Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#90651) Tomi0703 válasza MinionFlasH (#90649) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat azert az ilyen kepek meg offba se mennek el. Kb. az osszes csatam screenjet linkelhetnem ennyi erovel, mert lesebeztem a hp-mnal kicsit tobbet...
Mondjuk a 2 szamjegyu w8-at osszehozni is muveszet. Nem tudom ahhoz mit kell csinalni.

[ Szerkesztve ]

(#90652) PR0JECTNR56 válasza Valentin90 (#90648) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Többen megpendítették, hogy örülnének ennek, bár Linkin videóiből nekem úgy tűnt, hogy Patton azért így is egy meglehetősen ütőképes tank megfelelő kezekben.

Más dolog, nagy örömnap a mai, T21 eladva, T71 megvéve, tettem rá egy löveget free xp-ből és bele is vágtam a dolgok közepébe, ez lett az első csata eredménye:


Fényévekkel jobb tankról van szó a saját szintjén mint a T21, az autoloaderes löveg pontossága ugyan csak csipetnyivel jobb papíron a T21-től (0.4m vs. 0.39m), de sokkal pontosabb használat közben, végre megvan a megfelelő átütés és kitárazni is egészen ragyogóan lehet az ellenfél tankjain. Kicsit lassan gyorsul, de alap motor, alap lánc kombóval is teljesen használható. A vertikális stabilizátor kötelező elem rá, nyilván ennek is köszönhető a teljesítménye, de 0 skilles amatőrökkel a fedélzeten is nagyon jó ez a tank így elsőre.

(#90653) fradi81 válasza oke (#90650) üzenetére


fradi81
veterán

hello

A kiválóság jeléhez szükséges szintet jelöli(átlagsebzés).

SHiZUOKA
szép kis első kör lett :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#90654) MinionFlasH válasza Tomi0703 (#90651) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

De a nyulas-cicás-kutyás-csajos-leszbikus-homokos tankos képek elmennek?!

Itt befejeztem, mindenki másképp gondolja! :R

[ Szerkesztve ]

(#90655) jozefgucci1 válasza PR0JECTNR56 (#90652) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szépen odatetted az biztos így elsőre . Nagyon jó az a kis dög én tapasztalom , mert a szakasztársaim azt nyúzzák folyamatosan . Csatákat lehet vele egyedül eldönteni . Szerettem én is nagyon , de valahogy a Buldog nekem jobb . A tárban ott 10 van és az azért nem rossz .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90656) xAttilax válasza bugmenot1 (#90632) üzenetére


xAttilax
senior tag

kérdezhetek pár dolgot?
hány éves vagy?
milyen FPS illetve ping mellett játszol?
Szoktál használni BOT programokat?
kevés csatád van így annyira nem releváns még, de kíváncsi vagyok, hogy lehet 69 WN8-at csinálni .

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#90657) PR0JECTNR56 válasza jozefgucci1 (#90655) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

és fradi81 köszönöm. :R
De frissíteném is a dolgot a második kör eredményével, ez most egy kicsit jobban ment, mint az első:


Visszajátszás erre.

Az ellenfél M44-ese sajnos nem volt igazán tisztában a játék alapjaival, ezért kénytelen voltam csata közben korrigálni tudásbázisát, de úgy fest, hogy nem igazán értette meg, ezért próbáltam neki a csata utáni chat-ben kifejteni, remélhetőleg így már menni fog. :(

(#90658) szbalogh válasza xAttilax (#90656) üzenetére


szbalogh
őstag

"kíváncsi vagyok, hogy lehet 69 WN8-at csinálni..." Én még emlékszem rá :D

Attól kérdezem akinek van 10-es francia arty-ja. Érdemes-e minden free xp-t (kb 50k) beletenni a 9-es arty beszerzésébe és ott lassan húzni a nagyobb ágyút? Csak 0,5 másodperccel szűkül gyorsabban a 9-es top ágyú, de a 8-as lorr-nál sokkal jobb gondolom a stock 9-es a forgó torony miatt. Vagy nem? Az egyéni küldetésekre kellene egy olyan arty minél előbb, amivel sokat tudok sebezni egy körben. Ebből érhetem el legelőbb a 10-est.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90659) fradi81 válasza PR0JECTNR56 (#90657) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor ma lájtos nap van :) MT-25

