Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#116651) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#116649) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem ilyen sima 15fős csataban. py.kpfw 38(t)n.A-val vagyok még, te nem tudom mivel voltál csak a nevedre emlékszem. :)
állandóan bedobál 7es tierbe nincs túl sok hatásom semmire, legtobbet sehol nem viszi át

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116652) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#116651) üzenetére


fradi81
veterán

Nem tudom mondták-e már vagy olvastad-e de azokkal a kis vackokkal nem lőni kell hanem felderíteni, spotolni :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116653) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Egy felvetésem lenne...

Cseréltem VGA-t, HD5770-ről GTX950-re, minden más változatlan: Phenom II X4 @4GHz, 16GB RAM + misc.

Minden max-ra kihúzva, kivéve a 'sniper view details' vagy mi, ami 0.

Az esetek ~90%-ban gyönyörűen stabil 60fps minden (V-Sync on, egyébként ~70), időnként 50-ig leesik, de ez, ahogy elnézem, pályafüggő.

Ez vajon a 9.15-ös DX11 miatt lehet?

A VGA mellé egy G3258-as 'budget vérpisti' félkonfigot gondoltam venni, de ilyen fps értékekkel marad, ahogy van.

Egyébként kipróbáltam WiFi-n keresztül: TP Link 1043ND + 300mps N USB stick, és két routeren át is csak 30-50ms a ping... o.O

UPC modem-router + a TP mint W-less switch.

Nevermind...

(#116654) kobipeti válasza BÁ Nutrition (#116651) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Igen az a tank scout besorolású, amit annyit tesz hogy Tier7-ig rak be az MM? hogy menj felderíteni, de ez 6. érzék nélkül nem egy nagy élmény, de nem lehetetlen....
Ezek a tankok scout besorolásúak kb:
link

(#116655) fradi81 válasza Viktoár (#116650) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Hát azt venném meg amelyikkel épp nagyobb kedvem van játszani, az egyiktegy nagyot sebző lassan töltő td, a másik egy nehéz tank amivel menni kell előre, neked kell tudni mire van igényed :)

LZs?!
Igen 9.15-től jobban kihasználja a vga-t.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#116656) Simi37


Simi37
őstag

Van itt aki használ Afterburneres OSDt? Nekem a wotnál nem jelenik meg akármit nyomkodok... minden más játékban látszik csak wotban nem... lehet köze a 9.15höz? Eddig (9.14) jól ment.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#116657) Lanash


Lanash
aktív tag

(#116658) Argh! válasza kobipeti (#116654) üzenetére


Argh!
aktív tag

"6. érzék nélkül nem egy nagy élmény"

Pedig régen mikor nem volt még 6. érzék nagyobb élmény volt hidd el. :K

(#116659) Stauffenberg válasza Argh! (#116658) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkoriban még olyan szörnyen bugos volt az észlelési rendszer, hogy megutáltam a scout műfajt. Az újabb light tankok legalább kaptak használható fegyverzetet.

Régen volt olyan sokszor, hogy én Leóval, szakasz társam meg valami heavy tankkal mentünk, én jó 50 méterrel előtte haladtam és a spotok 30-40%-át a haveromnak adta be.

(#116660) Argh! válasza Stauffenberg (#116659) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen, de én arra gondoltam mióta van 6. érzék azóta csökkent a játékélmény. Valakinek villan a lámpája már bújik vissza fedezékbe. Régebben azé gondolkodni is kellett vajon megláttak e vagy nem. Mostmeg jóóóóvan megyek aztán ha villan a lámpa elbújok vagy menekülök. Vagy löttél vaktába a spot bokrokba és menekülni kezdett belőle a kis kukkoló, most hiába lösz, ha nem villan neki fel nem indul el :)

De ez csak személyes vélemény, lehet én vagyok az egyedüli aki szerint ez a 6. érzék nem kellett volna bele.

Most olyanok is vannak hogy megyek su122-54 el, spottolom fel a light tankokat menet közbe úgy hogy engem nem spottolnak fel, ne mondja senki hogy ez igy rendben van :U

De sebaj, jön a nagy Rebalance 2.0 :C

(#116661) Warton válasza Argh! (#116660) üzenetére


Warton
őstag

Azért a para faktor így is megvan mert a lámpa tudtommal csak 3 mp után villan fel. Azaz 3 mp-ig nem tudod, hogy észrevettek-e vagy sem. Amúgy igaz, tényleg túlságosan OP ez a perk a többihez képest.

