Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#159051) Gyuri27 válasza h1mpi (#159050) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap írtam, hogy beteg a tornya. De még az oldala is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#159052) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Nekem is lenne egy kérdésem.
Kaptam én is kupont, aminél nincs kikötés, mire használom. Szeretnék goldot vásárolni, de nem a felajánlott lehetőségek közül. Ha a felajánlott lehetőségek közül választok (megszabott tank, előre felajánlott gold stb., akkor fizetés előtt hozzáadná a kupont. Ha magam írom be a kiválasztott gold mennyiséget, akkor nem.
Van valamilyen megoldás arra, hogy a saját magam által választott gold mennyiségre(any gold) is alkalmazhassam a kupont ?
Kösz a segítséget előre is.

Hominem te esse memento...

(#159053) vJokka válasza AlexHerceg (#159052) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ott kellene lennie a kuponnak, ahol a vásárlás módját is ki tudod választani. Én ugyan így vettem aranyat, mikor a 6 éves fordulóra 30% kedvezményt kaptam mindenre.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#159054) fradi81 válasza Gyuri27 (#159051) üzenetére


fradi81
veterán

Vettem észre, de lehet usererror :)

moto g72, Ninebot d28e

(#159055) AlexHerceg válasza vJokka (#159053) üzenetére


AlexHerceg
tag

Ugyanebben a cipőben járok.
Ha az előre felajánlott ajánlatok közül választok (pl. 14500 gold, vagy tank), mindig felugrik a kedvezmény kupon és "él".
Ha az "ANY AMOUNT OF GOLD" opciót választom és én írom be a gold értékét nem ugrik fel a kupn és az eredeti összeget akarja levonni a kártyáról.
Ha valakinek van ez utóbbira megoldása, szivesen venném.

Hominem te esse memento...

(#159056) jano_77 válasza fradi81 (#159054) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól emlékszem talán MrScheff írt erről és elemezte ki, hogy a láncot nem szabad lőni, mert a tank V alakú teste miatt konkrétan nem talál el semmit a lövedék.

Csere:
Szerintetek FCM 50t vagy inkább CDC menjen a levesbe és cseréljem be a kínai TD-re? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159057) kchryss válasza h1mpi (#159050) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsére ez nem prém tank lett így könnyebben hozzányúlhatnak. Szerintem nerfelni fogják és jogosan.

(#159058) Dobi 562 válasza fradi81 (#159054) üzenetére


Dobi 562
addikt

nincs hitbox a gorgok mogott, ha ebben a szogben allsz akkor az oldalalat lodd

(#159059) kchryss válasza fradi81 (#159054) üzenetére


kchryss
addikt

Ez nem user error. Direkt ilyen, nem lehet első görgőnél sebezni, mert nincs mögötte test. Volt már róla szó korábban a topikban.

Meanwhile at Wargaming | Circon | World of Tanks

(#159060) Gyuri27 válasza fradi81 (#159054) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minap néztem skillt (az összes most jött tankkal játszott). Neki se sikerült mindig és az ővét se nagyon lőtték be. Betegek lettek az új tankok.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#159061) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Uristen milyen snapshotok bementek. :DDD

Replay.

(#159062) Dobi 562 válasza jano_77 (#159056) üzenetére


Dobi 562
addikt

A CDC az meg most is hasznalhatobb tierlimit nelkul mint a limites FCM. A kerdes az, hogy a jovoben tervez-e valamilyen buffot a WG valamelyik tankkal, mert akkor azt lenne erdemesebb megtartani.

En az FCM-mel mar egyaltalan nem megyek, a CDC-t viszont tovabbra is szeretem. Szerimte, aszerint donts hogy melyikkel szeretsz meg jatszani. Amelyiket kevesbe szereted azt csereld be.

(#159063) Razermazer


Razermazer
őstag

Pihenésképpen jó csatorna jó filmekkel[MH 8.harckocsi ezred és dandár története] jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#159064) jano_77 válasza Dobi 562 (#159062) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula az Obj.257-es csatához.

CDC-el gurulok nagy ritkán, de az FCM-el nem emlékszem mikor mentem utoljára.Akkor ez eldőlt. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159065) jr1994 válasza fradi81 (#159054) üzenetére


jr1994
addikt

A csukaorr feléd eső felét simán belőtted volna.

