Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#116401) Imilenni válasza dvids (#116394) üzenetére


Imilenni
addikt

Biztos lehetsz benne hogy engem meg az hagy hidegen hogy hányan nem szeretnék ezt :DDD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#116402) Atti777 válasza #43783936 (#116400) üzenetére


Atti777
senior tag

Hellcattel próbálom a "sebezd a hp-d négyszeresét" küldetést, 30-40 csatát már tuti mentem, eddig 21xx volt a legtöbb, 1800 fölött már voltam párszor.
Szóval nem lehetetlen a 3k, nekem is valahol ott van a max, de nagy szerencse kell hozzá

Путин, иди нахуй!

(#116403) nyunyu válasza Lanash (#116399) üzenetére


nyunyu
félisten

Jelenleg 3 TD-m van:
ARL V39
Hellcat
SU-100
Német vonal nem jött be ezért azt abba hagytam.

Hiba volt, franciat kellett volna abbahagyni.

Nemet TD1 vonalon T7-tol kezdve csupa jo TD van, mig a franciaknal a furdokad utan vegig lejt a palya: szar, szarabb, megszarabb, kis foch, nagy foch.

Foch 155 konkretan hasznalhatatlan lett a nagy TD nerf ota, netto penznyelo.
Ha sikerul vele egy tarbol kiosztani a halalod elott 2 sebzo talalatot, akkor mar profi vagy. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116404) nyunyu válasza #43783936 (#116400) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcattal eleg eselytelen a 3k, mivel csak 26 loszert tud magaval vinni, az elmeletileg 6240 sebzesre eleg, ha minden 100%-ban sebez. De ugye olyan nincs...
Szoval nagyon oda kell figyelni, hany mellet es/vagy lepattanot es/vagy lanctalpat es/vagy 20HP-s tankot losz feleslegesen.
2,7-2,8k sebzes max ami realisan kivitelezheto vele.

Borsoval nyilvan nem palya a 3k:

replay

Egyebkent en a 3k sebzest anno a JagdPantherrel csinaltam meg.
Az viszont nem remlik, hogy Nashornnal olyan sokszor osszejott volna a 3k, korlatozott loveg kiterithetosege miatt eleg nehezkes vele celozni, aztan mire be tudod celozni az ellent, addigra kaptal kettot, mert annyira papir...

Nezem a statomat, Nashornnal 2550 sebzes a maxom.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116405) zodo válasza wwenigma (#116396) üzenetére


zodo
nagyúr

Valakinek sok a 3k pl nekem is.

Jagdpanzer IV -el dec.11 -én végeztem a Stug IV / TD-14 -el
erre kihúztam a JP-t (amivel 2912 volt a top sebzésem) továbbá kihúztam a JP II-t arra a top löveget és nagy nehezen összejött máj.15-re.
Mondjuk nem hajtottam csak a napi csillag keretében.

Kicsit frusztrált már a sztori és azon nyomban eladtam mikor meg lett a 15-ös küldetés. :)

[ Szerkesztve ]

(#116406) Lanash válasza nyunyu (#116403) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Annyira elszomorodtam, hogy eladom a SU-100-at és az ARL-t. :O Újra nekikezdek a Németeknek. TD1 vonal az a Nashorn, St. Emil vonalat jelenti?

(#116407) fradi81 válasza Lanash (#116406) üzenetére


fradi81
veterán

A jagpanzer ág végén nagyon jó td-k vannak, 8-9-10. ezekkel lehet előre menni, a másik vonal páncél nélküli azokkal hátul kell maradni. Az rhm borsig viszont elég jó és még trollágyúja is van, azt érdemes beszerezni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116408) Lanash válasza fradi81 (#116407) üzenetére


Lanash
aktív tag

Mire eljutok a T8-9-10 -be TD-vel, kihullik az összes hajam. Már 2 hete csak TD-vel nyomulok, kezdek frusztrált lenni. :W

(#116409) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Asszem,elkezdek farmolni T110E5-re.Úgy néz ki az lesz a kövi TOP :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116410) fradi81 válasza Lanash (#116408) üzenetére


fradi81
veterán

Csigavér ;] A 7-es sem rossz már. Hova sietsz?

moto g72, Ninebot d28e

(#116411) #63761920 válasza emre (#116382) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm!
emre; Dr.Én és CirrMee.

