Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#116701) rlazol válasza BÁ Nutrition (#116696) üzenetére


rlazol
addikt

nem valami fényes, de általában a 100 alattiakat bántják. akkor vsz csak a kezdők bénáznak. :/

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116702) Emu válasza DrDobos (#116693) üzenetére


Emu
őstag

Attól függ mennyi free XP-d van, illetve mennyit akarsz a f@sz rossz oldalán állni :DDD

Én a Pattont vagy a Skodát ajánlom.
(Patton - használható tankok végig az ágon, a 9-es pattonhoz javallott free-ből feltenni a top löveget)
(Skoda - OP 6-os, nehezen játszható szívás 7-8 ahol min. top lövegeket fel kell tenni freeből, OP 9-10 de 9-hez kell 90k free)

(#116703) Jadro válasza Emu (#116702) üzenetére


Jadro
veterán

Nem olyan vészes az a Skoda T7-8, csak kell a top löveg illetve kicsit jobban kell vele sniperkedni. Én már egészen ráéreztem és bár a Winrate-em a béka segge alatt van velük, de a WN8 már kb hozza az átlagomat. Azért szeretném már ha a kezemben lenne a T9-es. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#116704) jano_77 válasza Emu (#116702) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na nekem pont nincs az a 90K free, így szenvedek sajnos egyenlőre a 9-es Skodával. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116705) zodo válasza rlazol (#116690) üzenetére


zodo
nagyúr

Erre nem is gondoltam, köszi a figyelmeztetést.

(#116697) Lanash

Bekapcsolva hagyom mert jó lenne javítani, arty-al még egy csatát se mentem.
Gondoltam a több skill jobb alapon legyen legalább három de az is igaz hogy nagyon sok csata áll még előttük mire elérek az ág végére.

(#116706) galervin93 válasza zodo (#116705) üzenetére


galervin93
őstag

Ne is mond az artyt, tegnap belenyomtam 15 csatát a G.W. TigerP-be, hátha beakad a "hp-d nyolcszorosa sebzés"... 600 wn8... Semmit nem találtam el... Legnagyobb sebzésem 800 volt egy T10-be...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116707) jano_77 válasza galervin93 (#116706) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az arty már csak ilyen jószág sajnos....hol mindent, hol meg semmit.
Minap betettem 2 képet arról, hogy egy csatában one shotoltam egy IS3 és egy AMX30-at!
De az ilyen csata az kb mint a fehér holló. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116708) Emu válasza Jadro (#116703) üzenetére


Emu
őstag

Azzal sniperkedni? :DD 7-es top lövege hihetetlen, kb. mint a cromwell mozgás közben, ha nincs teljesen összeszűkülve. 30m-re a céltól simán ellőttem vele a világűrbe, a csőlehajlásról nem is beszélve.
A VTU pedig olyan mint valami rossz vicc. Elvileg hátulról kellene vele okosan csipegetni, de 300m-ről esélytelen, hogy a saját szintjén átlőjön valamit. Nem fogom elfelejteni neki, hogy egy helyben álló is3 és is6 hasáról 10/9 pattantam/nem ütöttem át/ vagy el se találtam...egyébként T49 kedvenc csemegéje (puha és nagy)
@Jano: ha meglesz az autoloader más dimenzióba lépsz vele, átlagos körben simán lehet vele 3k sebzést lőni, és csomószor meccsdöntő befolyással vagyok vele.

(#116709) Lanash válasza galervin93 (#116706) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ne is mond. Elkezdtem a küldetések miatt, de T3-ban meg is untam. Én csodálom azokat akik tudnak ezekkel játszani. :DDD

(#116710) Warton válasza Lanash (#116709) üzenetére


Warton
őstag

Érdemesebb az alsó tiereket átugrani, egy csomó ág van, ahol 5-6 szinten el tudod kezdeni az artyzást, ami azért sokkal jobb mint t3-ban forogni.

