Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#90701) Bingisz válasza csaba17 (#90700) üzenetére


Bingisz
addikt

Jactor modpacket használsz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#90702) csaba17 válasza Bingisz (#90701) üzenetére


csaba17
senior tag

nem, csak félig az xvmet, de átírtam benne a szintekhez tartozó ponthatárokat, tettem bele zászló kijelzést illetve a markereket szerkesztgettem át.

lenne egy másik kérdésem: váltottam célzót, kipróbálom azt a taipant vagy mit, leszedtem hozzá egy vitiris-es 30x-os in out zoomot.
a zoom lépéseit hol is lehet átírni? vagy sniperben vagyok, vagy az eddigihez képest túl távol, amit most így kezdésként zavaró.
anno átírtam a lépéseket és jó lett, de már nem tudom hol is kellene.

(#90703) jagada


jagada
őstag

Ha a legényeket átképzés nélkül ültetem át egy másik elit tankba (pirosak lesznek), akkor a csatában megszerzett xp-ből kapnak, ill. fejlődnek tőle csökkentett módon, vagy semmit sem kapnak?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90704) MinionFlasH válasza jagada (#90703) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azt írta valaki korábban, hogy kevesebb xp-t kapnak, talán a felét.

(#90705) jano_77


jano_77
nagyúr

Olyanoktól kérdezném, akiknek van IS-4:
Ez a tank tényleg ennyire fos ágyúval lett megáldva!?
Hétvégén vettem meg akciósan, éles csatát még nem mentem vele, de tegnap haverokkal bementünk gyakorlóba tankokat próbálgatni és oda bevittem. Volt egy másik IS-4 is, akivel közvetlen közelről lőttük egymást és az igaz, hogy nagyon kemény - tornyát még oldalról sem lehetett lőni -, de az ágyú az katasztrófa. A hasát lőttem illetve a vezetőnél, de a lőszer mint egy matrica kenődött el a páncélon!? :F
Ha ez ennyire használhatatlan, akkor sokat nem fogom kivinni a garázsból, mert az IS-7-nek ehhez képest egy álom lövege van. :U
Esetleg vmi tanács, ötlet a használatához?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90706) myckey válasza jano_77 (#90705) üzenetére


myckey
veterán

nem a stock löveg van rajta? :D

is4 nek kellene jobb legyen az ágyúja mint a hetesé

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#90707) ddt500hu válasza jano_77 (#90705) üzenetére


ddt500hu
veterán

Semmi baja annak az ágyúnak. Csak kicsi az alfája. Ja remélem nem a D-25T van rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90708) Drenadar válasza jano_77 (#90705) üzenetére


Drenadar
veterán

te figyu már az IS7-nek minden szempontból gázabb a lövege... nézd már meg.

user error? vagy lehet tényleg az IS1 lövegét tetted rá?

(#90709) Angel1981 válasza jagada (#90703) üzenetére


Angel1981
veterán

Konkrét példát légyszi.
Mint akar az "átképzés nélkül" és a "másik prémium tank"?

Ha mondjuk van német TD legénységed - legyen az BÁRMELYIK német TD - akkor azokat akárhány német prémium TD-be büntetés nélkül rakhatod (Dicker, E-25, JGTR 88), hiába, hogy "pirosak lesznek".

Ha ugyanezeket prém médiumba (pl. Schmalturm) rakod át, akkor ott is "pirosak lesznek", viszont ott már büntetést kapnak mind az alapképességükre, mind a megszerzett xp-re.

(#90710) Drenadar válasza Angel1981 (#90709) üzenetére


Drenadar
veterán

viszont ha minden igaz a prémium után járó xp bónuszt ugyanúgy megkapják még akkor is ha büntetést kapnak az alap %-ra.

ugye?

(#90711) sith7 válasza jano_77 (#90705) üzenetére


sith7
nagyúr

Fényévekkel jobb, mint az IS7 ... valami ott nem gömbölyű :U

(#90712) Drenadar válasza sith7 (#90711) üzenetére


Drenadar
veterán

mondjuk az tény, hogy szemből sokkal könnyebb belőni a 4-est mint a 7-est...