(#116412) Lanash válasza fradi81 (#116410) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem sietek csak ezt az egy küldit már annyi ideje hajtom, hogy elegem van. A többi sokkal jobban/gyorsabban ment és még élveztem is. És szeretném már elkezdeni a T28 Concept küldiket.

(#116413) galervin93 válasza Lanash (#116412) üzenetére


galervin93
őstag

Nyugi, minél feljebb jutsz, annál több "görcsölős" küldetés lesz. :-D Ezért nem kell ráfeszülni, ha éppen bejön egy akkor okés, ha nem, hát nem. Nekem már a fene tudja mióta be van nyomva, hogy 3k-t sebezzek td-vel anélkül, hogy szpottolnának, és az istenért sem sikerülne. Himmelsdorf, Ruinberg, meg ilyen fos pályák, amikor meg Lakeville, akkor meg a szpotterünk elmegy meghalni a dombra, miközben az ellenségnél SP-trió meg egyéb lassú dögök kocognak a városba... De egyszer majd csak bejön.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116414) h1mpi válasza Gubu0101 (#116409) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az jó hír, lassan fullos lesz az M103, de még kell bőven xp az E5-höz, főleg, hogy a HT gameplay nem túl élvezetes manapság inkább a medeket húzom.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#116415) Gubu0101 válasza h1mpi (#116414) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem szerencsére csak credit kell rá.

Más.
Vannak érdekességek.Az előbb T54 vs T69 harc volt,gondoltam besegítek T69-nek mivel táras,T95E2-vel voltam.
Lőttem,erre csapattársból is meg ellenséges tankból is ugyan annyi hpt vettem le egy lövésel,nem rro-t használtam,ki is írta,hogy eltaláltam egy csapattársat,viszont csata végén nem vont le semmit :U Kis bug ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116416) jagada válasza Lanash (#116412) üzenetére


jagada
őstag

Ha a nyeremény tankok miatt erőlteted, akkor nem érdemes, mert a stug IV-is meg a T28 concept is egy rakás fos. Csak a saját tierében használhatók, felette már free damage az ellenségnek.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116417) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Klánunk parancsnoki accountját feltörték. Eladtak róla 5 db prémim tankot, az összes aranyat elbaszták, minden szabad xp-t elköltöttek, illetve az accounton lévő összes legénységet feloszlatták. Ez még nem volt elég, a klán strongholdját lerombolták teljesen. Csak a fő épület maradt 7-es szinten!
A WG supportnak írtunk! Szerintetek van rá esély, hogy a WG vissza állítja az accountot is régi fényébe, illetve a klán SH-ja is újra a régi legyen?

(#116418) jozefgucci1 válasza forras2 (#116417) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia ! Vissza fogják állítani nyugi . Nálunk is megtörtént sajnos egy pár hónapja és a WG egy pár nappal korábbi mentést visszaállított a srác játékában .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#116419) Lanash válasza jagada (#116416) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem feltétlen a nyeremény tankokért csinálom. Kell mindig valami cél amit elérhetek. Ha ez nem lenne akkor lehet unalmas lenne mindig HT és meddel menni. (Tudom így meg bosszantom magam :O ) Egyik sem jó :DD

(#116420) Enzolord válasza Lanash (#116406) üzenetére


Enzolord
addikt

Su-100-at el ne add...
Azután jön a Su-152 gold plusz troll ágyú tier 7ben király.. Isu is jó, ha meglesz a nagy löveg, de a legkirályabb vas jön azután, az Obj 704... Legjobb TD szintektől függetlenül.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116421) jr1994


jr1994
addikt

Két problémám van a 9.15-tel (most miközben ezt írom már lett egy harmadik)

1. mikor oldják meg hogy vissza lehessen csinálni a régi tankválasztót? A "nem elit" funkció nagyon hiányzik. Raktam fel új aslaint, úgy látom ezt megoldották

2. a cset megjegyzi ha az ellenségnek írok, nem egyszer fordult elő hogy véletlenül egy saját csapatnak szánt üzenetet a közösbe írtam

