Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#237151) zsolthee válasza zsolthee (#237109) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ma elsőre sikerült a HT-7. Pusztán emberi jóindulat kellett.
Nyerésre álltunk, ellenfél bázisa védtelen.
Mondom: Please cap the base for mission if possible.
És láss csodát! Egyik csapattárs segített foglalni, 3 pedig védett minket! :R
Vannak még csodák!

#237148 po1son
Pont ezért RNG. A szórás és az átütés is mehet többször egymás után negatív irányban. Nem mondom, hogy élvezetes, de ilyen simán volt a patch előtt is. Az E50-el lőttem olyanokat mellé, hogy mondom mi a f...! :D

[ Szerkesztve ]

(#237152) po1son válasza zsolthee (#237151) üzenetére


po1son
addikt

Ohhh köszönöm a tájékoztatást, eddig ezt nem tudtam. :C Végülis 8 lövés egymás után mellé 200 méteren belül progetto65el teljesen normális. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#237153) phoenix1989 válasza po1son (#237152) üzenetére


phoenix1989
őstag

ne piszkáld mert neked se válaszol többet.

(#237154) Raysen623 válasza po1son (#237148) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem ez paccs előtt is megvót' ;] Bár az én kedvencem, amikor a lövedék gellert kap vagy belép az ellenséges tank taszítő mezejébe és a célponttól elfelé száll tovább. Diszperzseni.
Régi kedvencem arty-val volt, amikor volt olyan lövés, ami kb a hold irányába ment. Biztos vagyok benne, hogy kiszállt még a játéktérből is. :DDD Ma legalább már ez nincs.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237155) zsolthee válasza po1son (#237152) üzenetére


zsolthee
senior tag

You are welcome! ;)
Inkább szélsőséges esetnek mondanám.
Nem rég a T34-85-nél anyáztam egy nagyot, pedig ott sem volt messze az ellenség (mozdulatlan volt) és csak 2 ment kapásból mellé...viszont győzelem múlott rajta.

(#237156) Raysen623


Raysen623
addikt

Megjött az új BP, aminek lehet örülni. MM-et meg hozzá igazították, aminek meg nem lehet örülni...10-es tankokkal mennek bele olyan szitukba, amire bárki azt ordítaná hogy ne csináld. Vége a mai sulinak és hazaértek a deákok lődözni. Késő este talán még visszanézek.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237157) xAttilax válasza Dobi 562 (#237147) üzenetére


xAttilax
őstag

39 %??? :Y Szerintem ilyet nehezebb csinálni mint 65%. itt már nem elég simán botoskodni, hanem komolyan kell hátráltatni a csapatodat.
Régen úgy volt vele, hogy akinek 49% alatt van az színész. De lassan már örülök 1-2 48% nak is a csapatban a sok 46% alatti között. De ez van ha a WG egy tízedére csökkenti a tankhúzáshoz kellő időt... HP-d nem tudod megsebezni de van 10-20 tier X-es tankod.. :(

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237158) tasiadam válasza Raysen623 (#237156) üzenetére


tasiadam
veterán

Akkor veszek megint 2 BP-t es kihuzok par ezer kreditet, mert mas ertelme nem lesz. A deakok meg free fragek

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237159) Raysen623 válasza tasiadam (#237158) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez lenne az elmélet, de a gyakorlatban a free fragek vannak veled a zöld csapatban, akiket - veled együtt - a pirosak szépen lepuffantanak. Nekem már szinte fájt. ;]
Előbb-utóbb persze jöhet olyan leosztás, amikor te vagy a piros csapattal zöld ruciban, de azok jóval ritkábbak.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237160) tasiadam válasza Raysen623 (#237159) üzenetére


tasiadam
veterán

Nezd meg mennyi sebzes kell az adott tankal a 3 gunmarkhoz, csinald meg az adott loveseket, utana minden csak free. Jo statod lesz, kevesbe leszel ideges, kekelleni fog minden nap a wn8ad. Kezeld ugy a jatekot, hogy 14 bot van veled. Ismerj ki 1 tankot es aztan funolj vele. Ebbol legyen par, es elvezd a jatekot. Nekem van mar amivel jatszom es pl a KV1 moka es kacagas

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237161) Dobi 562 válasza xAttilax (#237157) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tier 9-10-ben tolja a gemet a kollega.

