Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#144851) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Volt egy kis időm játszani, így se kezdtem még hétvégét soha :Y :C Az összes bot az nmynél volt :K

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#144852) palfitom válasza h1mpi (#144849) üzenetére


palfitom
félisten

wow :C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#144853) Chris0321


Chris0321
addikt

Kétszer egymás után összeomlott a kliens, mi lehet a gond? Nincs túlterhelve a gép, nem melegszik. Aslain modpack van fenn, nem a legfrissebb azt most töltöm. Okozhat az ilyet, elég rég játszottam ezzel a játékkal?

(#144854) Razermazer válasza Chris0321 (#144853) üzenetére


Razermazer
őstag

Igen okozhat

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#144855) Chris0321 válasza Razermazer (#144854) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Frissítettem, azóta nincs gondom.

(#144856) Stanislav84


Stanislav84
tag

Na ez is pipa...sajna nem életem meccse, a mark előtt levő 6K kombinált jobb volt... :) De örülök neki.

Replay

[ Szerkesztve ]

(#144857) kchryss válasza Stanislav84 (#144856) üzenetére


kchryss
addikt

Az szép, grat! :)

(#144858) Antonius1978 válasza Kiki18 (#144842) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem szerdan vagy csutortokon lett meg, 1200 TP hianyzott hozza, es erdekes modon azt a T71 amcsi furkesszel hoztam ossze veletlenul.Azelott meg az M10 es Pudelt hajszoltam, azokkal lett meg az elso 3 sorozat, aztan a 4ik altalaban M10, 7es VK nemet nehez prem, es 1-2 egyeb veletlen tankkal sikerult osszegyujteni.Amikor mar nagyon a vegen voltam bedobtam par 9-10-es kedvencet is, de azokkal sem sikerult, aztan 7es T29 stb, de azokkal sem, csodak csodajara mint mar irtam a T71-el mentem egy 3000 kort, igy lett meg a hianyzo 1200 TP, aztan volt 22-23 ezert SZTP-m abbol gyorsan kihuztam az 5os O-I vagy micsoda japan nehez tankot, hogy 2 tankkal huzhassam a legenyseget.
Az elmult 12 napban kb osszelottem vagy 10 millat, 5 uj tankot is vettem.Valahogy nagyon raereztem bejott az M10 Parduc, ez amolyan szegeny ember farmologepe a Pudellel egyutt, ugyanis jo legenyseggel es felszerelessel jokat tudsz lovoldozni a gyors toltesido miatt, es a sajat es spot damage-re dol a le, persze mertekkel, mert egyik sem Lowe, annak 65%-os a zsozsoszorzoja, vagyis ennyit irt amikor utannaneztem, a tobbinek meg 30-57% kozott valtakozik.

(#144859) ddt500hu válasza #77646080 (#144848) üzenetére


ddt500hu
veterán

Így is van. Eladtam mindent ami nem illik a stílusomhoz. Még jó, hogy 1mp-et nem küzdöttem érte csak jött magától. Valami 700k kreditet ért. :DDD

(#144860) Jadro válasza Chris0321 (#144855) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem is ez volt. Eddig sosem, most csinálta párszor és csak másoltam az XVM-et. Mondjuk az új telepítés után is volt már kliens restartja, de nem annyiszor.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#144861) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Kaptam 30%-os akciós kupont ;] :C
most így elgondolkodtam ezen az új svéd vason... a középső csomag 18 ezer helyet 12 ezer lenne így ...nem is lenne rossz már a csomag ?!

WOT: kissio

(#144862) #77646080 válasza Dr.Én (#144861) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, az nem rossz ajánlat. :)

(#144863) Chris0321 válasza Jadro (#144860) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a második leállás után letöltöttem az új Aslaint és feltelepítettem. Utána már nem volt semmi gond. A wows-ban nem használok modokat plusz ott nincs xvm sem így elszoktam attól hogy figyeljem van-e frissítés.

(#144864) Dr.Én válasza #77646080 (#144862) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tankot megvette már valaki innen..vélemény?
ellenfélként nem tolongtak ma...pedig toltam jó pár csatát...