3. ez :O

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#116422) sebijani1982 válasza jr1994 (#116421) üzenetére


sebijani1982
senior tag

2. ez régen is így volt!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#116423) kchryss válasza Lanash (#116419) üzenetére


kchryss
addikt

Átlagos játékosoknak ez a küldetés pont 7-es td-kre van szabva. Gyakorlatilag az angol és francia 7-eseken kívül a többivel mind meglehet belátható időn belül. Szóval ha már ruszkiknál eljutottál a SU100-ig akkor szerintem egyszerűbb lenne megvenni a SU-152-t és azzal megcsinálni, mint elejétől elkezdeni egy másik td ágat. SU-152-vel meglehet 8 lövésből vagy ha tudod hol van valamin az ammo rack akkor kevesebből is. :)

(#116424) notika77 válasza jr1994 (#116421) üzenetére


notika77
senior tag

1. A "nem elit" választási lehetőség (SZVSZ) régen is XVM funkció volt, a több soros garázzsal együtt, gondolom a beállítása is arrafelé van.
2. nem tudom mi a bajod, hogy megjegyzi, hogy kinek írtál vagy hogy nem, nálam megjegyzi és nekem ez így jó
3. egyértelmű user error :)

ui.: elsőhöz még annyit, hogy a képről ítélve Aslaint használsz, frissíts, mert a tankválasztó pár nappal a verzióváltás után már tartalmazta a "nem elit" opciót

(#116425) Atti777 válasza jr1994 (#116421) üzenetére


Atti777
senior tag

2. Ki lehet kapcsolni (9.15 leírásból: Enabled the "Save addressee in battle" setting by default for all players, which forces the system to remember the last addressee in Chat until the end of the battle.)

Путин, иди нахуй!

(#116426) jr1994 válasza sebijani1982 (#116422) üzenetére


jr1994
addikt

Hát én úgy emlékszem hogy nem.

notika77: köszi, az előbb még épp tudtam szerkeszteni a hozzászólásom.

Engem totál megzavar hogy megjegyzi kinek írtam legutóbb, úgyhogy nálam biztos nem így volt régen.

Atti777: ez kéne nekem, de hirtelen nem találom, hol is van?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#116427) kchryss válasza jr1994 (#116421) üzenetére


kchryss
addikt

1. Régen sem volt nem elit szűrő a játékban csak xvm rakta bele, ha használsz xvm-et elvileg már van benne megint ilyen funkció ami az elit mellé egy nem elit lehetőséget is rak.
2. Játék beállításoknál volt egy olyan opció a chatnél, hogy "Címzett megjegyzése". Ott lehetett beállítani vagy kikapcsolni. Na ez eltűnt 9.15-ben, de már többen jelezték a wg-nek idővel biztos visszakerül majd. Most az lett az alapbeállítás mint ha be lett volna pipálva vagyis annak küldi az üzenetet akinek az előző üzenetet küldted ha nem állítod át tab-bal.
"Enabled the "Save addressee in battle" setting by default for all players, which forces the system to remember the last addressee in Chat until the end of the battle."
Ez épp azt jelenti hogy amit eddig csak opcionálisan lehetett kiválasztani azt berakták alapnak és a választás lehetőségét kivették.

[ Szerkesztve ]

(#116428) GU-81M


GU-81M
tag

Nem vagyok naprakész a wotos hírekkel kapcsolatban, de ti igen, így bátorkodom feltenni a kérdést, hogy meddig lesz leakciózva a Tiger 2/IS-3/Jagdpanzer IV?

(#116429) Szepi1979 válasza Enzolord (#116420) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Szerintem a t30 a legjobb td szintektől függetlenül. Tornyos, a tornya egész kemény ( volt ), nagyot lő, pontosabb mint a bl10-ek, ha akarod heavy ha akarod td.

“ nem kell mindig nyerni “

(#116430) Fandango válasza Szepi1979 (#116429) üzenetére


Fandango
veterán

Az valoban igaz, hogy a torony eleg kemeny es jol pattog, de a test azert kozel sincs egy heavyhez kepest. Egyebkent valoban eleg jol lehet vele osztani.

(#116431) fradi81 válasza GU-81M (#116428) üzenetére


fradi81
veterán

is3 tiger2 le van akciózva? Egyébként játékon belül is írja a missions fülön meg a weboldalukon is ki van írva minden.

Szepi1979

+1 a T30-ra :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116432) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ezekre a sávokra most büszke vagyok, meglett végre 2 MoE a kedvencemmel is, 1246 csata után

- no es importante -

(#116433) GU-81M válasza fradi81 (#116431) üzenetére


GU-81M
tag

Kerestem, de nem találtam, most meg nem vagyok a gépem előtt. Majd este megnézem még egyszer, hátha csak elsiklottam fölötte.