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#90660) Departed válasza PR0JECTNR56 (#90652) üzenetére


Departed
őstag

Én is imádtam azt a bestiát, 70% WR-rel végeztem vele, pedig egyik első magasabb tier-ű light-om volt - de remekül használható. :K
Light-ot viszont nem tartok meg (így őt se), eladom őket amikor megvan az utód (ezesetben a T69 ami megintcsak fun tank :) az utódja amivel mostanában játszom meg méginkább ördögien jó ;] )

(#90661) PR0JECTNR56 válasza fradi81 (#90659) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon rendben volt ez a kör, szépen csináltad. :)
Mondjuk amikor a WZ és a Tiger II megindult feléd és célkereszt 168m-es távolságot mutatott, ami kétségbeejtően csökkent, ahogy pozíciód felé kúsztak, kicsit aggasztó volt. :D

(#90660) Departed: Nekem is ez az első, még a francia ágon tartok az AMX 12t-nál, de a T71 nagyon szórakoztató, szerintem örökre megtartós tank lesz. Teljesen kifejlesztve, normális legénységgel, iszonyatos nehéz tank/páncélvadász flankeléseket lehet vele végbevinni az eddigiek alapján (ez a kedvenc megsemmisítési harcmodorom).

[ Szerkesztve ]

(#90662) lacibacsi válasza xAttilax (#90656) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van az 75 is! ;]

(ha a noobmeter-t nézzük)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#90663) Valentin90 válasza PR0JECTNR56 (#90652) üzenetére


Valentin90
tag

Igen, valóban használható a Patton még így is (nem is kicsit!) mindenesetre egy buffot elbírna, mert összességében nem szerepel valami fényesen a T10es medek körében.

Sajnálom, hogy nem jött be a T21 neked, nekem személyes kedvenc light tankom az egész játékban és legélvezetesebb meccseimet azzal a tankkal mentem. Ellensúlyozás gyanánt viszont a T71el minden irányban szivatva vagyok :D :(

(#90664) xAttilax válasza lacibacsi (#90662) üzenetére


xAttilax
senior tag

amúgy privátban teljesen korrektül válaszolt a kolléga, majd megyünk együtt 1-2 karikát és talán feljebb visszük egy pár százast

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#90665) PR0JECTNR56 válasza Valentin90 (#90663) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Meglátjuk mi lesz belőle, meglehetősen messze van még a 9.8-as tesztszerver (már amennyiben időben kész lesznek az M48-al és nem késnek mint pl. az E-100 esetében), ott majd lehet próbálgatni mit hoztak ki belőle, én a magam részéről, ha M48 tulaj lennék egy kis mobilitás terén alkotott plusznak örülnék a legjobban.

Nincsen ezzel semmi baj, SerB gondoskodik róla, hogy a szopóág előbb-utóbb mindenkinél kirügyezzen valahol és virágba borítsa a tech tree-t. :DDD ;]

(#90666) sequator válasza szbalogh (#90658) üzenetére


sequator
senior tag

Én az alappal löveggel szedtem össze a nagyobb löveget a kisebbik B-C artyn. Nem volt probléma, nagyon jó arty. Tud mindent amit a Lorr, extra forgatható torony és meglepően jó páncélzat ("lövegpajzzsal" jó lehett pattintani az elbizakodott lightokat). TD módban viszont sokkal rosszabb a löveg kitéríthetőség, az nem az erőssége.

