Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#116101) kchryss válasza rlazol (#116097) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig úgy nyertünk hogy mindenkit kilőttünk. Lehet mindenki hátulról lövöldözött. :D

(#116102) Atti777 válasza vgabri1 (#116099) üzenetére


Atti777
senior tag

Elég lenne, ha a tankosztályoknak megfelelő lenne az eredmények értékelése, mondjuk lightnál a spot 3-4x súllyal szerepelne a sebzéshez képest, mednél mondjuk 3:2 a sebzés javára, TD, heavy és SPG meg egyértelműen a sebzésre kapná az xp-t meg a wn8-at, heavynél büntető szorzóval számolva a 200 m feletti lövéseket.
Szerintem ez redukálná a hátulról lövöldöző lightok és IS-ek számát, vagy legalábbis reálisabban értékelné a teljesítményüket.

Путин, иди нахуй!

(#116103) nyunyu válasza Atti777 (#116102) üzenetére


nyunyu
félisten

TDk nagyobb tuzereje van ugy kompenzalva, hogy azonos sebzesre kevesebb XPt kapnak, mig a light kapja a legtobbet.

Mi ezen a nem vilagos?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116104) rlazol válasza Atti777 (#116102) üzenetére


rlazol
addikt

ezzel az a bajom, h mennyivel nagyobb teljesítmény egy heavytől, ha spottol, nem? akkor miért büntetnéd kevesebb xpvel? a baj a lightok tűzerejével van, azt kén nerfelni, h rá legyenek kényszerítve a spotolásra.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116105) Atti777 válasza rlazol (#116104) üzenetére


Atti777
senior tag

A heavy szükségszerűen spotolni fog, mert az első vonalban kell(ene) harcolnia, de nem ez a fő feladata. Kapjon érte xp-t, de ne annyit mint egy light vagy egy med.
A lightozás egy ugyanolyan perverz dolog, mint az artyzás, alapvetően a csapatra vagy utalva (meg ők is rád), az első vonalban kell mozognod páncél és hp nélkül, kb ezt a legnehezebb jól csinálni, nem is sok embernek megy, ezért sem népszerű a lightozás.
Ezt próbálta (túl)kompenzálni a WG a magas szintű lightok tűzerejével.
De ettől nem lesznek népszerűbbek, ha a pályák nem teszik lehetővé a spotolást és az új fizika sem könnyíti meg éppen a gyors tankokkal a mozgást

(#116103) nyunyu: szerintem Te értesz félre valamit, nem a mostani rendszerről írtam, hanem hogy hogyan lehetne javítani rajta

Путин, иди нахуй!

(#116106) vgabri1 válasza rlazol (#116104) üzenetére


vgabri1
tag

A könnyű tankoknál nem az ágyúval van a baj hanem azzal hogy ők is a sebzés után kapják a wn8-at. Ha a spotra kapnák másképp játszanának.

(#116107) rlazol válasza vgabri1 (#116106) üzenetére


rlazol
addikt

ebben is van igazság.
viszont a legtöbb light azért, h a +3Tben se legyen elveszett +1-2T tankokkalc szemben már tűzfölényben van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116108) vgabri1 válasza rlazol (#116107) üzenetére


vgabri1
tag

Ez így van sokszor valóban szét aláznak ezek a tankok.

(#116109) CirrMee válasza h1mpi (#116087) üzenetére


CirrMee
addikt

Saccra xvm bugzik.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#116110) csapee válasza rlazol (#116107) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor most a lightok op-k vagy a mediumok? Semmi baj nincs veluk...

Csapee

(#116111) nyunyu


nyunyu
félisten

Elkepzelheto.

Mivel nagyon fagyott a meccs vegen kilepeskor, fel orat sikerult elszurnom a personal reservekbol nV driver+XVM nightly frissitessel.
Semmi valtozas nem volt, ugyanugy fagyott.

Aztan lehalt az XVM szervere, azota erdekes modon sikerul WoT osszeomlas nelkul kilepnem a vesztes meccsbol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#116112) szosan


szosan
csendes tag

Sziasztok!
Jpz E100-nál most mindig el lövik a motort ha találatot kap elöl a lánctalp között.... más is tapasztalt ilyet hogy vmit állítottak rajta mert egy rakás sz*r lett.....