(#116662) LZs?! válasza fradi81 (#116655) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@fradi81

OK, köszi. Akkor pont jókor és jó helyen találkozott a 9.15 és az én VGA vásárlásom. :)

Nevermind...

(#116663) jozefgucci1 válasza Argh! (#116660) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Olvasom elég gyakran , hogy sokan várjál már a nagy Rebanalce-t ,de azért én óvatos lennék ezzel . Simán kinézem a WG emberiből , hogy ez a nesze semmi fogd meg jól parasztvakítás lesz . Persze ne legyen igazam.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#116664) Veatta válasza jozefgucci1 (#116663) üzenetére


Veatta
aktív tag

Él már ez a sandbox egyáltalán?

(#116665) kobipeti válasza Argh! (#116658) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Egyre gondolunk nagyjából, nagyon egyenlőtlen a csata ha az ellenfél scoutja tudja mikor van spottolva, Te meg nem. Valamint 6. érzék nélkül, nagyságrendekkel több negatív visszajelzés jött a játék közben :), azóta nem nagyon kapok... (attól még persze még Noob vagyok, csak tudom mikor látnak:) )

(#116666) Viktoár


Viktoár
addikt

Arra van már megoldás hogyha kitol a köcsög? Kitolt a fedezékből hogy szétlőjenek és a roncs mögé bújhasson. :U

Majd beírta hogy "die noob". :F

Üdv:Viktor

(#116667) Warton válasza Viktoár (#116666) üzenetére


Warton
őstag

Nincs sok, reportolod sportszerűtlen játékért azt annyi.

(#116668) kchryss válasza Simi37 (#116656) üzenetére


kchryss
addikt

Igen használok. 9.15 sokkal jobban terhelte a videokártyám ezért át kellett szabnom a venti profilt. Ehhez írattam ki a vga hőmérsékletet és venti fordulatot és azóta is úgy maradt. Nálam működik ahogy kell, szépen megjeleníti.

(#116669) Simi37 válasza kchryss (#116668) üzenetére


Simi37
őstag

Akkor ujraeakom az egesz abt rivaval egyutt hatha megjavul...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#116670) Viktoár válasza Warton (#116667) üzenetére


Viktoár
addikt

Kitalálhatnának már rá valami értelmeset mert ez így elég kiszolgáltatott helyzet. :U

Rühellem a lengyel játékosokat. :((

Üdv:Viktor

(#116671) galervin93 válasza Warton (#116661) üzenetére


galervin93
őstag

Fifti-fiftire kellene csinálni a hatodik érzéket - vagy jelez, vagy nem, amikor felszpottolnak. :-D Így meglenne az előny, hogyha látnak, akkor tudok róla, de nem mindig adná be.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116672) wwenigma válasza galervin93 (#116671) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert az a 3mp elég OK amig nem jelez, mire szól már szűkül rád a fél ellen...

Imadom amikor egymas mellé rak a kis barátommal. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116673) Stauffenberg válasza Argh! (#116660) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A 6. érzék elsősorban a betonszoborként kempelők ellen hatásos, mert addig is visszadugják az orrukat, lehet előre nyomulni. Amúgy meg mindegy, hogy ez a játék része-e, ha kivennék az sem hatna meg, de ha már van, akkor érdemes használni.

De ez sem mindenható, simán belőhető az ember mire felvillan.

(#116674) jagada válasza wwenigma (#116672) üzenetére


jagada
őstag

Amúgy meg a spotter tanknak is idő kell hogy felgyorsuljon a meneküléshez miután spotolták. Amikor már szűkülnek rá (az aimbotról nem is beszélve), ha csak két tank ráfordul, 3-5 sec alatt simán kilőhetők mire fedezékbe vonulnának.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116675) hitman77 válasza liwz_13 (#116644) üzenetére


hitman77
senior tag

Erre én is kiváncsi lennék.
Álcája alapból nem túl jó. Szerintem vagy javítás + 6.-ik érzék vagy egyéni képességek. Vagy érdemes az álcára gyúrni?

[ Szerkesztve ]

(#116676) nyunyu


nyunyu
félisten

Jött valami WoWP spam az email fiókomba, ami valami ingyen hajót, meg 1 hét prémet igér.

Rákattintottam a linkre, majd redeem gift, aztán voila, WoT alatt is látszik az 1 hét prém.

