Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#237851) Dobi 562 válasza Imilenni (#237850) üzenetére


Dobi 562
addikt

Melyikre palyazol?

(#237852) Pug válasza Dobi 562 (#237851) üzenetére


Pug
veterán

Gyanitom nem a ruszki TD-re ;]

(#237853) Imilenni válasza Dobi 562 (#237851) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze hogy az angol csoda :D

De a ruszki TD is jól esne, nem rossz darab.

Szinte csak T9-ben játszom, valahogy jobban bejön mint a T10 vagy T8.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#237854) #21346560


#21346560
törölt tag

No eddig sem volt sok élvezet a játékban, most, hogy a sok ciril betűs megérkezett, még játszhatatlanabb... :(((

(#237855) Dobi 562 válasza Imilenni (#237853) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jol teszed, hogy varsz, biztos hogy be fogjak rakni a shopba. Szerintem egyedul akkor eri meg most penzt kolteni ha iszonyat mazlista vagy es keves nyitasbol megvan. De az ugye lutri.

#237852Pug hulye kerdes volt, rajottem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#237856) Addel


Addel
senior tag

Akinek esetleg meglett, mi a véleménye a chief. proto.-ról ?

(#237857) Gubu0101 válasza Addel (#237856) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem bejon.Nem mondom,hogy a top 9-es,de el lehet vele puffogtatni :D Ha szansz kulcsra penzt es 50db-bol beadja annyit meger,tobbet nem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237858) Raysen623 válasza popey37 (#237818) üzenetére


Raysen623
addikt

Gratula. Nekem 5 prém tank esett. A kilences nem, de nem is baj. Ezekkel is elleszek jó ideig.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237859) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valaki azt magyarazza mar el nekem hogy lehet az, hogy en zsinorban kapok olyan csapatokat ahol a maradek 14 csapattars nem ismeri a palyak kulcspozicioit?

Ott doglott meg 1-es soron az osszes lemming.

Beirom tegnap chat-en Mines-on "fast tanks pls go to hill or we lose" erre az osszes elment a felszigetre, ellenfeltol persze felszaladt az osszes a dombra... Ja a feljarohoz is egyedul mentem heavyvel, 1:15-re bedaraltak. Ezert kar is volt visszakapcsolni a chat-et.

Nem ertem ezeket a jatekosokat 50k csata a hatuk mogott es nem ertik a jatekot. :F

(#237860) Warton válasza Dobi 562 (#237859) üzenetére


Warton
őstag

Imádom ezt a hozzászólást. Elteszem humorosba. :R

1. Sokaknak ki van kapcsolva a chat. Pl. eddig neked is. De azért csodálkozol, hogy nem reagálnak a chates írásodra. :DDD
2. Amúgy senki le se szarja mit írkálsz chatben. A kivétel néha erősíti a szabályt.
3. Mi a f45znak mentél oda egyedül? +50k csatával nem érted a játékot? Egyedül oda mész 15 ellen és ahelyett, hogy menekülnél meghalsz. :C És utána idejössz panaszkodni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#237861) Dobi 562 válasza Warton (#237860) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne haragudj de szerintem nem a jo jatekosok taborat erosited ha nem erted miert baj, hogy ez az egyre gyatrabba valo jatekosallomany egyre kevesebbet taktikazik.

1. Anelkul is oda kellett volna menni a dombra elfoglalni hogy valaki beirja
2. lenyegtelen, hogy beirtam-e a chat-be vagy sem akkor is illene ismerni mar a palyakat
3. azert mert nem fogok kempelni, sem lemmingezni, menekulni meg foleg nem

Ez pedig itt a screenshot: 3. sebzesben ugy, hogy egyedul tartottam a kulcspiziciot. Na most kepzeld el, hogy a top tankok odajonnek segiteni akkor lehet nem bedaralnak minket mint a szart. A VZ meg a Minotauro a vegjatekban lotte ossze az a 2k sebzeset mikor bekeritettek oket abban a vajatban ott a palya szelen.