(#116113) zodo válasza szosan (#116112) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem szerepel a listában.

(#116114) jr1994 válasza csapee (#116110) üzenetére


jr1994
addikt

Mindig az az op ami kilövi a tisztelt játékost. Aztán a tisztelt játékos kipróbálja a tankot ami kilőtte, és rájön hogy igazából nem is olyan op az.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#116115) rlazol válasza csapee (#116110) üzenetére


rlazol
addikt

én mondtam a medekre, hogy op-k.
A lightok-ra se, csak azt, hogy tűzerőfölényben vannak a +1T, sokszor még a +2T tankokkal szemben. erre jön rá az, h ogy a WN8at sebzésre kapják, ráadásul abban is súlyozódik, ha magasabb tiert lő. Ezt szerintem balanszolni kéne.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116116) csapee válasza rlazol (#116115) üzenetére


csapee
senior tag

Te wn8-ra jatszol? Soha nem zavart ha tobbet kapnak, amugy kicsit kisebb a lightok hp-ja mester, ez a balansz. Ugye te sem gondolod hogy a 250-es sebzes sok egy T8-as lightnak T10-ben. Ugy hogy a gold loszernek is max 250 penje van. Talan az az egyetlen ag amit sikerult normalisan balanszolni. Az lehet hogy sok wn8-at kap sebzesre, de azert gondolkodni is kell hozza.

Csapee

(#116117) rlazol válasza csapee (#116116) üzenetére


rlazol
addikt

nem játszok WN8ra, de sokan igen. És ők hátul maradva puffogtatnak a lightokkal, meg se próbálnak spotolni. Nem, a 250es sebzés nem sok, de mondjuk a bulldog táras ágyújával vagy akár a Ru 5 mpes újratöltésével kombinálva az alacsonyabb sebzés is életveszélyes. Épp az imént volt szerencsém megfigyelni egy szakasztársamat T49-ben, amint - igaz, 3 lövésből - 700 hp-t vett le egy E100ról SZEMBŐL.
Szerintem ez nem normális. Értem és megértem, hogy nem hagyhatod totál védtelenül T10ben, de agy a stathuszárok kezében épp az értelmét veszti el és prokhorovka-n is a Maus megy spotolni, mert a light sokszor nem fog. Mert jobban jár, ha sebez, mert ő WN8ra játszik.
gondolkodni mindegyik osztállyal kell - talán a heavyvel a legkevesebbet.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116118) jr1994 válasza rlazol (#116117) üzenetére


jr1994
addikt

Ez nem a játék, hanem a wn8 rendszer hibája. A lightok nem lesznek meccsdöntők spotter szerepben amíg
-a pályák jó részén nem is lehet spotolni
-ha lehet is, a csapattársak egy maust sem találnak el
-és igen, a statot se húzza (jelenleg).

Visszagondolva a jó kis Murovanka varázserdőre, én szívesen spotolok ha van értelme, de ezeket a pályákat már sajnos kiirtották :( Pedig jó kis adrenalinbomba volt állni a bokorban 80 méterre az ellenféltől és találgatni, hogy na most meghalok-e a következő 3 másodpercben, vagy észre se vesznek.

Az utolsó mondatodra: talán igaz lenne, ha nem lenne arty a játékban :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#116119) Cucuska2 válasza rlazol (#116117) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem feltétlen értek egyet az utolsó mondatokkal. Évek óta a heavyk nagyon ki vannak szolgáltatva, a TD-k tűzerőben jobbak, a medek pedig tűzerőben és mozgékonyságban, a kredites goldammo korában pedig keveset ér a páncél - ha hibázol, rossz irányba indulsz, akkor nem tudsz úgy korrigálni, mint egy meddel.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#116120) csapee válasza rlazol (#116117) üzenetére


csapee
senior tag

Hat a leggyengebb osztaly heavy, pont ott kellene gondolkozni. A Maus nem spotolni megy, hanem meghalni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#116121) Jolet válasza jr1994 (#116118) üzenetére


