Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#90302) Stunts666 válasza Bingisz (#90297) üzenetére


Stunts666
őstag

Kaptyad be.... :D Erre hajtok de elakadtam a t28-nál :D

(#90303) Memphis79


Memphis79
aktív tag

13 csata 2db győzelem-ez azt jelenti,hogy minden kis suttyó gyökér fent van mééég? :W :C

Origin:Memphis79HUN

(#90304) Chris0321


Chris0321
addikt

E-100 Tank Ász + T28 HT3 küldetés

Replay

[ Szerkesztve ]

(#90305) Akcok94 válasza Memphis79 (#90303) üzenetére


Akcok94
senior tag

csupán rossz nap, eddig 28/21 győzelem, csak a rossz oldalon vagy .

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#90306) Memphis79 válasza Akcok94 (#90305) üzenetére


Memphis79
aktív tag

az tuti+2 vereség-f@sz kivan már az agyatlan csapattal-lehet szakaszban kéne nyomni :K
Pedig elővettem a csodafegyver T67-et is de max első vagyok és vesztünk így is úgy is :(((

Origin:Memphis79HUN

(#90307) Kakumix


Kakumix
senior tag

Jól sejtem, hogy ha sikerült két leányt ugyanabba a tankba, ugyanarra a posztra kiképeznem, akkor megszívtam? Hiába képezném át 500 aranyért másik posztra, mert akkor ugrik a SoS, hiszen az nem kiválasztható vagy ezzel együtt nem is eldobható?

Legyen szép napod!

(#90308) Bingisz válasza Kakumix (#90307) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem lehet eldobni a SoS-t. Viszont ha olyan posztra akarod lehívni a csajt, amilyen már amúgy van a barakkban, akkor figyelmeztet a játék. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#90309) Kakumix válasza Bingisz (#90308) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mégis két parancsnokom van a barakkban, ha volt, ha nem volt figyelmeztetés :W
Most vettem észre, mikor megnéztem melyik posztra képezzem a harmadikat. De legalább 500 aranyért átképezhető, esetleg megvárom a következő nagy akciódömpinget, hátha ezt is akciózzák. Úgyis kell még egy pár hét mire a T-55A-s küldetések végére érek a negyedik leányért.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#90310) Angel1981 válasza fody73 (#90299) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi, ez hasznos! :R

(#90311) SyMbioTe

Sziasztok!

Egy replay-hez kapcsolódó kérdésem lenne. A régebbi visszajátszásokat (jelen esetben 9.1-est) valahogyan vissza ttudom nézni? Próbáltam társítani a WoT alkalmazáshoz, de csak betölti és a betöltőképernyőn megáll.
Így:
Van erre valami mód? :)
Előre is köszi :R :))

Szerk.: Most látom, lehetséges, hogy a mod okozza a hibát?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#90312) oke


oke
senior tag

Sziasztok.

Melyiket érdemes inkább megvenni, a Kinai 110-et vagy a Tiger 2-öt? Egyikre van most keret :)

(#90313) Memphis79 válasza oke (#90312) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Hát a tigris 2 fasza gép-arra 1 szavazat! :K

Origin:Memphis79HUN

(#90314) SyMbioTe válasza oke (#90312) üzenetére

Én is adok 1 szavazatot a Tigris 2-re. Bivaly erős egy gép (igaz a top ágyú még nincs meg nekem, "csak" a 2. legjobb), de már azzal se gyenge. Kicsit lomha, dehát ez legyen a legnagyobb baja. :D
110-et nem ismerem nagyon.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#90315) jr1994 válasza SyMbioTe (#90311) üzenetére


jr1994
addikt

Karvaly valahogy megoldotta, nemrég az egyik videójában volt asszem róla szó minimálisan.
[link] itt a csatornája ha nem ismered.

