Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#116801) #84221696 válasza jr1994 (#116796) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na te gonosz! De jó, hogy nem én voltam abban az E5-ben. :D

(#116802) kchryss válasza zodo (#116800) üzenetére


kchryss
addikt

Egy körben vagy javítás vagy álca. Keverve nem jó, mert mindkettőnek akkor van észrevehető hatása ha majdnem mindegyik legénységi tagon van. Jól páncélozott medekre jól jöhet a javítás, puhákra egyértelműen az álca.

Attól függ mi van a garázsodban. A netto kereseti lista becsapós, mert lehet valamelyik tankkal jobban megy a játék akkor azzal többet keresel. KV-1 jó választásnak tűnik. 5-ös normál tankokkal mind jól lehet kreditet farmolni, de azért az igazi az lenne ha lenne tier 5-8-as prém tankod erre a célra.
szerk. Most jut eszembe van egy Rudy-d. Akkor egyértelműen az.

[ Szerkesztve ]

(#116803) zodo válasza kchryss (#116802) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom hogy az "értékük összeadodik" végett nem jó keverni.
Rudy-ra nem gondoltam mert vásárlás után 9. Csatára sikerült csillagozni de megnézem felváltva a kv-al.

[ Szerkesztve ]

(#116804) fradi81 válasza zodo (#116803) üzenetére


fradi81
veterán

matilda se fizet rosszul

moto g72, Ninebot d28e

(#116805) jagada


jagada
őstag

Nagy sokára erre a foscsombékra is meglett az ace, kár hogy megint egyedül kellett harcolnom 15 tank ellen:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116806) #84221696 válasza jagada (#116805) üzenetére


#84221696
törölt tag

Több parketta ki sem fért volna. :D Grat!

(#116807) jano_77


jano_77
nagyúr

M56 Scorpion ÁSZ (replay, ha esetleg érdekelne vkit)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116808) SchumiBácsi

Üdv all! Volt egy kihagyás, nagyjából 15hónap... Megy minden nagyjából, de XVM-et azt most melyiket kell rakni? Raktam fel valamilyent - sztem a simát- de szinte semmit nem csinál. Valaki mutasson már egy olyan verziót ami a ponttáblán mutatja ki mennyire acélos. Vagy ehhez az Aslain féle kell? Előköszi!

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#116809) fradi81 válasza SchumiBácsi (#116808) üzenetére


fradi81
veterán

hello ez biztosan jó:
[link]
modxvm.com oldalon belépni-activate-update+settings

moto g72, Ninebot d28e

(#116810) SchumiBácsi válasza fradi81 (#116809) üzenetére

Köszi, majd meglesem. De akkor az oldalon is kell beállítani mit hogy mutasson?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#116811) fradi81 válasza SchumiBácsi (#116810) üzenetére


fradi81
veterán

Igen ahogy a képen látszik is.

moto g72, Ninebot d28e

(#116812) rlazol


rlazol
addikt

lacibacsi+zodo: az, h melyik legénységi tagnak mi legyen a következő skill erősen tank függő. A múltkor a javítás-álca összevetés CDC esetében merült fel, most viszont T44-ről van szó. T44et nem ismerem, de a felderítéssel nyert 370*0,02=7,4 méter látótávnövelés szerintem nem éri meg a 420k legénységi XP-t. A javítást mindenképp az ezermester elé tenném, az inkább olyan 4-5. skill

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116813) lacibacsi


lacibacsi
addikt

zodo, rlazol és még akik hozzászóltak:

Köszönöm. Végül a javítást tettem 3.-nak, arra gondolva, hogy a T-54-nél már jól fog jönni, ha gyorsan el tudok iszkolni az ellen elől. A focis játék jó legénységhúzó, de azt hiszem, hogy csak addig tolom, amíg megkapom az összes személyes tartalékot, így negyedik skill húzásra már nem építhetek...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#116814) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Milyen patkányság ez, hogy artyzok és a csapattárs arty oda tartja a lövegét az én csövemhez, azt amikor lövök én sebződök... Ez valami új fétis? egy büdös kis sárga takony... Már a meccse elején lökdösött, meg tologatott...

(#116815) Jolet válasza SoulReaver (#116814) üzenetére


Jolet
őstag

Üdv a klubban

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#116816) jagada


jagada
őstag

Ezt übereljétek!!!
7vége+ szünidő+3x+személyes tartalék:

2/17

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116817) lacibacsi válasza SoulReaver (#116814) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amióta kikerült a youtube-ra ama bizonyos videó, azóta valószínűleg többen próbálkoznak ezzel. Nálam egyszer akarta eljátszani ezt egy majom, de láttam, hogy mire készül, így az első lövésem "véletlenül" éppen őt találta telibe... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#116818) szbalogh válasza jagada (#116816) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah meg az ingyen egy hét prémium.... nekem is összeadódott az átok ezért inkább átmentem artizni ;]

Amikor 1vs2 voltam végén a 4-es francia artival és lehoztam az kárpótolt mindenért :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#116819) SoulReaver válasza lacibacsi (#116817) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kis hülye gyerek játék...