Jolet
őstag

+1

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#116122) jano_77 válasza fradi81 (#116067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a 9.15 hibája, már haveréknál is jelentkezett. Egyik haver ezért nem fogadta el a meghívót a másiktól, mert Enemy-t írt ki Neki!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#116123) wwenigma válasza jr1994 (#116118) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem kellene elkezdeni ismet az arty jatekosok minositgeteset, köszi...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116124) Warton válasza joergie (#116045) üzenetére


Warton
őstag

Köszönöm túrtam egyet én is. :R

(#116125) jr1994 válasza wwenigma (#116123) üzenetére


jr1994
addikt

Nem az arty játékosokat minősítettem, hanem a tankosztályt. Szerinted ha leültetsz valakit aki még csak nem is hallott a játékról játszani, miben lesz kevésbé feltűnően béna 10 perc játék után, egy artyban vagy egy bármilyen más tankban?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#116126) galervin93 válasza jr1994 (#116125) üzenetére


galervin93
őstag

Van egy nagy kocka haverom, illetve régen volt az, CoD... Játszottun pedo-tierben, mert csak pár tíz meccsig jutott, nem tetszett neki a játék (lassú előrehaladás, "mindig meghalok" stb.), aztán kérdeztem, hogy azért mégis mivel szeret menni leginkább - hát azzal a felülről lövőssel, mert azzal legalább eltalálok valakit... És tényleg, volt olyan meccsünk, ahol 4 killel zárt, míg egy BT-2-ben instant halál, ha nem velem jött...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116127) emre válasza wwenigma (#116123) üzenetére


emre
veterán

Nem kellene topikgazdát jáccani. Köszi...

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116128) Warton válasza po1son (#116039) üzenetére


Warton
őstag

Buffot a T55a??? :Y Így is épp jó, én a nerftől jobban félek. Ugyanaz mint a T54 csak német színekbe burkolva.

(#116129) nightmare13 válasza jr1994 (#116125) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem tudom, én amikor eljutok odáig, hogy artyval játszok, akkor általában annyira mellélövök, hogy hihetetlen :) Álló járművet is szépen becélzom, és nem talál :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#116130) KisApám


KisApám
addikt

Ezt láttátok már?
A WFT E100 kivonásáról szól, angolul.
Ha volt már, bocs.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#116131) po1son válasza Warton (#116128) üzenetére


po1son
addikt

A játék alapja és értelme a minél több dmg, főleg egy med tankkal, amihez elsősorban egy jó ágyú kellene... Minden frankó ezen a tankon a saját szintjén, mert tényleg brutálisan pontos, mobilis és a camoja is nagyon jó, de számomra a kis átütés elveszi az egész tank varázsát.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#116132) Szasinka


Szasinka
tag

Van megoldás a kifagyásokra? Javult valakinek esetleg az XVM frissítéssel?

Pénteken minden gond nélkül ment (modokkal is) tegnap viszont feszt kifagyott csata végén (volt, hogy fekete képernyő volt, hogy a csata utolsó képkockája maradt meg). Nem mindig fagyott ki teljesen, néha fél-egy perc után bejött a garázs de ez volt a kevésbé jellemző. Péntekhez képest nem változott semmi modom, mégis ezzel kellett szembesülnöm.

(#116133) LordRajZoL válasza Szasinka (#116132) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én aslaim modpackot használok tegnap folyamatosan befagytam
Végén felraktam mindent amit szoktam de hangár modot egyet se
Azóta megy gond nélkül

zZz

(#116134) adrian360 válasza galervin93 (#116126) üzenetére


adrian360
őstag

"mert azzal legalább eltalálok valakit"

True story, mikor az arty találati aránya 30-40% között van, és mindamellett percenként lő egyet

(#116135) rlazol válasza jr1994 (#116118) üzenetére


rlazol
addikt

jr1994 + Cucuska2: összetettebb a dolog, semhogy egy valaminek a hibájára lehessen levezetni. Kétségtelen, h a pályák egy jelentős része nem kedvez a spotnak, de a stathúzás lehetősége is inkább lövöldözésre, mint spotolásra ösztönzi a light játékost. Én imádok passzív spotolni, de sajnos csak kevés pálya van, ahol meg lehet tenni és amikor észrevesznek, mielőtt rájönnék, h észrevettek, akkor vége. És igen, pont ez a buli benne.

