Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#210355) kchryss válasza jr1994 (#210347) üzenetére


kchryss
addikt

Most volt egy kis időm és visszanéztem a mostanában feltöltött replay-eket.
Utólag is grat a ruinberges 50b-s csatához!
Mai replay-ekben nem láttam semmi szokatlant. Autoaim alig volt és azok is rendben voltak.
Lehet elkerülte valami a figyelmem mert gyorsítva néztem őket és fáradt is vagyok.
Pontosan melyik replay és melyik részére gondolsz? Jöhet akár privátban is.

Popey-nél ugrál a célkereszt, de ez nem csoda mert a pingje is össze-vissza ugrál. Nem csodálkozom hogy panaszkodni szokott arra hogy néha minden mellé megy, 20 és 100 között össze-vissza mászott a pingje.
A sandriver-es csatánál 6-6-nál pozíciót kellett volna váltani és full hp-val simán letolni akár a felső akár az alsó oldalt. Akkor sima győzelem.

#210314 wwenigma
Mi volt ebben a csatában az a nagy rng amit említettél? Az elején mint az ökörhugyozás úgy szórt az ágyú, ilyenért szoktatok átkozódni. Az első 10 lövés mindenhova ment csak oda nem ahova céloztál. Utána jól játszottál amikor az út tetejéről tornyoztál a visszajövőkre, azok a lövések közelre mentek, jól céloztál, esély sem volt hogy mellé menjen. Az strv szerintem sokat bénázott, majdnem elment rajta a csata aztán végül mégis jól jött hogy ott van mert visszafordított amikor oldalra állítottad a tankot, azon a részen jót röhögtem . :)
Szoros csata volt, ami elég ritka sajnos.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.