Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#159351) jr1994 válasza HellGreg (#159349) üzenetére


jr1994
addikt

A wn8-at nem a wg találta ki, szóval kit érdekel? Csak egy mérőszám ami nem tökéletes. Ettől függetlenül az arty, mint olyan egyáltalán nem illik bele a játékba, de most nem ez volt a kérdés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159352) HellGreg válasza mcwolf79 (#159350) üzenetére


HellGreg
őstag

Tkp szerintem még az is jobb ha szétcsapnak egy lövéssel, de ez a szánalmas kínlódás, hogy rámáll egy arty és sebez rajtam 100-akat, én meg nem tudok célozni, vánszorgok... mire rendbejövök, betölt és újra kapok egyet... nem tudom nekem ez nem tetszik.
Én őszintén szólva kivenném az artyt a játékból mert értelmetlen teljesen, hogy a pályák majdnem felénél eleve szart se tud csinálni a házak, hegyek, vagy éppen amiatt, hogy nem tud hova rejtőzni. De cserébe legalább tűzereje sincs most már és csak kicsivel tölt gyorsabban mint korábban. Persze ez csak az én véleményem.

(#159353) h1mpi válasza HellGreg (#159352) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha van egy jó tüzér a csapatban és nem azzal foglalkozik, hogy az AFK tankokat lövi, akkor simán kihatása van a csata kimenetelére. Ez 15 mp stunt szívatós tud lenni :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#159354) zozyk


zozyk
addikt

E 50 használóktól kérdezném.
Most a 8.8 L/100 van fenn, ami nagyon fincsi, érdemes a nagyobb sebzésű,kissebb átütésű és pontatlanabb ágyút használni?

(épp most kapom a savat privátban, mert kicsontoztam a 4.33 újratöltéssel egy WZ-111 1-4et) ;]

[ Szerkesztve ]

(#159355) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Érdemes valamit becserélnem a Mutz-ra vagy a KR Pattonre? Félek, hogy mindig Tier 10-be lennék mint eddig az összes T8 prémemmel.

Más elég sokat nézegettem a 112-t, mert ebben az MM-ben mint tier limites tank esetleg szóba jöhet, de nem tudok dönteni, hogy érdemes lenne e adnom érte valamit. Az ágyú nem valami nagy szám, de a páncélzat és mozgékonyság jónak tűnik.

Jó lenne tudni, hogy mim lesz a tier limites tankokkal idén, úgy könnyebb lenne a döntés.

(#159356) Zolee_70 válasza Korcsii (#159345) üzenetére


Zolee_70
senior tag

hogy nem száradt le a mutatóujjad, amikor rámklikkeltél..... :DD

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#159357) Remus389 válasza Razermazer (#159258) üzenetére


Remus389
veterán

Megint más, ahogy olvasom nem csak nekem nem tetszenek az új grafikai pályák, úgy érzem magam mint egy mesébe, valahogy jobban bejön a régi, vagy csak nagyon ezt szoktam meg. Nekem éppen a fordítottja jön át nem hogy élettel telibb, hanem sivárabb plasztikusabb

Én már nagyon várom az új HD map-eket, a jelenlegi kb. 2010-es grafikai szintről jó lesz a kb 2015-ös grafikai szint. A tankok rendben vannak, de a pályák ...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#159358) kchryss


kchryss
addikt

Skill4ltu látta hogy Mailand játszik az ellenséges csapatban, jól megjósolta mit fog csinálni: [link]
:DDD

Mailandtól egyébként ez a kedvenc blind shotom, ezen mindig szakadok: [link]
;]

(#159359) Jag válasza kchryss (#159358) üzenetére


Jag
senior tag

:D

(#159360) Jadro válasza kchryss (#159358) üzenetére


Jadro
veterán

Az nem rossz! :DDD Többek közt ezért is olyan jó játékos. Előre tud gondolkozni és minden részletre oda tud figyelni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159361) BÁ Nutrition válasza zozyk (#159354) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kerdes h csikicsuki harcban mire mesz 240es alfaval. Hatulrol lovoldozve jobb a kicsi mert kb 600al nagyobb a dpm de a nagy agyunak is van 3000 ha mindennel felszereled ami alapvetoen eleg. A pen meg 220vs 223 szal elhanyagolhato

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159362) Tarill


Tarill
őstag

Csak info gyanánt; már nincs ingyen 150 gold a warplanes tutorial küldikért cserébe... :/

(#159363) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem volt egyszerű, mert napok óta próbálkoztam vele, de ma végre sikerült átlépnem a 85% és ezzel megszerezni a 2. GM a Ru-251-re. :B
Nagyon sokszor voltam már 84,5% közvetlen közelében, mikor is jött 2 botrányosan szar csata, ami rendje és módja szerint vissza is dobott 83%-hoz. :O Majd újra feltornászni 84,5% közelébe és újabb fos csata.
Nagyon nehezen megy felfelé vele a %. :U

Ma összességében nem ment rosszul a csata, csak pont a Ru-t szívatta a játék. Vmiért nem nagyon engedte nyerni, pedig majdnem 4K WN8 futottam vele 11 csatából és 4 nyertem meg. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159364) Viktoár


Viktoár
addikt

Fanszia td ágról mi az általános vélemény? Megéri végigmenni rajta a 10-esért?