Szerintem nem érdemes sietned, az ágyú sebzése ugyanannyi, szerintem T8ban nagyobb eséllyel jön össze. Nekem már hetek óta nem jön össze vele a StugIV SPG-15, korábban a Lorr.ral többször is összejött volna. :(

Már "csak" 190k xp kell a nagy B-C artyhoz. :)

sautia

sequator

(#90667) szbalogh válasza sequator (#90666) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, akkor mégis bevállalom inkább, mert a T-55-nél már 3 meg 4 ezret kell sebezni az elsődleges küldetésben is. Ehhez meg kell a nagyobb dpm.

Nick: HE_Storm

(#90668) oke válasza fradi81 (#90653) üzenetére


oke
senior tag

köszi!

(#90669) fradi81


fradi81
veterán

Ma kiderült miért volt nálam olyan furcsán laggos a wot mozgása, usb3-ba volt dugva az egér és ezt nem szerette. Ha esetleg valaki hasonlóakat tapasztal ellenőrizze le :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#90670) szbalogh válasza fradi81 (#90669) üzenetére


szbalogh
őstag

Hehe én egy évig játszottam úgy, hogy a winfos nem pörgette fel a procit a játék alatt....

Nick: HE_Storm

(#90671) jr1994


jr1994
addikt

Tudom nagy szintben az igazi de nekem ez az első :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#90673) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Loller :DDD
Ellövöldöztem több mint 10 prémlőszert az SP-vel,és még így is 33000 plusszban voltam (igaz prémiummal,3300 sebzéssel+acélfal)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#90674) grizlisandor válasza jr1994 (#90671) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az szép, gratulálok! :)
Nekem egyszerűen kín-szenvedés volt az a tank, de a nagy tesóját meg imádom. :))

(#90675) jr1994 válasza grizlisandor (#90674) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi :)
Az a lényeg hogy az 57 milis Zis-4 ágyúval kell használni, a 112 átütésűvel. És szinte sose rohanok előre mert a mobilitás nem az igazi mondjuk egy Pz III/IV-hez képest, mondjuk jobb mint 75-ös sorőrrel volt. Tier5-ben annyi a tomato hogy nekik felesleges spottolni úgyhogy először mindig megvárom ki hova megy, hol kell segíteni és igyekszem vigyázni magamra, amit asszem a majd 50% túlélt csata jól reprezentál :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#90676) rlazol válasza lacibacsi (#90662) üzenetére


rlazol
addikt

ezt most miért kell? :(((
nekem se volt sokkal jobb, amikor idejöttem, mégse gúnyolódott senki! :N
főleg nem olyanok, akik saját maguk se érik el a zöld szintet.
ellenben kaptam sok tanácsot és segítséget, amivel meg 6xoroztam pár hónap alatt.

bugmenot1 - lesz ez még jobb :) csataképeket (akár ász akár más) az OFF-ba, hacsak nem szakmai kérdésed van vele kapcsolatban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#90677) jano_77


jano_77
nagyúr

volt már?
Lehet legénységet húzni ;)

(#90671) jr1994: gratula, ez nagyon is szép teljesítmény még alacsony tierben is! Nekem sajna a 2 jelzés is csak 3 tankra sikerült eddig. :U Mondjuk az is igaz, hogy többnyire többféle tankkal megyek általában, nem pedig egyel huzamosabban - kivéve most, mert T54E1-et nyomatom és hála az égnek adja is. :B és külön grat a hupilila WN8-as körökért. :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90678) lacibacsi válasza rlazol (#90676) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyáltalán nem gúnyolódtam. Ha így jött le, akkor bocsánat! Csak ránéztem a noobmeter-re és ott nagyobb értéket láttam. Én is voltam "nagyon" kezdő és még most is "eléggé" kezdőnek érzem magam, nem akarok én bántani senkit sem, aki még szintén a tankos karrierje elején jár.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#90679) ЖОЛТИ


ЖОЛТИ
újonc

Volt már példa olyan akcióra, hogy a prém tankon szerzett xp-t ingyen átlehetett konvertálni free xp-re ?
Vagy legalább olyan, hogy akkor 1goldért nem 25free xp-t adott, hanem mondjuk sokkal többet ?

