Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#237301) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Holnap indul a 10 napos Mystery event.Kivancsi vagyok mi lesz a nyeremény tank🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237302) vJokka válasza Raysen623 (#237300) üzenetére


vJokka
aktív tag

Itt egy lista, T8+ nehezek max sebesség szerint: https://tanks.gg/list/stats/speed?ti=8.9.10&ty=heavy&sh=standard

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#237303) 2thletme2day válasza Raysen623 (#237300) üzenetére


2thletme2day
őstag

Játékosok tömege sír az artyk miatt, vagy hogy legalább max 1/csapat lehessen oldalanként mégsem történik semmi pedig ez jogos lenne. Te meg a tank sebességén vagy fennakadva holott nem extrém semmilyen szempontból. Sokkal inkább gond, hogy egy tier 8-as tanknak van tier 10-es szintű páncélja minden oldalon és ez ráadásul kaphat 6-os tankokat is ellenfélnek akik még oldalról sem biztos, hogy ne tudják ütni. Ez itt a probléma nem a sebesség.

(#237304) tasiadam


tasiadam
veterán

Felrak kajzoo egy videót, hogy a WoT miért nem pay to win, ahol csak alap lőszert használ, miközben az összes többi videója abból áll, hogy prémiumot lő :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237305) Raysen623 válasza vJokka (#237302) üzenetére


Raysen623
addikt

Nos a Foch 155 nekem soha nem ment 30-nál többet, T30 nem volt a listában TD-k között. AMX 50-120 meg a mesében megy 65-el, max szakadékban lefelé hátszéllel. Kissé marketing szagúnak érzem az egészet.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237306) phoenix1989 válasza Raysen623 (#237305) üzenetére


phoenix1989
őstag

" a Foch 155 nekem soha nem ment 30-nál többet"

ne tolatva használd és menni fog az 50et. :))

(#237307) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Látom mennyi komment. Hú mondom mi történt itt,ja csak a szokásos savazás :DDD

(#237308) Viktoár


Viktoár
addikt

Na ez a fiú (AMX 13 105) mitől táltosodott meg? :DDD

Üdv:Viktor

(#237309) Met


Met
nagyúr

M10 RBFM Ász (a sokadik :B )
Kaptam ma egy 1 osztály Abram medált, ezen meglepődtem, illetve egy csata alatt kétszer ammo rack-et lőttem (de csak egy medált kaptam :DDD ). Ilyen se volt még :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#237310) lnk válasza Viktoár (#237308) üzenetére


lnk
aktív tag

Többek között ez a kép ékes példája annak hogy miért nincs semmi értelme xvm-et használni.

(#237311) Elf válasza Viktoár (#237308) üzenetére


Elf
aktív tag

Bemákolta.
Vagy csak velem fordult elő olyan hogy úgy lett 6 kill-em hogy elém hajtottak 5-10% HP-s tankok. Nem tehettem róla :U

(#237312) jano_77


jano_77
nagyúr

Milyen jó fejek, csak szerintem nem kicsit elkéstek, mert véleményem szerint a magyar közösségben is már inkább leáldozó szakaszában van a játék! ;] :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237313) cherubion08 válasza jano_77 (#237312) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Én meg pont pozitív hírnek veszem. :) Bár azt hiszem engem nem a játék fog kiégetni,hanem az itteni kommentek :)

(#237314) Viktoár válasza Elf (#237311) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát azért 5.6k-t + 4 killt nem egyszerű bemákolni. Ahhoz kell tudás is és nem annyi mint amit az acc mutat. :D

Üdv:Viktor

(#237315) jano_77 válasza h1mpi (#237296) üzenetére


jano_77
nagyúr

és a kerekesek sebességét kihagytad, de biztos csak véletlenül.....ugye!? ;] :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237316) jano_77 válasza Viktoár (#237308) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon egyszerű! Nem Ő játszott az acc-al! Ennyi. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237317) 2thletme2day válasza jano_77 (#237316) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem vagyok pro játékos. Pályafutásom eddigi legtöbb damage-e 7,8k volt. Azóta sem sikerült ennyit vagy ehhez közelit összehozni. Akkor ilyen 4000 körüli wtr-es játékos voltam. Lehetséges, hogy mégsem én voltam, hanem valaki játszott helyettem amikor ez összejött? Simán lehetett szerintem, hogy minden klappolt neki és bemákolta.

(#237318) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

1.18.1-es patchtől kezdve minden parancsnoknak alap lesz a 6. érzék. És még kompenzálnak is ha már megtanulta a parancsnokod. Szép...