Jelenleg a 6-osnál tartok (ARL V39) nem érzem rossznak. Szokni kell de szerintem használható.. A legjobb hogy goldot nem kellett még lőnöm vele hiába a +2 tier. :DDD Nagyjából visz mindent a 212-es pennel, t6-7 -ben még a gyenge pontot sem mindig kell lőnőm. :C

Tartok tőle hogy ez csak a mézesmadzag aztán jönnek a cumi td-k.

Üdv:Viktor

(#159365) kchryss válasza Viktoár (#159364) üzenetére


kchryss
addikt

A 7-es az egy akkora hulladék, hogy engem teljesen meg is akasztott az ág kihúzásában és abba is hagytam. Annyira utálom, hogy még szorzózni sem próbáltam meg még akkor sem amikor 5x-ös szorzó volt.

(#159366) Viktoár válasza kchryss (#159365) üzenetére


Viktoár
addikt

Na bakker ezzel most jól letörölted a vigyort a képemről. :Y Azért a 6-ost már végigcsinálom aztán meglátom nekem mennyire szegi a kedvem. Gondoltam legyen már a garázsban egy táras td mivel amúgy sincs táras tankom. Ha nagyon szar lesz akkor inkább elindulok a T57 heavy-ért. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#159367) kchryss válasza Viktoár (#159366) üzenetére


kchryss
addikt

Teljesen papírból van, szóval páncél az 0. Az összes 7-es td között ennek a legrosszabb a camo-ja. Nagy böszme alakja van, mellé sem lehet lőni. Az ágyúja nagyon pontatlan és kicsi az oldal irányú kitéríthetősége. Így gyakorlatilag közelharcra és sznájpolásra is alkalmatlan. Az egyetlen jó dolog benne, hogy jó az átütése és aránylag fürge, de minden másban olyan rossz hogy ezeket az előnyeit nem tudja kihasználni.

A 8-ast nemrég átdolgozták amikor lecserélték a 10-est is. Kapott egy táras ágyút és talán kicsit javítottak a páncélján. Statok alapján az sem tűnik kiemelkedő tanknak, de talán már megüti a "használható" kategóriát.

Én inkább úgy döntöttem, hogy nem ér ennyi szenvedést a 10-es és egyelőre hanyagolom ezt az ágat. Van sok fontosabb tank amit ki kell húznom. :)

Ha már kihúzod akkor azért próbáld ki, lehet neked mégis bejön, bár sok esélyt nem látok rá.

Az amerikai táras ágon is vannak szívatós tankok, de ennyire használhatatlan azért nincs ott és a 10-es is életképesebb szerintem, mint a francia 10-es td.

(#159368) HellGreg válasza Viktoár (#159364) üzenetére


HellGreg
őstag

Én tesztszerveren próbálgattam a tizest, szerintem azt mindenképpen megéri. Jelenleg én is a hatosnál járok, annyira nem rossz. A hetestől viszont félek kicsit.

(#159369) ddt500hu válasza Viktoár (#159364) üzenetére


ddt500hu
veterán

10-es sajnos nagyon igényli a goldot. 2-3 tárat kilősz egyből -60 000 (prémiummal). Az alap lőszer átütése csak 257 az meg nem elég a Type5/Maus/E100-ak ellen. És eléggé pontatlan is. Én eladtam 150-200 csata után.

(#159370) Chris0321 válasza zozyk (#159354) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva.
Én csak azzal használtam, tier tízben már kevés a 88-as sebzése és mivel az E-50 már közelharcra is alkalmas így jól jön ha egy lövésből többet sebzel. A rammolási lehetőségeket is érdemes kihasználni amikor csak lehet.

(#159371) sequator válasza Viktoár (#159366) üzenetére


sequator
senior tag

Nem olyan vészes az AMX AC 46. Riszálni kell az elejét és akkor elég jól pattint. Én szerettem, mikor az ág átalakítása előtt grindeltem. Az AMX AC 48 még jobb utána, bár én még nem táras ágyúkkal használtam. Egyedül a 9-es Foch maradt ki, mert nem volt rá idő, így átléptem freeXPből.

