Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#159201) kchryss válasza jano_77 (#159197) üzenetére


kchryss
addikt

Törölheted az egész mappát.

(#159202) Czmorek válasza h1mpi (#159200) üzenetére


Czmorek
aktív tag

A dmg szerintem sem sok, de az alap xp amit kapott nem kevés... Sok járgányra már ász határ fölött van.

(#159203) h1mpi válasza Czmorek (#159202) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk amilyen sz*r tank nem csodálom hogy ennyi dmg-re ilyen magas xp-t ad...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159204) zozyk


zozyk
addikt

Rohadjon meg, aki győzelemhez köt bármilyen küldetést, kampányfeladatot. :W

Egymás után két meccsben azért nem lett meg az LT-10 (Obj. 260), mert a csapattárs artynak elfojthatatlan vágya volt egy TD körül keringőző LT mellé odapörkölni a végjátékban. :W
(első meccsben track & stun= garázs, másodikban oneshot.)

Tudja valaki, ha kihagyok egy napot a valentinos szupimaratonból, akkor azt holnap kell megcsinálnom, vagy az utolsó küldi majd megadja a kihagyott tokent? Hagyott már ki valaki egy napot? :F

[ Szerkesztve ]

(#159205) Dr.Én válasza h1mpi (#159200) üzenetére


Dr.Én
veterán

1200 körbe szokta dobálni alap XP-re az ászt...
de nagyon beteg egy tank..élvezem nagyon...
lenézi az ellenfél és ebből nagy előnyom van... :))

WOT: kissio

(#159206) kchryss válasza h1mpi (#159203) üzenetére


kchryss
addikt

Mondjuk jó hogy tudod, hogy minden 8-as med ugyanannyi xp-t kapott volna ugyanezért ...

(#159207) h1mpi válasza kchryss (#159206) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mindegyiknek ugyanaz az xp számítása?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159208) kchryss válasza h1mpi (#159207) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, csak a tankosztályoknál van eltérés.

(#159209) adamgreen válasza kchryss (#159208) üzenetére


adamgreen
senior tag

Defender minden szerveren visszatér kivéve az EU

[link]

:C :C :C

(#159210) h1mpi válasza adamgreen (#159209) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert igazi gyökerek... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159211) Jadro


Jadro
veterán

Nahát, a Challenger valamelyik előző patch-ben kapott egy nagyobb ágyút. Meglepődtem, amikor sokkal nagyobbakat sebzett belém, mondom ránézek már. S valóban, ott egy 8-as ágyú jóval nagyobb átütéssel és sebzéssel. Próbálta már valaki? Fejlesztem én is, hamarosan meglesz és meglátjuk.

adamgreen: Nem kell nekünk defender, itt az obj 257. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159212) h1mpi válasza Jadro (#159211) üzenetére


h1mpi
nagyúr

sajnos elkezdték áthugyozni a páncélt, lassan kiismerik a botok is

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159213) galervin93 válasza Jadro (#159211) üzenetére


galervin93
őstag

Zsírkirály cucc, az az ágyú már-már súrolja az OP-ság szintjét (pfej, micsoda szószerkezet) abban a tierben. Mocsok egy gépezet, imádtam minden percét! Villámgyors szűkülés, kiváló átütés, korrekt sebzés. A fordulása talán kissé nehézkes, de bőven tolerálható, sebessége kiemelkedő a TD-k között, így alkalmas a csata lekövetésére. Töltő és talán a vezető szeret elhalálozni, illetve a rekesz időnként sárgul - kell bele javító, gyógyító. Amire figyelni kell, hogy tornya csak 60-60 fokban fordítható, ez távolra nem gond, közeli ellenfélnél lehet kissé bajos, de megszokható. Összességében egy jó gép, nekem pozitív emlékeim vannak róla!

(#159143) Razermazer
Az 1000m/s-os lövedéksebesség szerintem inkább gyors, de ez ízlés kérdése... A 440 sebzést nem a tier10-es angol dögökhöz kell mérni, de még csak nem is a 750-es sztenderd nagy-tier alfához, hanem a 390-es D25-ökhöz - úgy már nem is olyan rossz a leányzó fekvése! Az én nagyon jó legényeim kemény másfél skillesek (álca + valamennyi javítás, illetve parancsnoknak lámpa + helyzetfelismerés; második skill 40-85% között a népeken). Más dimenzióban sem jászom, csak lövöm akit kell.
Az S1-gyel valószínűleg azért megy jobban, mert a passzívabb játékstílus jobban fekszik, nincs ezzel semmi baj. Ez a kínai viszont egy roham-TD, oda kell menni, jól pofánb*szni az ellent, majd gyorsan elvonulni (ami lehetséges is, mert 20-szal tolat!).
Nekem csak célzásgyorsító gyorsít a célzáson ( :DD értitek na), így 2.53 a szűkülés, teljesen vállalható egy ilyen karakterű ágyún.
A SU-122S-sel én is szemeztem anno, de van már egy SU-100Y-om, aztán ott az imádni való SU-152, most ez... Több odavágós TD nem kell már, max magas tierben. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#159214) zodo


