Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) emiki6 válasza Hasaggymeg (#120947) üzenetére


emiki6
veterán

Azt megértem, a versengés belőlem is hiányzik, meg azt is megértem, hogy nincs kedved stravával bibelődni.
Akinek számít a véleménye az úgyse fog kinevetni, aki meg kinevet, az csak magát minősíti, szóval ha csak amiatt nem csinálod, hogy ne nevessenek ki, akkor igazából csinálhatod is. Bár gondolom ezt a kinevetős dolgot nem írtad komolyan. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120952) Jester01 válasza Hasaggymeg (#120947) üzenetére


Jester01
veterán

Erről ez jut eszembe :DDD

Ja amúgy ma is lesz :C

[ Szerkesztve ]

Jester

(#120953) Napfénysüti válasza Zola007 (#120939) üzenetére

Óóóó te se néztél még be a Facebook Országútis csoportjába. ;]

Ott kb minden sz*r ami nem Campagnolo a hajtás/váltás terén. Shimanót szokták le horgászcuccozni mert hogy csak az olasz az igazi bringás alkatrész. :DDD

Més que un club!

(#120954) Zola007 válasza Napfénysüti (#120953) üzenetére


Zola007
veterán

helytálló a feltételezés
de majd beleolvasok ha röhögni akarok :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120955) ígyvanferi válasza Napfénysüti (#120953) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez nagyon megragadt benne egyszer régen, minden alkalommal felhozod, de abszolút nem jellemző egyébként.

(#120956) Napfénysüti válasza ígyvanferi (#120955) üzenetére

Kb állandóan ezt látom ha bármikor felmerül az olasz, nem olasz dolog. Hála égnek vannak akik nem ezt harsogják de amúgy valóban elég unalmas minden egyes ilyen poszt alatt a vitát olvasni.

Mondom ezt úgy hogy volt Campa kerekem és nagyon elégedett voltam vele, bátran ajánlom is.

Zola007: kérdésedre komolyan reagálva: nagyon jók a Campa cuccok csak nincs belőlük például belépő szint. Iletve a Shimano jóval nagyobb gyártó, alapból jóval több kerékpárt szerelnek az ő rendszereikkel így ritkábban találkozhatsz az olasz márkával.
Én amúgy egyiket se mondanám jobbnak vagy rosszabnak (a SRAMot is beleértve), kinek mi jön be azt azt használja.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#120957) Peterhappy válasza Hasaggymeg (#120947) üzenetére


Peterhappy
őstag

Akkor beszállok én is a témába, mert én meg épp használt bicót néznék a Kölkeimnek :)
(még az is lehet, hogy két példányt)

Hol érdemes nézni és mire érdemes elsősorban odafigyelni?
Érdemes abból is márkát keresni, vagy felesleges?

FB csoportokban nem igazán találtam, Jófogáson, vakerán még nem nézelődtem. Van esetleg a témában valami jó csoport, esetleg egyéb ötlet?

8 éves Gyerkőcnek venném, egy-két év múlva megörökölné a nagyobbik (most lesz 6 éves) testvére, de lehet, hogy utóbbinak is néznék most valamit.

Van jó pár régi, levedlett gyerekbringánk (örököltünk is párat), de elég régivágásúak, felújításra szorulnak és elég súlyos példányok (a két nagyobbik Gyerkőcöm lány), így arra gondoltam, azokat eljótékonykodnám és kapnának helyettük modernebb, könnyebb bicókat.

(#120958) ivana válasza Peterhappy (#120957) üzenetére


ivana
Ármester

Amilyen hitványnak ezek kinéznek helyetekben inkább vennék valami régi csepel tacsk
ót, azok egyszerűek mint a faék, nehéz szétbarmolni. Szvsz a 8 éves gyereknek a váltó és a vfék inkább nyűg mint hasznos.

Napfénysüti Nagyon olcsó szint tényleg nincs campából, de szvsz ez nem feltétlen gond. Nyilván campa váltóhoz, campa fékváltó kell, de ennyiben kb. ki is merült az inkompatibilitás.

[ Szerkesztve ]

(#120959) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Neki is van egyfajta bátorsága a témához.
Alexis Righetti

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#120960) 6030D válasza Peterhappy (#120957) üzenetére


6030D
Ármester

A bikemag Milyen bringát vegyek fórumban volt ez olyan 1-1,5 éve téma, egy váci srác keresett lánynak. Arra jutottak, hogy a legfontosabb a súly, mert sokkal kisebb a különbség egy gyerek súlya és a bringa között (%-ban), mint a felnőtteknél. Ne legyen első teló, ne legyen első váltó, könnyű legyen a váz. Mondjuk ő valami 70 ezres Meridát vett végül azt hiszem, de a lényeg ez volt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120961) Peterhappy válasza 6030D (#120960) üzenetére


Peterhappy
őstag

+ivana:

Köszönöm, én is épp erre jutottam :) teleszkóp és váltó teljesen felesleges, csak minél könnyebb legyen a váz.

