Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#296101) ZolkoW válasza jjeahh (#296069) üzenetére


ZolkoW
őstag

köszönöm, te általában elkényeztetsz minket, már amúgy is csak úgy merek kattintani, hogy új ablakban nyitok meg mindent, és ha nincs az irodában senki :D

#296076 balintbaba : jáá, etalon, csak ezt már láttam :C

#296068 Maximum1 : ezért is van nekem gravelem!

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#296102) Sleek válasza nemeth989 (#296099) üzenetére


Sleek
senior tag

Igen azért írtam :) Szóval akkor sokkal jobban ráz az sl stb ?

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#296103) zsocy


zsocy
őstag

Puck Moonen építhetne több bringát, szerintem is nagyon ügyesen csinálja, de sajnos ez a video tényleg vótmá!
Ha már dreambuild, nekem valamiért most ez a dreambuild tetszik, komolyan nem is értem miért jön be annyira :DDD ;] :DDD Ha csak annyit mondok hogy egy Colnagot épít benne egy szőrös úriember emirátusi munkaruhában akkor lehet páran kitalálják kié lehet a gép, és milyen színű. Fulton ne nézd meg mert lehet átoperáltatod magad óvodásnak. no gender, csak kender :DDD

[ Szerkesztve ]

(#296104) parandroid válasza Ixion77 (#296067) üzenetére


parandroid
nagyúr

Amúgy is ezerből kettő lesz az inkább. Az emberek 99%-ának ez mind csak ‘montenbájk’, amit a neve ellenére simán vesznek városba is. Aki már egyáltalán meg tud különböztetni ezen belül egy trekkinget, az talán 10%, 1% hallott már rola, hogy van cross trekking is, valahol a kettő között meg van azok aránya, aki tudja egyáltalán (valszeg rosszul), hogy mi az a fully.

Nézd meg Rolandot *, fogalma sem volt, milyen biciklit akar, lett belőle egy xc, ledig semmi szüksége nem volt rá, de mindenki ‘montenbájkkal’ járt körülötte, biztos az a jó. Aztán kiderült, hogy nem. Szerinted ő mit mondott volna arra, ha megkérdezed, mi az az xc, vagy fully, vagy dánkántri, esetleg trél. Szakadjak meg, én se tudom, mi az utolsó kettő, de tökre nem is érdekel. Nincs ezzel semmi baj, tanulja meg az, akinek ez a hobbija, abszolút nem bántásból mondtam, egyszerűen ez az egész kategorizálás túl komplex, és tökre nem is érdekes.

Bezzeg azt mondod gravel, azt mindenki tudja, hogy ja, az a terepes versenybicigli. ;] :DDD Jó, Mari néni a sötét zalai zsákfaluban biztos nézne bután, de ha mondod neki, hogy teccik tudni, amilyet a német fiatalok tekernek, akik megvették, és felujitották a Terka házát nyaralónak (isten nyugosztalja), akkor mindjart képben lesz.

* No offense, te legalább jöttél és kérdeztél (hajjajj, de mennyit).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#296105) parandroid válasza MPowerPH (#296089) üzenetére


parandroid
nagyúr

TMI rovatunkban ma:

Én ma lábat borotváltam. :DDD

TMI rovatunkat hallották. ;]

p

Ps.: Aki képet kér (akár privátban), agyoncsapom, aztán lebuzizom. :DD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#296106) werszomjas


werszomjas
őstag

Radon R1 105-nek jelent meg 2024 verziója, ezért a 2023-ast akciózza.

A fő különbség amit látok, a 11s vs 12s rendszer, illetve más a kerék. (Alexrims ATD560 vs Fulcrum Racing 900)

Jól látom, hogy geo-ban nincs változás?

R1 105 - 2024 - 1 600 EUR
R1 DISC 105 - 2023 - 1 390 EUR

Megéri szerintetek a felárat az új verzió?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#296107) HEAHEA válasza fulton (#296057) üzenetére


HEAHEA
tag

Tekert volna pár száz évvel ezelőtt full rózsaszínben, nem lett volna nagy szám, MIPS-es sisak, karbon országúti ide, vagy oda...Egykor férfi szín volt. Egy kis olvasnivaló, akit érdekel: [Miért változtatták meg? Régen a kék a lányok, a rózsaszín a fiúk színe volt] .
#296064ZolkoW: Tessék! ;] [Bike kámaszutra] Igaz nem szerelős videó, de szerintem nagyon ügyes, amennyi pózban van a bringán! :Y :B

[ Szerkesztve ]

(#296108) Alexios válasza werszomjas (#296106) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem már csak a szín miatt megéri :DDD

(#296109) zsocy válasza parandroid (#296105) üzenetére


zsocy
őstag

Milyen borotvát és habot használtál? Haverom kérdezi :DDD

werszomjas, a 2023 Radonra nekem 1091 eurót ír most a linked, annyiért nagyon jó bringát kapsz. Nekem biztos nem érne többet hogy az idei modellt tekerjem, az az R7000 szett egy nagyon jól sikerült motyó.