Janó: csak most olvastam amit nekem írtál. Na szóval. Azért kell 10-es tankkal játszani, mert akkor kevésbé tud megszivatni a játék. Tier8 az tényleg katasztrófa, tudom mert én is most húzom az AMX 65t-t. Viszont mostanában még két fős szakaszban is egész gyakran látunk nyolcas tankokat 10-esben ülve. Más kérdés hogy a sok nyomi miatt sokszor így sem tudunk eleget tenni a vereség ellen :D

Nem verseny ez a játék hogy minél több tankot kihúzz, ha megvan valami jó kis 10-es gép azt érdemes kicsit kiélvezni, legalábbis szerintem. TVP, WZ 5A, 430U meg ilyen régebbi tankok (T57, 50B, FV heavy), ezekkel minddel tervezem hogy legalább a 100 csatát elérem velük. Most éppen a TVP van soron mert ahhoz még van bőven ellátmány a legutóbbi bevásárlásból.

A 10-es stat témát meg nagyon magadra vetted :) azokra gondoltam elsősorban akik kisebb lighttal meg pl T67-tel statpaddolnak, aztán 10-es tankkal meg sebeznek 1500-at. Azok aztán sokra mennek a statjukkal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159066) morgolodo válasza Viktoár (#159003) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Én viszont úgy látom, hogy a lengyelek is sokat javultak, ellenben nagyon sok jó eredménnyel rendelkező, főleg clan tag, finoman szólva érdekesen játszanak randomban.

(#159067) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Azért nemár, ha vesztes is a csata, attól még díjazhatna a rendszer azért, amit elértél...

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#159068) Jadro


Jadro
veterán

No megfuttattam ezt az Obj 257-et. Elsőre top tier voltam, így nem venném készpénznek az eredményt, de a mai Valentine felfogott sebzés küldi felét le is tudtam ezzel a körrel. :DDD (Meg sebeztem is mellé 4000-et.) Végülis érdekes lesz ez a tank, de belőttek simán többször is pl tornyon, szóval azért óvatosan kell vele csapatni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159069) Greentea


Greentea
senior tag

Másnak nincs freeze? Netem speedtest szerint rendben..

2x2 néha 5

(#159070) Jokerdapro válasza Greentea (#159069) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Semmi hasonló csak töménytelen mennyiségű brééééé az arcba. :DD

(#159071) Greentea válasza Jokerdapro (#159070) üzenetére


Greentea
senior tag

Mostmár nálam sincs :)

Viszont ez az új tizes orosz td mi a f*****? Gyorsabban pozicióba ért mint én a Grille-vel. Átütése is sokkal nagyobb és armorja is van... :W :Y

2x2 néha 5

(#159072) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Remélem megfér itt: ez ma a 2. ászom a Vörös sárkánnyal] :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159073) HellGreg válasza mcwolf79 (#159072) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez valami új pálya? Vagy csak konzolon van ilyen?

(#159074) jr1994 válasza HellGreg (#159073) üzenetére


jr1994
addikt

Rampage módban volt PC-n is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159075) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van teszt szerver HD mapokkal :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159076) mcwolf79 válasza HellGreg (#159073) üzenetére


mcwolf79
veterán

Konzolon van egy rakat pálya, amiről még nem is hallottam ezelőtt :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159077) jano_77


jano_77
nagyúr

tudtam, hogy az lesz, hogy mindenki áradozik az Obj.257-ről, hogy mekkora OP és mindent pattint, haza jövök, megyek két csatát és akár mi jön szembe minden keresztül hugyozza! T28 Prot, IS-2, Liberté, stb! :W :O
Biztos nem fogom megtartani és már bánom, hogy átképeztem bele az IS4 legénységét.
Az meg WG retardáltságát jelzi, hogy az IS7 elé teszik be, ahol egyel több töltő kell a 9-hez képest, ellenben az IS4 legényeivel tökéletesen megegyezik. GG WG

(#159076) mcwolf79: ilyen színvonalért biztosan nem vennék konzolt. Nekem ez cseppet sem fogott meg, SŐT!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159078) Jadro válasza jano_77 (#159077) üzenetére


Jadro
veterán

Nem olyan vészes, csak szokni kell, hogy jobban kell mutatni az oldalát.