(#90713) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#90710) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A prémium után járót nem. A tank után járó XP-t kapja meg az aktuálisan leggyengébb legény, ha be van kapcsolva a képzés. De ugye a piros legények nincsenek kiképezve az adott tankra, így nem kapják meg a legénységi XP-t. S mivel az 0, így annak a prémiumos szorzata is 0.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90714) sith7 válasza Drenadar (#90712) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, én most az ágyúra gondoltam

(#90715) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#90713) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, de most miről beszélünk?
Itt vagy 3-4 különböző kérdés / téma is felmerült.

1. Egy prémium tankra konkrétan nem kell legényeket képezni, ez az egyik lényegük.
2. Ha a prémium tank osztálya stimmel a belerakott legénnyel, akkor nem kap rá semmilyen büntetést, csak pirossal írja ki, hogy mire lett eredetileg kiképezve az adott legény
3. Ha a prémium tank osztálya nem stimmel (pl. prémium med tankba rakunk heavy legényeket), akkor kapnak büntetést mind az alapképességre, mind a megszerzett xp-re, de nem olyan mértékűt azért, mintha egy sima med tankba raknánk át heavy legényeket - asszem 0.8-as a szorzó, sima tank esetén 0.5.
4. A prémium tankok a 9.3-as (vagy 9.4-es) updattel alapból +50%-os legénységi XP bónuszt is adnak, és ezt akkor is meg kell hogy kapják a legények, ha más osztályba vannak képezve - legfeljebb erre is vonatkozik az esetleges büntetés
5. A prémium tankok egyébként is XP szorzóval vannak ellátva, ezt is meg kell, hogy kapják, de konkrétan nem ellenőriztem egyszer sem
6. Van még a gyorsított képzés, azt nem tudom, hogy arra vonatkozik-e a büntetés eltérő osztály esetében, de úgy lenne logikus, hogy igen

Summa summarum: igazából eléggé fél megoldás eltérő osztályú prémtankkal húzni a legénységet, akkor már inkább az eredeti járgányt használjuk.
Ha azonos osztályú prémtankot veszünk nekik, akkor minden lehetséges bónuszt megkapunk, és mindenki happy! :D

[ Szerkesztve ]

(#90716) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#90713) üzenetére


Drenadar
veterán

Én erről beszéltem. Angel után szabadon :)

4. A prémium tankok a 9.3-as (vagy 9.4-es) updattel alapból +50%-os legénységi XP bónuszt is adnak, és ezt akkor is meg kell hogy kapják a legények, ha más osztályba vannak képezve

(#90717) Chris0321 válasza jano_77 (#90705) üzenetére


Chris0321
addikt

Az IS4 lövegét elég sokat használtam mivel megvan ez a tank és az IS8 is ami rég elit az egy nagyon jó ágyú. Sem az átütésével sem a célzásidejével nem volt semmi problémám.

(#90719) Jolet


Jolet
őstag

visszavettem a 13-90-et hogy mire jön a patch haladjak az új ág felé..
hát most is ugyanúgy utálom, mint előtte...hogy ez milyen egy szar
hogy lehet ezzel eltalálni valamit?
beszűkülés után pár másodperccel is random lövöldöz kedve szerint
ezzel csak a közelharc lehetséges?
és mit lehet tenni t10-ben vele, mert folyton odarak?
egy BC felzabál reggelire, és még nem volt olyan csatám vele, hogy ne lett volna 2 legalább szemben

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90721) szbalogh válasza Jolet (#90719) üzenetére


szbalogh
őstag

Majd húzd csapatban vagy strongholdban!
Az utóbbi napokban full 13 90 leosztásban SH-oztunk. Megvertük a JUM80-t és a L-FEW klánokat is. Az utóbbit Malinovkára kaptuk ellenfélnek. Volt is szentségelés :D

