Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#237101) po1son válasza Dobi 562 (#237100) üzenetére


po1son
addikt

Naaa az meg a másik, folyamatosan fogyatékosokkal vagyok, akiknek ki merül a játéktudás abban, hogy hátul egy bokorba behúzák a kéziféket.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#237102) joergie


joergie
őstag

Ilyet még én se láttam. Ellen csapat összsebzése 4580dmg. 10 nullázó. maus afk volt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#237103) Elf válasza Dobi 562 (#237100) üzenetére


Elf
aktív tag

Nos... igen. Feltűnően megszaporodtak a háromszögek az olasz TD ág miatt. :C
Aki támadó játékot játszik (pl. én :DDD ) annak most át kell gondolnia a dolgokat.
Mondjuk nekem nem annyira tetszik hogy én legyek a csali a TD-k pecabotján és ha ők jót horgásznak akkor nyerünk én meg így jártam. Örüljek a győzelemnek, ne akarjak még játékélményt is. :U

(#237104) Elf válasza Szibilla (#237024) üzenetére


Elf
aktív tag

Sajnos nem nézik a jelentkezést. :O
Beléptem Gubu0101 klánjába.
Jöhetne még valaki hogy farmoljunk egy kis szorzót. :R

(#237105) Gubu0101 válasza Elf (#237104) üzenetére


Gubu0101
veterán

Udv az egyszemelyesben :D Meg szerzek embereket(probalok) :D En majd delutan leszek,majd inditok boostot.Xp,credit-et gyartottam par napja nem tudom most mennyi anyag van,hogy tudjak ujat kesziteni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237106) Szibilla válasza Elf (#237104) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Sajnálom, nem értem, miért van ez, bónuszok rendszeresen indulnak, bár lehet ahhoz más jogok kellenek, ezt a részét a játéknak (s)nem ismerem.

(#237107) Raysen623 válasza 2thletme2day (#237096) üzenetére


Raysen623
addikt

Tehát azt állítod hogy vak vagyok, mert ténylegesen nem látszott az E25? Maradjunk ennyiben. Elképesztő anomáliák voltak tegnap a játékban, melyeknek ennyi év után nem kellene már létezniük.

#237098xAttilax: internettel nem tudok mit kezdeni, mert olyan amilyen: szar. Amikor magas a pingem, akkor nem is játszom. Tegnap is kétszer kiléptem emiatt még a főképernyőről.

Kérdésedre válaszolva: nem tudom miétz jó ez a WG-nek, lehet csak képtelenek megoldani egy alapvető problémát, mivel túl sok mindent szerver oldalon számoltatnak, hogy kijöjjön a nagy átlag statisztikájuk. Kérdezd meg őket. Vitázhatsz velem erről napokon át, meg azzal a sok másik játékossal, akik szintén azt gondolják valami itt bűzlik. Tömeges hisztária lenne? Ahhoz kissé túl sokan mérgelődnek. Neked nem kell, örülj neki, én is sok hibáját tudomásul veszem a játéknak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237108) Gubu0101 válasza Szibilla (#237106) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tisztek tudnak inditani boostert.Fejbol nem tudom mennyi kioszthato rang van🤔Tagfelvetelt is be lehet allitani automatikusra,nekem is ugy van.Aki csatlakozik az jovahagyasom nelkul mar tag is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237109) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

VK 36.01H nehéz tankkal voltam. Miért nem sikerült a küldetés?
Mindent teljesítettem, még nyertünk is.

(#237110) Swinegod válasza zsolthee (#237109) üzenetére


Swinegod
őstag

Mert saját bázist nem védtél

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#237111) phoenix1989 válasza Swinegod (#237110) üzenetére


phoenix1989
őstag

vagy védeni kell vagy foglalni nem mind a kettőt egyszerre.

zsolthee
foglalással nyertetek?

