Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#237251) Raysen623


Raysen623
addikt

Én befejeztem ezt a játékot. A Cobra-t úgy kellene kiírtani a játékból ahogyan csak lehet. Ocsmány egy tank, egészen nevetséges a csaták lefolyása is. Semmilyen taktika nincs, a régebbi felállások teljesen értelmetlenek, a lassú egylövetű tankok (hála a sok nerfnek) meg kb halálra vannak ítélve a kibaszott táras szarok miatt. Teljes katyvasz a játék. Borzalom. Töröltem is a picsába az egészet, nem szennyezem vele a gépemet, az időmet meg pláne nem fogom a továbbiakban erre pazarolni.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237252) tasiadam válasza Raysen623 (#237251) üzenetére


tasiadam
veterán

A corba akkor veszelyes, ha kozel mesz hozza es felelembol tamad.
am egy papir szar

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237253) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Újabb csoda supertesten a wg boszorkánykonyhájából.

(#237254) tasiadam válasza 2thletme2day (#237253) üzenetére


tasiadam
veterán

Mar bocsanat de ez mi a rak. 800as alpha + 225pen

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237255) Swinegod válasza 2thletme2day (#237253) üzenetére


Swinegod
őstag

Jobb testpáncél, mint az IS-4-en LESSGOOOOO

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#237256) Raysen623 válasza tasiadam (#237252) üzenetére


Raysen623
addikt

Az a gondom hogy ebben a játékban minden papír szar ha éppen úgy akarja a játék. Amíg a lövedék képes vízszintesen az oldalával sebezni egy tankot, addig nincs miről beszélni. Tier 10-ben olyan lemming vonatot csináltak, hogy a német arty-val, ami egy teknős (!) egyetlen dolgot tudtam csinálni: meghalni, mert közben a térkép másik felén meg jött az ellen lemming vonata. Emlékszem még azokra az időkre, amikor a tankok ténylegesen tankként viselkedtek és annak is érezted. Ez mára egy bugyuta rohangálós, goldpuffogtatós fostenger lett.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237257) tasiadam válasza Raysen623 (#237256) üzenetére


tasiadam
veterán

Nyugi, ez teljesen normalis a WG szerint. Addig amig Vér Istvak 4. A osztalyos tanulo tolja, addig ez lesz.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237258) jano_77 válasza 2thletme2day (#237253) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL....jó ideje tudjuk, nyílt titok, hogy nem csak hazánkban mentek el otthonról jó pár előkelő "embernek", hanem a WG-nél is, na de ez mi a PHASZ?!? :Y :W

Szerintem ezt a BP-t még letudom, aztán én is úgy teszek, mint Raysen623!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237259) Raysen623 válasza jano_77 (#237258) üzenetére


Raysen623
addikt

Pedig az előző BP még jól játszható volt és élvezetes csaták is voltak. Nyár vége óta az van ami most és nem tudom mitől van, de nekem már sok. Egyszerűen nem tudom játéknak nevezni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237260) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Kb. két napja, mióta a hálózatos problémáim megoldódtak, jött egy másik. :(
A csaták felénél kb. nem látszanak a spot körök, nem működik a dmg számláló és azt írja, hogy nincs aktív küldetés, válasszak kampányt (persze van). Ez már látszik a csata betöltésekor, mert a két csapat adatai sem jelennek meg rendesen.
Mod nincs és nem volt semmilyen változtatás a gépen. Ellenőrzést már lefuttattam nincs hiba. :F

Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm előre is.

(#237261) xAttilax válasza Raysen623 (#237256) üzenetére


xAttilax
őstag

Én is mindig boldogan emlékszem vissza azokra a régi szép időkre amikor még voltak jó 5 arty-s csaták, akik sebeztek 1000+ és nem csak az ellenben, vagy a legendás WT AUF E100, netán a jó 275mm-es HESH a FV183-on akik toronyból egy lövésezték az E75-is... Vagy, hogy tier VI-ba farmoltam mert a VIII játszhatatlan volt... De lenne még bőven, TD meta 850-es alfával, Type troll gun..stb. Szerintem mindig voltak ilyenek és lesznek is, mivel ez kell a népnek és ebből él a WG. Behozták a jól egyensúlyozott M-V-Y ágat, kutya nem játszik vele, átlagos nem op prem tank? senki nem veszi meg. El kell fogadni, hogy a WG a pénzed és az időd akarja (ahogyan minden multi a kapitalista világban). De ez egy játék, ha nem találsz benne örömöt és sírsz meg dühöngsz akkor tényleg semmit értelme és keresni kell másikat. De te is egy régi motors vagy és én minden vitánk ellenére azt mondom, hogy keress olyan tankot ami tényleg kézre áll és megy vele a játék, lehet az tier III vagy X és picit próbáld meg csak élvezni nem belefeszülni és lehet visszakapnád azt a régi élményt is.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237262) tasiadam válasza xAttilax (#237261) üzenetére