Nick: HE_Storm

(#90722) Jolet válasza szbalogh (#90721) üzenetére


Jolet
őstag

én is gondoltam rá, de délelőtt játszom többnyire és ilyenkor nem találok senkit

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90723) scyllarus válasza bugmenot1 (#90691) üzenetére


scyllarus
veterán

A géped elég erős? Gyengébb gépen szokott előfordulni modok nélkül is, hogy nem bírja kiszámolni a táras tankok lövéseit (egyszerre 5-6-10 lövedék röppályát kell számolni) és megfagy.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#90724) Drenadar válasza scyllarus (#90723) üzenetére


Drenadar
veterán

nagyon gáz ez a játékmotor, hogy ilyenek problémát okoznak neki... :W

gondolom az illető gépe azt is simán elbírná hogy a konkurens játékban több légvédelmi egység osztaná a az eget, de itt a bugworldben már pár táras tank és jön a világvége....

(#90725) wanted5 válasza Drenadar (#90724) üzenetére


wanted5
őstag

azért az is gáz hogy 2015-ben nincs valakinek olyan gépe ami nem fullHD-ban alacsony részletességi beállításokkal nem hozza a 60 fps-t, főleg mikor egy g1840-es celeron proci már tudja ezt, ami 10k magyar forint....

(#90726) bugmenot1 válasza scyllarus (#90723) üzenetére


bugmenot1
tag

Ha nem a GPU számolja... CPU használat fagyás közben is 40-50%

I3 2310M
HD3000
4Gb DDR3 1333Mhz
120Gb SSD
OSX 10.10.3 (én telepítettem rá, nem apple gép)

(#90727) emre válasza bugmenot1 (#90726) üzenetére


emre
veterán

Ezt láttad már?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#90728) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ebben a csatában kiderül miért jelentek én fel mindenkit aki él és mozog. És miért van állandóan chat banom.
Hogy az a két rohadék(csapattárs) mit művelt a végén az valami döbbenet.
Replay.

[ Szerkesztve ]

(#90729) jagada válasza Angel1981 (#90709) üzenetére


jagada
őstag

En nem a legenyseg prem tankokban valo huzasat kerdeztem, hanem hogy pl. az ELC AMX-ben nincs legenysegem es a leduplazashoz az AMX 12-bol rakom at par kor erejeig a szukseges 2 fot. Ebben az esetben nem kepezgetem at oket, de ilyenkor a megszerzett xp-vel fejlodnek-e a legenyek valamennyire vagy egyaltalan nem?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90730) Ebit válasza jagada (#90729) üzenetére


Ebit
addikt

Természetesen, fejlődnek.

(#90731) lofagi válasza ddt500hu (#90728) üzenetére


lofagi
addikt

Most ne haragudjál már, de te nem kezdted valahol? Vagy te már úgy indultál az első csatába, hogy mindenkit vágtál és mindent tudtál? Embereket jelentgetsz fel, mert éppen nem veszik annyira komolyan a JÁTÉKOT, mint te?! Ne szórakozzál már...

Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy melyik a nagyobb szégyen az, hogy ha már elmúltál 20 és ezt csinálod vagy ha még nem!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#90732) ddt500hu válasza lofagi (#90731) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja a 49 000 csatás IS4 biztos most kezdte. :C
ÉS nem a komolyan vételről van szó. Ezek szellemi fogyatékosok.

[ Szerkesztve ]

(#90733) ЖОЛТИ válasza lofagi (#90731) üzenetére


ЖОЛТИ
újonc

Szerintem abban nincs kivetni való, hogy feljelenti a tényleg, de tényleg zokni agyúakat, akik arra nem képesek, hogy elolvassák a game guidet, hogy mégis mire valók egyes tankok... (kedvencem, amikor light tankkal beállnak kempelni egy td mellé és a dupla nulla átütésükkel akarnak 2000 méterről sniperkedni)

Én ott kaptam sokkot, amikor azt írta, hogy feljelenti azt, aki kilövi őt... ez viszont tényleg no comment... kis vérpistike szint.