(#116820) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Az igen. Azért spammelik a goldammo-t mindenből, mert úgy fun play with a tank.... Anélkül már játszani sem tudnak?

(Első csatám ma, és egy MT-25 darált le ge*iammoval, mert az úgy fun......

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#116821) vhw válasza Plasticbomb (#116820) üzenetére


vhw
addikt

Hány lövés kellett neki, míg 85-ösével kiszedett?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#116822) Spenike


Spenike
tag

Hal

Skacok valaki tudja a megoldást hogy mi a fenéért lehet hogy amiót a kijött a pecs azóta kb minden második nap mikor belépnék szinkronizálásnál mikor töltené be a garázst kifagy a játék csak "Aslains_WoT_Modpack_Installer-t" használok mikor felrakom ezután az újabb változatát akkor megint jól működik mi és hol lehet a baj ?

(#116823) Plasticbomb válasza vhw (#116821) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sok. Túl sok. Jól fel is dühített, hogy egyrészt hülye voltam, és berambóztam, és az is, hogy baromira nem tudtam elkapni a seggét.....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#116824) jagada


jagada
őstag

Amikor akció szokott lenni, a X-es tankoknál hány százalék árengedményt ad a WG a kreditből?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116825) zodo válasza jagada (#116824) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem 15% legalábbis karácsonykor annyi volt.
Általában normál tankokra az alábbiak a jellemző árengedmények:

II - V => 50%
VI - VII => 30%
VIII - X => 15%

[ Szerkesztve ]

(#116826) wwenigma válasza lacibacsi (#116817) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

m53/55-tel is beprobalkoztak, miutan az AP szerintem letepte a csövét, mondtam neki hogy felesleges. :)

bocsanatot kert es elment loni az ellent. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116827) jagada válasza zodo (#116825) üzenetére


jagada
őstag

Köszi!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116828) jasohn


jasohn
tag

Panther mit 8.8 egy jó prém tank? megéri az árát vagy van már CDC-m, annál jobb?

[ Szerkesztve ]

(#116829) fradi81 válasza jasohn (#116828) üzenetére


fradi81
veterán

Hasonló kategória csak azzal még rohangálni sem kell, csak csipegetni hátulról.

moto g72, Ninebot d28e

(#116830) #84221696 válasza jasohn (#116828) üzenetére


#84221696
törölt tag

Cdc! Nekem megvolt mindkettő (igen volt, mert a panthert eladtam a csába). A cdc: mobilisabb sokkal, nagyobb pen, jobb gundep. Kb. mindkettő páncélja vicc, camo-ja kb. ugyanaz. Csak a cdc-vel lehet pozíciót váltani. A pantherrel ez csak korlátozottan lehetséges.

(#116831) LZs?! válasza jasohn (#116828) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@jasohn

Igen, jó.

Ugyanakkor hogy jó-e vele játszani, az már szubjektív. Nekem kézre áll, szeretek vele menni, de én az összes Panther-rel így vagyok. ;)

Ha már van CDC-d, akkor sz'tem felesleges. Legénység húzására van alternatíva olcsóbban.

Nevermind...

(#116832) fradi81


fradi81
veterán

Löwe farm + ace :)

moto g72, Ninebot d28e

(#116833) jagada


jagada
őstag

10 artyt egy csatába, na azért mindennek van határa:

persze olyankor adja, amikor nem az arty likvidálós küldi van benyomva.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116834) xyvz2 válasza jasohn (#116828) üzenetére


xyvz2
tag

SZUBJEKTIV!!!! PLS NO COMMENT...MEG NE VEDDDD a panther 8.8-at !!!!!!!!! A leszarabb (bocs) tank ami van a wot-ban sztem...( köszönöm igen lehet vele jól játszani, ha el sem mozdulsz a fehér körből, csak forgatod a kamerát és nézegeted hogy milyen szép mikor ég le róla a festék) Ha megnézed a 8-asközepeket, minden statisztika szerint, minden szép, meg minden jó róla...sőőőőőt a legjobb :F , de én tankot még úgy nem utáltam mit ezt. Semmit nem üt át az ágyhugya, még goldal sem, viszont viszont minden... Megvan még a garázsom sarkában, porosodik,de még élek nem játszom vele többet. Ha talizok velük 1-2-vel csatában általában az első 2 dögöm már meg is van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116835) wwenigma válasza jagada (#116833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az MM szeszelyes, nem gyakori es mint mondod, kuldi is van ra. Meg ahogy nezem, nem sok vizet zavartak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116836) fradi81 válasza xyvz2 (#116834) üzenetére


fradi81
veterán

" Semmit nem üt át az ágyhugya, még goldal sem"

Tudjuk a KV-5 a király.

Viktoár
110 elég t5-6-ban, kv-220-nak még kevesebb és lehet vele lőni. Szóval nem rossz az, ellenfélként legalábbis nem gyenge ha tudják használni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116837) Viktoár


Viktoár
addikt

Churchill 3-ról mi a véleményetek? Anno megvettem hogy majd a legényeket gyorsabban tudjam húzni de nekem nem sikerült megtalálni vele a közös nevezőt.