Skill4ltu szidja ezt a peccset mint bokrot :) Épp a 257-et hajtja. Russia power! :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159079) jano_77 válasza jr1994 (#159065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt megértem és részben fogadom el. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy Neki tetszik, de én pl úgy vagyok, hogy amiket kiszemeltem, azokat szeretném mielőbb kihúzni és ha meg lesz mind, akkor majd csak a 10-el fogok menni és egy-két kedvenccel, amit megtartottam. De ki így, ki úgy. Jó, hogy nem egyforma mindenki. ;)
Nem vettem magamra, csak sokszor mikor elküldök vmi majmot az anyucikájába, mert vett egy jó stattal bíró acc-ot és dunsztja sincs, hogy mit is kellene adott tankkal csinálni, akkor általában ezzel jönnek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159080) mcwolf79 válasza jano_77 (#159077) üzenetére


mcwolf79
veterán

Milyen színvonalra gondolsz? Mivel van baj ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159081) vhw válasza jano_77 (#159077) üzenetére


vhw
addikt

Mert itt mindenki eddig az ellenséges csapatba került - azoknak OP.
Aki szerencsétlenségére a saját csapatba kerül, arra nem érvényes.
Állandóan ez tapasztalható a saját 257-ekkel...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#159082) Viktoár


Viktoár
addikt

Type 4 9-es lövege elég fucsa jószág. Igényli a goldot rendesen mert nem sok mindent üt be a jelenlegi 10-es tankok közül. Kín lesz kihúzni a többi löveget rá. :DDD

Üdv:Viktor

(#159083) Fel válasza h1mpi (#159075) üzenetére


Fel
addikt

Nocsak! Csodálkoztam, hogy miért frissített ma a teszt kliens..

(#159084) Fel


Fel
addikt

Van hozzá cikk is: Update 1.0: Join the Beta!

(#159085) Imilenni válasza mcwolf79 (#159072) üzenetére


Imilenni
addikt

Kár hogy a YouTube ennyire lerontotta a minőséget :(((
Sokkal szebb mint PC-n pedig :C

Press "F" to pay respects.

(#159086) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Gondoltam rá, hogy becserélem a T28 HTC-t egy 112-re, majd nekiállok a Kínai heavy ágnak. Használható a 112 manapság? Tier limites?

Van hír a tier limites tankok kivételéről?

(#159087) Fel válasza hitman77 (#159086) üzenetére


Fel
addikt

Tier limtes.

Én szeretem. Jó a páncélja. Már nem gyullad olyan könnyen.
A lövegéhez türelem kell.. lassú, nem igazán pontos..
Ha nem elég az alap AP átütése, akkor a gold HEAT jó megoldás mindenre.

Ma én is előszedtem a kínai újéves akció miatt + képzek új legénységet a WZ111-1-4-be.
Lehet vele jó köröket is menni:

[ Szerkesztve ]

(#159088) Bozso68


Bozso68
senior tag

4 ágat húzok most, és kicsit ráfekszem a farmolásra, és képzésre.
Amcsi nehéz, M103-nál tartok, Patriot már megvan
Amcsi TD, mindjárt meglesz a Hellcat, ide gondolok egy M56 Scorpion-t.
Angol közép, Centurion-nál tartok ( 7 csata, még 100% wr :) ), ide egy T34 becserélés FV4202-re.
És a ruszki nehéz IS-3 már nagylöveggel, ide várom a Defendert (ha nem jön, akkor Churchil III).

Jó az elképzelés, vagy javasoltok esetleg más megoldást?

(#159089) gainwardgs válasza h1mpi (#159075) üzenetére


gainwardgs
addikt

Töltöm is lefele :D

Remélem beszaggat majd ;]

[ Szerkesztve ]

(#159090) Ry0K3N válasza mcwolf79 (#159072) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ez egészen tetszik. Nem döglik le mindenki 5 perc alatt mint PC-n. Ezt kipróbálom PS4-en. :DD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#159091) notika77


notika77
senior tag

Most próbálgatom a 1.0-ás tesztszervert és tetszik! A pályák szépek, FPS fix 60-ra van korlátozva és nem esik be alá. 3 csatában is rákérdeztem van-e valakinek gondja vele, de mindenki dicsérte. Effektek is jól néznek ki. Most már talán gondot fog okozni, hogy melyik zavaró effekt legyen a szépsége miatt mégis bekapcsolva. A rombolás effekt talán az egyetlen ami ronda, de szódával elmegy.
Van egy csomó új tereptárgy (bokor, vagon, házikó stb.) a pályákon, ami egyelőre nagyon tetszik. Végre egy TD-vel, lighttal nem csak 1-2 helyen lehet megállni, nyílt terepekre is bekerült 1-2 nem rombolható vagy csak részben átlőhető tereptárgy, amik mögött meg lehet kicsit pihenni :)

AMX 13 105-tel voltam és az arty-nk engem célzott vagy csak szórakozott és 3x mellém lőtt, így amikor felé jártam, felé lőttem egyet. Természetesen talált és 39k kreditet vont le 1 lövésért (367dmg)! Ez már valami, talán visszaszorítja a szándékos csapatsebzést, ha emelik a büntit miatta, legalábbis emlékeim szerint ez nem volt eddig számottevő.