A heavy vs arty viszonylatban valóban az arty igényli a legkevesebb agymunkát, de azt nem is tekintem tanknak. A heavyvel elindulsz és kész. Kevés olyan mozgékony, hogy utána változtatni tudjon, ha már elérte az adott út ütközőzónáját. Az elején hozol egy döntést utána sodródsz az árral. A meddel/lighttal az egész pályát be kell játszanod, a heavyvel csak egy szegletét. Persze heavyval is van kivétel (M103, AMX 50/100...), de az nem is igazi heavy pont páncélvédelme gyenge

emre: +1

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116136) Cucuska2 válasza rlazol (#116135) üzenetére


Cucuska2
őstag

És hogyan döntöd el heavyvel, hogy merre indulsz? Feldobsz egy érmét? Mert akkor tényleg nem kell hozzá agymunka. Miért nem sodródhatnál az árral, ha medben ülsz, vagy ha lightban ülsz?

Meg ha valaki statra játszik, és nem győzelemre, akkor miért magasabb a WR-e?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#116137) galervin93 válasza adrian360 (#116134) üzenetére


galervin93
őstag

Továbbra is kezdő, gyenge játékosokról beszélünk. És igen, felülről rávinni az egeret jóval könnyebb, mint odajutni a megfelelő helyre egy tankkal, jó pozíciót felvenni, majd onnan lőni. Plusz jön az RNG, ami artynál sokkal jobban befolyásolja a dolgokat (mind pozitív, mind negatív irányban).
Ettől függetlenül van létjogosultsága a tüzéreknek, csak nem a jelenlegi formájukban.
De ha már lehetne változtatni dolgokon, én a pályaméretekkel is variálnék. 30 főnek az 1000-es pályák is szűkek, hát még egy Himelsdorf, Ensk... 1500-ös pályák, fél órás limit, lehetne "hosszú hadjárat" a neve, és mondjuk egy ilyen csata 2-szer annyi xp-t, kreditet érne, mint egy jelenlegi. Több spawn hely a különböző tankoknak (sebességkülönbség ugye)... Álmodik a nyomor. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#116138) rlazol válasza Cucuska2 (#116136) üzenetére


rlazol
addikt

nem azt mondtam, h nincs gondolkodás, csak kevesebb. Szerintem med/light játék ilyen téren nehezebb. Ez nem azt jelenti, h a heavy-hez nem kell.

ez teljesen egyértelmű, azért, mert prémje van, nem tudtad? :DDD ha konstansan jóval többet sebzel, mint a hp-d magasabb lesz a WR-ed, ez viszonylag állandó összefüggés minden tankosztályban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116139) wwenigma válasza emre (#116127) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Modker topik, ha ugy erzed megsertettelek. Köszi...

jr1994: nem olvastam errol a felmérésről - gondolom megalapozott. Csupan unalmas az ujra es ujra felbukkano arty szidas, mikozben a DPM listan az elso arty a 65.-ik, átlag kiosztott sebzésben pedig a 38.ik...meg hogy nem kell gondolkodni hozza....ja, plane ha adottnal 10-15° a lövegkiterithetoseg meg az elmeleti 6mp celzasido valojaban 10-12mp is lehet mig fullra szukul. Arty is ugyanannyira agymunka, mert javarészt elore kell szamolni hova fog menni az ellen a csapattol fuggoen.

Agyatlanul meg lehet bármelyik tankosztályt játszani. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116140) emre válasza wwenigma (#116139) üzenetére


emre
veterán

Engem ugyan nem sértettél meg, csak nem értem miért viselkedsz úgy mint egy bukott topik gazda.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#116141) csapee válasza emre (#116140) üzenetére


csapee
senior tag

Abbol van pedig eppen eleg;]

Csapee

(#116142) wwenigma válasza emre (#116140) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az nem tudom milyen mert én itt nem az vagyok, csupan kertem valamit mielott elmegyunk egy iranyba es teszek valamit. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116143) Warton válasza galervin93 (#116137) üzenetére


