Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120051) ro_bert17 válasza cdl (#120047) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ezt hol lehet lekérdezni?

(#120052) cdl válasza ro_bert17 (#120051) üzenetére


cdl
senior tag

A Pinarellot és a Wiliert is ugyanott forgalmazzák hivatalosan.
Biondo bike.

[link]

(#120053) gabro0 válasza ro_bert17 (#120051) üzenetére


gabro0
őstag

A gyártónak is írhatsz, én egyszer anno a Cannondale-nek írtam. Rendesek voltak, még a bolt nevét is megírták hol lett regisztrálva.

(#120054) draco31


draco31
veterán

Mivel szinte nulla rugózása volt az RST 802-es villámnak, ezért úgy döntöttem hogy nekiesek. Ki is tekertem felül, hát talán egy kis tisztítás nem árt nekik. :D Viszont hogy tudom tovább bontani? Valami iszonyat büdös trutyi van bennük, gondolom nem ártana valahogyan kitakarítani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#120056) StLui válasza Hasaggymeg (#120055) üzenetére


StLui
veterán

Igen, nem láttad mit takarított? :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120057) ro_bert17 válasza cdl (#120052) üzenetére


ro_bert17
őstag

Az enyém is ebből a boltból van.
Csak hittem van egy adatbázis, mint mondjuk a notebookoknál ahova beírod a széria számot, és le lehet kérdezni adatokat. :D

(#120053) gabro0: köszi, volt ilyen gyanúm hogy ilyen módszerrel lehetne még.

(#120058) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#120042) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:C :R

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120059) bunddog válasza StLui (#120056) üzenetére


bunddog
tag

Azt néztem hogy eltűnt 10 hsz, összefoglalnád röviden? :D

(#120060) StLui válasza bunddog (#120059) üzenetére


StLui
veterán

Volt egy ironikus stílusban megfogalmazódott válasz egy kérdésre, amit a fogadó fél úgy vett, értelmezett, mint Sheldon Cooper :DD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120061) Hasaggymeg válasza StLui (#120056) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az pont kimaradt. :O

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120062) bunddog válasza StLui (#120060) üzenetére


bunddog
tag

komoly lehetett ha így bele kellett nyúlni, képet nem csinált valaki? ;]

(#120063) DUB Inc. válasza StLui (#120060) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Ez mondjuk kicsit erős, de minden nézőpont kérdése.

(#120064) DUB Inc. válasza bunddog (#120062) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Jah, kicsit elgurult a gyógyszer. :D

(#120065) bringasisti válasza bunddog (#120062) üzenetére


bringasisti
őstag

Súrolta az anya neve több példányban szinvonalat

BENEFON DELTA--------N8

(#120067) bringasisti válasza #05304832 (#120066) üzenetére


bringasisti
őstag

Egy teljesen ártalmatlan beszélgetés fajult el egy félreértés miatt mert nem tudtak egyszerre visszább lépni

BENEFON DELTA--------N8

(#120068) draco31 válasza draco31 (#120054) üzenetére


draco31
veterán

Valaki ötlet?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#120069) Ironizer válasza StLui (#120060) üzenetére


Ironizer
tag

Valójában csak pc360 hozta a szokásos stílusát, és ezért elküldték egy kis pihenőre. ;)

(#120070) bunddog válasza #05304832 (#120066) üzenetére


bunddog
tag

:Y :C

(#120071) Hasaggymeg válasza Ironizer (#120069) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kár időnkénti faragatlanságáért,mert amúgy elhivatott kerékpáros ő is. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120072) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#120071) üzenetére

Igen csak a stílusa többeknek már sok lehet.
Amúgy mi volt ez a mai, nem írnád meg röviden privátba?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#120073) cobranco


cobranco
csendes tag

A Francia Riviéra, Európa legfelkapottabb,legírigyeltebb tengerparti üdülőhelye.Négy évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor erről készült is útifilm, „Álomvilág testközelből” címmel.Napfény,azúrkék tenger kontra sznobok,magamutogatás...természetesen adta magát,hogy ide vissza kell térni egy tekerés erejéig.Ezúttal a nyugati rész került górcső alá egy sportos "roadmovie keretében, egyedi,néhol kicsit "csípős" kommentárral fűszerezve.

Francia Riviéra "újratöltve" 1.rész: "Tengerparti éberálom" 2017. /France/ FullHD 1080p

Útvonal:
Grimaud-Saint-Tropez ( 3 m) Port Grimaud-– Sainte-Maxime (10 m)-Pointe des Sardinaux-L'Issambres-St.Aygulf-Villeprey tavak-Freyus- – Saint-Raphael (5 m)-Semaphore-Cap du Dramont-Agay

A szöveges túrabeszámló elolvasását is felettébb ajánlom:
[link]

Fotoalbum:
[link]

Térkép/Map:
[link]

Kellemes időtöltést!