Rákeresek a fórumra, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#120962) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Jó idő volt, meló után levezettem a stresszt. Némi kitérővel meglátogattam a Zengő kilátót. 21 km lett a vége.






[ Szerkesztve ]

(#120963) jjeahh válasza Dr. Gonzο (#120962) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egész jó terepnek tűnik :K . A Bagolykő trip után 2 napig pihentettem az "izmaimat", de holnap én is nekivágok valamelyik hegynek, nagyon hiányzik már :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#120964) emiki6


emiki6
veterán

Linkben a cím. :D
http://theohiostar.com/2018/10/15/biological-male-wins-world-championship-in-womens-cycling/

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120965) Zola007 válasza emiki6 (#120964) üzenetére


Zola007
veterán

szép :(((

Én 12 évesnek érzem magam
Holnap be is regisztrálok az általános iskolások birkózóversenyére.
Csak nem fogok kitűnni 184 centisen 90 kilóval

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120966) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Láttam, az elmúlt napokban téma volt az őszi/téli időszakra való ruházati felkészülés.
Ezen felbuzdulva rendeltem is egy ilyet /nem beszélve arról, hogy Runner_fxr kolléga is ajánlotta ezt a márkát/.
Kíváncsi vagyok, be tudják-e még szerezni.
Gondolom, ennél csak jobb lehet :B

Üdv:
S

[ Szerkesztve ]

(#120967) Mezga Aladár válasza TSanya (#120966) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Majd te megmondod. De ez talán nem is olyan egyértelmű.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#120968) emiki6 válasza Zola007 (#120965) üzenetére


emiki6
veterán

Ez asszem csak vicc, remélem az:

Ez megvan? :D TransRacial: Antoine identifies as a 35-year-old white man from Colorado

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120969) TSanya válasza Mezga Aladár (#120967) üzenetére


TSanya
aktív tag

Félreértés ne essék, a Dekás lett volna a másik opció.
Jelenleg egy olcsó Aldis kabátom van, annál remélhetőleg lényegesen jobb lesz. :DDD

(#120970) ígyvanferi válasza TSanya (#120966) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ebből most lejön még 10% a kuponkóddal, amit hirdetnek? Kevesebb, mint 15K-ért jól hangzik.

(#120965) Zola007: pár hónapja, egy éve mintha lett volna egy hasonló hír valamelyik európai országból. Akkor, amikor még a migráció forróbb téma volt. Ilyen 10-12 éves fehér srácok között egy ránézésre 20+-os, és méretben is legalább kétszer akkora néger srác vitézkedett valami sportban. Talán Német- vagy Franciaországban volt ez. Többre nem emlékszem, de volt kép, ahogy a srác mellett eltörpülnek a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#120971) TSanya válasza ígyvanferi (#120970) üzenetére


TSanya
aktív tag

A kedvezmény a "piros kosaras" termékekre nem elérhető sajnos, ezért is kérdőjeles a beszerzése.

[ Szerkesztve ]

(#120972) 6030D


6030D
Ármester

Nekem meg megjött ez. Ennyiért k*rvajó! :C
Rendeltem egy L-t meg egy XL-t, utóbbi lett jó. (186 cm/85 kg)
Alján szilikoncsík, belül bolyhos, vastag, minőségi anyag. A betétet nem tudom megmondani, vagy gél, vagy nagyon tömör szivacs.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120973) dunkel válasza gabro0 (#120911) üzenetére


dunkel
őstag

Nekem a Wahoo fordulat szenzora van (nem a legolcsóbb), de ugyanez a konstrukció. 2 szitu is van amikor félreüt:
- terepen amikor rázza a gépet előfordul
- görgőn nehezebb fokozatba váltáskor

Szoftverek ezt elég jól kiátlagolják de aki abszolút precíz akar lenni annak a 2 részből álló mágneses konstrukciót javasolnám.

(#120974) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Srácok, szerintetek milyen "olcsó" nyereg van, amiben nincs sok tömés? Most van egy BBB Vanguardom, ehhez hasonló keménységű kellene a másik bringára is, nem baj, ha nincs kivágás középen, csak ne legyen puha.

(#120975) 6030D válasza IMIIKE1998 (#120974) üzenetére


6030D
Ármester

link :))

Amúgy ezekben a gyári mtb ülésekben általában nem sok tömés van.
Innen az Orbea vagy a bal felső s.i.
Innen meg az alsó sor

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120976) IMIIKE1998 válasza 6030D (#120975) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Oh köszönöm. :)
Orbeaból kettő van, melyikre gondoltál? Amúgy a Cube Peloton gyári nyerge túl puha és borzasztóan kényelmetlen. Rátettem a közlekedős bringára hát valami borzalom még fél órára is...