(#90680) jano_77 válasza ЖОЛТИ (#90679) üzenetére


jano_77
nagyúr

volt az utóbbi időben 2x is szinte egymás utáni akciókban :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90681) szbalogh válasza ЖОЛТИ (#90679) üzenetére


szbalogh
őstag

25 helyett 35 xp-t lehetett 1 goldért átváltani.

Nick: HE_Storm

(#90682) Angel1981 válasza ЖОЛТИ (#90679) üzenetére


Angel1981
veterán

"Volt már példa olyan akcióra, hogy a prém tankon szerzett xp-t ingyen átlehetett konvertálni free xp-re ?"
Ilyet ne is remélj soha.

"Vagy legalább olyan, hogy akkor 1goldért nem 25free xp-t adott, hanem mondjuk sokkal többet ?"
Igen, ilyen már volt, 25 helyet 35-öt. Nem eget verő, de azért jelentős.
Ilyen még várható a jövőben - időnként.

(#90683) ЖОЛТИ


ЖОЛТИ
újonc

Talán a 4. Tank ász T34-85M-el :D Nem sok embernek lehet meg ez a tank.. de ez a meccs kemény volt.. egy 100 hp-s Vk maradt uccsónak, foglalt, nem tudtam odaérni, mert az excelsior feltartott így bukovics.


Borzalmas mód megérte a pénzét ez a tank.. így, hogy 30 nap prémt és 1700 goldot is adtak mellé. Dől a credit + xp mint az állat.

[ Szerkesztve ]

(#90684) 04ahgy válasza ЖОЛТИ (#90683) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mázlista vagy. Nekem 950 alapXP-re sem adta meg 3 hete. Amúgy én is nagyon szeretem, de azon gondolkozok, amióta megvan, miben különbözik a kifullozott T34-85-től?

A Fury minben különbözik a kifullozott M4A3E8-tól?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#90685) csaba17


csaba17
senior tag

nálatok belép?
nálam garázs frissítése és annyi, megint, pont mint a múltkori kis patch-nél. xvmet töröltem mert elvileg csak az használja a garázst de így sem enged be...

(#90686) Drenadar válasza csaba17 (#90685) üzenetére


Drenadar
veterán

simán belép.

(#90687) csaba17 válasza Drenadar (#90686) üzenetére


csaba17
senior tag

jó neked.a múltkor asszem újabb xvm-et szedtem le, megpróbálom most is, hátha...

(#90688) tick válasza csaba17 (#90685) üzenetére


tick
aktív tag

szedd le a legújabb aslaint ha fent van, az egyik mod okozta, korábban írtam nekem mi oldotta meg, de az kikapcsolja az xvm-et szinte

Everything that has a beginning... has an end

(#90689) csaba17 válasza tick (#90688) üzenetére


csaba17
senior tag

modxvm-ről letöltöttem a legújabbat, bele a saját konfigom és megy, szóval valami mod lesz a hibás megint.
felnyomok egy célzó modot még mellé és elég is lesz, jövő7en úgy is jön a másik kiváló pacht, akkor lehet kezdeni elölről mindent :D

(#90690) Viktoár


Viktoár
addikt

M24 safira mit ajánlotok felszerelésnek? Gondolom csigaszem kell mivel spotolós tank.

Venti,álcaháló?

Sajnos a srácok még alapok benne úgyhogy a skilleket még nem kérdezem. :)

Üdv:Viktor

(#90691) bugmenot1


bugmenot1
tag

Lenne egy kérdésem, nem trollkodás :N Amikor Pz I C, Luchs, Leopard lő, vagy kigyullad a tank, egyszerűen megáll a játék... FPS nem megy le... Mozogni nem tudok, mert megáll minden :((( 99%, hogy megöl...

szerk.: 2. kérdés: csak nekem ég az összes tank? KV-1S, KV-85, T-150, Cromwell... sokszor az egész hp-m elég :O

[ Szerkesztve ]

(#90692) Telda


Telda
addikt

Hali!