tasiadam
veterán

Sexton I megvan nekem es 1 hitelem a tier3 tankokat. Az se jobb :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237263) jano_77


jano_77
nagyúr

Az Őszközép ünnepi küldikért járó tokeneket hol tudom megnézni, hogy mennyi gyűlt illetve hol lehet elkölteni?!? Nem találom sehogy sem a Bolt-ban? :F :(

Meglett. Ez is a WG idióta észjárására vall, hogy nem a BOLT-ban, hanem a DEPÓ-ban találom meg!? Bravó :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237264) hitman77 válasza hitman77 (#237260) üzenetére


hitman77
senior tag

Újratelepítettem és ugyan az. :( Na ilyenkor mit lehet még tenni?

(#237265) Raysen623 válasza xAttilax (#237261) üzenetére


Raysen623
addikt

Ebbe nem megyek bele, mert az a gondom hogy több negatívumot tudok felhozni manapság, mint ami régen volt. Régen is voltak bajok a játékkal és már akkor is úgy tűnt nem jó irányba halad a fejlesztés. Nem a tankok létszámát kellene már növelni, mert az nem vezet sehova, hanem a játékstílusokon kellene faragni, és balanszolni, egy rendes fizikáról már nem is beszélek. Tankokkal ugratgatni azért mégiscsak kacagány nálam.

Az arty-knak pont az a dolguk hogy nagyot sebezzenek, ha találnak. A hangsúly a "ha találnak"-on van. Jelenleg elvileg jobban betalálsz, viszont nem tudsz nagyot sebezni velük nehéz tankokba, közepesbe viszont jóval nagyobbat ha eltalálod. T6-ban állandósult tüzérségi zárótűz alatt voltam legutóbb is. Ez mitől jobb?

Minden abba az irányba mutat, hogy pörgős és állandóan mozgásban lévő tankokkal csinálj snapshot-okat, ne állj meg, ne akarjál taktikázni csak menj és puffogj, lehetőleg prém lőszerrel és prém tankkal.

Nem az a gondom a játékkal, hogy ingyenesnek van hazudva és több pénzt nyel el mint egy fizetős, hanem az hogy ennek ellenére el van rontva az alap koncepció. Szerintem ez a játékos bázison és létszámon is meglátszik. De hát mindennek van hajnala, virágkora és alkonya. Van más játékom, ami jobban leköt, azzal fogom magam pihentetni agyilag. Egyébként meg a konzolos verzió ehhez képest sokkal jobb volt. Ott is volt BP és egy klassz angol nehéz tankot kaptál a végén (50 helyett 100-as szintre kellett eljutni és a napi küldik is sokkal értelmesebbek voltak, meg voltak hetik is).

Ha te még tudod élvezni ezt a stílust, akkor nagyon jó játékot kívánok neked, meg mindenki másnak is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237266) dokee78 válasza 2thletme2day (#237253) üzenetére


dokee78
félisten

Jön a komplett ág Tier 8-tól!

[link]

(#237267) xAttilax válasza Raysen623 (#237265) üzenetére


xAttilax
őstag

hogyne tudnám élvezni. plusz tudom, hogy itt nem menő ilyet írni de én szeretem ezt a játékot minden hibája ellenére :B . ezért nyomom vagy 9 éve :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237268) zsolthee


zsolthee
senior tag

RNG? BOT? Nem!
Csaló férgek, idióták, akik verik majd a 3GM-ra miközben elrontják a többiek játékélményét. :((( Bár lehet ez nekik munka. $$$ :((

Ha úgy érzed, hogy nem megy jól a játék ezért meg azért, meg van rá az ellenszer: válaszd ki a játékstílusodhoz illő legjobb tankot amit szeretsz és csak azzal játssz!
Nálam a Cobra hozta el ezt az élményt. :)) Imádom, tök mindegy milyen csapatot kapok.

(#237269) 2thletme2day válasza dokee78 (#237266) üzenetére


2thletme2day
őstag

Az kemény... A 10-es meg bejön majd egy fv szintű alphával meg Maus páncéllal... Elég beteg ez a 8-as minden tekintetben. Milyenek lesznek akkor a többiek?