Tank választás témához: ha egyet kell mondani akkor Tigris 2. Mindkettő megvolt, a németet jobban szerettem.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#90316) oke válasza jr1994 (#90315) üzenetére


oke
senior tag

Köszi srácok, akkor eddig 3:0 a Tigrisnek :)

(#90317) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Háhá :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#90318) SyMbioTe válasza jr1994 (#90315) üzenetére

Nemtudod véletlen melyik videójában volt, vagy kb. mikori videóban? :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#90319) fradi81 válasza oke (#90312) üzenetére


fradi81
veterán

Mindkettő van, tigris 2 sokkal jobb sniperkedni, közelharcra meg 110.

moto g72, Ninebot d28e

(#90320) oke válasza fradi81 (#90319) üzenetére


oke
senior tag

Köszi!

Melyikre milyen felszerelést érdemes rakni? Ha már azok is akciósak :)

(#90321) jr1994 válasza SyMbioTe (#90318) üzenetére


jr1994
addikt

Most nincs időm megnézni de valamelyik legfrissebb videójának az elején volt, úgy rémlik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#90322) fradi81 válasza oke (#90320) üzenetére


fradi81
veterán

szerintem vert stab,töltésgyorsító, venti, mindkettőre.

moto g72, Ninebot d28e

(#90323) Departed válasza fradi81 (#90319) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem olyan szavazzon aki játszott mindkettővel, mint például Fradi vagy én. 110-et nagyon szerettem az akár T10 ellen is pattintós eleje és viszonylag gyorsan tüzelő és viszonylag pontos ágyújával, utódját még jobban, az megtartós.
Tigris2-vel meg ma lett meg tankász második nagylöveges menet alatt T10 csatában...
Vedd meg idővel mindkettőt mindenképp, és ha pörgősebb játékot szeretnél akkor 110-et előbb, ha sidescrape-elősebb lassabbat akkor meg a Királytigrist. :K

(#90324) Memphis79 válasza oke (#90316) üzenetére


Memphis79
aktív tag

tesztszerón próbáld ki....

Origin:Memphis79HUN

(#90325) jimmy74 válasza oke (#90312) üzenetére


jimmy74
őstag

egyértelmű:110!a KT-már 6-ossal átlövöm szemből ráadás lomha,tornya gyenge,gyullad de szniperkedni jo vele.110 viszont mobilabb agilisabb frontból sikat pattint saját tierjében,nem hogy még 6-osban.esl-en szivesen hasznàljàk is.Viszont innen szerintem már a kinai felejtős mert egy E-75 sokkal jobb mint egy wz-111-1-4 de egy e-100-nak nincs hasonpárja inkább ugy mondanám a 113 sehol nincs egy is-7 hez mert ő hozzá kell hasonlitani.(na jo az àgyu jó rajta)különben random tapasztalható hogy t9-től eltünnek a kinai heavyk.

WoT:jimmbo

(#90326) jimmy74 válasza jimmy74 (#90325) üzenetére


jimmy74
őstag

bocsi én nem a hsz-ra reagáltam hanem KT vs 110. de ha tovább haladsz t9-t10 ágon akkor a KT- vedd igen.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#90327) Chris0321


Chris0321
addikt

Az Aslain modpakkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Egy ideje folyamatosan jelzi a játékban, hogy régi verzió van fenn frissítsem pedig mindíg a legújabbat használom. Mit kellene kitörölni, felülírni, hogy megszűnjön ez a hibaüzenet?

(#90328) Kakumix válasza Chris0321 (#90327) üzenetére


Kakumix
senior tag

1. telepítsd a legújabbat, hiszen van és erre figyelmeztet
2. ha nem akarod naprakészen tartani, akkor a telepítőben kapcsold ki a "New version notification for Aslain's ModPack" összetevőt (a legújabban a legelső). De a múlt héten is volt egy ilyen megjegyzés a módosítások jegyzékében, hogy "this is critical update, without it your game may stop to work after April 12th" vagyis, ha ennél (4.2.46) régebbi a modpack akkor az mától nem fog működni.

Legyen szép napod!