(#237112) zsolthee válasza phoenix1989 (#237111) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azt hiszem nem, mert az olasz TD-nk kiment a körből a "Do not CAP idiots" parancsra! :DDD
Szóval akkor nem elég részt venni a foglalásban, hanem azzal kell nyerni?!...ezek szerint :O
Így mondjuk logikus. De az ilyenek miatt ez nem személyes, hanem csapatküldetés :W
Sebaj, be adja még mert nem nehéz csak rohadt bosszantó ha valaki miatt nem sikerül.

Swinegod
Védeni VAGY foglalni. Bár a fentiek miatt lehet előbb fog sikerülni védéssel :)

(#237113) Swinegod válasza zsolthee (#237112) üzenetére


Swinegod
őstag

Simán lehet szar magyar fordítás, azért mondtam

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#237114) phoenix1989 válasza zsolthee (#237112) üzenetére


phoenix1989
őstag

egyébként elég érthetően le van írva. vegyél rész egy bázis SIKERES ELFOGLALÁSÁBAN vagy nullázd a foglalást.

(#237115) Addel válasza zsolthee (#237112) üzenetére


Addel
senior tag

Írd be nekik legközelebb, hogy segítsenek elfoglalni küldetéshez(must capture for quest vagy ilyesmi) ,nekem múltkor segítettek.

(#237116) tasiadam


tasiadam
veterán

troll spot

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237117) zsolthee válasza phoenix1989 (#237114) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jól van, na! Felfogtam. :))
Rég csináltam már küldetéseket.

Erről jut eszembe: a WG elég sokat tett az elmúlt években a kezdő játékosokért, hogy könnyebben átlépjék tier IV-et és hozzájuthassanak egy használható V-ös, VI-os tankhoz. Akár ingyen..100%-os legénységgel.
Illetve kreditet is szépen lehet farmolni térképészettel, tank akadémiával, miközben a pályákkal, tank használattal és alapvető stratégiai elemekkel is megismerkedik a kis "paradicsom". :DDD
Igen, tudom: a másik oldalról ez a beetetés. Magasabb szinten muszáj valamilyen formában zsebbe nyúlni, ha a versenyképesség megőrzése mellett nem szeretne deficitet termelni az ember.
:R

[ Szerkesztve ]

(#237118) phoenix1989 válasza zsolthee (#237117) üzenetére


phoenix1989
őstag

"Magasabb szinten muszáj valamilyen formában zsebbe nyúlni, ha a versenyképesség megőrzése mellett nem szeretne deficitet termelni az ember."
miért kellene zsebbe nyúlni? vagy 8 éve játszom és ritka pillanatok egyike volt ha vettem bármit is. talán eddig 10k -t ha költöttem a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#237119) xAttilax válasza Raysen623 (#237107) üzenetére


xAttilax
őstag

Nem akarok én vitázni, + nem tudok mivel, a "valami bűzlik" és a "nagy átlag statisztika" ra nem lehet mit mondani.
De leírom a saját példám. Szoktam nézni Dakillzor-t, ő a szerver egyik legjobb játékosa. Ismeri fullra a pályákat és olyan pozikat vesz fel és olyan helyekről lő ami az adott szituációkban kb a legjobb. Én ezeket vagy nem ismerem vagy nem tudom olyan jól megjátszani, pedig 56K csatám van 2350 wn8. Ő mikor visszahúzza én kb még erőltettem az adott helyzetet. Sokkal türelmetlenebb vagyok és könnyebben engedek el csatákat vagy lustaságból nem arra megyek amerre tudom, hogy kéne és kapok sok sok lövést vagy belehalok. Nem egy szinten vagyunk. De nekem jó így, én már nem akarok több időd belerakni, hogy jobb legyek és a természetemből fakadóan (nem vagyok elég türelmes) lehet, hogy nem is menne. A játéknak vannak hibái? Persze! Bőven sok szemét van ebben játékban. De ezek a hibák/unbalance dolgok mindenkinek vannak, vagyis a feltétel egyenlő.
Tudom, hogy sok konteos van, régen mikor gyenge klánban voltam (1000 wn8-al 49% WR-el), mindenki ezt nyomta és én is elhittem. De én elkezdtem foglalkozni a játékkal, megérteni és fejlődtem, majd bekerültem jobb klánba ahol nyilván már ez nem volt téma és én is rájöttem, hogy hülyeség. Csak azt szeretném mondani, hogy ez is olyan mint bármi más, ha sokat foglalkozol vele jobb leszel benne, ha nem akkor nem. De ez egy játék így, nem kéne frusztrációt okoznia, hogy nem te vagy benne a legjobb és konteokat gyártani, másokat hibáztatni. Ha fejlődni akarsz szerintem itt mindenki segít, ha nem az se baj mert tényleg csak egy játék, ha így élvezed, így élvezed és pont.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237120) Elf válasza zsolthee (#237112) üzenetére