Muszaj kiirni a frusztraciot, gorgess tovabb legkozelebb ha meglatod a nevem. ;)

(#237862) Dobi 562 válasza Addel (#237856) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudok kiigazodni rajta. Van olyan csata ahol az agyu olyan mint egy alom, ellovi a weakspotokat felig beszukulve, a kovetkezoben meg a celkor szelere megy a lovesek nagy resze.

Egyebkent en elvagyok vele, vannak nala jobb tankok a kategoriaban de nem mondanam hogy barmiben is rossz, inkabb atlagos. A dpm-et kevesnek erzem sokszor, foleg mikor a 400-as alfa alatt sebezgetek 10mp-kent.

Kajzoo tegnap jart 93-94% kozeleben a 3. gm-el, nem tudom befejezte-e, o nagyon szidta a tankot.

(#237863) Achill3uS válasza Addel (#237856) üzenetére


Achill3uS
veterán

QB dicsérte, de ő valszeg haza beszél :D miután kb rájöttem az eső 50 csatában, hogyan érdemes használni és felsetupolni már egész jó köröket tudok vele menni, egy jobb strv k tulajdon képpen. haver kipörgette a wt eventes ingyen mérnöki inditóból, nem voltam sárga :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#237864) Addel válasza Dobi 562 (#237862) üzenetére


Addel
senior tag

Azért kérdezem, mert más CC-k is szidták, de nekem nem tűnik rossznak.

A másik dologhoz, meg én úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem újabban ezt a minden áron kulcspozíció foglalást, meg az is hidegen hagy, hogy nyerünk-e. Killre és dmg-re koncentrálok csak, azóta sokat javult a statom is (kivéve win rate) meg nem is görcsölök rá a játékra se így.
Szép óvatosan komótosan, inkább hátrébb maradva, stb. :)

(#237865) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#237859) üzenetére


phoenix1989
őstag

Lehet hogy nem szeretik azt a helyet. Miért menne oda ha nem szereti. Én se megyek oda soha. Felőlem üresen is maradhat. Mindenkinek meg van a szokásos kezdő pozíciója és oda is fog menni. Én ugyan így vagyok. Nagyon ritka ha változtatok a megszokott pozíción, általában akkor ha több helyet is szeretek és kitudok használni a pályán, de ha nem akkor tőlem írhatnak akármit akkor se fogok odamenni. Ez szigorúan kezdésre írom , mert nyilván a csata alakulása során már váltók pozíciókat.

(#237866) Dobi 562 válasza phoenix1989 (#237865) üzenetére


Dobi 562
addikt

De azzal egyet ertesz, hogy Tundran aki elfoglalja a dombot az nagy esellyel megnyeri a csatat?

Vagy Mines mappal kapcsolatban kerdezhetnem ugyanezt.

Ne ertsetek felre, en nem akarom megmondani hogy ki hova menjen csak frusztraltta tesz hogy tenyleg vannak olyan csatak, hogy a jatekosok mintha eloszor jarnanak a terkepen, ossze-vissza vannak es bedaralnak minket.

(#237867) Raysen623 válasza Warton (#237860) üzenetére


Raysen623
addikt

Pedig teljesen igaza van. Én is találkozom rendszerint ilyen csapatfelállással, ahol pályától teljesen idegen tankmozgások vannak. Javarészt bukó ilyenkor a meccs. DE vannak kivételek. Minap mentem egy remek kört a Foch 155-el és a végén a mögöttem guruló arti végezte ki azt az IS7-et, ami üldözőbe vett (szándékosan magamra húztam), miután kilőttem E100-al dolgozó csapattársát. Végül nyertünk és megköszöntük egymás segítő szándékát a játékban. Ilyen is van, kevés de van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237868) Warton válasza Dobi 562 (#237861) üzenetére


Warton
őstag

Mindenkinek a dombra kéne mennie... de mégse mennek.
Én se, már sose megyek Mines-on a dombra. Sose. Ha esetleg éppen stroke-om van és mégis arrafelé megyek és azt látom, hogy egyedül vagyok, vagy csak 1 valaki jön velem, akkor visszafordulok. A tapasztalatom az, hogy full egyedül maradok ott és kilőnek a csata legelején. Ez a 60k-ás csatás tapasztalatom. Persze ha feljutsz a dombra akkor már jó, mert OP pozíció, de 50-50% az esély, hogy feljutsz oda normális HP-val. Viszont randomban az emberek inkább mennek összevissza, mintsem a dombra, így már én se.

