Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#90151) myckey válasza Departed (#90150) üzenetére


myckey
veterán

a táras ágyúval lehet majd kezdenek valamit, de azt leszámítva nem igen kell azt nagyon nerfelni....
alap ágyúja már mindennel felápolva tölt 4 körül, az már egyáltalán nem op
egyéb mutatói meg rendben vannak.

és nem a tárasat használom rajta ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#90152) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én is sokat gondolkodtam ezen két light közül melyiket tartsam meg. Nekem még pluszban az jött a T71 mellé, hogy csak három legény kell bele. Így gyorsabban is fejlődnek a gyorsított képzés miatt, illetve marad egy plusz emberem más tankba.
Amúgy minden értékében jobb a Bulldog, de nagyon sok modulsérülést kap elvileg, én még eddig nem tapasztaltam.

(#90153) Jolet válasza lacibacsi (#90144) üzenetére


Jolet
őstag

nekem meg van mindkét matilda és azt kell mondjam az angol sokkal jobb, igaz lassabb de több mindent át üt, mint az orosz, annál van hogy golddal se tudok sebezni némely tankot
a t-25 nálam elég nagy szórással lövöldözik nem is szeretem, a lassan forgó torony meg hab a tortán
de nem vagyunk egyformák

alant látható a jutub csatornám, ott találsz bőven tier5-ös tankász videókat

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90154) Stirlitz válasza Jolet (#90153) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nem igazi med tank, ez tény. De tier 5-ben szerintem is a legjobb prém tank. Én szeretem is, 60%-os wr van a vele a második acc.-omon is már, pedig itt a legénység még nincs túlképezve, összesen van 225 csatám ezzel az acc.-al. Ebből kb 80 csata a T-25-el.

Ment egy felíratkozás! :)

[ Szerkesztve ]

(#90155) Angel1981 válasza rlazol (#90139) üzenetére


Angel1981
veterán

Ma még nem játszottam, de eddig valahányszor ilyen kritérium volt, akkor mindenféle bónusz beleszámított, de itt csak akkor számolja hozzá, ha benne vagy a top 10-ben (így akarják kikerülni a botokat, meg az afk-kat.)

És igen, az 5x miatt ez egyáltalán nem lehetetlen feladat.

Én magam az első küldetést 1-2 alacsony szintű, jó győzelmi rátával rendelkező tankkal csinálnám végig, aztán jöhetnek az ötszörözők minden mennyiségben a másodikhoz, majd megint vissza alacsony tierbe, hogy pörögjenek a dolgok.

(#90156) adamgreen


adamgreen
senior tag

Azért érzitek az ironiát :

most a csinukáj is csak 750 gold :DDD

aki nem akar ilyen szép idöben öblösen a sok siemka tomato között sz*pni az vegye meg :C

(#90157) jozefgucci1 válasza Departed (#90150) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem kell azt a buldogot nerfelni , mert ugyan úgy mint a T71 esetében csak ügyes játékos tud belőle sokat kihozni ! Nagyon meg kell gondolni mindkét tankal , hogy kire megy rá az ember. Igaz Buldog esetében 10 lövedék van amivel azért egy sebzett T8 tankot ki lehet végezni ügyesen . Ez is falkában jó amúgy mint minden light-med tank !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90158) Departed válasza jozefgucci1 (#90157) üzenetére


Departed
őstag

Azáltal hogy pofátlanul 10-es ágyút kapott ahhoz a sebességhez, menekülési képességhez, egyértelműen OP. Statoldal alapján is.

(#90159) lacibacsi válasza Jolet (#90153) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#90160) #43783936 válasza jozefgucci1 (#90157) üzenetére


#43783936
törölt tag

Manapság a tomatók is bulldoggal tolják.
Topként is betöltik a goldot, így a sebzés garantált.
Lassan már azon lepődöm meg, ha egy bulldog nem goldot lő rám, akár jó játékostól, akár félbotról is van szó.