(#237319) nomic válasza 2thletme2day (#237318) üzenetére


nomic
aktív tag

Amióta megjelent a Blitz és ott alap volt, azóta kéne itt is annak lennie. WG féle fáziskésés, de örülök, hogy eljutottunk idáig. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#237320) Viktoár


Viktoár
addikt

Na megy már a mystery event? Ha igen akkor mit találtak ki a fiúk? :D

Üdv:Viktor

(#237321) Dobi 562 válasza Viktoár (#237320) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sehol, semmi. :(

(#237322) h1mpi válasza 2thletme2day (#237318) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez mondjuk nem rossz dolog, főleg, ha majd lehet helyette egy újabb skillt választani.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#237323) Viktoár válasza Dobi 562 (#237321) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor jól sikerült megint vagy nem mára volt kiírva? :U Tegnap kreditet farmoltam a T34-el, hát igencsak gyenge tank a többiekhez képest. Se tűzerő, se mobilitás, se páncél, és pontatlan is. :C Ráférne egy "kis" buff.

Üdv:Viktor

(#237324) Dobi 562 válasza Viktoár (#237323) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mara van kiirva, lehet kesobb indul. Vagy ez is el lesz tolva par hettel mint multkor a szuletesnapi akciok. :DDD

Mystery Event
From September 16 through September 26: We're here to tease a juicy special with some cool rewards, coming to you in the second half of the month. Don't go anywhere and look out for more information soon.

[ Szerkesztve ]

(#237325) dokee78 válasza dokee78 (#237097) üzenetére


dokee78
félisten

Miért kapok legénységi büntetést már megint?

Centurion 1 legénység be rakva Centurion 5.1 RAAC-be.
Vagy azért,mert még a Centurion 1-be nem lett 100%-osan át képezve és úgy tettem a prémium tankba?

(#237326) Warton válasza dokee78 (#237325) üzenetére


Warton
őstag

vagy azért.. ;)

(#237327) xAttilax válasza jano_77 (#237312) üzenetére


xAttilax
őstag

És ezt csak gondolod vagy bárminemű statisztikai adattal alá is tudod támasztani?
Tök fura, hogy kb 6 éve hallgatom, hogy ennek a játéknak vége, ez az utolsó felvonás, vègkiárusitás..stb de valahogy Twitch alapján nem ezt látom. A másik kettő tankos játéknak tized annyi nézőszáma nincsen összesen. Bár az is lehet, hogy a Twitch semmit nem jelent és neked van igazad... De igazán azt sem értem, hogy sokan olyan örömmel mondják ezeket mintha nekik bármivel jobb vagy rosszabb lenne ha csökkene a játékos állomány vagy netán be is zárná a WOT. :F

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237328) lnk válasza xAttilax (#237327) üzenetére


lnk
aktív tag

Összeségében évek óta tendencia a játékosállomány csökkenése. Karácsonyi event idején mindíg magasabb a játkosszám de az uborkaszezont tekintve évről évre kevesebb. Twitch alapján nem érdemes szerintem következtetni mert sokan vannak olyanok akik nem játszanak és mégis rendszeres nézői egy egy streamernek. Sajnos magyar játékosszámra vonatkozó adatot nem találtam. A legutóbbi írásaidból úgy látom a játékhoz való hozzáállásod olyan mint az enyém kb. Én jó ha hetente halkan szitkozódom egyet pedig napi szinten játszok. Amikor arra próbálsz választ találni mi örömét lelné valaki abban ha bezárna a wot akkor magadból indulsz ki szerintem. Sajnos sok embert frusztrál ez a játék és ennek ellenére sem hagyják abba. Ezt a fórumot ezek az emberek sokszor feszültég levezetésre használják. Ebből fakad az hogy ha a bezárás kerül szóba akkor néha kárörvendőnek tűnik az adott személy.

(#237329) jano_77 válasza xAttilax (#237327) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem ha figyelmesen nyomon követted a játékot az elmúlt években - ugye Te sem ma kezdted el - akkor nagyon jól megfigyelhető volt és Neked is látnod kellett, hogy rengeteg nagyon jó - értsd uniqum vagy majdnem az - játékos hagyta abba, pontosan a játék egyre inkább lealacsonyodó színvonala miatt! Ha ezt Te nem látod akkor vagy csak ide írogatsz és mással játszol vagy szemfedővel élsz - erre nem tudok már mást mondani, ne haragudj! :U
Ahogy lnk is írta, hogy a Karácsonyi agyonhypeoltládanyitogatos őrületet leszámítva azért elég karcsú a játékos állomány és ez csak a létszámot tekintve írom, a minőséget inkább hagyjuk, mert az még a létszámnál is katasztrófálisabb! :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237330) jano_77


jano_77
nagyúr

az ilyen csapatok miatt élmény játszani ezzel a "szuper" játékkal! Jaaa....NEM :W

mai első csatám. mondjuk legalább a 3 napi küldiből 2 meglett a harmadik meg majdnem, erre jó volt. :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237331) Elf válasza cherubion08 (#237313) üzenetére


Elf
aktív tag

Még ha elérhetővé tennék ismét a két magyar tankot amit itt is kiraknak a képre még jobb lenne. :C
Ezek (Toldi, Turán) mért nem megvehetőek, legalább néha? Vagy csak én vagyok figyelmetlen?