[ Szerkesztve ]

(#120977) 6030D válasza IMIIKE1998 (#120976) üzenetére


6030D
Ármester

Ránézésre a jobb alsón kevesebb a szivacs, nem? :)
Bringás gatyát vettél már, vagy úgy natúrban akarod, hogy kényelmes legyen?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120978) emiki6 válasza 6030D (#120972) üzenetére


emiki6
veterán

Az L-est meg meg is venném tőled, ha nem lenne betétes...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120979) gabro0 válasza dunkel (#120973) üzenetére


gabro0
őstag

Tényleg, erre nem is gondoltam, köszi.
A görgős eset nem játszik, a másik igen. Terep alatt mit értesz? Ha jól emlékszem te is országútizol, itt olyan komoly "terep" nem érheti a gépet, útmarás meg hasonlókra tudok gondolni.

A többieknek is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#120980) IMIIKE1998 válasza 6030D (#120977) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Az outin is megvagyok most sima nadrággal, meg most télire nem fogok már venni , esetleg ha akcióznak majd. :D
Közben látom te már be is vásároltál. :P
M-es van már csak, az nekem valószínűleg nagy, bár ki tudja, most is M-es futógatyám van.

[ Szerkesztve ]

(#120981) 6030D válasza emiki6 (#120978) üzenetére


6030D
Ármester

Ha előre utalsz, kibontom neked a betétet a varrás mentén. ;]

IMIIKE1998: tudom, hogy csak M-es van, 1 db, hívtam őket, mindenből 1 db volt. :D Ennyiért egyébként szerintem aprón 1 nap alatt tovább adsz rajta. Nekem más bringás cuccból is inkább az XL jön be, utcai ruházatból meg az L. De van M-es ruhám is. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120982) Peterhappy válasza IMIIKE1998 (#120976) üzenetére


Peterhappy
őstag

Selle Italia nyergeket nézz esetleg, vannak kimondottan kemény nyergei, ráadásul "Cube-kompatibilis", így talán még a bringádhoz passzoló színt is ki tudsz fogni.

Valahol tapizz meg párat, ha valamelyikbe beleszeretsz, nézz körül aprón (bikemag) vagy Bikediscounton, a magyarhoz képest töredékáron szokták a SI nyergeket árulni (én is majdnem elcsábultam legutóbb).

szerk: LINK

[ Szerkesztve ]

(#120983) emiki6 válasza 6030D (#120981) üzenetére


emiki6
veterán

Ugyebár én is 185 vagyok csak én 65 kg körül mozgok... :D

Amúgy mondjátok már el mi a jó.
Valaki azt mondja nem jó a puha ülés, mert szétcseszi a segget, kemény ülés kell. De ha kemény ülésre rávesz az ember egy betétes cumót, akkor hótmindegy.
Mér jó a betét?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120984) Hasaggymeg válasza Zola007 (#120965) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ultralibsiék nagy igyekezetükben kinyitották Pandora szelencéjét és a kiszabadult szellemet már nem lehet visszadugni.Odalesz a házasság,a férfi,nő,a család,a fekete,fehér és még isten tudja minek a klasszikus értelme,mi meg a maradi bagázs csak bámulunk és hallgatunk a PC Kánaánban. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120985) 6030D válasza emiki6 (#120983) üzenetére


6030D
Ármester

Biciklizni jó! :)) A Focus amivel jött nyereg, azzal használom. Vettem egy nyeregcsövet, nem akarta odaadni az eladó nyereg nélkül, ezért felraktam a régi bringára, azt használom. Mondjuk az is Concept (Focus) nyereg, csak kicsit más a forma. Van zselés, szivacsos, meg sz*r szivacsos gatyám is, mindegyiket használom, csak 3-4 órára nyilván a jobbat. De a szutyiban voltam ma pl 1,5 órát, és nincs bajom. Strandgatyában ritkán tekerek, de azt is kibírom, ha muszáj. Aztán lehet, hogy csak nekem van ilyen jó seggem, hogy könnyen alkalmazkodik. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120986) Hasaggymeg válasza 6030D (#120985) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

1-2 óra intenzív tekerésre jó bármi.ha széthajtod magad nemcsak hogy alig nyomod a nyerget és folyton fészkelődsz,hanem nincs is időd seggedet fájlalni...na de menj asszonnyal egész napos sétabringázásra13-as átlaggal,aszfalton! Az kemény,oda már kell jó nyereg,betétes nadrág,meg minden. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120987) 6030D válasza Hasaggymeg (#120986) üzenetére