Progetto 65-el 1200 csata atlaga 0.19 spot es 42% tulelesi arany ez azt jelenti vegig bujkalja a piros vonalon a csatakat, meg menekul a vegjatekban harc helyett. Mondjuk ezzel legalabb van 3 sebzo lovese atlagban csatankent.

Progetto 66-al 1 tierrel lentebb mar kicsit mas a szitu 0.21 spot 9.77% tuleles es 180 atlag sebzes... Ez a kis agyuval is az alfa sebzes fele.

Gondolom ugyanaz a jatekstilus csak a 66-os nem tud elszaladni csata vegen mert nem olyan furge mint a 65-os.

Nem hiszem, hogy akadalyozna o tudatosan barkit is, csak egyszeruen nem erti a jatekot, hogy mirol szol es nincs meg benne az igeny, hogy jobba valjon.

De biztos vagyok abban is, hogy ot kevesbe frusztralja a jatek mint teged vagy engem. Lehet o csinalja jol. :DDD

(#237162) xAttilax válasza Dobi 562 (#237161) üzenetére


xAttilax
őstag

:D lehet, de valahogy nem akarom elhinni, hogy valakit nem zavar, hogy veszít. Azért van ennyi konteo is, mert valahogy magyarázni akarják a vereséget.

más:
nincs jól páncélja + full golddal lőttek, de lusták voltak célozni: :DDD

ja és 1234 alap XP 2. osztály. Mi köröket mennek vele?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237163) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok. Nem volt időm most visszaolvasni, nézzétek el nekem.
Most töltöttem le a 1.8.0.1 és kezdtem el a BP és az első csatánál rögtön olyanba futottam bele, ami eddig még sosem fordult elő, hogy a szerver oldali célkereszt vmi miatt random elugrál a célról!?
Itt jól látható, hogy a szerver oldali vmi miatt elugrott a sziklánál látható! Ez vajon mitől lehet, esetleg tapasztalt hasonlót más is az új pöcs óta?!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237164) manu75 válasza Dobi 562 (#237161) üzenetére


manu75
aktív tag

Überellek :) Végül is nyertünk ő lőtte ki az utolsó tankot, de egy Benny Hill showba elmenne amit leművelt.

(#237165) xAttilax válasza jano_77 (#237163) üzenetére


xAttilax
őstag

én 2X is a verzióváltás napján de azóta nem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237166) tasiadam válasza manu75 (#237164) üzenetére


tasiadam
veterán

270 wn8 ennyi jatek utan? Lol

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237167) Dobi 562 válasza jano_77 (#237163) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem lehet hogy valamelyik mod kavar be? Nalam is be van kapcsolva a szerver oldali celkereszt de nincs fent semmilyen mod es nem is ugral.

#237164manu75 ez is jofele. :C

(#237168) xAttilax válasza Dobi 562 (#237167) üzenetére


xAttilax
őstag

nekem nincs szerveroldali bekapcsolva (nem szeretem :B ) így csak az egér ugrált. nem használok modokat, max a battle hits-et de mostanában az sincsen fent.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237169) köpet


köpet
aktív tag

Valami történt az RNG-vel, ez rosszabb lett, mint korábban volt. A frissítés előtt inkább kis sorozatokban volt szar, most bármikor bármennyi lövés mehet bárhova. Mondjuk a panterával kompenzált a játék, két szanaszét lőtt tár után vz55 egy lövéssel ammo rack, de ez valahogy nem tett boldoggá. :W

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#237170) Dobi 562 válasza köpet (#237169) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szarom en le az RNG-t, adjanak tesztoszeronnovelot a jatekosoknak, behanyok ettol a rengeteg szar kempertol. :DDD