Láttam most egy videót, amin a Tank Rally nevű pályán mentek.
Ez benne van még a játékban? Ha igen hogy érhető el?

(#90693) Drenadar válasza bugmenot1 (#90691) üzenetére


Drenadar
veterán

modok letakarítása úgy kipróbál. ha úgyis fennáll a probléma akkor tiszta telepítés! :)

(#90692) Telda: az egy jó fél éves vagy még régebbi "poén" volt...

[ Szerkesztve ]

(#90694) bugmenot1 válasza Drenadar (#90693) üzenetére


bugmenot1
tag

Ez van telepítve: [link]

(#90695) Drenadar válasza bugmenot1 (#90694) üzenetére


Drenadar
veterán

hát akkor lehet az trágya pack...
mit lehet erre mondani? szedd le és játsz.
keress egy működő packot, nálam az aslain van fent, megy rendesen, de azt én nem tudnám felsorolni milyen modokat kértem bele...

[ Szerkesztve ]

(#90696) jozefgucci1 válasza Drenadar (#90695) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amióta csak lehet ezt a pakkot használom és jó összerakott dolgok vannak benne. Míg a többieknek van gond az Assalin félével nekem nincs . Legyalulnám a res mappát és újraraknám . Vagy lehet az égés miatt a sok esik le az FPs nem tudom .

Égés ellen ha van rá keret nem ártana automata túzoltó ,de legalább is kézi . Érdemes a fogyó eszközöket megvenni mikor van féláras akció . Amúgy elég sokat lehet nyerni is és szépen összejön 100 darab egy év alatt . Nekem meg az a küldim , hogy meddel gyújtogatni kellene és nem jön össze .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90697) Drenadar válasza jozefgucci1 (#90696) üzenetére


Drenadar
veterán

az alap probléma ez a HSZ

neki van baja, és nem nekem.
és kiemeli azt is hogy a játék megáll de az FPS nem esik le.

(#90698) ЖОЛТИ válasza 04ahgy (#90684) üzenetére


ЖОЛТИ
újonc

Ennek 75 mm-es a frontja amit gyakorlatban nem igazán lehet észrevenni, persze, ha saját tierbe kerül az ember, akkor szokott pattanni... mondjuk úgy, hogy azért használható az a +30 mm front páncél a sima 34 85höz képest. Kicsit bedöntve 150mm-es lesz az effje és úgy már ér valamit. Mozgékonyságban, minden másban (pen/dam) nyilván alul marad az eredetihez képest.

Jenki tankokat nem ismerem.

(#90699) jr1994 válasza Viktoár (#90690) üzenetére


jr1994
addikt

Csefikére a helyes felszerelés töltésgyorsító, stabilizátor és távcső mert az nem felderítő hanem egy mészáros aminek a fő célja az ellenség szopatása és epic csaták lehozása :DDD én legalábbis így használtam.
Elvetemültek tehetnek rá elit alakulat mellé távcső helyett szellőzést, amivel 2,89 másodperces töltésidő érhető el ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#90700) csaba17


csaba17
senior tag

láttam fentebb ment az übergyors, übertáras tankokról pár írás.
ez a hiba kb nálam is fent áll, annyi különbséggel, hogy nálam az fps bőven 10 alá csökken. ha bemegyek low tierbe és pl egy pz1c rámtáraz és át is üt akkor kb semmit nem tudok csinálni, mintha megállna a játék...
és ez van akkor is ha pl rám ugrat valaki vagy én valakire, akkor vagy az van hogy én halok meg, de csak akkor látom ha meghaltam, vagy az ellenség de szintúgy csak akkor ha már lement az összes hpja.
szóval ezzel a gyors, egymás utáni lövésekkel/sebzésekkel van bajom nekem is.
ja és amúgy 30-40fps-el megy a játék pályától függően modokkal, hangmod sincs szóval semmi nem indokolja, hogy ilyen drasztikusan leessen az fps...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.