6030D
Ármester

Most akkor el kell mennem a feleségeddel bringázni, hogy megtudjam milyen szenvedni a nyeregben? :P
Jön az alapozós időszak, majd elviszlek egy ilyen 4 órás nincs is időd segget fájlalni tekerésre, aztán megnézzük melyik a rosszabb. :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120988) emiki6 válasza Hasaggymeg (#120984) üzenetére


emiki6
veterán

Volt most egy hasonló hír, a palackból kiengedett szellemnél maradva, hogy egy csávó nőnek identifikálta magát, ezért kénytelenek voltak női fegyházba helyezni. A következményeket nem firtatnám. Értem én, hogy UK, de ez akkor is wtf. Ezeknél az ember csakcsak elgondolkozik, hogy ez most tényleg a valóság vagy valami beteg vicc?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#120989) Hasaggymeg válasza 6030D (#120987) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom mi az az alapozás (hacsak nem valami festésről,vagy házépítésről van szó :DDD ) de a 4 óra utolsó órájában szívesen csatlakozok. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120990) IMIIKE1998 válasza 6030D (#120985) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nekem sem zsibbad a szerszám, de a combtöveim kegyetlenül fájnak, míg kemény nyeregél csak az ülőcsont fáj, de az hamar elmúlik. Amúgy Napfénysüti elég jól leírta, hogy miért nem zsibbaszt a kemény nyereg plusz betétes gatya kombó: Mert míg a betét illeszkedik az alsófeledre, veled együtt "mozog", addig a puha nyereg csak folyamatosan egy pontban nyom.

[ Szerkesztve ]

(#120991) dunkel válasza gabro0 (#120979) üzenetére


dunkel
őstag

Amit CX, gravel alatt lehet érteni.

(#120992) 6030D válasza Hasaggymeg (#120989) üzenetére


6030D
Ármester

4 órát iszogatunk itthon, aztán megyünk a discóba. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120993) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Vadászat van a Velencei-hegységben és környékén.
Nagyvadra lőnek.

2018.10.03 8:00 és 2018.10.23. 17:00 között életveszélyes az erdőben tartózkodni.
Székesfehérvár-Pátka-Lovasberény-Sukoró-Pákozd területen.

Alább a felhívás. A fókusz mellé ment sajnos, de olvasható.

(#120994) 6030D válasza eddie1978 (#120993) üzenetére


6030D
Ármester

[link] :(

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120995) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

Hidraulikus Tektro tárcsa (HDC330) légtelenítéséhez segítségre lenne szükségem. Milyen olajat kell hozzá használni, illetve egy ilyen kittel meg lehet csinálni?

(#120996) hegyimorc válasza TSanya (#120966) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Kíváncsi vagyok, be tudják-e még szerezni.
Gondolom, ennél csak jobb lehet :B"

Nem biztos.

Elég sok endura cuccom van, és van sok amihez hasonlíthatom is - jobb és rosszabb is - , de ezt a decás kabátot ismerem, használom néha és meglepően jó.

(Csak nem 20-ért érdemes megvenni, hanem akkor mikor 12-ért árulják. Ez elég gyakori ... bár nem biztos, hogy pont télhez közeledve fogják újra akciózni :D )

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#120997) gabro0 válasza dunkel (#120991) üzenetére


gabro0
őstag

Á értem, köszönöm. Akkor itt ez sem lehet probléma, megrendelem és meglátom mi lesz.

(#120998) Jester01 válasza eddie1978 (#120993) üzenetére


Jester01
veterán

Erre a területre én mondjuk nem adnék ilyen engedélyt. Angelika forrás, ingó kövek, Meleg hegy stb. elég népszerű mind gyalogtúrázók mind kerékpárosok körében. De a vadász uraknak biztos jó helyen vannak ismerősei :U

UI.: a lelakatolt kapuikkal és a kerítéseikkel meg elmehetnek a búsba.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#120999) tonyrulez válasza ivana (#120871) üzenetére


tonyrulez
őstag

Persze, visszamentem, kicserélték egy drágább verzióra, már nem Sunrace. Addig jó is volt amíg el nem kezdtem tekerni, a hátsó fogaskereken nem akart megmaradni a lánc, mindig alacsonyabb fokozatra (nagyobb átmérőjű fogaskerékre) akart átugrani, majd visszaesett. Úgyhogy megintcsak visszavittem, állítólag lánc rendben, hátsó váltó rendben, most a fogaskerekek lesznek kicserélve ami szintén új, egy hetes Sunrace 8 sebességes.

4 8 15 16 23 42

(#121000) ivana válasza tonyrulez (#120999) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem ideje lesz keresni egy másik boltot mert ezek elég kontároknak tűnnek. Tökmindegy milyen sor és mennyire van elkopva olyat nem csinál a sor miatt, hogy nagyobb lánckerékre ugrik, ez a váltó beállítás hibája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.