Alig rosszabb blockrate-em van vele mint az E100-zal: 35% vs 38%

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#159372) BÁ Nutrition válasza sequator (#159371) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

E100 megvan kb 2 honapja de meg egy kort se mentem vele, max tesztszerveren :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159373) h1mpi válasza jano_77 (#159363) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is 83-84%-on vagyok, szóval miattad nem tudtam feltenni 85-re :DDD
Nekem többet kellene spotolnom vele, mert izomból nem lehet feltenni erre a 2. jelet...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#159374) jano_77 válasza h1mpi (#159373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi ;)
Szerintem nagyon sok múlik a szerencsén, amit csapatnak hívunk a játékban. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159376) jano_77 válasza inferno88 (#159375) üzenetére


jano_77
nagyúr

Épp most akartam feltenni, megelőztél.
A személyes tartalék jól jön, az nagyon fogy sajnos.

Olasz tankok paramétereinek frissítése!
Tényleg 1095 a DPM-e a tier10 tanknak?!? Nincs ott elírva vmi? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159377) inferno88 válasza jano_77 (#159376) üzenetére


inferno88
őstag

Én személy szerint sajnálom a creditet a személyes tartalékra, bár skill azt mondta farmolós stream-nél, hogy megéri, de "talán" nem vagyok annyira jó, mint ő. :DD

Nagy kérdés srácok: Vannak az IS legényeim, azokból már 3 a 3. skillt tapossa. A kérdés az, hogy melyik irányba érdemes most elmenni. IS-3 vagy az új IS-M. A mostani T8 szopóág miatt lehetséges, hogy az IS-M-mel jobban lehetne érvényesülni a 10-esek ellen, nem? Vagy az IS-3 még így is ér valamit a gagyi leosztás mellett?

Meg lehet nézni valahol, hogy az egyes tankoknál mennyi átlag XP kell a GM-okhoz?
A Skoda T25 érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#159378) h1mpi válasza jano_77 (#159376) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs, de fura az egész, mert ugye nem kell megvárni, hogy a telhes tár fel legyen töltve. Ha megvárod, akkor 1 perc egy tár ami nagyon sok...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#159379) jr1994 válasza inferno88 (#159377) üzenetére


jr1994
addikt

Mindháromra reagálnék :D

"creditet a személyes tartalékra" mi? azt nem csak aranyért lehet venni?

Az IS-3 még mindig elég jó, az IS-7 meg kötelező darab. Az új vonalat nem ismerem, de a 8-ast szidták egy páran.

Gunmark elvárásokra (kombinált sebzés, nem XP) nem találtam külön táblázatot, de a Skill féle GM mod tudja minden tankra. Évek óta az első mod amit felraktam :D motivációnak is jó, meg érdekes.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159380) Barcelona95 válasza kchryss (#159367) üzenetére


Barcelona95
tag

Én még a Foch 155 csere előtt játszottam az AC46-al, de az akkori állapotában az AC48 sokkal idegölőbb volt, lassan szűkült, de legalább nem is talált. Az AC46-ot a 90 mm-essel célszerű használni, a 212-es pen elég kellemes azon a szinten, 8-as szinten is elmegy szódával, felette meg tölteni kell a WN8 ammot. A 10 fokos gundep pláne jó dolog, bár a hatalmas kupolát nem fogod tudni eldugni, bár mindegy, mert azon kívül is belövik, de érzésre jobban tud pattintani, mint a Jagdpanther.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#159381) inferno88 válasza jr1994 (#159379) üzenetére


inferno88
őstag

mi? azt nem csak aranyért lehet venni? Ez most trollkodás volt? :DDD

Azt tudom, hogy "kötelező" darab, de érdekes lehet ez az IS-M. Az IS-7-et rühellem is, mint ellenfél, de a szovjet 10-es tankok még messze vannak.

Ha ez az a mod, ami bal oldalt mutatja százalékosan, csata közben, akkor azt ismerem, csak jó lett volna látni egy összefoglaló táblázatot, de végülis mindegy.

Semper fi!

(#159382) Czmorek


Czmorek
aktív tag

hali!
nekem ma-most- bedobta in game ablakba, hogy pl. megvehetem a 40t-t, de a linken semmi sincs.
másoknál is ez a helyzet?

ha mégis működne, nincs valakinek elfekvőbe kuponja amit úgyse használna fel? :D

(#159383) dokee78 válasza Czmorek (#159382) üzenetére


dokee78
félisten

Be vagy jelentkezve a shopban?

(#159384) Bozso68


Bozso68
senior tag

Scorpion G-t megéri megvenni? A páncéljától félek.
Farmolós tank kell, csak német legénységem nincs még, a 6. érzékhez is kell idő.

