugyan akkora erővel kell húzni, hogy az első kerék blokkoljon és megemelkedjek (a hátsó nyilván hamar blokkol).
Ma elviszem hogy egy szakértő cseréljen benne olajat, és aztán megint kipróbálom, de nem létezik hogy akkorát javuljon hogy teljesen elmúljon ez a nyúlós érzés.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#119724) flash-


flash-
veterán

Udv
Szerintetek egy agyrazkodas utan mennyi ido multan lehet kerekparozni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#119725) bringasisti válasza flash- (#119724) üzenetére


bringasisti
őstag

Másnap

BENEFON DELTA--------N8

(#119726) HdRew válasza bringasisti (#119725) üzenetére


HdRew
őstag

;] ;] ;] I see what you did there.

Amúgy pedig függ az agyrázkódás típusától, mennyire komoly. Én 2 hétig biztosan nagyon vigyáznék magamra agyrázkódás után, ez a minimum. Aztán kérdés mennyire érzed magad jól.

(#119727) bringasisti válasza HdRew (#119726) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha kínaiul írsz valamit akkor az fajsúlyosabb gondolat? Ha szoktál box közvetítést nézni vagy sokat verekedtél az utcán akkor tudod hogy egy agyrázkódást lábon is ki lehet hordani és küzdeni kell tovább.

BENEFON DELTA--------N8

(#119728) Toobee válasza bringasisti (#119727) üzenetére


Toobee
veterán

A budapesti tájszon személyesen? Gondolom 8 cm-nél kisebb szúrt sebbel se érdemes kórházba menni.

https://barbieripnk.hu/

(#119729) HdRew válasza bringasisti (#119727) üzenetére


HdRew
őstag

Egyszerűen erre nincs normális magyar fordítás, véleményem szerint.

Amúgy pedig az agyrázkódás nem játék, az NFL-ben is egyre inkább figyelnek rá, és a játékosok agyában is hamarabb kialakulhat a CTE. De nyugodtan keménykedj. :)

Ajánlom olvass utána.

(#119730) bringasisti válasza Toobee (#119728) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha félpályáról beivelnek egy vizes labdát a fociba és a védő belefejel akkor mi van? A kérdésben nem volt benne hogy tornából felmentett mama kedvence kategória!

BENEFON DELTA--------N8

(#119731) bringasisti válasza HdRew (#119729) üzenetére


bringasisti
őstag

Hülyeséget írsz nem tudod miről van szó! Ha valaki agyrázkódást szenved nem mindegy hogy azon a meccsen meg 15* vagy másnap felül a bringára és rázkódás mentesen bemegy dolgozni.

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#119732) StLui válasza bringasisti (#119731) üzenetére


StLui
veterán

Még egy kisebb agyrázkódásnál is 3 nap ágynyugalom javasolt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119733) Hasaggymeg válasza flash- (#119724) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Súlyától függ.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#119734) FIREBLADE78 válasza flash- (#119724) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jobb a békesség,inkább pihenj 1-2 napot, mert ha ráversz mégegyet akkor már gázabb lesz. üdv. egy egészségügyis

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#119735) pc360 válasza bringasisti (#119730) üzenetére


pc360
addikt

Mi lenne? Ha már láttál focistákat és boxolókat kommunikálni, akkor sejthető, hogy mi a probléma... :) Mondjuk a belépő sem követel meg nagy IQ-t, szóval ez egy kicsit a tyúk és a tojás kérdése. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119736) bringasisti válasza pc360 (#119735) üzenetére


bringasisti
őstag

Teljesen félre lett értve amit írtam. Mivel nem az volt a kérdés hogy valaki elvesztette az eszméletét és percekig a remegett az egész teste míg magához nem tért mert akkor azt mondom hogy orvos esetleg képalkotó vizsgálat. Nekem az jött le hogy valaki dobott egy bukfencet elment a kép egy pillanatra. A kézilabda kapust mikor zárja a szöget a beugró támadó 3 méterről fejbedobja elterül, feláll és véd tovább. Tehát ha ilyen agyrázkódás történik mint a második enyhébb felvázolt eset akkor üljön le egy kőre, igyon egy korty vizet, fejben rendezze sorait, üljön vissza a bringára és óvatosan tekerjen HAZA