HEAHEA, kislánynak még a kormánya is rosszul áll, de valahogy most nem zavart különösebben :)

[ Szerkesztve ]

(#296110) Tin válasza zsocy (#296109) üzenetére


Tin
veterán

Ne nézd a linken lévő árat, az sajnos nettó. A bike-discount oldalán nézd.

(#296111) krono. válasza zsocy (#296109) üzenetére


krono.
tag

Áfa nélkül annyi. Nekem is felcsillant a szemem pedig kicsit :D

(#296112) ZavaBalazs válasza Alexios (#296108) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na b+, annak reményében kattintottam rá, hogy rózsaszín... :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#296113) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#296001) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A mi korunkban már vigyázni kell. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#296114) parandroid válasza zsocy (#296109) üzenetére


parandroid
nagyúr

Asszem ilyet: [link]. De az epilálós fejhez nem vagyok eléggé férfi, illetve túlságosan férfi vagyok, mert a csajok azzal tolják. :Y

Olyan 6-8 hetente le szoktam tolni a vágós fejjel, kb olyan, mint egy villanyborotva. Addigra kicsit kiszőrösödik, de nem vészes, bár nekem alapbol relatíve gyenge szőrzetem van, nem vagyok egy háta is szőrös yeti-alkat.

De ahogy utána lefolyik rajtad a viz a zuhany alatt, meg körbefúj a szél, futásnál, tekerésnél, az priceless. Plusz 100 aero pont.

Na, de elég is a buzulásból. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#296115) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Pfú, lassan kell keressek másik kedvenc topikot :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#296116) Hasaggymeg válasza parandroid (#296114) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Látom volt ma agresszió és szex is így mindenki be van rendesen gerjedve, ideje lehűteni a hangulatot. Tegnap egy hardcore Alis ismerősöm 50 rugóját nyúltak le az Aliexpressen, vagyis figyeljetek oda a limitekre mert a csávót úgy is átverték, hogy ő alapból amolyan gyanakvó összeesküvéselmélet hívő emberke és nagyon óvatos...feltörték fiókját (valami eladót gyanít ezzel) és levásárolták kártyájáról a napi limitet...enyémet gyorsan megnéztem, és még az alapértelmezett napi (asszem 20 milla?) volt. :DDD (persze én amatőr bankoló vagyok, azt azért tudni kell)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#296117) jjeahh válasza Hasaggymeg (#296116) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Revolut, virtuális kártya erre vajon nem megoldás? Mert én azzal szoktam.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#296118) Hasaggymeg válasza jjeahh (#296117) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A virtuális igen, nekem is az van melyen nem sok pénz figyel ha esetleg hozzáférnek, a revolutot nem ismerem. :F ...kérdésemre miért nem PayPal (nekem az sincs🤭) azt mondta az Ali nincs beszélő viszonyban a PayPal-el :D ...amit mondjuk nem csodálok. :U
Valami profi bagázs lehet, mert még jelentés is jött mailjére, hogy jön a kifizetett csomagja...amit ugye meg sem rendelt. :U ...mondom neki lehet be volt baxva és csak nem emléxik. ;]
Azt azért hozzáfűzném, hogy olyant mint az Aliexpressen sem láttam sehol, vagyis kábé nem is koppan a rendelésed a földön és máris pittyeg a teledonod, hogy elment a pénzed nekik😱...miközben máshol jelentés a banktól amit jóvá kell hagyj, meg ilyenek mielőtt elmegy a pénz :F ...nem értem, de mint már mondtam, bankolni annyira sem tudok mint bringázni. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#296119) Ringman válasza -=RelakS=- (#296087) üzenetére


Ringman
nagyúr

mentem már vagy 3-5x vele, eddig nincs baj vele :)

akkuidőt passzolom.

(#296120) stickermajom válasza Hasaggymeg (#296118) üzenetére


stickermajom
addikt

Kösz, ki is töröltem gyorsan a Revolutot onnan. :R

(#296121) MPowerPH válasza jjeahh (#296117) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az egyszer hasznalatos virtualis kartya a jo megoldas.

Don't Tread On Me

(#296122) balintbaba válasza -=RelakS=- (#296087) üzenetére


balintbaba
tag

Ha van is róla tapasztalat, akkor az sem túl izgalmas. A Favero cuccok pontosak, megbízhatóak és még normális szervizhátterük is van Magyarországon. Ha valakinek pedálos teljesítménymérés kell, nem talál jobbat.