(#90161) jagada válasza Angel1981 (#90155) üzenetére


jagada
őstag

Kikerülni a BOT-okat minek?? Láttam már nem egy BOT-ot T8-T9-es prém tankban. Jobb tankokkal mennek mint én, mellesleg a WG rakja be őket a játékba.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90162) MinionFlasH válasza lacibacsi (#90146) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

+1 a T25-nek, nagyon jó kis tank!!! Lassan forog a tornya, és rosszul fordul, de ez megszokás kérdése, és részben kiküszöbölhető. Nagyon gyakran lenézik, és ez a vesztükbe kerül. Én amit komoly negatívumként említenék, hogy iszonyat blind tank!

(#90163) Jolet


Jolet
őstag

miért nem megy a küldetés? az 5x szorzó megvan, de nem ad és nem is írja ki a küldetést...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90164) jozefgucci1 válasza #43783936 (#90160) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ürölj neki , hogy azzal tolják , mert ha goldal lőnek akkor garantált nekik a -50K körönként ,de inkább több ha pedig nem akkor nem sebeznek . A tomatok nagy kedvence még a T49 is . Jellemzően beszalad középre kinéz valakit és ellövi magát aztán lesz ami lesz meghal . :DDD Tegnap nem egyet láttam narancs stattal aki így tolta.

Fejlesztői hírcsokor .: 131.csokor

"Lehetséges, hogy az arty-kat megváltoztatják, hogy "ne legyen annyira frusztráló a játékosoknak". Storm később hozzáteszi, hogy a WG "nem tartja problémásnak az arty-kat", de "van pár ötletük a javításukra".

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90165) Chris0321 válasza Jolet (#90163) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem lehet, hogy valami mod zavar be?

(#90166) Jolet válasza Chris0321 (#90165) üzenetére


Jolet
őstag

nektek mutatja?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90167) myckey válasza Departed (#90158) üzenetére


myckey
veterán

mondjuk nekem nem oszt nem szoroz a táras ágyú...felőlem azt kezdenek vele, amit akarnak.
azt én is elismerem, hogy 10 lövés nem gyenge eresztés :))

Mogyesz75
nem is emlékszem, mikor lőttem vele utoljára arankát...nincs is rá szükség.( pláne hogy nincs prém fiókom...pótkaját is ebből kifolyólag nem használok benne :D

egyébként meg könnyű géppel, csak az tud igazán jó eredményeket elérni, aki mindenre oda figyel.A nemtörődöm playerek egyikből se tudják kihozni azt, ami benne van.
Aki meg tényleg frankón oda teszi a gépet, attól meg nem sajnálom az elért mutatókat

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#90168) #43783936 válasza Jolet (#90166) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem se megy a küldetés rész, csak az ötszörös szorzó.

(#90169) lnk válasza Jolet (#90166) üzenetére


lnk
aktív tag

Nálam mindent mutat.

(#90170) adamgreen


adamgreen
senior tag

kezdjük ott hogy ünnepi garázs van nem a sima szal indisd ujra az egészet vagy a modokat szedd le.

Nekem ujrainditás segitett. mutat mindent számol mindent.

(#90171) Jolet válasza #43783936 (#90168) üzenetére


Jolet
őstag

olvastam máshol, hogy újra kell indítani és tényleg..
most már működik

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90172) Chris0321 válasza Jolet (#90171) üzenetére


Chris0321
addikt

A klán oldalán a szerverváltást írták megoldásnak.

(#90173) Angel1981 válasza jagada (#90161) üzenetére


Angel1981
veterán

Olyan értelemben kikerülni, hogy csak ezért a küldetésért ne aktiváljon senki botot.
Nincs az a bot, ami nem a bottom 5-ben zárna, pláne nem T4 és afelett, úgyhogy az elgondolás jó.
(Értsd; ebből a szülinapi küldetésből senkinek nem lesz semmije, aki bottal akarja megoldani.)