(#116711) nightmare13 válasza Warton (#116710) üzenetére


nightmare13
senior tag

A vicces dolog, hogy én sokkal hatékonyabb voltam az alacsonyabb szintű artykkal, mint a tier 6 és fölötte lévőkkel :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#116712) Enzolord válasza nightmare13 (#116711) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez azért lehet, mert míg kicsi artykkal tolod, kicsiket lősz ugyan, de sűrűn, és van idő korrigálni, míg egy nagy dögnél, ha mellé lőttél, mert elmozdult, vagy az RNG babrált ki veled, ami lássuk be, nem ritka, akkor várhatsz fél percig, mire megint lősz, és annyi idő alatt jöhet is az ellen light, esetleg egy counter arty.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116713) nightmare13 válasza Enzolord (#116712) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze, vagy az is, hogy egyszerűen hülye vagyok az artyhoz, meg úgy alapvetően a magasabb szintű tankokhoz :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#116714) galervin93 válasza Enzolord (#116712) üzenetére


galervin93
őstag

"fél perc" - lábjegyzet: fél-egy perc :-D
Counter... Ne is mond... Tegnap Prokhorvka, T10, nehéz td-k meg heavyk dögivel, mondom végre...! Erre a második percben kicsap az ellen M43. Mondom what??? Utána látom, hogy a retardált M43-unk beállt centire mellém, és előtte magát, amit ez ellen észrevett... Én nem lőttem addig, csak pislogtam, mikor kikapott, majd elküldtem melegebb éghajlatra a barom "csapattársat" (így idézőjelben, mert inkább a "hímtag" jelzőt használnám).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116715) Enzolord válasza galervin93 (#116714) üzenetére


Enzolord
addikt

és (#116713) nightmare13

Tegnap találkoztam egy 800 effis OBJ261-gyel, aki Mines-on 5200at sebzett,úgy csapott ki szinte mindenkit, hogy mozgásban volt... Egy átlag alatti játékos.. Már bocsánat...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116716) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Akinek nem sikerült a WoWs-es ajándék prémium azt most próbálja meg!!!
Nálam megy.
ITT

Press "F" to pay respects.

(#116717) galervin93 válasza Enzolord (#116715) üzenetére


galervin93
őstag

Árendzsí. Éppen melyik oldalán van a ...nak.
Nekem elég lenne csak pár pluszos csata, de vannak ilyen mumus küldetéseim, amiket nem akar beadni (artyn 8-szoros sebzés, mednél eddig duplagyújtás, bár a könnyítés óta nem próbáltam, td-vel szpottolatlanul sebzés stb.), ha ezeket beadja, akkor már megy a többi, és meglesz a T55. Addig meg szentségelés...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116718) Arolotifar válasza Imilenni (#116716) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszi, sikerült :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#116719) h1mpi válasza Imilenni (#116716) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem elfogadta, de prémet nem adott :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#116720) rlazol válasza galervin93 (#116717) üzenetére


rlazol
addikt

a duplagyújtással mindenki sokat szenvedett, nekem nem sokkal a könnyítés előtt lett meg. Pedig úgy örültem, h jön a könnyítés, erre beadta.
persze az igazsághoz hozzá tartozik, h amikor megcsináltam az előző küldit és automatikusan ráállt erre én átállítottam egyből. És a következő csatában bejött a duplagyújtás - hát vertem a fejem... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116721) Imilenni válasza h1mpi (#116719) üzenetére


Imilenni
addikt

Én kaptam 1 hetet + valami német Prémium hajót..és pár millió kreditet a hajókhoz :D

Press "F" to pay respects.

(#116722) BÁ Nutrition válasza rlazol (#116701) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerintem ezek vaktában elszórt lövések. De volt olyan is h beírtam hajrá. Visszaírt és belém lött. Nem állandó h ez van de bosszantó. Ha saját tierbe rak akkor nem olyan rossz a helyzet. Majd alakul még

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#116723) kchryss válasza jagada (#116694) üzenetére


kchryss
addikt

(#116695) @h1mpi:
Alt+Tab után szokott meghülyülni a többi legénységi hanggal együtt. Sok bug report van erről.

(#116724) Viktoár


Viktoár
addikt

Most hogy csak kreditre van szükségem elkezdtem a kv1 és kv2-vel való játékot.
Közben húzom a hellcat-et is de valami baromi lassú a toronyforgás és a tolatás.

Én úgy emlékszem sokkal mozgékonyabb volt. :U

Üdv:Viktor

(#116725) Imilenni válasza Viktoár (#116724) üzenetére


Imilenni
addikt

Mikor játszottál vele utoljára?

Press "F" to pay respects.

(#116726) Viktoár válasza Imilenni (#116725) üzenetére


Viktoár
addikt

Soha. Nemrég megvettem de csak most van időm foglalkozni vele.Viszont régen sokkal mozgékonyabbnak láttam a játékban.

Most kezdtem el újból játszani a játékkal sok-sok kihagyás után. :)

Az előbb nem tudtam leforogni vele egy is2-t egy szikla körül mert a tolatási sebesség megszivatott. :O

Üdv:Viktor

(#116727) Imilenni válasza Viktoár (#116726) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, én fénykorában mentem vele sokat, majdnem 1300 csatám van vele.
RÉGEN sokkal használhatóbb volt, most alig éri el nálam a 72-t, lassan fordul..pontatlanabb nálam az ágyú mint volt, mintha lassabban is töltene..
Hallottam hogy egyszer kapott egy durva nerfet, hát látom.