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#120074) rétisün válasza Napfénysüti (#120072) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól rémlik, Hasaggymeg is pont lemaradt róla, valami 10 hsz. lett törölve moderátor által.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#120075) StLui válasza Napfénysüti (#120072) üzenetére


StLui
veterán

Itt most tényleg nagyon túlreagálta aki kapta a választ tőle, nem is értem, hogy mit nem értett rajta

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120076) StLui


StLui
veterán

Karbon váz javításának lehetőségéről egy komolyabb videó állítólag, sajna én csak a vizuálisan tudom befogadni :D (angol, meg egyéb nyelvtudás híján)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120077) DUB Inc. válasza StLui (#120075) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Semmilyen túlreagálásról nincs szó. Egyszerűen nem illik lebunkózni, idiótának illetni azt, aki a szerinte poénnak szánt írását nem érti. Főleg nem ilyen stílusban.

(#120078) StLui válasza DUB Inc. (#120077) üzenetére


StLui
veterán

én csak a kirobbantó hsz-ről beszélek, a többit mindketten túltoltátok

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120079) DUB Inc. válasza StLui (#120078) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Alpári stílusra muszáj reagálni.

(#120080) DUB Inc. válasza StLui (#120076) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

:R

(#120081) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#120009) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor le sem merem írni,hogy mennyibe került a spyder kabátom,ha 50 ezren így kiakadnak ;] 😁😝
Soha sem sajnáltam magamtól a minőségi ruhákat. Nem azt jelenti,hogy nem vettem vagy jelenleg nincs olcsó ruhám,de inkább legyen kevesebb db ruhám és az minőség,mint két szekrényi indiai és egyéb hulladék.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#120082) StLui


StLui
veterán

Na akkor ruha téma! Minőségibb cuccok eFt-okban:
kabát 50-100
nadrág 25-50
aláöltözet alulra 15-25
aláöltözet felülre 15-25
plussz valami fölső felülre 20-40
kifejezett eső ruha 30-60 (láttam overált 500 eurért boltban Leogangban)
Téli cipő 50
205-350 eFt-ig, és ha mint én, a fiaddal bringázol szorozd meg kettővel, és kalkuláld bele hogy ő évente kinövi. (vagy őt beöltözteted a szarba, te meg feszítesz az extrába? )
és kiváncsi lennék mely darabokból kell kettő legalább, mert nem győzöd mosni, hiszen hetente többször tekersz
Fireblade78 megnézem amikor a gyereket is beöltözteted évente :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120083) Because válasza StLui (#120082) üzenetére


Because
őstag

ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy én valami mást csinálok két keréken, de nem biciklizek, mert semmi ilyenem sincs :DDD

(#120084) StLui válasza StLui (#120082) üzenetére


StLui
veterán

Ja, védőfelszerelés, nyári ruhák kb ugyanennyi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120085) StLui válasza Because (#120083) üzenetére


StLui
veterán

Téli cuccom még nekem, nekünk sincs, de eddig nem is lejtőztünk hidegben, idén nem tudom mi lesz

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120086) 6030D válasza StLui (#120082) üzenetére


6030D
Ármester

Rakd mellé, ha heti 5-6-7 napot tekersz, illetve beleveszed, ha valami gebac van, és esel, szakad. :)
Azt meg nem akartam megemlíteni, hogy az elmúlt két napban emlegetett márkákból melyikről tudom konkrétan, hogy hordták importba a hamisítottat, multiknak is. De az ukrán kabát is úgy véd, mint az eredeti, ha a felirat ugyanaz. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#120087) Hasaggymeg válasza StLui (#120082) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mindjárt ezt is megmoderálják,hogy gyerekek maradjunk a földön az árakkal. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#120088) Runner_fxr válasza StLui (#120082) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

100 ezres meg drágább kabátok, nadrágok a sí sportban jellemzőek. De az soha nem volt egy olcsó sport, meg ott a sebesség is nagyobb mint kerékpáron, akár 80-100 km/h, fagyos körülmények között. Tehát indokolt a komoly technikai ruházat.

Kerékpározáshoz, senki sem azt mondta, hogy mindenből a legjobbat kell megvenni, csupán annyit mondtunk páran, hogy van különbség az olcsó és drágább technikai ruházat között! Érezhetően jobb, komfortosabb a minőségibb. Össze lehet válogatni okosan egy téli bringás szettet úgy, hogy nem kell mindenből a legdrágább, és az eredmény jó lesz. De azt ne gondoljuk, hogy ha mindenből a legolcsóbbat vesszük, akkor ugyan az lesz az eredmény, mert csak a márkát fizeted meg a drágában. Tapasztalatból tudom, hogy nem így van. Mindenkinek a saját döntése, hogy mennyire fontos neki az ízületei védelme, és a komfort érzet, hideg időben történő kerékpározáshoz. Úgy gondolom, hogy azért hülyének sem kell nézni azt, aki költ a minőségre!