Elf
aktív tag

Ó ez pont hétfőn lett meg.
Már javában ment a foglalás hogy 6...5...4...3...
Páran meg veszettűl kergették az utolsó ellenséget... egy 4%-os light-ot... :Y
Kiírta hogy bázis foglalva majd baaaaam kilőtték az ellent.
De szerencsére így is meglett a küldetés. :C

(#237121) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ismét jó az rng 3 light+2 arty / csapat :U Bónuszként lagtenger :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237122) Dobi 562 válasza Raysen623 (#237095) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rakd mar a visszajatszast kerlek ahol az E25 10 meterre van toled es eltunik!

(#237123) zsolthee válasza phoenix1989 (#237118) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mert a játék így van kitalálva.
Ki ennyit, ki annyit, vérmérséklettől függően.

#237120 Elf Mázlid volt!

(#237124) Dobi 562


Dobi 562
addikt

8 TD az ellenfelnel, mondjuk itt legalabb volt nehany heavy. Az elozo 3 csataban csapatonkent 2-t sikerult besorosolni. Csata utan alt+f4. 2-3 naponta megyek 3-4 csatat utana megunom a kempereket.

Jelenleg nincs semmi motivaciom hogy toljam ezt a jatekot, holnaptol legalabb van Battle Pass, Progetto 65 skin-t meg kene szerezni.

(#237125) tasiadam válasza xAttilax (#237119) üzenetére


tasiadam
veterán

Azert tegyunk 3 fajta kulonbseget a jatekosok kozott ezen a szinten. Te vagy a turelmetlen tapasztalt, van a turelmes tapasztalt, es van a fizetett streamer.
Te altalaban szorakozni ulsz le. A masik azert, hogy tryhardoljon es nyerjen. A harmadik a fizetesert.

Az, hogy dakillzor (aki egyebkent jo jatekos, csak dog unalom) hogy helyezkedik, az azert van, mert muszaj volt kb megtanulnia es ezt csinalnia, mert ebbol el.
Te, aki szorakozas miatt van jelen, probal valami kis kikapcsolodast vinni, es ha valami mar nem ad eleg ingert, mert unod, bemesz yolozni. En is ezt teszem.
A harmadik meg szimplan flexel vele az invil-nel v nemtom.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237126) phoenix1989 válasza zsolthee (#237123) üzenetére


phoenix1989
őstag

Az egy jó nagy hülyeség.

(#237127) joergie


joergie
őstag

Nézem ezeket a battlepassos 3d skineket, mindegyiknél az ingyenes első szintet...és ez kb visszalépés az EREDETI skinhez képest. Mindegyiknél. Ez mi? :Y

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#237128) Swinegod válasza tasiadam (#237125) üzenetére


Swinegod
őstag

3. az aki én vagyok, aki szerint ha nem csinálod jól amit csinálsz fasznak csinálod? Én nem élvezem és felkúr ha nem sebzem meg minimum az átlagomat az adott tankkal, de legtöbbször akkor is, ha érzem, hogy ez mehetett volna jobban is
Igen, legtöbbször rohadtul nem élvezem a játékot, lehet ti csináljátok jól

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#237129) Pug válasza Swinegod (#237128) üzenetére


Pug
veterán

mivel a jatek fogalmanak lenyege az elvezeti faktor lenne, igy ha nagyreszt nem elvezed a jatekot, akkor ott valami biztos, hogy nem jo...