Press "F" to pay respects.

(#116728) Viktoár válasza Imilenni (#116727) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem,akkor csak "végigszaladok" rajta és átadja a helyét a következő tanknak. :)

Üdv:Viktor

(#116729) Imilenni válasza Viktoár (#116728) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért a helyedben megtartanám :P
Még van benne kakaó :)

Press "F" to pay respects.

(#116730) nyunyu válasza Viktoár (#116728) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyáltalán most már jobb a T25/2 a Hellcatnál?
Régen sokkal gyengébb volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116731) Viktoár válasza Imilenni (#116729) üzenetére


Viktoár
addikt

Biztos hogy nem fog nálam porosodni. :) Egyelőre a 76mm-es löveg sz@rt sem ér rajta.Mindenről pattog és pontatlan is.

A T30 miatt kezdtem el,nálam az a cél. abban látok lehetőséget. :)

Üdv:Viktor

(#116732) h1mpi válasza Imilenni (#116721) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megkaptam én is a prémet végülis :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#116733) rlazol


rlazol
addikt

berakom ide is, mert vki csak egyiket/másikat nézi. :U

kérlek nézzétek meg az első 20mp-et.

tényleg az én hibám volt, ahogy a csapattársak írták? mert én nem úgy éreztem.
utána teljesen szétestem, meg is haltam gyorsan.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116734) h1mpi válasza rlazol (#116733) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez kurva nagy, szakadok a röhögéstől :DDD Szerintem a 1390 hibája, mert nem tudom hova akart menni keresztbe a hídon?! Kb úgy ment mint gy bot, még akkor se vette el a gázt, amikor már a korláton táncolt :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#116735) adrian360 válasza rlazol (#116733) üzenetére


adrian360
őstag

ööö versenybaleset :D tény hogy nem esett volna le ha nem mész neki a láncának, de készülhetett volna a koccanásra. Régi fizikával tuti simán befordul.

(#116736) kchryss válasza Imilenni (#116716) üzenetére


kchryss
addikt

Most megadta! 7 nap prém király, már csak játszani kéne és ki kéne használni. :D

(#116737) kchryss válasza rlazol (#116733) üzenetére


kchryss
addikt

Ezen a mapon rendszeresen elő szokott fordulni hogy azon az oldalon eltűnik egy tank a csata elején. eddig azt hittem direkt öngyilkosságok voltak, de most már értem hova tűnnek. :DDD

(#116738) zodo válasza rlazol (#116733) üzenetére


zodo
nagyúr

Előfordul de nem a te hibád.
Én ugyanitt LTTB-el "löktem le" egy csapattársat de mi legalább eljutottunk a híd háromnegyedéig.
Egymás mellett mentünk a feléig aztán rám húzott azaz nekem csapódott onnan felkerült a szegélykőre és nem állt volna meg így át is billent rajta. :D

(#116739) jano_77 válasza kchryss (#116736) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó Neked! Elvileg nekem is ezt írta (elfogadta):

Ennek ellenére sajnos a prém napokat nem kaptam meg:

Vajon mi lehet a gond, miért nem kaptam meg mégsem? Vagy csak játékon belül fogom látni, mikor belépek? :F

(#116720) rlazol: nekem mikor átállítottam a dupla gyújtós küldire, kb a második csatában meg is lett. Talán azzal foglalkoztam a legkevesebbet. Persze volt több más, amivel meg rengeteget szívtam/szívok.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116740) Enzolord válasza jano_77 (#116739) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennyi arannyal meg sem érdemled... :C :C :C
Amúgy elvileg látnod kellene, de mintha lett volna még egy aktiváld a bonust, vagy valami, és azután kaptam meg én is..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116741) jano_77 válasza Enzolord (#116740) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm! Király vagy mint Gabi a magyarok kapujában. :B
Igazad van, kicsit tovább görgettem az oldalon és ott volt egy GET BONUS gomb, amire nyomva már meg is adta a 7 napot. Sirály, akkor a 7vége el is van intézve. :K :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116742) Jadro válasza Emu (#116708) üzenetére