(#90174) jagada válasza Angel1981 (#90173) üzenetére


jagada
őstag

Azért nem értettem igazából, mert nekem meggyőződésem, hogy a BOT-okat nem playerek használják, hiszen semmire nem jók, mivel többe kerül a javíttatás mint amit össze tudnak farmolni 0 találattal, házfal tologatással, vagy toronyforgatással, esetleg szikla lövöldözéssel, hanem a WG rakja be őket. Amit meg arról írkálnak, hogy figyelni fogják, meg szűrni a BOT-okat az csak parasztvakítás. Ne mondja már nekem senki, hogy valaki azért tol a játékba pénzt és vesz prém, vagy akármilyen tankot, hogy BOT-ként sétafikáljon fel-alá a csatamezőn 20-as WN8-al 6-10k csatával a háta mögött. A BOT-oknak szerintem minden egyes csata csak ráfizetés ha nyer a csapat ha nem, ritka hogy túléljék.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90175) jagada válasza MinionFlasH (#90162) üzenetére


jagada
őstag

Amikor megvettem a T25-öt nagyon megbántam. 75%-os legénységgel egyszerűen játszhatatlan volt, semmit nem találtak el, hihetetlenül kancsal volt a löveg és a torony is nagyon lassú, fordulni sem igazán tudott. 100%-os legénységnél azonban megtáltosodott a masina, néha egész extrém esetekben is pattint és a jól képzett legényekkel már nem olyan kancsi, viszont a keményebb T6-T7 tankokkal szemben igényli a gold használatot erősen, ezért elég sokat viszek magammal csatába. A STUG IV személyes küldiknél is kiválóan használható volt.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90176) Chris0321


Chris0321
addikt

A Stug light 14-es (szerezd a legtöbb tapasztalati pontot a csapatodban) milyen tankkal a legkönnyebb csinálni? Nagyon szeretnék már túlenni rajta mert már csak a light 14-15 maradt a Stug küldetések közül és mehetnék a T28 küldetésekre ezen az ágon is. Én a Crusader-el próbálkozom mert normál MM-e van, sajnos nem 100%-os még a legénység de remélem csak összejön végre ez a küldetés is.

(#90177) Jolet válasza Chris0321 (#90176) üzenetére


Jolet
őstag

nekem bulldoggal jött össze egy vesztes csatában

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90178) fradi81 válasza Chris0321 (#90176) üzenetére


fradi81
veterán

A mozgékony gyilkológép változatokkal. A crusaderrel talán nem a legkönnyebb.

moto g72, Ninebot d28e

(#90179) Chris0321 válasza fradi81 (#90178) üzenetére


Chris0321
addikt

+Jolet: Nem sok lightom van ezen kívül ami szóba jöhet, a Leopard, a T-50, az MT-25 és a T-71. Lassan ki lesz fejlesztve a VK 2801-es is.

(#90180) fradi81 válasza Chris0321 (#90179) üzenetére


fradi81
veterán

Ebből a leopard és t-71 amivel könnyebb lenne.

moto g72, Ninebot d28e

(#90181) jagada válasza Chris0321 (#90176) üzenetére


jagada
őstag

Magas Tierben rengeteg pontot lehet gyűjteni spottal, én a helyedben leoval bemennék szakaszba T9-T10-be.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90182) fradi81 válasza fradi81 (#90180) üzenetére


fradi81
veterán

Vagy a luchs, mai mérleg 2 vereség/2 első hely. Nem nehéz mert a csapat 90%-a bot kategória.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#90183) grizlisandor válasza A Zéé (#90118) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, majd otthon megnézem. :)

(#90184) szbalogh válasza Chris0321 (#90176) üzenetére


szbalogh
őstag

Én Valentine II-vel csináltam. Ez ugye mindig toptier :D
A VK 2801-ben az a jó, hogy ha szpotolsz ha nem, legtöbb esetben tied az assist, mert szinte minden lövéssel láncolsz... ha 105mm-es löveggel használod. Azzal kell.
A wot-news tankajánló harmadik nak dobja ki, mint wn8 húzó tank :D

Nick: HE_Storm

(#90185) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

srácok, nálatok ez a Happy Anniversary mission látszik? már aktív kéne h legyen, nem?

- no es importante -

(#90186) Chris0321 válasza Sixkiller6 (#90185) üzenetére


Chris0321
addikt

Válts szervert vagy indítsd újra a játékot. Elvileg ez segít.