(#237171) Raysen623


Raysen623
addikt

Szemet gyönyörködtető, amikor T30 képtelen megsebezni francia könnyű tank ellenlábasát tiszta rálátásból, persze másik irányból a sebzés garantált. 2x is rálőttem, elsőre ledobta a papucsát, ugye mert megdögleni nem akar, másodkra meg "armor not hit" ofkursz. :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237172) po1son


po1son
addikt

Tipp Outposton
Még sokan nem ismerték ki az új pályát, gyors/nagy DPM-el rendelkező tankkal érdemes felmenni középen a kastélyhoz (E4-E5)
Tegnap iyoxin M60al ~6000e sebzést osztott ki onnan pár perc leforgása alatt, nagyon jó mapcontrolt lehet vele tartani, nekem is előbb sikerült egy jobb kört menni progettoval.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#237173) jano_77 válasza po1son (#237172) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a map most került a játékba a frissítéssel? Tegnap egyszer bedobott rá, azt sem tudtam hol vagyok, vagy mi a tököt csináljak light-al. Bementem középre, de mivel fingom nem volt, hogy honnan számíthatok enemyre, viszonylag gyorsan elhaláloztam. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237174) tasiadam


tasiadam
veterán

mutasd meg 1 képpel, hogy hétvége van. Kezdem én:

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237175) jano_77


jano_77
nagyúr

AMX 12t Tank ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#237176) Gubu0101 válasza tasiadam (#237174) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen.Tegnap 12-ből 11 gyözelem,ma 8-ból 0 :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#237177) tasiadam válasza Gubu0101 (#237176) üzenetére


tasiadam
veterán

Én is hasonlót kezdtem produkálni :D most 29ből 13 win

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237178) Macka válasza tasiadam (#237174) üzenetére


Macka
veterán

Én ezt a mapot ki is venném a játékból. :W

(#237179) Raysen623 válasza Macka (#237178) üzenetére


Raysen623
addikt

Pedig ez az egyik legjobb map a játékban...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237180) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elso csatam 60tp-vel 0 sebzessel ert veget. Gyarkolatilag lefarmolt egy 45% win rate jatekos Viperaval, mert en nem tudtam sebezni kozelharcban (nem volt hull downban).

Utana nezem tanks.gg-en alap loszerrel van 50% eselyem hogy atlojem a frontjat, nyilvan nem fogok arra az also 1 cm csikra lovoldozni 60tp-vel ahol biztos az atutes. Ez gold loszerrel 98%-ra no.

Tehat nekem a tier 10 attoro neheztanknak arany loszert kell lonom, hogy at tudjam loni a fostos 8-as(TD-t) heavyt.

Gratulalni tudok csak a WG-nek, remek az iranyba megy a fejlesztes.

(#237181) tasiadam válasza Dobi 562 (#237180) üzenetére


tasiadam
veterán

Osszefoglalom chems egyik videojanak elejet h miert utalja a wgt:
Hulldown meta
Kiveszik a hegyre maszast es a bug spotokat
Telerakjak t10 vero prem tankokkal a jatekot
Kurvara szarnak a jatekosok velemenyere
Prem ammo nelkul jatszhatatlan

erre az a szorakozasuk hogy 2 mausal mindenkit felkennek a falra. Mert kb ez az utolso szorakoztato dolog a jatekban, es a low tier

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#237182) Dobi 562 válasza tasiadam (#237181) üzenetére


Dobi 562
addikt

2 pont kivetelevel egyet ertek. :K

Szerintem az nem baj, hogy kiveszik a bug spotokat, meg a maszast.

A kivalo jatekosok velemenyere szarnak, az atlag jatekos igenyeihez alakitjak a jatekot.

(#237183) Raysen623 válasza Dobi 562 (#237180) üzenetére


Raysen623
addikt

Ne vedd a szívedre, tegnap olyan 0 sebzéses csatát mentem a T30-al hogy még én is vinnyogtam utána. Ettől még megáll amit írsz.