(#237270) Warton válasza dokee78 (#237266) üzenetére


Warton
őstag

Ez mennyire hivatalos?

(#237271) tasiadam válasza zsolthee (#237268) üzenetére


tasiadam
veterán

Ez azert gaz mert a leopard attol meg 1 szar maradhogy osszeszed 3 gunmarkot. Neha eleg meglepoek tudnak lenni a 2 es 3 markosok, aztan leesik h ebay vagy boosted

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237272) Elf válasza hitman77 (#237264) üzenetére


Elf
aktív tag

Melyik szerveren csinálja ezta furcsaságot?
Vagy mindegyiken?

(#237273) hitman77 válasza Elf (#237272) üzenetére


hitman77
senior tag

Igen. Most töröltem a beállításokat, meg írtam a supportnak. Meglátjuk mi lesz.

(#237274) xAttilax válasza jano_77 (#237258) üzenetére


xAttilax
őstag

Nálad teljesen megértem, sőt igazából azt nem értem, hogy miért akarod még a BP-t letudni. Olyan indulatok vált ki belőled a játék, hogy én nálad tényleg nem akarom elhinni, hogy ez jó neked. (lásd az utolsó menüpontos dolog..). Persze téged is sajnállak, főleg, hogy klántárasak vagyunk :B De tényleg semmi nem ér ennyit, főleg nem egy számítógépes játék.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237275) Dobi 562 válasza tasiadam (#237271) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is találkoztam ilyen kollegával. :D

(#237276) Dobi 562 válasza xAttilax (#237261) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jok ezek a pontok amiket leirtal. Korulbelul ezekben az idoszakokban tartottam 6-12 honap szuneteket a jatekban. :D

Emlekszem eloszor a rengeteg xvm vadasz arty egetett ki.
Utana az FV TD-k miatt tartottam szunetet.
Kovetkezo a Grille jatekba kerulesekor volt.
A tulbuffolt Type 5 heavy metaban is kihagytam par honapot.
A kerekes g**iket mikor beraktak akkor is jott egy szunet.
Utana akkor fogyott el a motivaciom mikor kihuztam az Obj 279e-t.

(#237277) Viktoár válasza Dobi 562 (#237275) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez valami olyasmi érzés lehet neki mint nőknél a push up melltartó. :D

Üdv:Viktor

(#237278) Dobi 562 válasza Viktoár (#237277) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem ertektelen az ilyen 3. GM amit massal huzat ki az ember es nem sajat maga erdemli ki... Dehat latod van aki meg csalni is kepes erte... :(

(#237279) Warton válasza Dobi 562 (#237276) üzenetére


Warton
őstag

Se a Grille, se a Type nem volt nagy szám. A kerekes gecik sajna az egész játékot tier6-tól10-ig kicsinálták. :((

Nekem azért nem voltak meg ezek a fázisok, mert nem tierX-ben játszom. Számomra a tierX játék egyáltalán nem érdekes. Kajzoo-t meg sedót szoktam nézni twitchen és az jön le, hogy az egész tierX gameplay nem szól semmi másról csak a hulldownról, meg arról, hogy ki tudja ügyesebben ellőni a másik kupoláját.Érezhetően mindkettőjüket frusztrálja ez a játék.

Tier 8 még nem szenved ettől annyira, tier6-ban meg egyáltalán nem jellemző, sokkal inkább élményszerű a játék.

(#237280) Dobi 562 válasza Warton (#237279) üzenetére


Dobi 562
addikt

Grille-n mar nerfeltek azota miota a jatekba kerult, akkor csak nem volt vele minden okes... Ha jol emlekszem iszonyat sebessege is volt de az agyuja volt nagyon brutalis, bealltak a tesztoszteronhianyosok a piros vonalon egy bokobra es onnan b**zkodtak szet.

Type 5 meg igazi no skill tank volt, durva pancellal meg a nagy sebzesu repesszel, celozni sem kellett csak point and click. Szerencsere ezt is nerfeltek a picsaba.

(#237281) Viktoár


Viktoár
addikt

És ez kell a játékba? :F :W

Üdv:Viktor

(#237282) Dobi 562 válasza Viktoár (#237281) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, en az FV Tedeket is kivennem, egyetlen tanknak sem lenne szabad ekkorat sebeznie. Most erre a WG berakja ugyanezt a mechanikat tier 8-9-be is... :(

(#237283) tasiadam válasza Viktoár (#237281) üzenetére


tasiadam
veterán

konyorgom miert

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237284) joergie


joergie
őstag

RNG. én így szeretlek

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#237285) Viktoár válasza Dobi 562 (#237282) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát igen, és ez ugye tier8-as ami azt jelenti hogy megy 7-es és 6-os tankok ellen is. :U Melyik 6-os fogja bepenelni a 240-250mm-es frontpáncélt? Még 7-esből sem sok.... cserébe kapnak egy 800-as pofont.