(#237130) zsolthee válasza phoenix1989 (#237126) üzenetére


zsolthee
senior tag

Taníts még, kérlek!
Mesélj arról is, hogy lettél a fórum "megmondó" figurája?
Mi kell hozzá? Lila account és nagy arc?
Miért nem mész vissza valamelyik klánba az ilyen építő jellegű hozzászólásaiddal?
Jahh, bocsi! Ott is csak ideig-óráig bírták ezt a stílust! :DDD

Kezdő játékosokról volt szó, akik nem feltétlenül annyira profik, hogy rögtön menő klánba kezdjenek vagy játszi könnyedséggel megcsináljanak egy Mission Marathon-t, hogy az ölébe pottyanjon egy ingyen prémium tank.
Igen, pár év alatt el lehet odáig jutni, hogy behúzz ingyen pár VIII-as vasat, de a többségnek odáig verítékkel teli (lenne) az út. Ezért van a WoT prémium .
Ha nettó hülyeség lenne amit írtam, akkor a WG nem lenne ennyire sikeres cég. Neked játék, nekik pénz.

Nyugi, nem reflektálok többet a kommentjeidre. Ez a pár válasz és az előzmények visszaolvasása nekem elég is volt.

(#237131) Dobi 562


Dobi 562
addikt

world of tankDestroyers

Ott doglott meg az osszes F1-ben.

(#237132) phoenix1989 válasza zsolthee (#237130) üzenetére


phoenix1989
őstag

Itt akinek nagy arca van az te vagy. Kezdő játékos ingyen bérbe kap tankokat , ingyen vehetsz prémium tankot csak ki kell spórolni a kötvényt ami nem valami nagy feladat. Kezdesz egy t6 prémiummal aztán majd jön a többi. Semmi klán nem kell hozzá. Nem klanozok ezer éve mert csak haverom klanjaban voltam. Saját erőből pénz befektetése nélkül vagyok ott ahol. És amikor én kezdtem fele ennyi segítséget nem kaptak az új játékosok. Egy egyszerű magyarul leírt küldetést nem tudtál értelmezni de én vagyok a hülye.

Szerk.
Azt el felejtettem ha valaki akar akkor saját magát meghívja játszani másik reggel aztán lenyomja a küldetéseket és hopp egy t8 prémium tankot választhat . Informálódni kell nem rinyalni .

[ Szerkesztve ]

(#237133) tasiadam válasza Swinegod (#237128) üzenetére


tasiadam
veterán

te kimeríted a tryhardot.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237134) Szibilla válasza tasiadam (#237133) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Meg a mazochistát.... ;]

(#237135) Warton válasza phoenix1989 (#237132) üzenetére


Warton
őstag

Abban egyetértek, hogy manapság sokkal könnyebb fennmaradni prém nélkül mint régebben. Meg aztán tényleg sok lehetőség van, számtalan event klán boosterek meg minden.

De azért egy új ágat elkezdeni stock tankkal 75%-os legénységgel azért elég pusztító. A legénységgel nem is nagyon tudsz mit kezdeni, mert 100% alatt nem használható a crewbook, nem használható a freeXP sem. Nekem viszonylag sokféle fölös legénységi tagom van innen-onnan de még a 80-90%-ról feltornászni őket is kihívás prémium tankokkal.