Nálam Duo-Shi volt befogva M520-as pedálba. Most trail bicóra nem szívesen raknám már fel, mert sérülékeny. A csapágyazás viszont gyorsan kopik, pár ezer kilométer és cserések a pedálcsapágyak.

[ Szerkesztve ]

(#296123) Ixion77 válasza Hasaggymeg (#296118) üzenetére


Ixion77
őstag

Van Paypal Alin, csak nem Magyarországról. Valószínűleg túl sok volt a visszaélés.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#296124) Roland861010


Roland861010
addikt

(#296125) Ixion77 válasza parandroid (#296104) üzenetére


Ixion77
őstag

Végre valaki hajlandó érteni amit írtam. Úgy van, ahogy írtad, és nagy gyártóként nem arra az alig néhány kerékpármániásra érdemes lőni akik szerint 16+ biciklikategória van, hanem arra a tömege, akik szerint maximum négy.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#296126) stickermajom válasza Roland861010 (#296124) üzenetére


stickermajom
addikt

Én egyszer KOM hajszolás miatt bordát repesztettem. Annyira nem éri meg.

(#296127) Roland861010 válasza stickermajom (#296126) üzenetére


Roland861010
addikt

Ennyi volt.
Egyenlőre ezzel a pedalal ennyi van benne.

(#296128) dom1n0 válasza Roland861010 (#296124) üzenetére


dom1n0
senior tag

Gratulálok!
Érdemes majd rápróbálni a Bubás körödre az outival, ott fog igazán majd kijönni mennyi a kettő közt a különbség :)

(#296129) Roland861010 válasza dom1n0 (#296128) üzenetére


Roland861010
addikt

Csütörtökön ha jó az idő azt tervezem.

(#296130) -=RelakS=- válasza balintbaba (#296122) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az is infó, hogy jó cucc

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#296131) Roland861010 válasza dom1n0 (#296128) üzenetére


Roland861010
addikt

Annyi, hogy ezzel nem tervezek végig menni az Etyeki DH pályán. Plusz hátha úgy marad egy kis plusz energia.

(#296132) ZolkoW válasza HEAHEA (#296107) üzenetére


ZolkoW
őstag

ezt is láttam, de elvetemült, amit ezek a csajok csinálnak! (a többesszám azért, mert azt hiszem, láttam olyat is, és ismerős a szerelése)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#296133) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#296113) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:P

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#296135) stickermajom válasza fulton (#296134) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem akarsz elmenni nyaralni kicsit? Sok a feszültség benned.

(#296136) Hasaggymeg válasza stickermajom (#296126) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#296137) Toobee válasza Toobee (#293160) üzenetére


Toobee
veterán

Csináltam most friss lábbal is egy rump tesztet. Lehet, hogy a 300 wattos perc után kellett volna próbálkozni egy kicsit, még volt a lábamban, úgyhogy egy picit tekertem még a teszt után.
228 Watt-ot mért most a Zwift. Jövő héten tényleg elviszem már ájulásig, gondolom ez lenne a lényege.

https://barbieripnk.hu/

(#296138) Maximum1 válasza Toobee (#296137) üzenetére


Maximum1
őstag

A súlyodhoz az 4+-os Watt/kg, nem semmi, Gratula!
Szerintem lenyomnád lsebestyen-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#296139) zsocy válasza stickermajom (#296135) üzenetére


zsocy
őstag

Ettől meg is fog őrülni szegény, ma fulton tiszteletére előkapartam a 2020-as elmaradt Giro grande partenza mezemet (Castelli amúgy, nem szarral gurítok :) ) és abban tekertem egyet.
Térdes kezes hasas kép, pretty in pink :)

(#296140) Napfénysüti válasza zsocy (#296139) üzenetére

Nekem egy rózsaszín grande partenza pólóm van még 2020-ból mikor együtt tekertem Ivan Bassoval.
Én se rajongok a színért de a Giro miatt simán bevállanék egy ilyen mezt mint a tied. :K

Amúgy a színekhez: annó 2014-ben mikor elkezdtem outizni még én is a feketére voltam ráizgulva. Fekete volt a bringám és az első Aliexpresses mezszettem is fekete lett. Aztán egy idő után rájöttem hogy többet ér az életem és jobb ha feltűnöbb, az úton könnyebben kiszúrható ruházatot veszek fel.
Ma már el se mennék tekerni full feketébe.

fulton: szerintem mióta megvetted a Cube-ot talán jobban megkedveltek itt a népek mert mész rendesen, ezt nem lehet elvitatni de ezzel a szín mizériával most szerintem is öngólt lőttél (minden bántó szándék nélkül).