(#90329) Chris0321 válasza Kakumix (#90328) üzenetére


Chris0321
addikt

Mint írtam a legfrissebb van fenn mégis azt hiszi egy régebbi verzió. Megnéztem a verziószámot biztos, hogy friss ennek ellenére jelzi, hogy régi a verzió.

(#90330) Kakumix válasza Chris0321 (#90329) üzenetére


Kakumix
senior tag

Bocs, megzavart az "Egy ideje folyamatosan jelzi a játékban" rész és a többi elkerülte a figyelmem.

Legyen szép napod!

(#90331) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!
Azt kérdezném tőletek, hogy mivel majd ha meglesz a 4. lány is, úgyterveztem, hogy a CDC-be rakom bele őket az új francia ág tiszteletére. Mit gondoltok a SoS mellé kell ventillátor?
Jelenleg periszkóp, célzás, és töltésgyorsító van rajta.
Azért kérdem, mert az akcióban akkor ha kell, akkor megveszem a ventillátort hozzá, esetleg más felszerelést is ha ajánlotok.

( most 92% a legénység első skillsora, mindegyik álca)

(#90332) jano_77 válasza Flickering (#90331) üzenetére


jano_77
nagyúr

én is a CDC-be pakolom az új lányokat. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90333) jagada


jagada
őstag

Ha a Stug IV-es személyes küldinél valamelyik tankosztály nyeremény csajtát átveszem, akkor mehetek a következő tank ugyanazon tankosztály küldijeire, vagy csak akkor, ha már maga a STUG is megvan?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90334) szbalogh válasza Reaper (#90231) üzenetére


szbalogh
őstag

Az S-51-et nem lehet kihagyni. Amikor egy 8-as nehéztankot egy lövéssel kiveszel a játékból az az érzés megfizethetetlen :D
Ráadásul ha nincs másik nagyobb artyd, akkor ez kitűnő választás a "sebezz több tankot egy lövéssel" vagy a "semmisíts meg egy ellenséges arty-t, ami még nem volt felderítve" küldetésekhez.

Nick: HE_Storm

(#90335) Flickering válasza jano_77 (#90332) üzenetére


Flickering
aktív tag

És milyen felszerlést használsz ha megkérdezhetem? :)

(#90336) jano_77 válasza Flickering (#90335) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos munkában vagyok nem tudom Neked pontosan megmondani, de talán töltésgyorsító, vert.stab és optica. Többnyire ezt szoktam a medeken használni. Pontosan majd munka után 17-körül tudom megírni, ha az még jó Neked!?

(#90334) szbalogh: GW.Tiger P-d volt már? Baromi kicsi az ágyú kitéríthetősége! Az lenne a kérdésem, hogy az utána következő arty-knak is ennyire borzalmas ez a tulajdonsága? Mert amennyiben igen, akkor lehet itt hagyom abba ezt az arty vonalat. :O :U GW.Panther egészen jól használható volt, de ez undorító!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90337) szbalogh válasza fradi81 (#90268) üzenetére


szbalogh
őstag

Prémtankot eladni? :W
Holnap meg lesz a 40. :D Igaz az IS-6 csak kölcsönbe lesz :)
A csucsukának nagyon jó az ágyúja a maga szintjén. Én szeretek vele játszani, bár már nagyon rég nem mentem vele.

Erősen gondolkodom a Panther M10-en. Kellene a gyűjteménybe :O Ugye ti sem emlékeztek, hogy lett volna valamikor event tank? Mert akkor ha lesz visszajönne az ára goldban :D

Jano: Nekem csak a Hummel volt meg még a nagy arty nerf előtt. Utána eladtam. Most a legnagyobb a francia 8-as. Kb 10 k xp kell az orosz 8-asig.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90338) Flickering válasza jano_77 (#90336) üzenetére


Flickering
aktív tag

Persze, tökéletes! :))