(#237136) phoenix1989 válasza Warton (#237135) üzenetére


phoenix1989
őstag

legénységet is kapsz annyit mint a bűn. rengeteg legénységi boostert stb. és ezekhez sem kell kinyitni a pénztárcád. ott vannak a napi küldetések. annyi mindent kapsz ingyen mint a fene. azért 75% ról nem bonyolult elérni a 100% ot én egyébként sem veszek észre hatalmas változást egy 4 skilles vagy egy 100% os legénység között. néha még jobb köröket megyek egy nullás legénnyel mint egy agyonképzettel. igaz rég nem volt gyenge legénységem, a barakk is tele van toborozatlan legényekkel.

had ne kelljen sajnálnom szegény kezdőket mert körbe van nyalva a valaguk.

[ Szerkesztve ]

(#237137) phoenix1989 válasza phoenix1989 (#237136) üzenetére


phoenix1989
őstag

35db legénységi tag vár toborzásra. ezek mindegyike alapból bajtárs skillel és mellé még 1 vagy 2 azonnali skillel.

(#237138) köpet válasza phoenix1989 (#237136) üzenetére


köpet
aktív tag

Remélem elérem én is azt az állapotot, hogy megvan minden tank, ami érdekel, és halomban állnak az erőforrások a garázs körül... nyilván sok mindent kap a mai játékos, de ne indulj ki magadból, aki folyamatosan fejleszt annak ezek, így a kapott legénységi tagok is elmennek gyorsan. Nálam a következő BP embereinek is már megvan a hely, és több csapatot voltam kénytelen felhúzni 75%-ról, ami nem volt annyira gyors, mint gondoltam volna (a tier 6-os tankokat használtam erre a célra, és hamarabb elértem a 100 BP pontot velük, mint a legények a 100%-ot). Volt, amelyik így is használható volt (KV-85), de olyan is akadt, amelyiknek minden percét gyűlöltem közben (Achilles).
Ja, és az utóbbiak nem is használhatók fel akárhol, kötött a nemzet, ami nekem pont szívás.
Nem sírás, ne érts félre, csak más szögből nézzük ugyanazt.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#237139) phoenix1989 válasza köpet (#237138) üzenetére


phoenix1989
őstag

ezeken én is átmentem amikor elkezdtem de ahogy mondtam akkor még fele ennyi segítség sem volt, még sem volt ezzel semmi gondom. és nem unicum játékosként kezdtem hanem szar vöröske aki ugy 20k csatáig azt sem tudta mi a stat és pont le is szarta. majd ekkor robbant be a nagy wn7 meg a többi aztán nézegettük ki milyen. alig vártam legalább sárga legyek aztán persze a zöld volt a cél. ma már kék az átlag a 30 naposak meg lilák. és az hogy nekem a barakkban állnak ugyan az mint hogy neked nem. itt arra gondolok és azért írtam mert ez a 35 legény ha kezdő lennék ugyan ugy ingyen jön csak nem barakkban állna hanem tankban. a lényeg a lehetőség és adott és tök ingyen van. ezért nem értem amikor valaki azzal jön zsebbe kell nyulni hogy játszhass, mert ez baromság. én is voltam kezdő, akkor sem kellett a tárcámhoz nyúlni ma meg már még annyira se kell ezen elgondolkodni. az meg már más kérdés hogy valaki meg teheti vagy nem , esetleg csak szimplán türelmetlen és azonnal akar mindent is.

(#237140) manu75


manu75
aktív tag

A battle passban amit ad tankokra skint az 4 átmenetből áll. Meg lehet azt csinálni, hogy ha eléred mind a négyet, hogy csak a 3. skint használnám? A progetton az a batár ágyú a tetején nekem nagyon gáz az utolsó szinten, de a 3. szintig használható lenne. Próbáltam már meglévőn de nem akar sikerülni, mindig csak a fullosat teszi rá.

(#237141) phoenix1989 válasza manu75 (#237140) üzenetére


phoenix1989
őstag

csak azt használhatod amit megszereztél.

(#237142) manu75 válasza phoenix1989 (#237141) üzenetére


manu75
aktív tag

Tehát ha elérem a 4. szintet akkor az előbbieket már semmiképp nem választhatom?