Az fv td-vel nem olyan könnyű jó kört menni hiába a nagy alfa. A lőszer balanszolás óta már a sebzés sem olyan brutál ha nem penel. A többi tanknak is elég jó az alfája tier10-ben és hamar szétkapják, a tárasokról már nem is beszélve. Egy kreditégető az egész tank, funolni jó de hamar üres lesz az államkassza. :DDD

Üdv:Viktor

(#237286) Dobi 562 válasza Viktoár (#237285) üzenetére


Dobi 562
addikt

Engem nagyon frusztral az ellene valo jatek. Mikor multkor a sved medek voltak Top of the Tree-ben akciosak akkor az elso 3 csatamban az Udes 16-al full hp-rol szedtek ki FV-k.

Halalcsillag van nekem is, en nem szeretek vele jatszani. Tulajdonkeppen az osszes RNG alapu tank nem a kedvencem.

Funolni jo, ahogy irod is ezert szeretik sokan es ezert rak be meg tobb ilyet a WG.

[ Szerkesztve ]

(#237287) Viktoár válasza Dobi 562 (#237286) üzenetére


Viktoár
addikt

Én a tárasokkal nem vagyok kibékülve, dehát a játék részei. :D 1 vagy 2 ilyen troll ágyús tank elfér a játékban de hogy most ezeket kezdje el kiszórni a wg az eléggé tönkreteszi a játékot. Lassan nem az arty miatt kell feltenni a repeszpáncélt hanem a sok troll ágyú miatt.

Engem ez a jet boosteres faszság akaszt ki. Mégis minek egy heavy tankra ilyen? Van tűzerő, van páncél és legyen még sebessége is mellé? Ráadásul 4x min.10 sec-re lehet használni minden csatában.

Jövőre jöhet a "gap generátor", meg a "mind control", vagy akár drónok és a többi egyetemes baromság..... :C

Üdv:Viktor

(#237288) Raysen623 válasza Viktoár (#237281) üzenetére


Raysen623
addikt

Komolyan utánégetőt raktak a tankra? :W Tényleg itt van vége ennek a játéknak.

#237282Dobi 562: Azt azért ne felejtsd el, hogy az angol TD-k első eljövetelekor, még korlátozott volt a torony forgása, alig volt armor és jóval tovább töltött újra. Ha jól emlékszem 16 lőszer fért be. Csaerébe lehetett vele, jó célzással és távolságból egy lövéssel kiszedni az IS7-eket. Mondjuk ez ment a JagdPanzer E100-al is. Szerintem kezelhető volt, mára ez már teljesen el lett rontva.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237289) tasiadam válasza Raysen623 (#237288) üzenetére


tasiadam
veterán

utánégetős kerekes olasz TD ami táras és 800as alpha damage van a HEAT-en plusz 300as pen when

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237290) Viktoár válasza Raysen623 (#237288) üzenetére


Viktoár
addikt

Egyre jobban kirajzolódik hogy melyik korosztályt célozza meg a játék. :DDD Csak az a korosztály nem túl fizetőképes. Persze amíg apu, anyu beledobja a pénzt addig oké csak ez hosszútávon nem biztos hogy jövedelmezőbb mintha a "normális" játékosállományt igyekeznének kiszolgálni. :U

Üdv:Viktor

(#237291) Warton válasza Raysen623 (#237288) üzenetére


Warton
őstag

Fejtsd már ki, hogy mi a gond az utánégetővel?
Amúgy meg most is van:
*speed governor
*turbo mód kerekes tankokra
*turbó mód CS-63-ra
*most lesz még 5 tank, amin lesz egy korlátozott turbó mód... bigdíl! :U

Amúgy ahogy néztem a jettel 30 km/ó helyett majd fog menni 39km/ó-val, 5 mp-ig ha jól láttam, vagy valami ilyesmi. De mintha valami töltési ideje lenne, úgyhogy még rosszabb, mint a turbó mód a CS-63-on. Amíg nem mennek 70km/órával és nem fogja fel a kerekük a lövést addig nincs gond.