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#296141) nemeth989 válasza Sleek (#296102) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem ráz jobban, 28mm-es GP5 van rajta. Még azt mondon komfortosabb is GTR-nél. Egyszerűen csak merevebb, már amikor kiálsz és megkínálod azonnal érzed. Első 5percben rájössz, hogy teljesen más világ.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#296142) mauimagic válasza 6030D (#296073) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Verseny előtt legalább két nappal érdemes itt érdeklődni hogy milyen bringát vegyél, kell még rózsaszín lycra alul-felül és hajrá ;]
Én nagyon mentem volna, de még minimum 3 hónap rekó van, pedig évek óta nem voltam olyan formában, mint szezon elején :(

Viszont sz@rrá van ázva a környék, ha a hétvégéig még esik, akkor komoly dagonya várható ;]

(#296143) szuszinho válasza zsocy (#296109) üzenetére


szuszinho
őstag

Csak is waxot! :DDD

(#296144) stickermajom válasza zsocy (#296139) üzenetére


stickermajom
addikt

És az asszony tudja már, hogy igazából nem is hozzá vonzódsz? ;] Meg lett mondva kik hordanak ilyen színt. :DDD

(#296145) parandroid válasza Napfénysüti (#296140) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem valamiért a ruhák feketék, valszeg praktikus okokból. Világos eleve kilőve, annyi anyajegyem van, hogy átlátszanak rajta, futásnál is ezért sötétebb színű az összes pólóm.

Tekerésnél meg a bicikli rikító narancs, a siakom fehér, gyakran a cipő is, meg villogok nappal is elöl-hátul, ez legyen elég.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#296146) Toobee válasza Maximum1 (#296138) üzenetére


Toobee
veterán

Ezek ilyen pár perces tesztből kalkulált számok, nem szoktam 3-4 órákat kint tekerni egyben, sajnos.

https://barbieripnk.hu/

(#296147) Tin


Tin
veterán

Elmentem egy laza körre, és mivel megint nem tudtam csütörtök óta az idő miatt menni, ezért nem is toltam neki annyira, bár a pulzusom így is magasabb volt. Viszont meglett az új maximum: 199 (öv szerint), vagy 198 (okosóra szerint).

A vicc a hogyan :) Már majdnem fél 6-kor indultam, a szomszédos kerületben voltam, fordultam balra a védett útról, ahol vártak autók a kifordulásra, az első még kijött elém, aztán amikor épp fordultam, a második úgy jött ki nyélgázon, hogy konkrétan észre sem vett, pedig végig kint volt a kezem, hogy fordulok, és már konkrétan előtte álltam. Szó szerint centiken múlt, meg azon, hogy elkaptam a kormányt. Aztán visszanéz, röhög egyet (totál leszarta), én meg olyan ideges lettem, hogy 199-ig ment fel a pulzusom (162-163 volt, amikor megközelítettem a kereszteződést). Az eset után utánamentem, mondom totál elmebeteg vagy? Erre a srác csak röhög tovább, hogy a szemébe sütött a nap, nyilván kamu, és láthatóan magasról leszarta az egészet. Ez mondjuk már nem az én bajom, de az arcára volt írva, hogy a következő ilyen esettől szét fog hullani az élete.

Viszont tök fura, hogy én ebből a magas pulzusból nem éreztem igazán semmit. Mármint csak a Karoo-n láttam az értéket, de amúgy teljesen normálisan éreztem magam. És nagyjából 30 mp múlva már vissza is ment a 160-as tartományba, most néztem meg.

Na, csak érdekességképp meséltem. Amúgy már nem egyszer megfogadtam, hogy munkából hazamenős időszakban nem megyek a városba, mert egyszerűen nem tudnak vezetni, de aztán megint beleestem :)

(#296148) Maximum1 válasza Tin (#296147) üzenetére


Maximum1
őstag

Viszont tök fura, hogy én ebből a magas pulzusból nem éreztem igazán semmit.
Mert a magas pulzust stressz váltotta ki, nem pedig terhelés, nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#296149) Dark Archon válasza jjeahh (#296117) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nekem ún. webkártyám van, egy online vásárlásra használható kártya a rendes mellett, ami egy másik számlaszámhoz kapcsolódik. Oda annyi utalok, amennyi a vásárláshoz kell, aztán kész.

De egyszer így is le tudtak nyúlni 4 rongyot, mikor feltörték a Netflix fiókomat, mert épp volt rajta annyi.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#296150) dom1n0 válasza Tin (#296147) üzenetére


dom1n0
senior tag

Adrenalin felnyomta. Ilyenek utan lehet amugy a legjobbat tekerni, blokkolja/tompitja a faradtsagerzekelest is. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.