(#116434) Enzolord válasza Szepi1979 (#116429) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem sokkal pontosabb, ha nem tudsz tornyozni, egy hetes tank is rommá lő.. Képletesen.. :)
ÉS az OBJ-hez képest a DPM-je katasztrófa.. olyan, mint egy T-29 több élettel, és egy nagy csúzlival.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116435) fradi81 válasza GU-81M (#116433) üzenetére


fradi81
veterán

[link]
[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#116436) fradi81


fradi81
veterán

Ezek után én is belépek a hátulról/sarokból lövöldöző unikumnak látszó tárgyak táborába, kommentár nélkül :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116437) GU-81M válasza fradi81 (#116435) üzenetére


GU-81M
tag

Köszi, megvan! :)

(#116438) kchryss válasza fradi81 (#116436) üzenetére


kchryss
addikt

Az érzés amikor ott vannak a társak tőled pár méterre, folyamatosan nyomod az F7-et és nem segít senki az felbecsülhetetlen. :)
Tegnap volt egy csatám Prokhorovkán, vezettünk kb 7-2-re, de az ellenfél összes top tier heavyje bekempelt a sarokba és visszahozták egyenlőre. A végére 5-5 tank maradt, nekik 3 top tier heavy 1 top tier td és egy top tier med. Nekünk két low tier med(egyik én) és 3 arty. És ezek a szerencsétlenek az ellenfélnél még ekkor sem mertek kijönni a sarokból, biztos féltek a 3 artytól. Végül döntetlen lett mert 5 percig ők nem mozdultak mi meg hiába spotoltunk a medekkel az artyk nem találtak el semmit. :(((

[ Szerkesztve ]

(#116439) vhw válasza Enzolord (#116434) üzenetére


vhw
addikt

Az Obj.-et nem lövi rommá egy hetes? :))

fradi81: Nem az, hogy velem sose fordulna elő, de ez elég beyolo-kitáraz-meghal forgatókönyv volt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#116440) fradi81 válasza vhw (#116439) üzenetére


fradi81
veterán

igen az én hibám volt azt hittem emberek vannak a csapatomban, az xvm színezés megtévesztett.

moto g72, Ninebot d28e

(#116441) xyvz2


xyvz2
tag

Hali. Ez mi ez az új Sandbox Server? Második test szeró vagy mi? :F THX.

[link]

Semmi kedvem végignézni... :P

A dagadt kopasz tiszta usztics mátyás :O pfuj

[ Szerkesztve ]

(#116442) Szepi1979 válasza Enzolord (#116434) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Akkor is jobb és kész, illetve az object rosszabb. Ha legalább a torony hiányát kompenzálná a gyors fordulással, de még egy tankhajó is jobban fordul...

“ nem kell mindig nyerni “

(#116443) Szepi1979 válasza xyvz2 (#116441) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha jól értettem akkor ez egy olyan teszt szerver amit a fejlesztők és a szuperteszterek használnak a játék fejlesztése során. Gondolom a rebalance 2.0 miatt jött most képbe.

“ nem kell mindig nyerni “

(#116444) Enzolord válasza vhw (#116439) üzenetére


Enzolord
addikt

Az effektív páncélvastagsága nagyobb.. :) de természetesen azt is átütik.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116445) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ezt most miért nem kaptam meg? Minden pont teljesítve lett.. :W

Press "F" to pay respects.

(#116446) adrian360 válasza Imilenni (#116445) üzenetére


adrian360
őstag

Azért mert nem bázisfoglalás győzelem lett, hanem "minden ellenséges tank kilőve".

(#116447) Imilenni válasza adrian360 (#116446) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak az van a leírásban hogy ..vegyél részt bázisfoglalásban vagy.. :O

Press "F" to pay respects.

(#116448) Enzolord válasza Imilenni (#116447) üzenetére


Enzolord
addikt

De akkor bázisfoglalással kell megnyerni a csatát...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116449) adrian360 válasza Imilenni (#116447) üzenetére


adrian360
őstag

Angolul így van:
• Participate in a successful capture of a base or reset enemy capture points of your/neutral base.

vagyis sikeres bázisfoglalás kell

(#116450) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#116443) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Te is részt tudsz venni ebben a sandbox tesztszerverben.

“ nem kell mindig nyerni “

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.