#237181tasiadam: az alapvető ocsmányság ott kezdődött, amikor behozták az ingyenes játékokat a köztudatba.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#237184) xAttilax válasza Dobi 562 (#237180) üzenetére


xAttilax
őstag

felül a torony 121 mm gun-tól over. Engem 47 WR%-es 0át mozgó bot is3 3x penelt ott. utána meg még sokan :D
Ha este vagy menjünk vele gyakorlóba és hidd el fossá fogod lőni ott.
De neked szívesen az accom is kölcsön adom, hogy gurulj azzal a szarral egy párat. 3. csata után kerülni fogod a 122mm gunokat ha nem vagy hull-ban

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#237185) zodo válasza tasiadam (#237174) üzenetére


zodo
nagyúr

10-ből 9, nem csak hétvégén. :(((

Mondjuk legfőképp a WG hibája amiért szétcseszték az összes pályát.

(#237186) zodo válasza Dobi 562 (#237182) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne de ki az átlagos? :U

Nem egyedi eset hogy látom már a csata elején hogy agyhalott csapatom van megint.
Szétszakadok a csatában, végén meg ezt látom a csatajelentőn . :Y
Bal oldaliak a 60TP-k míg jobb oldalt a super nehéz AMX szakasz.

(#237187) phoenix1989


phoenix1989
őstag

azért ez a játék el mehet a francba. mondom bemegyek 279 el rég mentem. fv4005 szemből lánconver és sebez, következő lövése 13 105 ünket láncon veri és 0 sebzés. gratlálok.

(#237188) cherubion08 válasza Dobi 562 (#237180) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Elmorzsoltam egy könnycseppet. Nálad rosszabb játékos/tank lefarmolt :C . Hogy is merte? Furák vagytok öreg játékosok. Rinyáltok itt egész nap mindenért(tisztelet a kivételnek). Ez csak egy játék. Persze most adhattok a pofámnak ,kb le.z.rom :DD

(#237189) phoenix1989 válasza cherubion08 (#237188) üzenetére


phoenix1989
őstag

azért az elég frusztráló amikor egy láthatóan szarabb játékos ellen esélyed sincs, mind ez azért mert az rng nem engedi. akkor sem ha beszarsz. nem mindegy hogy hátszélben futsz vagy szembeszélben. az előző írásom is ezt mutatja, és a következő csatám se volt másabb. pzkpf 7 tornya egy retek szar. engem célzás nélkül bevisznek ha bemegyek vele tornyon bárhol. most velem szemben állt egy egymásnak nekiütközve verekedtünk. 1 lövésem nem vitte be a tornyát. egy sem. full zöld átütésjelzővel. szerinted ez fer?

(#237190) cherubion08 válasza phoenix1989 (#237189) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Rng az más tészta,azon lehetne finomítani,de az rng mindenkire egyformán hat. Van amikor tuti lövések nem mennek be,van amikor még én is húzom a számat,h ez h ment be. Én csak azt akarom jelezni, 1 év és 1 hónapos játékosként,h nem kell itt mindennek nagy feneket kerítteni. A játék ad is ,meg vesz is el. Élvezzük. Amikor ide feljöttem a topikba,azt hittem,h lesz egy jó közösség,tankokat ki lehet beszélni stb. Ám a kommentek 90% a sz.r rng,hüly. játékosok,meg mér arannyal lő,meg hova ment az a lövés stb rinyából áll

(#237191) phoenix1989 válasza cherubion08 (#237190) üzenetére


phoenix1989
őstag

mert régebben nem volt ennyire szar a játék élmény. gold hiba volt kreditesre váltani. a tank mint olyan elvesztette azt az érzetet hogy tank. nem tudod tankban érezni magad mert páncél nulla. én elvárnám hogy azért ne csak szarrá lőjenek ott ahol akarnak amikor akarnak. sok tank azért játszhatatlan mert arany spam megy. nem a tankok gyengék a lőszer túl erős. ezért tesznek be erősebbnél erősebb tankokat, meg buffolgatnak. a legegyszerűbb megoldás az lenne ha elvennék az aranyat. a repesz szerintem most egész rendben van. azt is elismerem amig én szar voltam leszartam a statot jobban élveztem de azért sok szart is beletettek már ami hozzá tesz a szar élményhez.