A light-os témában köszönöm mindenki segítségét, a T-71 van a legjobb állapotban, minden modul ki van rajta fejlesztve és már az első képességüket tanulják a legénységi tagok(álca) plusz van rajta állandó festés mivel meg akarom tartani. A Leopard is fullos de a legénység még nem 100%-os szintén állandó festéssel. A Luchs 4-es szintű és a T28-hoz már csak 5-öst lehet minimum. Ha más nem megpróbálom a Vk2801-el, mivel elég jól állok a német ágakon csak a láncot és a tornyot kell majd megvennem rá.

(#90187) joergie válasza Chris0321 (#90176) üzenetére


joergie
őstag

Hagyd a francba, én se csináltam meg, mindig a többit csinálom kitüntetéssel, már majdnem megvan a T55A. Ezek a light küldetések kicsinálnak. Ha nincs egy tier8-as lightod felejtsd el. Mondjuk én amúgy se vagyok túl jó lighttal...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#90188) szbalogh válasza Chris0321 (#90186) üzenetére


szbalogh
őstag

Lámpa nélkül nagyon lecsökkenek az életben maradási esélyeid. Más tankból egy lámpás commandert áttehetnél ideiglenesen.

Nick: HE_Storm

(#90189) jagada válasza szbalogh (#89995) üzenetére


jagada
őstag

Ezt most komolyan mondom, hogy nem értem. Végignéztem a replayt és szinte végig rohangáltál egyik bokorról a másikra és nem spotoltak fel csak a végén, pedig ott szaladgáltál a közvetlen közelükben, az orruk előtt. Light tankoknál nem csökken az álcaérték mozgás közben, vagy mi??? :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90190) ktg3 válasza jagada (#90189) üzenetére


ktg3
őstag

Pontosan azt tudja a light. Mozgás közben is ugyanaz a camo érték.

(#90191) fradi81 válasza jagada (#90189) üzenetére


fradi81
veterán

"Light tankoknál nem csökken az álcaérték mozgás közben"
Ahogy mondod. Kivéve ha álcaháló van rajta.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#90192) BoogeyM@n válasza joergie (#90187) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Mi a stratégiád hogy eljuss/meglegyen a T55A?
(Én is belekezdtem te túl nagy meló előbb lenne meg T62A )

+meg mennyivel jobb tank mint a T54?

(#90193) szbalogh válasza BoogeyM@n (#90192) üzenetére


szbalogh
őstag

Állítólag jobb a páncélja és az ágyúja, de kicsit lassabb. Azt rebesgetik, hogy összességében jobb.

Végig a bokor takarásában közlekedtem. Ugye az mindegy, hogy 2 méterre vagy 200 méterre vagyok a bokortól, ha köztünk van, akkor ugyan úgy takar. Úgy nagyjából sejtettem merre ácsoroghatnak. Most nem tudom megnézni, de a T30 szerintem lőhetett, azért derült fel, én meg ugye akkor már 15 méternél közelebb voltam a saját bokromhoz, ezért átláttam rajta. Valószínűleg ő is de a lövéstől annak a bokornak az álcája 0 lett.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90194) Angel1981 válasza jagada (#90189) üzenetére


Angel1981
veterán

Naná! Ez a light lényege!

Illetve hogy precízek legyünk; a scout lightoknál, amik nehezített MM-et kapnak.

(#90195) Jolet válasza Sixkiller6 (#90185) üzenetére


Jolet
őstag

lépj be újra

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90196) jagada


jagada
őstag

Valaki tudna nekem segíteni STUG IV LT-15-ös küldiben most?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#90197) Jolet


Jolet
őstag

na 24 csatából meg is lett a 15 győzelem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90198) adamgreen válasza Jolet (#90197) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nah a sok idiota ödönke hazaért az iskolábol .

Kezdödik az iszonyat vicc :W

(#90199) jano_77 válasza adamgreen (#90198) üzenetére


jano_77
nagyúr

jó volt a csapat, mondhatnám úgy is:
"Újra itt van, újra itt van.....a NAGY csapat"

Tier9-ben 4K dmg egy szar tier7 tankkal - mert ez a tank tényleg egy rakás kaki :((

Tudja esetleg vki, hogy A-44-el hol van az ÁSZ szint!? Azt reméltem ennyi sebzésre megadja majd, erre CSAK 3.o. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90200) jano_77 válasza adamgreen (#90198) üzenetére


jano_77
nagyúr

szünet van az iskolában ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.