Kár, hogy a héten már nem akartam tankozni. :DDD

[szerk:]Nem emlékszem, hogy bármikor is kipróbáltam volna a hajósat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116677) notika77 válasza nyunyu (#116676) üzenetére


notika77
senior tag

Ezért kaptad a prémet. Ha kipróbáltad volna - mint én -, akkor csak egy "Sorry"-t kaptál volna.

(#116678) CirrMee válasza notika77 (#116677) üzenetére


CirrMee
addikt

...pedig éppen akartam írni, hogy "b+ nekem bezzeg nem jön (prém kód)"... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#116679) fradi81 válasza nyunyu (#116676) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt most én is megkaptam yess. Viszont a múltkor mentem már vele egy csatát mert akkor is volt valami bónusz érte.

moto g72, Ninebot d28e

(#116680) kchryss válasza fradi81 (#116679) üzenetére


kchryss
addikt

Van aki megkapja és van aki nem. Nem tudom mi alapján dönti el, gondolom a szokásos WG marketing rng. :)

Nekem sajnos ezt írja: "Captain, there are no available bonuses at the moment. Keep an eye out for upcoming events, which will be announced on the Portal!"

Ezen az oldalon lehet megnézni hogy van-e free bónuszotok: http://worldofwarships.eu/en/userbonus/

[ Szerkesztve ]

(#116681) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#116652) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annyira nem nagy elmeny eloremenni meghalni, egy loveses tank azon a szinten, es nem olyan furge, bar a top speed nem rossz de relative lassan gyorsul. raadasul ha kilovetem magam akkor van h 8-10 percet is kell varni mire megint jatszhatok, jobb mikor a sajat tierembe rak vagy max 5os szintig, akkor meg azert van jatekelmeny.
ja meg az eleg furcsa h sokan seggbelonek indulaskor :S meg ha uresbe lovoldoznek hat istenem, de akkor mar figyelne h ne csapattarsakra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116682) nyunyu válasza BÁ Nutrition (#116681) üzenetére


nyunyu
félisten

ha kilovetem magam akkor van h 8-10 percet is kell varni mire megint jatszhatok

Esc-kel kilépsz a garázsba, aztán addig mész másik tankkal?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116683) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#116681) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet azért lőnek hogy menjél spotolni, Beállsz egy bokorba és annyi. Naponta egyszer leduplázod és akkor nem kell vele sokat játszani és ki lesz fejlesztve a következő.

moto g72, Ninebot d28e

(#116684) BÁ Nutrition válasza nyunyu (#116682) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaja, egyenlore 2vel szoktam jatszani, majd ahogy elorebb jutok ez megoldodik.vegul is durvan 2,5 napot jatszottam a pz38tNA-val es kb meg egyet kell h a kovetkezoig eljussak. az nem tetszik annyira. ilyen idetlenul fel van aggatva a lemez a lantalp oldalara, de utana mar szep tankok jonnek. :)
csomo palyan nem tiszta hogy mit erdmes jatszani, de azert van h eleg jol osszejonnek a dolgok, a szemelyzet is fejlodik, es erezhetoen javul a tank kezelese vele. a foci az nem nagyon megy, van valami ertelme h jatszak vele?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116685) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#116683) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem azert. elso masodpercben kapasbol elkezdenek vaktaban lovoldozni, es van h telibe vernek, nem csak engem, mason is latom h mondjuk 88%on all 5 masodperc alatt. elso soban lenni veszelyes ha a gyogyosokat hatra rakja. meg ezek inkabb kisebb tierben vannak. 7 tanknal ugyse elnem tul, ha egy 4es seggbelo akkor mondjuk vesztek vagy 30%ot

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116686) zodo


zodo
nagyúr

Sebzés hozzájárulás kijelző létezik valamilyen formában?
Nyilván nincs ilyen de egy kérdést megér, hátha. :)

4. lányhoz (lacibacsi a Stug IV kampány lányáról beszélek) ;) már csak az LTTB-el kellett volna a 4k sebzést vagy hozzájárulás által elérni amit az elmúlt 49 csatában még csak meg sem közelítettem.
Beadta prohorovka-t, szépen felmentem a középső dombvonulatra ahogy a nagyoktól láttam de csak 2k-t sikerült összekaparni aztán kiszedtek.
Aztán mivel buktunk még egy csata és murovanka, igaz nem sokat sebeztem és a végét el ramboztam de meglett csak a hozzájárulás által az áhított 4k de ha tudtam volna (kijelző kérdés) akkor nem rohanok a vesztembe.
Igaz a 4 lány összejött akiket a Szovjet med vonalra szántam de jó lett volna kitüntetéssel mert ha minden igaz akkor unlockoltam volna a következő kampányt. :F
MT, HT, TD 15 kitüntetéssel teljesítve.