Észak spawn esetén szigetre megyek. Ha onnan sikerül továbbmenni a második szigetre akkor a domb feljáróján álló nehéz tankokat hátbalövöm és onnantól kezdve a domb is elesik, ha esetleg nem a miénk.

Déli spawn: C9-es bokorhoz szoktam menni. Onnan lehet lövöldözni a domb feljáró alján, illetve D7-en hátrébb álló nehezeket. Ha a domb elesik akkor ez a pozíció sajnos kuka, mert a dombról spottolnak és kilőnek. Viszont még így is jobb eredményt tudok elérni, mintha a dombon meghalnék az első percben.

A domb legfőbb problémája az, hogy aki felszalad a dombra azt mindenki tudja lőni: a másik light, a nehezek a domb alján, az arty is odafókuszál. Rengeteg HP elveszik ezzel a manőverrel.

Amúgy meg a random NEM CSAPATJÁTÉK. Mindenki a saját játékát játsza.

(#237869) po1son válasza Warton (#237868) üzenetére


po1son
addikt

Én is ritkán járok már dombra, ha a csapatban több táras és gyors tank megy oda, csak akkor gondolkodok el rajta én is, esetleg ha top tier vagyok.
Proxy spot miatt elég kellemetlen játszani onnan, úgy hogy már jó eséllyel a HP-ból már bőven hiányzik. Nagyon nehéz büntetlenül feljutni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#237870) cherubion08 válasza Dobi 562 (#237866) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szerintem sokan unják, hogy adott tankkal adott helyre lehet csak menni a pályákon és újítanak. Persze ez csak ritkán jön be. Ez engem is frusztrál ,mert látom a csata első fél percébe ,hogy veszteni fogunk.

(#237871) G@CSI


G@CSI
tag

Kinek melyik setup vált be a chif p-n?
Próbáltam eddig bounty:
vent, ram, stab
ram, stab, turbo
aim, ram, stab

Turbot elengedtem, sebesség nem vészes nélküle sem.
De ez a löveg egyáltalán nem angolos, csalódás eddig. :U

(#237872) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#237866) üzenetére


phoenix1989
őstag

Azért nem értek egyet mert nem egy csatát vesztek úgy hogy azok a pozíciók meg vannak. Mindegyik kivedheto csak okosnak kell lenni. Persze nem egy magad .

[ Szerkesztve ]

(#237873) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem valaszolok mindenkinek kulon-kulon hanem egyben leirom. :)

En is tudom nehez a dombon jatszani Mines-on, megis valamiert az ellenfel daralt 1:15-re. Nalunk a medek elmentek a felszigetre, ott megallt a tudomany szarra lettek love a dombrol.

Az ellenfel felrohano tanjaira ketto lovest tudtunk leadni mert en Chief Protoval meg egy E-75 csapattars jott csak a feljarohoz. A bazisunk melletti kakasulon meg egy TD-nk maradt de o sem talalt el semmit majd szetkaptak a dombrol.

Azzal is tisztaban vagyok nincs 100%-os taktika, en csak azt irtam amit tapasztalok. Foleg ezen a ket palyan amirol szo volt, Mines es Tundra, tovabbra is ugy gondolom a domb a legfontosabb pozicio es aki elfoglalja az nagyobb esellyel gyozhet.

Azt is alairom, hogy egy makacs hulye, rugalmatlan f@sz vagyok, ha mas sem jon oda nem erdekel, en megyek csakazertis. :DDD Jo, akkor meg minek panaszkodok utana, az mar egy mas kerdes...