[ Szerkesztve ]

(#159385) ddt500hu válasza Bozso68 (#159384) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ne félj tőle mert nincs neki! ;]

(#159386) Bozso68 válasza ddt500hu (#159385) üzenetére


Bozso68
senior tag

Echhhhh...! :C

(#159387) Dobi 562 válasza inferno88 (#159377) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Skoda T-25: 1500 kombinalt damazs kell a 3. gm-hez.

(#159388) Jag


Jag
senior tag

Mi az a kis fekete kijelző, amit streamereknél látni és százalékosan mutat valamit? :-)

(#159389) Czmorek válasza dokee78 (#159383) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Be vagyok, de semmi...
Lehet csak holnaptól élne?

(#159390) inferno88 válasza Dobi 562 (#159387) üzenetére


inferno88
őstag

A skoda annyira bejön, hogy lehet, hogy ez kap ellátmányt is a vicc kedvéért. A rádiósra még kell 9%, hogy lassan átneveljem BIA-sra, a többin megvan, mert csajok. Amúgyis még csak 37 csatám van velük, de úgy érzem, hogy nagyon sokat teszek hozzá a győzelemhez vele.

T14 + 750 arany: 2800 HUF
Mikor még visszább jártam az amcsi nehéz ágon, akkor imádkoztam, hogy legyen végre elérhető. Most, mikor már szinte mindet kihúztam a T57 kivételével berakják ezek a mocskok.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#159391) jimmy74 válasza Viktoár (#159366) üzenetére


jimmy74
őstag

Ajánlom nagyon hogy felejtsd el!!!!
Egy rakás szar talán a legszarabb 10-es TD!
Mègha olyan lövege lenne mint ami a wattafakk e100-nak akkor azt mondom fasza de használhatatlan nagyon.
Ennek a kalibernek tűèlesnek ès pontosnak kéne lennie az alfa sebzèse miatt de nem!!
Páncél nincs plusz...
Játékban alig látni. Inkább az öreget szoktam látni a nagy löveggel ...
Nem sikerült a wg-nek mit kezdeni ezzel a tankkal.
Kíváncsi leszek mi lesz a sorsa...

WoT:jimmbo

(#159392) Dobi 562 válasza inferno88 (#159390) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rakjal bele kajat nyugodtan, meghalalja a tank. En is azzal hasznaltam.

(#159393) sith7


sith7
nagyúr

Visszavettem a T44 -et az új orosz med - ek miatt, egyelőre tetszik a buff után, kérdésem a T54 mod 1 az mennyiben másabb, mint a T44 ?

(#159394) Atti777 válasza HellGreg (#159349) üzenetére


Atti777
senior tag

pláne azt se tudom elképzelni, hogy csinálom meg a T55A-hoz az SPG15-öt 212A-val, szinte teljesen reménytelennek tűnik.

Csak szerencse kell hozzá, nekem a GW Pantherrel lett meg.
Az előtt pár csatával meg a HT-15, pont aznap volt 6 éve hogy regisztráltam a játékba :)

Путин, иди нахуй!

(#159395) palfitom válasza sith7 (#159393) üzenetére


palfitom
félisten

Szerintem lassú a Mod1. (legalábbis szeretném ha gyorsabb lenne)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#159396) jr1994 válasza Jag (#159388) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem a gunmark modra gondolsz, nemrég linkeltem. Jelzi a csata előtti állást és csata közben élőben a kombinált sebzésed alapján elért változást. Nekem úgy tűnik hogy elég pontos, jó cucc.

(#159381) inferno88: nem trollkodás volt :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159397) jimmy74 válasza sith7 (#159393) üzenetére


jimmy74
őstag

Igen elég lassú mèg mindig.
Attól függ hogy játszol,ha toronyra èpitesz arra nagyon szemét tud lenni viszont ha inkább mozgékonyságra megkerulèsre nem igazán jó.
Hasonlít a játékstílusa az ob 430u-ra,én így használom a mod1-et csak ugye az U is mozgékony.
Nem lehet eliszkolni vele,keresem az olyan pozíciót ahol van fedezèk mert tudom ha menekülni kell arra lassú.
Viszont statikus csatában nagyon jó mikor nem egy rohanós játékba folysz bele

WoT:jimmbo

(#159398) e-newsee válasza jano_77 (#159376) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem elírták. Azt írja, hogy 350-es alfa, és 5,45 lövés/perc. Ezt összeszorozva 1907,5 jön ki, ami pont gyanúsan hasonló, és olyan elgépelésnek tűnik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#159399) Jag válasza jr1994 (#159396) üzenetére


Jag
senior tag

Áhá, kösz.
Akkor arra nincs szükségem, nem fenyeget a gunmark veszély. :-)

(#159400) sith7


sith7
nagyúr

köszi a választ mindenkinek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.