(#90734) jano_77 válasza Drenadar (#90708) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsánat, igazatok volt, tényleg én voltam a hülye! :U
Eszembe nem jutott megnézni a 10-es tankot, hogy kell-e rá kifejleszteni modult még pluszban. Nem gondoltam, hogy az IS-4 is ezek közé a 10-ek közé tartozik. Megnéztem és tényleg ott virított kifejlesztve a nagyobb löveg! :B
Köszi mindenkinek az infót. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90735) ddt500hu válasza ЖОЛТИ (#90733) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az ellenzők egy táborán mindig jót röhögök.
Szerintük ne vegyem komolyan a játékot. Viszont ha nem veszem a komolyan a játékot miért ne jelenthetnék fel akárkit??? Kutyát nem érdekli. Ha valaki beírja nekem, hogy reportol mindig hangosan röhögök.
Nálam a feljelentés a játék része ennyi az egész. Hogy kit miért? Éppen amilyen kedvem van.
A másik tábor az a béna csoport akiket valszeg fel szoktam jelenteni olyan rosszul játszanak.
Csak ők ezt a fajta frusztrációt nem érthetik mert sosem volt benne részük.
Hogy lősz 6-8000dmg-t és 2 v 1-be befoglal az enemy. Majd még meg is köszönöm nekik.
Ja ha megnézitek a replayt a bc25t-énk írta be , hogy reportoljunk. Ő megért engem. :U

#90734) jano_77 Reported. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90736) Angel1981 válasza jagada (#90729) üzenetére


Angel1981
veterán

Természetesen fejlődnek, de ha jól rémlik, csak az XP 75%-át kapják meg.
A lényeg, hogy valamilyen büntetés biztosan van, csak a szorzóban nem vagyok biztos.

(#90737) emre válasza jano_77 (#90734) üzenetére


emre
veterán

Azért légy résen mert van még 1-2 ilyen tizes tank.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#90738) ЖОЛТИ válasza ddt500hu (#90735) üzenetére


ЖОЛТИ
újonc

Okés...szerintem ez oké, hogy feljelented a degeneráltakat.. néha megteszem én is.. hátha akkor észreveszi magát, kicsit utána olvas a játéknak, informálódik és akkor már legközelebb nem lesz ilyen noob.

Na de azért feljelenteni valakit, mert a meccsben éppen ügyesebb volt és kilőtt.... ez nem vall valami egészséges jellemre.

(#90739) Jolet válasza jano_77 (#90734) üzenetére


Jolet
őstag

dehát az st-n már ki lett fejlesztve remélem :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90740) jano_77 válasza Jolet (#90739) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen persze, csak rá kellett tenni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90741) ddt500hu válasza ЖОЛТИ (#90738) üzenetére


ddt500hu
veterán

Sose jelentek fel ügyesebbet. A béna &#ß#$* jelentem fel akiről 1v1-ben lelövöm a hp-ja 90%-át, elmenekül majd amikor 4-en jönnek rám akkor seggbe lő mert ennyit tud.
Ha az ügyesebb kilő mindig csak magamra vagyok mérges. Vagy a WG-re amiért olyanról pattanok amiről nem kéne.
ui. Egy csapattársunk ST-I-vel éppen most közölte a csapat 11 tagjával, hogy haljon meg az Anyánk mert nem arra mentünk amerre szerinte kellett volna. :Y Na ez milyen lelkületre vall?
Mellékesen miután meghalt a suicid team, lehoztuk a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#90745) ddt500hu válasza #40993792 (#90744) üzenetére


ddt500hu
veterán

De privátot nem ír nekem senki. :O

(#90746) bluyoo válasza ddt500hu (#90745) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ment a privát! :DDD

Bazinga!

(#90748) ddt500hu válasza bluyoo (#90746) üzenetére


ddt500hu
veterán

Végre valakiben van spiritusz! Ezt becsülöm. Nem érdekel klán? :B

(#90749) szbalogh


szbalogh
őstag

Na! Ha EU csapat nyeri a bajnokságot, akkor három napig dupla XP-t kapunk csak az első 10-ben kell végezni. Hajrá akárkik is vagytok! :D

Nick: HE_Storm

(#90750) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Szaporodnak a pü-k kérem ügyeljünk a helyesírásra. :DDD

(#90749) szbalogh Az kéne!! :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.