Jelenleg 3 skilles fiúk vannak benne kivéve egyet.Azt húzom most az IS7-hez ha elég kreditem lesz megveszem.
Mire összelövöldözöm a ~6 millát addigra meglesznek a "belevaló" fiúk is. :D

Na a lényeg hogy persze gyorsan lő, sőt két lövés között nincs ideje összeszűkülni a célzókörnek, de hihetetlen pontotlan és gyenge az átütése. Például egy AT2-vel komolyan meg kell szenvednem mire sikerül úgy eltalálnom hogy sebezzem.És akkor még ott vannak a T6-os csodák is.

Arany nélkül csak puffogtatok a nagy büdös semmiért de arannyal meg minuszos leszek.Akkor meg nem lesz mani az IS7-re. :N

Ez egy ilyen "felesleges prém tank"?

Üdv:Viktor

(#116838) xyvz2 válasza fradi81 (#116836) üzenetére


xyvz2
tag

Az a jégkorszak óta, az 1xi megismételhetetlen, véletlen volt... ;]

(#116839) jagada válasza wwenigma (#116835) üzenetére


jagada
őstag

De nem akkor adja ám az MM amikor küldiben van.. Jól lefarmoltam őket, nem volt idejük "zavarni a vizet" :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116840) Viktoár válasza fradi81 (#116836) üzenetére


Viktoár
addikt

Próbálkozom... Nem mondom hogy használhatatlan de van pár tank amivel meg kell szenvedni ha szembe jön.

Mire összeszedem vele a 6 millát addigra annyira kiismerem hogy akár itthon a sufniban összerakok egy churchill 3-at.Még legénységet is "csinálok" bele. :DDD

Üdv:Viktor

(#116841) LZs?! válasza Viktoár (#116837) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Viktoár

Ez szintén megvan, és sz'tem ez szintén jó gép; de mint fentebb is említettem, az ilyesmi szubjektív.

Ami viszont objektív pro's: magas XP szorzója van, így gyorsabban fejlődik a legénység és top tier leosztással jó pénzt hoz T5-höz képest; objektív con's: top tier-ként is néha nyeli az aranyat, illetve nem 'igazzy heavy'.

Nevermind...

(#116842) #43783936 válasza Viktoár (#116837) üzenetére


#43783936
törölt tag

Már a negyedik ruszki heavy legénységet húzom vele.
Persze az összes ellen gyengepontját be kell magolni ha sebezni is akar az ember.
Csak közelharcban nyomom folyamatosan a tűzgombot, ha távolabbra lövök inkább megvárom hogy beszűküljön.
Érdemes maxra kihúzni a látótávot, mer akkor ha sebezni nem is tudsz, még simán spottolhatsz a többieknek.

(#116843) nyunyu válasza Viktoár (#116840) üzenetére


nyunyu
félisten

Churchill 3?

Napokban jött szembe egy, és meglepődtem, hogy miért hiányzik a 9.15-höz generált tankikonjaim közül.

Emlékeim szerint ez már egy 3+ éves tank, jóval az első brit tank ágak megjelenése előtt lehetett venni a prem shopban.

Na mindegy, arra még emlékeztem, hogy a tornyát kell lőni :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116844) nyunyu


nyunyu
félisten

Napi MM összeesküvés elmélet:

Ha IS3-mal megyek, alig lézeng 2-3 német tank a túloldalon.
Ha átváltok Leo PTA-ra, egyből lesz oldalanként 10, persze szovjet egy sem. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116845) Enzolord válasza nyunyu (#116843) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, ez az orosz prém, van az 5 éves is.. Első prém tankom volt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116846) Viktoár


Viktoár
addikt

Hú urak most nézem hogy van egy dicker max-om is ami prém tank és lehet ezzel is gyűjteni a kreditet. :)) (fogalmam sincs honnan van :F )

Gyorsan vettem bele legényeket persze nem aranyért.Milyen felszerelést dobjak rá?

Amúgy jó td?

Üdv:Viktor

(#116847) galervin93


galervin93
őstag

Az mennyire normális jelenség, hogy egy T8-as csatába berakja a 13 90-et? Nem volt T8-nál nagyobb gép a mezőnyben. Hogy kisebb volt-e nem rémlik, de van otthon screenshot, majd megnézem. (néhány napja történt, de csak most jutott eszembe)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116848) fradi81 válasza Viktoár (#116846) üzenetére


fradi81
veterán

csigaszem+álca+töltésgyorsító, elég jó hulldown td sűrűn megyek vele.

moto g72, Ninebot d28e

(#116849) vhw válasza Viktoár (#116846) üzenetére


vhw
addikt

Elmegyeget.

Nálam töltésgyorsító+célzásgyorsító+távcső van rajta.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#116850) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi,csigaszem meg a töltésgyorsító megvéve. Az álcaháló vagy célzásgyorsító nagyon hasznos,nem tudom melyikből profitálnék többet.

Talán egy festéssel és álca skillel kiválthatnám a hálót és akkor lehet a célzásgyorsító nem?
Persze ez időbe telik.

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.