Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152537) 6030D válasza Fall-N (#152534) üzenetére


6030D
Ármester

Biztos, hogy sebességkülönbséget néz, mert ha 10-en bolyoznak, az pont olyan széles, mint egy autó. És a gyors motort is észreveszi, de a lassú robogót 30-35-tel nem.

cellpeti: akkor kell egy olyan óra, ami tud kezelni sebesség szenzort és fel is lehet tölteni Stravára. Mivel gondolom kint is tekersz, ezért én már olyat vennék, ami GPS-es, így a kinti tekeréseidhez majd nem kell a szenzor sem. (kivéve ha sokat jársz alagutakban, vagy orvosi pontossággal szeretnéd meghatározni a megtett utadat...) Szerintem a legolcsóbb megoldás erre a célra a Bryton 10. Ehhez kell egy sebesség jeladó, amiből a legolcsóbb megoldás a Magene az aliról, csak az idő, mire ideér. Ha most kell, akkor nézni kell valami bluetooth-os szenzort, ami árban megfelel, az is jó lehet, amit elsőnek linkeltél. Haveromnak most raktuk össze a fenti órát egy Polar pedálfordulat szenzorral, tökéletesen működik, tehát sebességszenzorral is működne. Nekem a Garminra Polar pf- és sebesség szenzorról küldi a jelet. [kép]
Görgőből szintén a legegyszerűbb elég lesz, mert a mérés csak a kerék forgását méri, nem a görgőt.
Kb ez az alja, ettől lefelé a használt cuccok vannak, felfelé pedig a csillagos ég.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.