(#237874) Warton válasza Dobi 562 (#237866) üzenetére


Warton
őstag

Mines-ot adom, a Tundrán a domb fontos, de nem annyira, pusztán a domb uralásával nem lehet megnyerni a csatát. A Tundrán, ha el is foglalod a dombot, azért nehéz onnan lejönni előrefelé, mert mindkét oldalon jó kis TD pozik vannak. Talán ha délről támadsz akkor könnyebb előre menni északra. Az északi TD pozi érezhetően gyengébb a délihez képest. Az a bokor nem működik olyan jól, mint a délen kidöntött fa. Északon rendszeresen be tudnak villantani, míg délen kb. esélytelen, ha normális a crew és a pozíciót is rendesen felveszi valaki.

Rengetegszer tapasztaltam azt, hogy az északról támadó csapat simán elfoglalta a dombot, de onnan már a déli poziban lévő TD-k miatt nem tudott lejönni, mert kapták az áldást, és egyszerűen elolvadtak. Ha a másik oldalt (1-2-es vonal) elvesztik akkor hajukra kenhetik a dombot. Az általad linkelt tundrás képen látható, hogy full egyedül voltál mindenféle cover nélkül, a SU-130PM és a WT is rossz helyen voltak, mert kb. a K9-K10-ben lévő fát kellett volna kidönteniük és amögött kemeplniük, és amikor valaki rádpíkel akkor lőni beléjük 530-at. Ezt a pozíciót csak így lehetett volna egyedül tartani szerintem, a képen látható felállás esetén a vereség eléggé elkerülhetetlen volt, és elsősorban nem a dombra menő tankok kevés száma miatt, hanem a TD-k nem megfelelő elhelyezkedése miatt. szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#237875) Met válasza Warton (#237868) üzenetére


Met
nagyúr

Amúgy meg a random NEM CSAPATJÁTÉK. Mindenki a saját játékát játsza.
Ezzel le is írtad a lényeget.
Rengeteg játékosnak 0, igen NULLA logikai készsége van.

Pilsen
Jobb alul van az a kis ficak ahonnan ki lehet menni a sínekre, ketten maradtunk TD-vel, nézzük a síneket. Látom nemsoká jönnek mögénk, megfordulok, fordul velem a másik idióta, pingelek neki hogy nézzen már a másik irányba, persze nem. És még én voltam a hülye.

Fjords
Keleti bázison kezdtünk. Én maradtam RHM-el, odaát egy egy lövéses med. Beálltam D0-ba mert tudtam hogy fentről fog kerülni. Persze chaten ment a védd a bázist, bot, noob, idiot stb.
Aztán érdekes módon mindenki kussba volt amikor onnan jött ahonnan vártam és ki is lőttem.

Ebben a játékban ha nem szakaszba mész akkor kb. magadra számíthatsz. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#237876) Addel válasza G@CSI (#237871) üzenetére


Addel
senior tag

Én fejlesztett edzés, vertikális stabilizáló, töltésgyorsítóval használom.
Jól jön neki a 2000hp.

[ Szerkesztve ]

(#237877) Dobi 562 válasza Addel (#237876) üzenetére


Dobi 562
addikt

Vert stab nelkul szerintem hasznalhatatlan az agyu annyira lassan szukul... :Y

Lila szellozest tettel ra?

Latom, szerkesztetted kozben. En is ugyanugy hasznalom ahogy te.

[ Szerkesztve ]

(#237878) #21346560 válasza Met (#237875) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez így van, de azért vannak páran, akik igyekeznek a CSAPAT javát szolgálni. (mint pl. én az alábbi képen IS 2-II-vel végigkúsztam a folyóban! :DDD )
Csata után meg is szoktam nekik köszönni a támogatást!

(#237879) G@CSI válasza Addel (#237876) üzenetére


G@CSI
tag

A fő setup szerintem az aim, stab, ram marad. A második setupot kiprobalom edzés, aim, stab verzióban.

(#237880) Dobi 562 válasza G@CSI (#237879) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem lesz dpm-ed rammer nelkul...