zodo
nagyúr

Gondoltam megnézem mit hozott az új patch a Tier VIII tankoknak.
Amx Cdc hát persze hogy X csata.

Viszont jól eset mert nálam ritka a 100k nettó bevétel. :)

részletek

Szerk:

(#159196) jano_77

Úgy lesz pláne hogy még nem fullos a gép és legénység is csak 2 + 70% -nál jár.
Néha szép köröket sikerül menni vagy csak mákom van de különben tetszik a járgány így 71 csata után.

[ Szerkesztve ]

(#159215) Jadro válasza galervin93 (#159213) üzenetére


Jadro
veterán

A gépet ismerem, nekem is bejött, kvázi félmedként használtam. Azért is tartottam meg, mert fun kis masina, csak ez a 8-as ágyú nem volt akkor még, amikor ezzel csapattam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159216) zodo


zodo
nagyúr

Dinamikus szakasz létrehozásával elért "Bajtársak" jelvény/teljesítményt már nem jutalmazza a játék vagy eddig sem tette?

Rémlik valami "szakaszban elért eredmény" a csatajelentő ablakában de lehet keverem valamivel.

(#159217) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez a két kép összefoglalja a mai napomat.
Két lightot penetrálok az LTTB-nek 1-1 lövést kéne bevinnie de full hp-ról kiszedik mert 30 mp alatt nem találta le a 10m lévő célt.

Ez meg a minimum sebzése az ágyúnak. :W

(#159218) kchryss válasza zodo (#159216) üzenetére


kchryss
addikt

Eddig jutalmazta, nem vettem észre hogy kivették volna. Skill4ltu így szokta riggelni ezt a jelvényt, van neki több ezer és annak 99%-át dinamikus szakasszal csinálta, mert nem szokott sima szakaszban játszani csak nagyon ritkán.

(#159219) galervin93 válasza ddt500hu (#159217) üzenetére


galervin93
őstag

Jáj, azoktól a low-rolloktól én is kiszaladok a világból... Mostanában direkt figyelek, nem is olyan ritka a minimum... Persze beadja a másik oldalt, de inkább ne tenné, csak mínusz se legyen (ekkora)...
Nekem ma eddig ez a csúcs szopásban - elfogyott a lőszer, 2v5-ben maradtunk, de a közel full hp-s SU-152-nk balhere volt...
Kínai prémium TD-t is 1500 sebzéssel szorzózom, előtte 2500-3000-es vereségek...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#159220) Lovi24 válasza zozyk (#159204) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia!
Ha jól néztem, lehet napot kihagyni, 15 nap alatt kell teljesíteni 8 feladatot, és az utolsó 5 napban csak 1 csatát kell lenyomni...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#159221) zodo válasza kchryss (#159218) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak ezért kérdeztem..1..2..3 csata jelentő ablak.

Nagyon ritkán fogadok el felkérést de most ketten is hívtak a végén és feltűnt hogy nincs nyeremény bejegyzés mező.

(#159222) kchryss válasza zodo (#159221) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom milyen bejegyzésre gondolsz, de megkaptad te és a szakasztárs is a bajtársak medált, ott van az első és a második képen is. :)

(#159223) Jokerdapro válasza Jadro (#159180) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

True story bro... kelett vagy 2 óra mire meglett az öt nyert meccs... ;] :DD

(#159224) IMIIKE1998 válasza h1mpi (#159185) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Attól még nevetségesen op...

(#159225) morgolodo


morgolodo
csendes tag

Valantin küldetésre, valószínűleg, csa a végén adja meg a prem napot+ a többi sallangot.