(#237292) Raysen623 válasza Warton (#237291) üzenetére


Raysen623
addikt

Az a 39 lehet lesz 50 is, az pedig már nehéz tanknál durva. Korábban az IS7-eket engedték 70-el lemenni lejtős terepen(!), már az is genyóság volt. Ha pedig nem lenne világos: összeadva az általad is felsoroltakkal együtt lesz kb egy tucat tank, ami "versenyautó" üzzemmódban is képes lesz működni, és tök mindegy mennyi ideig, ha a többi normál tank meg lemarad emiatt a csatában. Már most is az volt, hogy T30-al nem tudtam időben odaérni sehova. Legalább jobban átgondolnák mit művelnek. Ki a franc fog ezután hagyományos tankot fejleszteni ha szart se érnek már most sem?

Ilyen esetekre csinálhatnának egy külön, állandó játékmodot inkább, ahova a száguldás szerelmesei elmehetnének, akik pedig inkább taktikázva játszanának, meg ésszel, azok mennek a normál csatára.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237293) jano_77 válasza Raysen623 (#237292) üzenetére


jano_77
nagyúr

én a régi rally-s játék modot szívesen venném állandóra a játékban, nekem bejött. Oda belehetne tenni ezeket a nitro-s járgányokat. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237294) Viktoár válasza Warton (#237291) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha csak a sebességet nézzük akkor nincs gond a 39-el, de nézd meg hogy 240/250mm frontja lesz. Ezen kívül ad egy 800-as pofont ha pedig rossz napod van akkor 1100-at. Mindezt 8-as tierben.
A videón az látszik hogy 10-15mp az utánégető használhatósága, attól függően hogy hányadszor használod a csatában.

Ha felszerelésként tennék be az még talán elmenne, de így már ott tartunk hogy elkezdik pluszokkal felszerelni a tankokat teljesen elnyomva a régieket.

Üdv:Viktor

(#237295) 2thletme2day válasza Viktoár (#237294) üzenetére


2thletme2day
őstag

Össze vissza egy játék alatt 4szer lehet ezt az utánégetőt használni. Figyeld meg sokan már a csata elején elnyomják majd és olyan mintha nem is lenne.

#237292Raysen623

50-et megy több nehéztank is a játékban. Azoknál miért nem nehezményezted eddig? Miért pont ezeknél? De amúgy meg, hogy lesz a turbó módos 39-ből 50? Informáicó van róla vagy hasraütöttél mert hát miért nem lenne annyi? Korai a sírás. De szerintem az eddig kijött infók alapján nem veszélyes ez a rakétás dolog. Ajánlom Dezgamez videóját ha érdekel ez az új mechanizmus.

(#237296) h1mpi válasza Raysen623 (#237288) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos még mindig nem jött el a kedvenc tankom ideje: AMX 13 105, FV4005 löveggel és 279e páncéllal :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#237297) Warton válasza Raysen623 (#237292) üzenetére


Warton
őstag

Egyelőre csak a tier8-ról láttam chartot, annál 30-39 van írva.

@Viktoár: ebből a páncél talán a legaggasztóbb. A löveg gondolom pontatlan lesz úgyis, kár, hogy a lövedék sebességéről nincs info.

(#237298) Dobi 562 válasza Warton (#237297) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van róla info az Armored Patrolos cikkben.

(#237299) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh már magyarul is van WoT portál és minden. :)

https://worldoftanks.eu/hu/

Aztan tovabbi jó hőzöngést, meg kell flankelni ami OP szemből, anno megmondta valaki hát ezt tudom javasolni. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#237300) Raysen623 válasza 2thletme2day (#237295) üzenetére


Raysen623
addikt

Melyek azok a tankok? Érdekes mód amelyik ágat én fejlesztem, azok mind döglassúak, egyébként meg korábban is nehezményeztem. Az AMX 50-120 is minden csak nem nehéz tank, ráadásul még lassú is. A többi pedig kiderül, amikor a játékosok belekóstolnak a pudingba. A korai sírás dolgot meg évek óta halljuk, de ugye amíg le tudják nyeletni a játékosok egy részével addig minden mindegy.

#237297Warton: köszi az infót. Ez csak sík terepen vagy lejtőn is megtartja ezt maxnak?

#237294Viktoár: Ha felszerelésként tennék be az még talán elmenne, de így már ott tartunk hogy elkezdik pluszokkal felszerelni a tankokat teljesen elnyomva a régieket.

Erről van szó. Aztán meg nem győzik majd balanszolni a játékot, meg jön a nerf. Mi értelme ennek?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.