Jadro
veterán

Nem kimondottan sniperkedni, inkább csipegetni, visszahúzódni de tisztes távolból ha lehet. Persze jó célpont megválasztással. Az IS3 és IS6 nem éppen jó célpont neki. :) Ha rádrontanak, akkor nem túl esélyes életben maradni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#116743) Lanash válasza Viktoár (#116724) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem fogod szeretni a T30-ig vezető utat. T28 Proto annyival megy előre, mint a Hellcat tolatva. Én már készítem az idegeimet. :DDD :DD

(#116744) emre válasza jano_77 (#116739) üzenetére


emre
veterán

Én meg tegnap óta próbálkozok, de úgy tűnik nem szeretnék hogy megint játsszak. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116745) Enzolord válasza emre (#116744) üzenetére


Enzolord
addikt

Még megszakadnál a röhögéstől.. Gyógyulgatsz így tankozás nélkül?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#116746) emre válasza Enzolord (#116745) üzenetére


emre
veterán

bezony :K

annyi jó kis replay-t megnéztem az elmúlt pár napban, hogy megint kedvez kaptam hozzá :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116747) robogo81 válasza Lanash (#116743) üzenetére


robogo81
aktív tag

Örülj neki,hamarabb lövik meg az előtted levőket,meg lesz (általában) ki spottoljon neked,csak az irányt kell előre belőni,és mehet a tempomat. :DDD
Amúgy a T95 lassabb. :))

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#116748) tarka_szarka válasza robogo81 (#116747) üzenetére


tarka_szarka
tag

Teljesen más stílus lesz a három gép.

T25/2
Egy lassú medként lehet leginkább használni. Átütésben gyenge, de dpm meg nem rossz. El kell vele autózni egy jó lövész helyre és onnan csipegetni. Közelharcban sajnos elég lassú a torony. Kilences tierbe nagyon nem való.

T28 proto
Nagyon lassú. Mind gyorsulás, mind végsebességben a leglassabbak közé tatozik. Az oldala vékony, sidecrape-re nem nagyon való. Nem is fordul körbe a tornya, ez néha kellemetlen. Viszont van két elég nagy előnye. A frontja elég erős, tier 8-9-et is sokszor megfogja. Leginkább szemből a torony két oldalát lövik át. Mindig szemből kell fogadni a lövéseket, a tornyot is szembe kell fordítani a lövéseknek. A másik nagy előnye a jó ágyú. Nagy alfa és jó átütés, ráadásul a ROF is magas. Ha hagynak lőni, akkor szépen le lehet osztani a sebzést. Az egyik legjobb TD is lehetne, de nagyon visszahúzza a rangsorban a mobilitása. Leginkább akkor voltam vele hatásos, ha egy irányból jövő ellenfeleket tudtam feltartani a frontommal, miközben sebezhettem. Sniperként remekül funkcionált.

T30
Elsőre csalódás a gép a proto jó ágyúja után. Pontatlan, lassú löveget kapunk, ahol a lövedék is lassabb. Hozzá kell szokni és más módszerrel használni. A tornya amerikai heavy mintára kemény (ez is az volt régen) és a nagyja lövést megfogja. A weakspot elég kicsi. A test viszont puhább, rejtendő. Az ágyú 750-es alfával rendelkezik, viszont nagyon nagy a töltés idő. Leginkább akkor tudtam vele érvényesülni, ha tornyozhattam és nem tudtak rám rontani. A nagy alfa mindig fenyegető dolog, ezért ha fenyegetően mutogattam magam (közben várod a betöltést), akkor csak elhamarkodott lövéseket eresztenek el az ellenfelek, amik a toronyról általában pattannak. A mobilitás nem túl jó, de azért oda lehet érni vele a szükséges helyekre. Sniperkedni nekem nem vált be, mivel a pontatlan ágyú célkörön belüli szórása is vicces, sok lepattanót fogunk kapni. Persze a találatok fognak a szájunk sarkára húzni egy mosolyt, hiszen 700-800hp mínusz az nekünk kedves, az ellennek meg ....

WOT account: tarka_szarka

(#116749) Imilenni válasza tarka_szarka (#116748) üzenetére


Imilenni
addikt

Próbáltad már a stock Ferdit?
Ahhoz képest mennyire gyors a Proto? :D

Press "F" to pay respects.

(#116750) tarka_szarka válasza Imilenni (#116749) üzenetére


tarka_szarka
tag

A stock proto szerintem rosszabb, mint a stock Ferdi. Érdemes feltenni rá a nagy ágyút.

Viszont az aranyeső és a közepes harckocsik elterjedése következtében a Ferdi nálam egy nagyon jó TD-ből nem használt kategóriába került, addig a proto nem sokkal, de életképesebb. Bár már protóval sem játszom.

WOT account: tarka_szarka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.