(#159226) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Biztos volt már szó de most az istennek se találom..
A karácsonyi eventen szerzett női legénységet meddig lehet felhasználni?
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#159227) Sixkiller6 válasza zsloti (#159226) üzenetére


Sixkiller6
őstag

azt már régen elbuktad, dezertáltak

- no es importante -

(#159228) zozyk válasza morgolodo (#159225) üzenetére


zozyk
addikt

"Ha teljesítetted a küldetéssorozatot, utána be kell jelentkezni Február 14 és 19 között, hogy jóváírják a nyereményedet!"
Forrás


[159220] Lovi24
Köszi, tegnap nagy nehezen azért behúztam az 5 win-t. :B

[ Szerkesztve ]

(#159229) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Csodás ez a nap. 30% wr!!!
Köszönjük wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#159230) morgolodo válasza zozyk (#159228) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Köszönöm.

zsloti

Nekem, még a napokban engedte, de úgy tudom, márciusig lehet választani.

(#159231) Razermazer válasza Gyuri27 (#159229) üzenetére


Razermazer
őstag

Mint általában minden nap :DDD nekem most tortúra következik, megszereztem az első 9-es tankom(leopard pt-a), igaz lehet, hogy csak a rajongásom miatt választottam a leopard irányt, de ez kínszenvedés lesz itt ebben a játékban, egy ilyen jó tankot így lebutítani pffff. Okosabban jártam volna ha az orosz medeket választom és a nyeremény kedvezményeket arra az irányra költöm. Ez van apránként haladok, nem lovalom bele magam semmi értelme, csak megutálom az egészet. Tegnap is 5-perc volt minden játékidő, én maradtam utoljára, száguldoztam fedezékből fedezékbe és csipegettem, aztán vége. Hogy 9-10-ben is ilyen rossz a felhozatal ez iszonyat, bár egy szó van erre ami mindent megmagyaráz "random"

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#159232) vhw válasza Razermazer (#159231) üzenetére


vhw
addikt

Lebutítani - már milyen paramétert?
Mert egyedül páncélja nincs - de az még papíron se volt sose.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#159233) Gyuri27 válasza vhw (#159232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Német tank az nem orosz és nem kínai.
Motorerő, cammó, páncél. Ebből a németeknek max 2 jár.

Amd - Radeon - Ryzen

(#159234) Dobi 562 válasza Razermazer (#159231) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem rossz a PTA, szerintem a szintjen sokkal jobb mint a Leo 1 tier 10-ben. De nagyon nehezen jatszhato, nem meta tank, elso 9-esnek nem biztos hogy a legjobb valasztas volt. :)

(#159235) Enter65 válasza Razermazer (#159231) üzenetére


Enter65
senior tag

Ha teheted akkor a nagyobb lovegre menj ra. Nagyon jo kis tank, nekem tetszik. De a kisebb loveggel kicsit szenvedos.

(#159236) Razermazer válasza Enter65 (#159235) üzenetére


Razermazer
őstag

Na ez a másik, micsoda szemétség az már ilyen szinten, hogy alap tankot kapsz :U what?(jó 8-as tanknál is elég bosszantó, lejjebb azért annyira nem érzed a full kifejlesztés hiányát). De olyan szinten hogy kiegészítőket sem tudsz rátenni, mert terhelési limit höh :))
Értem én hogy okosba kell ezt csinálni, kb még 100k freexp-t kifarmolni az indien panzerrel vagy akármelyik prém tankommal, azt erre költeni motor, lánctalp, torony, löveg fejlesztésre és akkor boldogság van. De addig ne menjek vele :D hát ez mi?
Meg ahogy én játszom hát egy kicsit sok időbe telne, itt jön be, a fizess és fejlessz opció, xp-t goldért freexp-be, a fene a pofájukat, azért sem fogom. Inkább megharcolok vele a szentségit neki. Kedvenc csatornám mondását idézve a jó tankokat kifejleszteni b***s.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#159237) Enter65 válasza Razermazer (#159236) üzenetére


Enter65
senior tag

Sajnos igen, konyebb free xp-bol kitolni mint sajat magabol. De megeri! :K

(#159238) galervin93 válasza Razermazer (#159231) üzenetére


galervin93
őstag

Elsőnek erős lesz... Amúgy meg nagyon baba gép, csak okosba' kell tolni vele. Lehet állatkodni is, akár kifizetődő is lehet a közelharc, de a nagy töltésidő miatt nem igazán alkalmas lightok-medek elleni face-to-face harcra. Heavyk, td-k ellen viszont már mehet a tánc, mert lassabban is töltenek, meg ugye a test, toronyforgásuk sincs meg, hogy könnyen lekövessenek. Én imádom, nem sok gépemen van három jel, rajta igen.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#159239) HellGreg


HellGreg
őstag

Hát ez nagyon fasza. Beállok a Scorpion G-vel a sniper helyemre. Erre odaön egy T-34-2 és letol onnan. Belelövök egyet, visszamegyek, visszafoglalom a helyem (én tolom le őt), aztán jön és lökdös tovább. Megunom, kivégzem és engem függesztenek fel. Persze. :W :W :W
Mennyi idő amúgy egy ilyen felfüggesztés?