(#90339) szbalogh válasza Bingisz (#90297) üzenetére


szbalogh
őstag

Gratulálok!
Tegnap összefutottam egy obj. 260-nal. Az ellenfélnél volt 3-as lila szakaszban 2db T-55-el.... nálunk meg 14 vörös komcsi... csak én voltam környezetvédő
Mivel light tank nem volt az ellenfélnél gyorsan átszaladtam szpotolni... 8-as arty.val...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90340) Departed válasza jimmy74 (#90325) üzenetére


Departed
őstag

Már majdnem írtam hogy írd "szerintem" szót használva, de használtad. :)
Nekem speciel egyik kedvencem a WZ-111 Model 1-4, nagy fun vele játszani a gyorsasága ám pattintóssága, jó ágyúja miatt is - meg úgy egyáltalán. Statok alapján a második legjobb T9 heavy, az AMX 50 120 után.
E75-öm még nincs, haladok felé, felteszem az is nagy fun, csak másképp - kb. mint az ST-I-m, amit megintcsak imádok. :K
Nincs mese a T9 tele van jó heavy-kkel, ami szerencsés dolog. :)

(#90341) Atti777 válasza skopy (#90296) üzenetére


Atti777
senior tag

Egy jó elemzés a T14-ről
Én az ágyúja miatt nem nagyon kedvelem, de féláron el lehet gondolkozni rajta

Путин, иди нахуй!

(#90342) fradi81 válasza szbalogh (#90337) üzenetére


fradi81
veterán

"Prémtankot eladni? :W"

-Szemetet megtartani? :) Nem vagyok gyűjtő, amit nem használok kuka.

moto g72, Ninebot d28e

(#90343) Departed válasza fradi81 (#90342) üzenetére


Departed
őstag

Egyetértek, én speciel a nyeremény T14-emet adtam el anno, T5 heavy-ként inkább KV-1, BDR, Church3, mint ez a Lee gunos szutyok, inkább felhasználtam a felszabadult garázshelyet értelmesebb tankhoz. :P
Mondjuk hozzá tartozik hogy már szinte csak T8-10-ben megyek, ezért sem vallottam ezt a "prémtankot nem adom el" tévedést. :N

(#90344) szbalogh válasza fradi81 (#90342) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig sokkal több indok szól mellette, mint ellene. Az egész ágon ugyan az a játékstílus, nem túl gyors, papír tank jó ágyúval. Meg amire még nem nagyon szoktak gondolni, hogy alacsony tierben több az xp bónusz a prémtankokon. Kreditszerzésre nem is kell manapság prém tank. Arra ott van a stronghold küldetés :) vagy az egyéni küldetések.
Pénteken és szombaton is 600k kredites küldetésünk volt ;) A T-55 küldetésekkel együtt valami 4-5 millió jött be 2 nap alatt.

A T14 messze jobb a CH3-nál...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90345) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Másnak is több az fps tesztszerón?Mintha egy hangyafasznyit jobban menne..

Origin:Memphis79HUN

(#90346) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

T-25 be lehet fejleszteni TD legényeket is? Tehát megveszem a JT-t 75%os legényekkel be tudnak ülni a T-25be átképzés nékül? Köszi!

(#90347) jagada

Akkor a T-25 legényeit át lehet képezni JT-be?

[ Szerkesztve ]

(#90347) jagada válasza MinionFlasH (#90346) üzenetére


jagada
őstag

Nem, át kell képezni.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90348) #70516736 válasza MinionFlasH (#90346) üzenetére


#70516736
törölt tag

be tudnak ülni de csak 60% körül lesz a képzettségük
és a pontoknak is csak a 50-75% kapják meg

(#90349) jagada válasza MinionFlasH (#90346) üzenetére


jagada
őstag

Mindegyik tipusú tanknál át lehet rakni/képezni más tipusú tankba, csak nagy XP veszteségek árán, ha nem akarsz goldot áldozni rá. Viszont csak azonos nemzet járművébe lehet pakolni és a képzettségüket nem lehet megváltoztatni (töltö, parancsnok, rádiós stb.).

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90350) #70516736 válasza jagada (#90349) üzenetére


#70516736
törölt tag

de már a képességüket is lehet változtatni csak sok arany kell hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.