[ Szerkesztve ]

(#120089) FIREBLADE78 válasza StLui (#120082) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nincs gyerekem. Problem solved. ( Nem 78-as születésű vagyok)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#120090) bringasisti válasza 6030D (#120086) üzenetére


bringasisti
őstag

Itt a lényeg hogy az enyém drágább mint a Tiéd

BENEFON DELTA--------N8

(#120091) Runner_fxr válasza bringasisti (#120090) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez egy szakmai topik nem? Miért kéne csak a legolcsóbb termékekről beszélni? Ráadásul, ha nem próbáltad a minőséget, úgy meg pláne értelmetlen a kijelentésed.

(#120092) StLui válasza bringasisti (#120090) üzenetére


StLui
veterán

Nem hinném, hogy az a lényeg, legfeljebb a gyerekek között, sajnos fiamnál is tapasztalom, nehéz kirángatni ebből, ha a suliban ez megy egyfolytában. Itt azért nehéz villogni, mert legtöbbet magadba, haverokkal, családdal tekersz, szerintem keveseket motivál ez.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120093) StLui válasza Runner_fxr (#120088) üzenetére


StLui
veterán

Félreérthető voltam ezek szerint, semmiképpen nem nézem hülyének aki megveszi ezeket. Én is megveszem, ha úgy érzem lazán megtehetem mindkettőnk számára.
Én a lányom 3 éves kora óta snowboardozom, azaz most 27 éve (azóta nem is síelek), és 40 éve kezdtem síelni még bőrcipőben, bowdenes kötéssel, akkor még rendszeresen fáztam, és fagyott le a lábam. Most a 15 éves, normál mosásban mosott cuccommal semmi gondom, pedig többször előfordult, hogy egyedül én mentem ki terepre a csapatból, de még az egész síterepen sem sokan voltunk olyan szar idő volt :D
Én mondjuk soha nem tempót megyek lefelé, hanem kanyargok sűrűn, buckázok, stb, de sokszor szakad a víz rólam mire leérek. Bringán ilyen nem nagyon van hazai környezetben, ha lefelé mész elkezdesz fázni ha nem jó a ruha.

kimentünk Semmereingbe, egy kétnapos tesztre, hogyan is működik ez, mennyire para stb, addig be sem fizettem az egyhetes Saalbach-i menetet. Nagyon tetszett, fiam eléggé kontrolláltan, nem ész nélkül ment, úgy gondoltam mehetünk Saalbachba, de elrohantam azért kapásból full védőfelszerelést venni magunknak, ilyen hirtelen csak újak jöhetnek szóba:

protektoring 50
térdvédő 20
nadrág 35 (ez motocross lett, mert kifejezetten bringás nem volt sehol)
kesztyű 10, na itt pl kézzelfoghatóan bukik el a hűdemárkás, amit vettünk azt mondták majd sokkal jobb lesz mint amiket látok másokon, hogy egy, azaz egy esés után kiszakadva, hát az enyém is kiszakadt még esés nélkül, gondolom valami ágtól, szóval ezek szerint a szuper kesztyűk nem terepre valók, bezzeg a dechatlonosom bírja 5-6 éve, pdig néha a kertben is befogom gallyakat rángatni :D

szóval mindezt kettőnknek kellett megvenni persze, szóval bringát megvenni a legegyszerűbb, fenntartani, beöltözni hozzá, és eljárni ahova szeretnél, na ott kell gondolkodni, vagy fizetni mint a katonatiszt (kiszakad egy gumi és 20 eFt? :Y , mennyi egy autógumi? )

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120094) bringasisti válasza Runner_fxr (#120091) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem olyan felszerelésem van amivel mikor felmentem a hegyre a Széchenyi emlékút úton a hegyre amit biztos jól ismersz mert itt dolgozól télen szakadt a víz rajtam de mire a János hegyre átmentem megszáradtam, nem volt olcsó megkérték az árát, de azért ami számok itt röpködtek az szolid túlzás. Most olvastam egy Svájci tanulmányt hogy a csótányból készült húst drágán kell adni mert különben nem fogják megvenni. Te kereskedő vagy én meg a fogyasztó. Másnak az érdekeink.

BENEFON DELTA--------N8

(#120095) StLui válasza bringasisti (#120094) üzenetére


StLui
veterán

Ebben az esetben lássuk a te javaslataidat is ruházatra amit ár-értékben jónak gondolsz!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120096) bringasisti válasza StLui (#120095) üzenetére


bringasisti
őstag

BENEFON DELTA--------N8

(#120097) StLui válasza bringasisti (#120096) üzenetére


StLui
veterán

Ezzel most mit szeretnél mutatni :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#120098) bringasisti válasza StLui (#120097) üzenetére


bringasisti
őstag

Hogy nem a termékkel van gond hanem a Görög mitologiával miszerint a kereskedők egy csapatban fociznak egy másik társasággal

BENEFON DELTA--------N8

(#120099) ivana válasza bringasisti (#120096) üzenetére


ivana
Ármester

Akkor már inkább ez [link]

(#120100) StLui válasza bringasisti (#120098) üzenetére


StLui
veterán

De te azt irtad tudsz jó ruhát olcsóbban. Így csak az “én apukám erősebb” szinten maradunk

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.