(#237143) phoenix1989 válasza manu75 (#237142) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen .

(#237144) Andor22


Andor22
aktív tag

skoda t56 áprilisban volt utoljára ?
milyen időközönként szokott lenni ?
:R

(#237145) Dobi 562 válasza Andor22 (#237144) üzenetére


Dobi 562
addikt

Úgy emlékszem karácsony óta akkor egyszer volt csak kapható. Majd valaki kijavít ha tévedek.

(#237146) zsolthee válasza köpet (#237138) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én sem is feltétlen az erőforrás hiány a fő gond. Tény, hogy ma több event és lehetőség van ezek begyűjtésére, de pont ezek azok, amik késztetnek a versenyképesség megőrzésére.
Ott van példának okáért a Mission Marathon. Ki ne szeretné ingyen, valódi valuta nélkül bezsebelni egy prémium tankot? Mindenki ráhajt, egyértelmű. Főleg azok, akiknek még egy sincs. Ha még nagyon kezdő a játékos és nincs sok tankja, tapasztalata, nagyon nagy munka, sok idő 100%-ra vinni a küldetést. Ezért mit csinál? Tolja a küldetést orrvérzésig, hátha meg lesz. Mondjuk elég jól játszott, összejött neki 80-90%. Annyiban hagyja? Dehogy! Ha már ennyi meló volt benne, akkor azt a kicsit csak kipótolja. Így is olcsóbb mint megvenni teljes áron. $$$
Aztán rájön, hogy ha kicsit felturbózza magát prémium fiókkal, több kreditje lesz, a legénység gyorsabban fejlődik, bátrabban szórhatja a prémium lőszert és a tankjait is jobban fel tudja majd készíteni a következő megmérettetésre. Kvázi sikeresebb lesz és legközelebb már talán ingyen is megszerzi a következő ajándékot, mivel addigra kifejleszt és megvesz pár magasabb szintű tankot is, amikkel majd a személyes küldetéseket is csinálhatja. (újabb kihívás)
Zsebbe kell nyúlni a játékhoz? Nem, persze, hogy nem kell.
De a többség megteszi. Kicsit olyan ez mint az élet: ha megszoktál egy színvonalat, nem szívesen adsz le belőle, csak ha nagyon muszáj.
Jól mondod. Nézőpont kérdése.A kezdő annyi ingert és lehetőséget kap, hogy engedni fog a kísértésnek, még ha kicsit is. Ha már jobban belemegy a sűrűjében és képben van a dolgokkal, már lehet, hogy nem fog neki kelleni. De a mézesmadzag mindig ott van.

A kis accountom esetében én is attól tartok, hogy a BP nagy része felejtős lesz. Van most 2 VI-os tankom és ~ 1.1 millióm. Kíváncsi vagyok, hogy a BP végére hány új tankom lesz. :)
Szeptember 23--án lesz megint Waffentrager event. Hátha arra is adnak majd pontokat :D

(#237147) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez volt a kollega kezdopozicioja. A kukaskocsi meg AFK volt, tehat eleve 2 fo hatranybol indultunk. Felesleges csodalkozni a 2:15 csatakon mikor ilyen emberek is jatszanak a jatekkal. Se veluk se ellenuk lenni nem jo. De hogy nekik mi a jo a jatekban... :F

[ Szerkesztve ]

(#237148) po1son


po1son
addikt

Na 1.18ban megint csináltak valamit a RNG-vel, hihetetlen mennyi lövés mellé vagy egyszerűen nem üti át...
Folyamatosan gold lőszert kell töltenem full 10ben...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#237149) Vikthor válasza po1son (#237148) üzenetére


Vikthor
nagyúr

észrevettem én is, zöldben a célkereszt és nem sebzi, nem egyszer hanem többször több meccsben is...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#237150) tasiadam válasza po1son (#237148) üzenetére


tasiadam
veterán

BELÖNSZ

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.