Tudom hogy mindenki rég túl van ezen a kampányon de akit érdekel megnézheti.

Csajokról még ...
pl az úgy jó és ingyen van hogy a jelenlegi T-44 személyzet helyére kérem őket aztán bekapcsolom a visszaültetést és átrakom őket a Rudy-ba és ha már elegendőt fejlődtek visszaülnek?

(#116687) emre válasza zodo (#116686) üzenetére


emre
veterán

"Sebzés hozzájárulás kijelző létezik valamilyen formában?"

Ez van, de a fejlesztése leállt, nem tudom működik-e.

Mod firefly 9.15

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116688) zodo válasza emre (#116687) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi egy próbát mindenképp megér.

(#116689) emre válasza zodo (#116688) üzenetére


emre
veterán

Működik, de konkrét értéket nem számol.
Most megnézem át tudom-e írni angolra.
Asszem sikerült.... :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116690) rlazol válasza BÁ Nutrition (#116685) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: pl az úgy jó és ingyen van hogy a jelenlegi T-44 személyzet helyére kérem őket aztán bekapcsolom a visszaültetést és átrakom őket a Rudy-ba és ha már elegendőt fejlődtek visszaülnek?
t44ben a parancsnok a rádiós, rudyban a töltő. Ha nem adz ezeknek spéci rádiós skillt, akkor nem lesz belőle semmi zavar.

BÁ Nutrition: nem lehet, h annyira gyengék a statjaid, h az XVMet használók botnak néznek? :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116691) #84221696 válasza rlazol (#116690) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hasznos az az xvm. :)

(#116692) fradi81 válasza rlazol (#116690) üzenetére


fradi81
veterán

kis tierbe mondjuk pár ezer csatával a nagy része piros. Bár lehet ő fekete :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#116693) DrDobos


DrDobos
őstag

Remelem nem lesz OFF.
Mostansag melyik közepes tankos agat érdemes elkezdeni?

Samsung Galaxy A55 5G

(#116694) jagada


jagada
őstag

A tegnapi nap nem működött a 6. érzék figyelmeztető hang, pedig semmit nem moddoltam és tudtommal patch sem volt. A kép felvillan, csak hang nincs, és előző nap még működött pöpecül. Más tapasztalt hasonlót?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#116695) h1mpi válasza jagada (#116694) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem random szokott ilyen lenni, elég bosszantó

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#116696) BÁ Nutrition válasza rlazol (#116690) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom mi az az XVM :) Banutrition neven vagyok fent, keress ra, mondjuk biztos nem irja ki h halfgod szinten allok, egy hete jatszok meg csak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116697) Lanash válasza zodo (#116686) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ha kitüntetéssel végzel akkor elég lett volna ez a 4 fajta az unlockhoz. Tudod javítani ha van ideged hozzá. :DD :DDD
Csajoknál is szerintem működnie kell az oda-vissza ültetésnek, de 2 skillel kezdenek és a harmadikat elkezdik. Hova akarod még húzni?

(#116698) jano_77 válasza jagada (#116694) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet hogy ez válasz a problémádra:
"v9.15.17 (13-06-2016):
- added gun sounds mods [don't use with damage log for zayaz, due to "N/D" in logs]
- added Gnomefather's Gun sounds (by Guderian1979_)
- added Session Statistics and Battle Result Messages [EN] by Tomonik
- updated Team HP Bar by Armagomen v1.8.3 [Fixed an incompatibility with HDminimap and XVMminimap. Fixed hotkey delay. Optimized part of the code. Added new options in the configuration and hangar customizer]
- updated contour icons: Risky, Nikodemsky
- if you are confused with wrong 6th sense sound to be played, don't install the 6th sense duration mod by ekspoint"

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116699) jano_77 válasza kchryss (#116680) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rohadjanak meg, nekem is ezt a dumát adta! Hogy van az, hogy én minden mostanában adott bónuszból kimaradtam!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116700) h1mpi válasza jano_77 (#116699) üzenetére


h1mpi
nagyúr

dettó :(((

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.