BENEFON DELTA--------N8

(#119737) pc360 válasza bringasisti (#119736) üzenetére


pc360
addikt

Ó, én értem, hogy mit írtál. Csak közben áttértem a jelenség hosszútávú hatásaira. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119738) trialboj


trialboj
őstag

Van aki magára ismer? :))
Smug Cycling Guy - Foil Arms and Hog

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#119739) 6030D


6030D
Ármester

A mai tekerésről pár f*s mobilos kép. :)
Naszály
[kép]
[kép]
Aztán eltévedtem, besötétedett, botorkáltam, meglett a kedvenc ösvény, végig csorogtam, majd lámpa nélkül haza a 2-esen Katalinpusztáról. Egyetlen autós vagy kamionos sem dudált, mondjuk a fehér vonalon kívül mentem, meg fluo sárga/zöld felsőm volt. Fel kell rakni már állandóra a lámpákat. :(((

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#119740) Peterhappy válasza 6030D (#119739) üzenetére


Peterhappy
őstag

:Y
Imádom ezt az Országot :) Annyira gyönyörű.

(#119741) cdl válasza trialboj (#119738) üzenetére


cdl
senior tag

Á, dehogy...

(#119742) Runner_fxr válasza Lami66 (#119721) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Húszasával hozzuk ezeket a lámpákat és viszik mint a cukrot, szóval azt nem mondanám, hogy nem veszi senki. Az, hogy egy webshop olcsóbb mint egy kisker, nem újdonság, jóval kisebb a rezsijük, nekik belefér, hogy az ajánlott fogyasztói ár alatt adjanak egy terméket, a kiskernek nem fér bele.

(#119743) Lami66 válasza Runner_fxr (#119742) üzenetére


Lami66
őstag

No igen, a webshop olcsóbb, mert nem kell bótot fenntartani. Viszont arra még rájön a szállítási költség ami legalább egy ezres, és ott vagyunk, hogy nem olcsóbb mint itt a boltban. Rosszul emlékeztem az árára, nem 7700 (valami másikkal kevertem össze, de már vagy két hónapja néztem), 8500-ért hoztam el. Az előbb mentem vele egy kört lakatlan részen. Hát ennél tényleg nem kell több lumen. 50 méterig simán ellátni, az autóút szélességét világítja be. Azt hiszem nem túlzok ha azt mondom, az autóm hagyományos égős tompítottja sem világít jobban.

(#119744) gabro0 válasza pc360 (#118911) üzenetére


gabro0
őstag

Az ilyen utántöltős cucc is jó lehet? [link]

[ Szerkesztve ]

(#119745) hegyimorc válasza Lami66 (#119743) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Viszont arra még rájön a szállítási költség ami legalább egy ezres, és ott vagyunk, hogy nem olcsóbb mint itt a boltban."

Igen, de webáruházból nem egyesével veszünk filléres cuccokat, mert akkor tényleg drága lenne.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#119746) Runner_fxr válasza Lami66 (#119743) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Sokan vannak úgy, hogy ha kell valami, akkor az azonnal, és belefér az, hogy kicsit drágább. Amúgy 9000-ért a 750 lumenes velotech tényleg best buy.

(#119747) pc360 válasza gabro0 (#119744) üzenetére


pc360
addikt

Gondolom.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#119748) Zola007 válasza Lami66 (#119743) üzenetére


Zola007
veterán

saját videót tudnál csinálni vele?
képek nem adják vissza a fényerőt, videón jobban tudok viszonyítani.
Akkuk milyenek vannak benne?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119749) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#119700) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Erre valaki esetleg? Mintha mondta volna valaki régebben, hogy volt ilyenje. :)

(#119750) Lami66 válasza Zola007 (#119748) üzenetére


Lami66
őstag

Videót majd holnap sötétedés után, ha lesz időm.
Nem szedtem szét milyen akku van benne, de a gugli egy rakás találatot ad ha rákeresel a 3,7V 4400 mAh 18650-re

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.