(#237332) joergie


joergie
őstag

Na hát megjött a nagy mystery event. annyira titokzatos volt, hogy az indulás UTÁN jelentették be. És lehet nyerni a komplett EU közösségnek 5 darab viperát, ami amúgy a cc-knek már amúgy is a garázsban van, és amúgy is ők fogják elvinni. WTF
Ehhez képest szeptember elején egy KÍNAI jellegű event keretében meg kiszórtak 5x89= 430 darab tier8 prémet(jó ezek nem a legfrissebbek, de akkoris). WTF
Ehhez képest amikor a komplett csapat egyszerűen nem érdekelt abban, hogy nyerjünk, és csak várják egyenként letolt gatyával hogy az ellen...visszaéljen a felkínált helyzettel, már nem is merem ezt a kifejezést használni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#237333) Gubu0101 válasza joergie (#237332) üzenetére


Gubu0101
veterán

Huha,ezt kar volt nekik elinditani :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237334) tasiadam


tasiadam
veterán

Jatszatok kis szinten, ott van elmeny, de tenyleg

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237335) Dobi 562 válasza tasiadam (#237334) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azért nem megyek tier 8 alá mert rengeteg a kezdő. Igaz manapság már a kezdők jönnek fel pofonzsáknak pár száz csatával a hátuk mögött tier 10-be...

A WG nagyon megkönnyítette a tech tree grindot.

(#237336) tasiadam válasza Dobi 562 (#237335) üzenetére


tasiadam
veterán

Hogy mennek? :D Én örülök ha tudok venni t10 tankot, majd eladom. Am sok a nem kezdő alacsony tierben, kb a csapat fele ilyen 20+ games játékos.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237337) cherubion08 válasza Elf (#237331) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Hátha,ez egy jelzés,h valamire készülnek magyar vonatkozásba. Gondolom nem,de....

(#237338) Dobi 562 válasza tasiadam (#237336) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rengeteg pár száz csatás játékossal találkoztam tech tree 10-es tankkal. Általában a nagyon jól vagy nagyon rosszul teljesítőket szoktam megnézni csata után. Gondolom kitalálod ők melyik tábort erősítik.

Volt nemrég olyan csatám is ahol 3 játékos tier 8 prémium tankokkal tolta, kevesebb mint száz csatájuk volt. Gondolom azok sem újrakezdők voltak mert fogalmuk nem volt róla mit csinálnak.

(#237339) Pug válasza tasiadam (#237334) üzenetére


Pug
veterán

mar akinek a seal clubbing elmeny.... :U

(#237340) 2thletme2day válasza joergie (#237332) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ez szerintem nem a mystery event. Ez előre tudható volt, hogy lesz és a monthly rundown-os oldalon is külön menüpontot kapott a mystery event az olasz td-s küldetések második fordulója mellett. Szerintem csak simán nem indították el párhuzamosan ezzel. Vagy később lesz vagy nem lesz egyáltalán de ez tuti nem az.

[ Szerkesztve ]

(#237341) 2thletme2day válasza Elf (#237331) üzenetére


2thletme2day
őstag

Toldi tuti nincs meg neked? Talán egy éve adták ingyen mindenkinek. :U

(#237342) BigBear


BigBear
senior tag

Tudom, itt nem szeretik sokan, de érdemes megnézni.
WOT cheaterekről egy kis video.
Csodálatos játék, illetve kösz WG.
Rekordtartók meg eredmények.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#237343) tasiadam válasza Pug (#237339) üzenetére


tasiadam
veterán

Ezen felrohogtem :DD :D :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237344) Elf válasza 2thletme2day (#237341) üzenetére


Elf
aktív tag

Toldi megvan. Úgy dereng több éve karácsony táján lehetett küldetésekkel behúzni. De a Turánt nem tudom mikor és mire osztogatták/árulták.

(#237345) Elf


Elf
aktív tag

Erre a hamarosan érkező Onslaught csata módra ráizgult még valaki?
Furának tűnik de őn pont ezeket szeretem. :DDD

(#237346) Dobi 562 válasza Elf (#237345) üzenetére


Dobi 562
addikt

Biztos kiprobalom de ha 7 minotauro lesz a nyero felallas akkor el fogom engedni.

(#237347) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Progetto 65 a duhongoben. Nem gondoltam volna, hogy ezt a kort Asszal jutalmazza, annyira nem volt kiemelkedo. 1218 alap xp.

(#237348) atua válasza Elf (#237344) üzenetére


atua
aktív tag

Tavaly augusztusban volt Turán a shopban. Előtte nem emlékszem, utána már nem követtem.

(#237349) Elf válasza atua (#237348) üzenetére


Elf
aktív tag

Akkor arról lemaradtam.2-3 év után idén januárban jöttem vissza.
De akkor majd figyelem. Köszi!

(#237350) Addel válasza Dobi 562 (#237347) üzenetére


Addel
senior tag

Ez csak azért van, mert sokan játszanak most vele, köztük jópár gyengébb játékos is.
Nekem a ToT előttről van vele 5 kill 5500dmg es köröm és az nem ért ászt akkor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.