(#159240) Enter65 válasza HellGreg (#159239) üzenetére


Enter65
senior tag

Valtozo 1-3 ora kozott van valahol...

(#159241) galervin93


galervin93
őstag

Az 1.0 teszten valaki nézte, hogyan terheli a processzor magokat? Olvasgatva a véleményeket mindenki írja az fps-t, meg esetleg a CPU kihasználtságát, de hogy ez hogyan oszlik meg, arról nem sokan szólnak. Nektek mi a tapasztalatotok?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#159242) zozyk válasza HellGreg (#159239) üzenetére


zozyk
addikt

"helyemre"
Fizettél érte és fel van festve a te helyed? ;]
Jó ez csak trollkodás. :D

Legközelebb legyél ügyesebb, intézd úgy hogy közted és az enemy között legyen a delikvens, akkor véletlen TK-nak minősül és nem kapsz büntit. ;]

Vagy gurulj odébb és nagy ívben szard le. Ez a könnyebb. :D

[ Szerkesztve ]

(#159243) HellGreg válasza zozyk (#159242) üzenetére


HellGreg
őstag

Nehéz ellenállni annak hogy egy med kitoljon a helyemről, hogy aztán ő kempelhessen ott. A pofátlanság netovábbja. Korábban ha én ácsorogtam egy bokorban egy meddel és odajött egy TD seggbelőni vagy kitolni, akkor megértettem mert jogos volt. De ez nem az.

(#159244) zozyk válasza HellGreg (#159243) üzenetére


zozyk
addikt

Én ezt értem, de más hülyesége miatt magadat bünteted.

(#159245) notika77 válasza galervin93 (#159241) üzenetére


notika77
senior tag


i4690K@4GHz

[ Szerkesztve ]

(#159246) HellGreg válasza zozyk (#159242) üzenetére


HellGreg
őstag

Amúgy igen, ott volt a tábla a rendszámommal. :DDD

(#159247) Greentea


Greentea
senior tag

T-10 utáni 10es tankról van már valami információ?
Gondban leszek, mert nem tudom, hogy az IS-3 után melyik ágat húzzam :D

2x2 néha 5

(#159248) galervin93 válasza notika77 (#159245) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi! Szépen hajtja a 4 magot, ez örömteli.
Nekem a jelenlegi konfigom abszolút low budget (G4400 + 750Ti 2 Gb), azt hittem, hogy a zsebembe kell nyúljak márciusban, de nem kicsit vagyok meglepődve! Ugyan az Ultra már érezhetően sok ennek a szerény kis kombónak, de High-on már meglepően szépen fut a játék, nagyon zaccos részeken 40 fps-ig esik be, amúgy 50-55 a jellemző, simább szakaszokon 60+. A két mag kihasználtsága eközben 90%-os. A VGA memória kihasználtsága is alig volt 75% felett, ezen is meglepődtem.
Szóval összességében szerintem elmondható, hogy igen jó munkát végeztek a grafikai részlegen, nem hogy erőmű nem kell, de kifejezetten szerény eszközökkel is beéri. Az eredmények alapján én azt mondom, hogy High 60 fps-hez egy 2 magos/4 szálas kisebb CPU is elég lehet, de ha 4 mag és 4/8 szál az persze csak jó, legyen az Intel (G4600, i3 7xxx/8xxx, Ryzen 1300X és ezektől felfelé), GPU-ból meg egy 1050Ti 4 Gb már tuti jó, és persze felette. Ultrához meg ezektől picit feljebb, CPU-t nem akarok mondani, de VGA-ból egy 1060 3 Gb szintű már biztos elég.
Persze egy-két eredmény alapján ilyen biztos következtetéseket nem lehet levonni, de kiindulásnak szerintem jó lehet.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#159249) HellGreg válasza galervin93 (#159248) üzenetére


HellGreg
őstag

Este én is lefuttatom a tesztet egy Thinkpad T430-on amiben van egy NVS 5400M, iszonyat kiváncsi vagyok, mit bír alapon. A régi motorral teljesen jól játszható Low + AA beállításon. :DDD

(#159250) Jadro válasza Greentea (#159247) üzenetére


Jadro
veterán

A T-10-et mindenképpen érdemes kihúzni, jó kis járgány. Aztán majd kiderül hogy érdemes-e továbbmenni a tizesre. Veszteni nem vesztes semmit.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.