(#237881) Addel válasza Dobi 562 (#237877) üzenetére


Addel
senior tag

Eredetileg nekem szellőzés/vstab/töltésgyorsító volt, de a másodlagosnál szellőzés helyett edzést használok(ami most már elsődleges lett), csak az előzőnél véletlenül elírtam, aztán javítottam.

(#237882) G@CSI válasza Dobi 562 (#237880) üzenetére


G@CSI
tag

Valóban, de hiába van dpm ha semmit nem talál el, és sokáig kell kint maradni célozni.
Kipróbálom így, ha nagyon gáz megy vissza a rammer az aim helyett.
2546 helyett lett 2228 dpm.

(#237883) manu75 válasza Dobi 562 (#237859) üzenetére


manu75
aktív tag

Ennél van rosszabb is, mikor 1-2 gyors tank fel is megy oda 5 másik meg lent megáll és az ellenfélnél vannak a normálisak és feljön 6 tank úgy, hogy még sebzést sem kapnak lentről.

Egyébként meg nem értem ezen mit lehet "sírásnak" titulálni olyan nagy kívánság lenne, hogy az egyik szerveren ahová mondjuk x ezer wot rating alatt ne tehesse be a lánctalpát a sok nyomi? Mindjárt lehetne a sok 15-1 helyett normálisabbat is játszani. Tegnap tierx-ben 8-an zártak nulla sebzéssel a csapatomban, másik csatában 1500 sebzéssel megcsináltam volna a legyél top sebző küldit szintén tierx-ben. Jó lenne a régi játék amikor a csaták nagy része izgi volt. Ezen az eventen is vannak 300-400 csatás játékosok de van már 2 prémium 8-as tankja. WG-nek jó mi meg örüljünk, hogy fenntartják a szervert. :D

(#237884) Imilenni válasza manu75 (#237883) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem kb senkisem szeretne skill alapú szerverválasztást, rögtön nem lenne annyi topgun, dmg rekord etc..

Press "F" to pay respects.

(#237885) manu75 válasza Imilenni (#237884) üzenetére


manu75
aktív tag

Nem tudom, azért 10+ perc alatt akár több sebzést is ki lehetne osztani, mint 3-4 perc alatt amennyi mostanság az átlag csata.

(#237886) KisApám


KisApám
addikt

A Waffentrógeres játékban meg nem értem, hogy miért jár úgymond büntetés azért annak az adott játékosnak, aki beviszi a plazmát a toronyhoz?
Ugyanis addig nem sebzel, és legutóbb is 3x én vittem be, és legutolsó lettem sebzésben, azaz kevesebbet kaptam a végén.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#237887) Addel válasza KisApám (#237886) üzenetére


Addel
senior tag

Két küldetés van, az egyikben nyerni kell egyszer a BT E100 ellen, a másikban sokat sebezni, de ott nem számít nyertek-e.
Na most aki a sebzős küldit csinálja, nemérdekli nyertek-e.

(#237888) Dobi 562 válasza manu75 (#237883) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rating alapú MM az nem lenne jó, rangsoroltra emlékezz vissza mekkora szenvedés volt előrébb jutni a ranglétrán mikor top közelben volt az ember.

Illetve ha te rating alapú csapatelosztást akarsz, jön az Onslaught hamarosan. Arra én is kíváncsi leszek milyen lesz.

(#237889) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Wargaming menj haza, részeg vagy... [link]

Tud rá valaki valami épkézláb magyarázatot adni erre mi szükség volt? :U

#237888Dobi 562

A ranked minden volt csak nem rating alapú. Vagy legalábbis div 3 és 2-ben tuti nem. Átlag 5000-res értékelésű csapatot ellen úgy berakott 8000-9000-resek ellen mint a szél.

[ Szerkesztve ]

(#237890) Addel válasza 2thletme2day (#237889) üzenetére


Addel
senior tag

De ahogy haladtál fölfele, szétvált a búza az ocsútól. :D

(#237891) zodo válasza 2thletme2day (#237889) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem csak a 65t módosítás fut a 3. teszt fázisban.