Warton
őstag

Azért az arty sem ilyen egyszerű. Ismerni kell a pályákat, tudni kell, hogy egy adott pályán hova érdemes beállni és mit érdemes lőni. Minimap alapján tudni, hogy egy adott pontot be lehet-e lőni vagy sem. Ez egy másfajta tudást igényel. Tény, hogy a jelenlegi rendszerben az arty nagyon szerencsealapú játék. Ezen kellene változtatni. Megnövelni a pontosságot és a HE helyett AP-t adni nekik, csökkentve a dmg-t persze. A HE-vel igazából az a baj, hogy vagy nagyon keveset sebez mert mellé lő ilyenkor az arty játékosok szomorúak vagy pedig irreálisan magasat sebez akkor meg a másik oldal szomorú. Nekem a Bishop FV304 típusú artyk a legszimpatikusabbak ilyen szempontból. Nem sebez sokat, de a becélzott célpontot eltalálja. Meg kéne keresni azt az egyensúlyt, hogy mindkét oldal "jól járjon".

A map méretével nekem nincs gondom. Igazából az lenne a jó, ha bizonyos mappokon nem lenne arty. Pl. Himmelsdorfon, Harkovon eléggé korlátozottak a lehetőségek arty szempontból vagy legyenek az épületek rombolhatóak és akkor egy-két lövés után már a célpontot is lőhetnénk akár. ;]

Rohadtul nem örülnék egy 30 percig elhúzódó csatának. Idő tekintetében a jelenlegi rendszernél nem tudok jobbat elképzelni. Ez a 7 perc körüli játékidő csatánként pont elég is.

(#116144) Warton válasza po1son (#116131) üzenetére


Warton
őstag

De a játék alapja az is, hogy a med tankokkal próbáljunk az ellenség hátába kerülni, ahol már a 201-es pen érték is túl jó. :P

(#116145) wwenigma válasza Warton (#116144) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanmar. A jatek alapja hogy gondolkozas nelkul toltsd az aranyat es frontból szedd ki a legjobb heavy/TD-t is.. :((

Warton: Azert az AW megvalositasa is furi, Akatsia arty esti pályán tol egy vilagito lovedeket igy felspotolva a fél ellent majd 3 a tárban...van szentségelés. :) 20 másodpercenként.

Amugy erdekes, nezegetem a statokat, annak elenére hogy aszonták OP a WtAufE100, ez a Grille15 durvábbakat hoz...nem is csoda hogy minden mapon ez van:

No de most go boltba, CoolerMaster Hyper 212 EVO jön az uj FX-8320-ra, aztán egy kis M53/55 AP spam következik....tegnap szinte nem is talált be. :(

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116146) Warton válasza wwenigma (#116145) üzenetére


Warton
őstag

Ja igen... Tényleg. :C És ha még így se sikerül akkor írjad le, hogy mekkora egy fos ez vagy az a tank, mert nem lövi át szemből a beforgatott MAUS UFP-jét. :(((

(#116147) rlazol válasza wwenigma (#116139) üzenetére


rlazol
addikt

a modker topik linkelése rád is vonatkozhat. ha valakinek nem megfelelő a zársalgás, mindenkinek jobb, ha az illető oda megy, nem pedig önjelölt rendőrt játszik. ez már vagy az 5. felesleges hsz csak ma emiatt. ;)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#116148) Szasinka válasza LordRajZoL (#116133) üzenetére


Szasinka
tag

Köszönöm!
Hangár modom nincs így az én esetemben nem lehet az (sajnos). Viszont találtam egy ilyen infót:
Do the people experiencing crashes have "XMQP (exchange data with allies)" enabled in their XVM settings? If so try disabling it.

Este kipróbálom hátha (meg amúgy is, nem is néztem, hogy ez be van kapcsolva vagy, hogy egyáltalán van ilyen), estleg lesz egy újabb build is addigra.

[ Szerkesztve ]

(#116149) Warton válasza wwenigma (#116145) üzenetére


Warton
őstag

Nem ismerem az AW-t.

(#116150) jozefgucci1 válasza emre (#116140) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na-Na a mondat utolsó felét kikérem magamnak :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.