A nem sebző lövéseknél viszont nem tetszik a szöveges felirat vagy legalábbis nagyon szokatlan még és ki sem lehet kapcsolni.

ui.: Kikapcsoltam az FPS korlátozást, így 64-85 között mozgott (i5 4690K 4GHz + RX 470 4GB).

[ Szerkesztve ]

(#159092) Stunts666 válasza mcwolf79 (#159072) üzenetére


Stunts666
őstag

Előre elnézést kérek, de ez úgy néz ki... Hogy.... Durvább játékok vannak telefonra, mint ez..... Szarul néz ki... A tank is... Tiszta gagyi az egész... Kb. a Hexen 2-höz tudnám hasonlitani.. :DD

(#159093) Imilenni válasza Stunts666 (#159092) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom szarkazmus beszél belőled.
Ha meg komolyan gondoltad keress egy ismerőst akinek van PS-e, s nézd meg hogy néz ki valójában.

Press "F" to pay respects.

(#159094) inferno88


inferno88
őstag

Én is mentem pár kört a teszten.
-szép a grafika, de amúgy elég "konzol" érzésem van
-ez az új átütés jelző annyira nem jön be, de valakinek lehet hasznos
-ez a sebesség jelző is elég gagyi bal lent
-az automatikus beállításokkal tartja a 60fps-t,majd megnezem, hogy lehet-e meg nyerni a minőségen fps veszteség nélkül, de a sok hd textúra miatt a 7850 1GB-ja ide már kevés lesz szerintem
-a hd pályák odab@sznak

A garázsba begurult az M10. 75-ről induló legényekkel is mókás tank.

Amúgy a T44-emről hiányzik a nagy motor és top löveg, de van egy 3-4 skilles legénység benne. A teszten kihúztam maxra egy próba erejéig és teljesen más,így már játszható, persze melyik tank nem éled fel kihúzva.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#159095) jano_77 válasza mcwolf79 (#159080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom megfogalmazni, de olyan gagyi érzés fogott el, mikor néztem a videót. (persze ez lehet a videó hibája és alapból magán a konzolon meg állatul néz ki, de akkor is. Pont ezt éreztem anno, mikor XBox-on próbáltam ki. Nem is kezdtem el, pedig van otthon) Amúgy Type-al toltad vagy milyen tank volt, mert sok infót nem lehetett leolvasni a képernyőről vagy csak nekem kerülte el a figyelmem? Pl hol mutatta, hogy mennyi sebzésnél tartasz? :F (a típust eltaláltam, de én a Type59-re gondoltam, de most megnéztem újra és a videó elején látszódik, hogy Type62, ez ok, de se csapat panel, se sebzés mutató!?)

(#159085) Imilenni: akkor nyilván emiatt éreztem a gagyi hatást, meg is van a válasz.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159096) Jokerdapro válasza inferno88 (#159094) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Bilibe ért a kezem amikor arra gondoltam hogy olcsóbb lesz most az M10. :( :O

[ Szerkesztve ]

(#159097) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Ha van már a garázsomban egy Super Pershing és megveszem a mostani Tier VIII of the week Super Pershing [link] ajánlatot, akkor megkapom a tank árát (7200 gold) aranyba az accountomra?

Csak mert ez jobban megérné akkor, mint ez az ajánlat:
[link]

Köszi.

(#159098) Dr.Én válasza Jokerdapro (#159096) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is biztam benne hogy akciós lesz, de hát nem lett...arany van rá...de valszeg igy is meg veszem...este..ha lesz végre áram ezen kis tanyán... 🙂

WOT: kissio

(#159099) Barcelona95 válasza Looserke (#159097) üzenetére


Barcelona95
tag

Igen, megkapod.
Én korábban ezt játszottam a Rudy-val, mert a grátisz legénység elég jól jött. :D

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#159100) inferno88 válasza Jokerdapro (#159096) üzenetére


inferno88
őstag

Én már kedd este megvettem, mert tudtam, hogy úgysem lesz a hétvégén akciózva, Thunderbolt ment a levesbe. Sógor is megvette tegnap és neki jó német legények vannak benne. Azt mondta, hogy nagyon tud vele aprítani. A hétvégén jól felboostolom a kis zöldfülű germán fiúkat.

@Looserke: Basszus ez nagyon megéri, ha már van SP a garázsban.

Semper fi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.