AMX 65 t
Changed the top speed from 40 to 35 km/h

AMX M4 mle. 51
Changed the top speed from 40 to 35 km/h

AMX M4 mle. 54
Changed the top speed from 40 to 35 km/h
Changed the durability from 2,400 to 2,300 HP

Utóbbit nem akartam de mindenki áradozott róla, Tankelit videójában is jókat mondott róla.
Tankelit turbóval használta a videóban.
Nem jártam messze tőle de kellett némi free xp hogy kihúzzam, teljes áron megvettem, felszereltem. Legénység még nincs benne, gondoltam majd megyek vele.
Erre a következő patchel már megint hozzányúlnak.
Előbbieben, nem tűnt fel nekik. :U

(#237892) Viktoár válasza Addel (#237887) üzenetére


Viktoár
addikt

Van olyan küldetés is ahol minimum 600xp-t kell szerezni ami csak akkor lehetséges ha nyertek és az első háromban benne vagy. Ezért szarnak a plazmára és foglalkoznak a botok írtásával hogy több damázs legyen. Persze átesnek a ló túlsó oldalára és mivel nem viszik be a plazmát nem lesz idő sem és a WT pajzsa sem fog elfogyni. De nem baj, összelő 20k-t a nagy semmiért mert bukó a csata. :DDD

Üdv:Viktor

(#237893) Dobi 562 válasza zodo (#237891) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt a tankot tulbuffoltak, szerintem jo, hogy gyorsan reagal a WG.

Szerintem egyebkent nem veszes a -5km/h es -100HP de persze megertem hogy csalodott vagy hogy ha most vetted meg (en is csak learazasra varok).

(#237894) soo277 válasza djfantom (#237842) üzenetére


soo277
őstag

én letöröltem mindeng,aztán ujra raktam minent,jó lett :K :B

BT: wersoo#21211

(#237895) manu75 válasza Dobi 562 (#237888) üzenetére


manu75
aktív tag

Mert úgy van megcsinálva, hogy ott sem szükséges a csapatjáték csak egyéni érdek és nem segít senki a másiknak 99%-ban. 1-2k wr-es artyk is eljuthattak magasabb szintre, mert a csapat továbbvitte őket meg az rng mert kell nekik is a siker. Meg a piros vonal mentén ücsörgő sztárok is leadok 2k sebzést és nagyot már nem eshetek vissza. Talán ha még megszüntetnék ezeket a 1000-2000 sebzést leadó szörnyeket (ezek elé még én sem megyek ki) bátrabb lehetne a játék, de ezt már nem fogjuk megtudni ide irányították a játékot.

(#237896) Viktoár válasza manu75 (#237895) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért amelyik 1000-2000-et sebez az már a térkép másik feléről világít, és ott lövöd be prémiummal ahol akarod, ha nem hülye az ember akkor nem megy ki elé. Persze ha rád yoloznak akkor nincs mit tenni de ez bármelyik tanknál előfordul. Én tegnap artyztam a battle pass pontok miatt, hát ezek a mostani 3 perces csaták nem kedveznek a 40 sec-es töltésidőnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#237897) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tudom megint en leszek a kocsog, hogy meg akarom mondani ki hogy jatszon de ennek van ertelme?

https://wot-life.com/eu/player/svikdenlognerson/

Bot program? Van neki atlag sebzese, a bot program tud loni?

(#237898) Raysen623 válasza Dobi 562 (#237897) üzenetére


Raysen623
addikt

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy WG esetleg BOT-okkal pótolja a megcsappant játékos állományt. Ez csak egy ócska elmélet, amivel részben jöhet össze a nemrég végrehajtott szerver összevonás/bővítés részleges átjárhatósággal. Ismétlem: ez csak egy erősen feltételezett koncepció, aminek nem örülnék én sem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237899) h1mpi válasza Raysen623 (#237898) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem gyanú, már nyíltan is bevallották.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#237900) Imilenni válasza Dobi 562 (#237897) üzenetére


Imilenni
addikt

Lőni nem, max rammolni szerintem.

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.