(#237192) cherubion08 válasza phoenix1989 (#237191) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Értem,h régen jobb volt és lehet én is másképp állnék a dologhoz régi játékosként. Ezért se értem,ha már csak valaki mérgelődni tud a játékon,akkor miért is játszik,kommentel,szidja stb. Abba kell hagyni. Én most már oda kezdek figyelni a statomra stb,de eldöntöttem,h ez nem befolyásolhatja a játékomat. Nekem nem az ellenfelet kell legyőznöm,hanem a képességeim szerint a legjobbat kihozni. Ha az sikerült akkor boldogság. Pl kupola pixel harcos sose lehetek,rossz a ritmus érzékem,reakció időm hozzá,elfogadtam nem erőltetem.

(#237193) phoenix1989 válasza cherubion08 (#237192) üzenetére


phoenix1989
őstag

mivel én elég versenyszellem vagyok engem felbasz amikor láthatóan jobb vagyok másnál de leránt az rng másikat meg fel ezáltal az esélyednek annyi. azért 50% os különbséggel elég szar harcolni.

(#237194) cherubion08 válasza phoenix1989 (#237193) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Hát igen,sokszor látni,h nem ide lejt a pálya. Én úgy veszem észre,h ez kb 8-10 csatából 1. Ilyenkor egy mély levegő és megyek tovább egy másik csatába. :)

(#237195) phoenix1989 válasza cherubion08 (#237194) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez néha több csatán át is tart. de azért most engem is kárpótoltak.

(#237196) cherubion08 válasza phoenix1989 (#237195) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Általában közepes,könnyű tankokkal nyomom. Tehát ha meglátom ezt a tankot a pályán a csata elején,akkor én a másik irányba megyek :DDD . Max csak a fenekét tudom belőni :)

[ Szerkesztve ]

(#237197) phoenix1989 válasza cherubion08 (#237196) üzenetére


phoenix1989
őstag

nyugi engem szemből szétvernek t8 tankok. ez most egy kivételes csata volt. bár a városban a 277 két lövés után feladta kijött meg állt az oldalát mutatva, aztán meg egy e75 és tigris páros majdnem megevett, utána meg isten mód (+25%) aztán menet közben mindent is eltaláltam engem meg nem vittek be onnantól. 100hp -n voltam.

szerk: ez a baj az rng vel. nagyon nagy különbséget kreál. ugyan ez ritka de néha én is észreveszem hogy konkrétan bármit csinálhatok nem fognak megölni. megyek mint egy hülye és semmit nem tudnak kezdeni velem. szóval van ilyen is de ez a legritkább.

[ Szerkesztve ]

(#237198) cherubion08 válasza phoenix1989 (#237197) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Épp a t95-re hajtok,mint jól páncélozott tank. Bár még a Jackson-nál tartok :) . 279e esélyem sincs,h bármikor is megszerezzem. Meg is jött a kedvem a játékhoz,megyek is pár kört. :)

(#237199) hitman77


hitman77
senior tag

Már a hálózatos topikba is írtam, de hátha van itt olyan aki tapasztalt már ilyet:

Sziasztok,
Pár napja a TP-Link AC600 és Xiaomi 1500-as routerem nem nagyon akar együttműködni főleg 5GHz hálózaton. Az esetek többségében a WOT-ban ilyenkor elkezd emelkedni a ping (a szerverek mellett nem is ír ping értéket csak egy felkiáltójegyet akkor is ha minden rendben), majd vagy minden rendbejön vagy megszakad a kapcsolat. Ilyenkor a böngészőből sem érek el semmit a neten és az 5G hálózatra nem lehet csatlakozni. Ha manuálisan átmegyek 2.4-re ott működik.
Win11 pro, frissítve és az usb adapter drivere is a legújabb. Kb. 5 hónapig semmi probléma nem volt, néhány napja csinálja ezt.
Mi lehet a gond?
Köszönöm

(#237200) Dobi 562 válasza zodo (#237186) üzenetére


Dobi 562
addikt

Átlag játékos 48-49% win rate, 1000-1200 wn8. Wotlabs szerint legalábbis az EU szerveren. Mivel ők teszik ki a játékosállomány nagy részét, a WG nekik szeretne kedvezni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.