WOT: kissio

(#144865) Emu válasza Stanislav84 (#144856) üzenetére


Emu
őstag

Gratu! Csak összejött akkor :C

(#144866) po1son válasza Dr.Én (#144864) üzenetére


po1son
addikt

nem vettem meg, de szerintem kuka vagy csak az ellenfél volt láma.... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144867) Chris0321 válasza Dr.Én (#144864) üzenetére


Chris0321
addikt

Mrscheff csinált róla egy videót ma a twitch-en fenn van ha érdekel. Fáradt vagyok hajózni így most őt nézem hátha tanulok valamit.

(#144868) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ezek a 3 éves noob kölykök miért szakaszban nyomják???? -3 tankkal kezdünk alapból...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#144869) Dr.Én válasza Chris0321 (#144867) üzenetére


Dr.Én
veterán

meg is keresem , köszönöm!! :R :R :R

(#144866) po1son
Artyval se tudtam megkóstolni :N :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#144870) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a jagtiger elég jó tank lehetett annó... Most már nagyon kell ficeregni vele, hogy pattintson :/

(#144871) Chris0321 válasza Dr.Én (#144869) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen, remélem hasznos lesz a videó. Azon is bealudtam egy kicsit így nem láttam végig.

[ Szerkesztve ]

(#144872) Stanislav84 válasza Emu (#144865) üzenetére


Stanislav84
tag

Köszönöm! A T20 is cél volt... :) Azzal még küzdök... azzal a tankkal valahogy nehezebben jön a %, mint a T34/100-al. :)

[ Szerkesztve ]

(#144873) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

IS-7 a legjobb spotter :D [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#144874) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Augusztus 30-án patch... A nagy-Focht meg is kell venni, vagy elég kifejleszteni?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144875) wwenigma válasza lacibacsi (#144874) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg kell.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#144876) lacibacsi válasza wwenigma (#144875) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144877) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! Mobilon/táblagépen (android) is játszik valaki?

A legutóbbi frissítés óta megváltoztatták a tankok karakterét,pl. a Leopard light tank firepower 49%-ról 35%...nem kicsit bosszantó. :U Még látszik is a képen az eredeti tűzerőt jelző csík helye... érdekes.
Vagy KV2 89% helyett 69%... szóval nem is az, hogy egyformán nyírtak vissza mindegyikből. Ugye, így már a fejlesztésekkel sem lehet elérni az "eredeti" állapotot. PC-n is történt ilyen belenyúlás?

A kevés is több a semminél.

(#144878) Zolee_70 válasza lacibacsi (#144874) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Most sikerült kifejlesztése, ász nem lett meg a Foch-al, csak első osztály (5000+ damage-re nem adta be)

Most van pár nap credited szerezni . A végére egész megkedveltem.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#144879) jozefgucci1 válasza Dr.Én (#144864) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem nem olyan op mint az elődök. Gyakorlatilag egy buffolt Centurion1 . Nem tudom játszottál e azzal a géppel ,de nem egy álom. Akkor már inkább egy FV4202 , mert az a jelenlegi szinten is használható és megint kap buffot. Tehát ha tényleg költeni akarsz jól gondold meg. Még a kuponod érvényes marad napokig és hátha jön a jövő héten egy igazán jó ajánlat. Ha mást nem még mindíg megveheted a Sabaton csicsát .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144880) po1son


po1son
addikt

Mai nap este vissza vásároltam a T49-et, hogy egy kicsit funoljak és majd a jövőben a Sheridan-t kifejlesszem.
Rendkívül kimagasló köröket nem mentem, de sikerült pár játékosnak a szombat estéjét kicsit elrontanom. ;]
Régen szórakoztam ilyen jót, egy T95 seggébe is sikerült 900at csapni... :C





STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144881) #77646080 válasza po1son (#144880) üzenetére


#77646080
törölt tag

Meg tudlak érteni, hogy örülsz a T95 esetnek, mocsok egy ellenfél. :) Múltkor nekem is jól esett, hogy az Obj 704-ben ülve talaltam egy elkóborolt példányt, nekem féloldalasan hátulról. Kapott is 770 sebzést, a többi leégett róla. Roppant elégedett voltam. :DDD

(#144882) jr1994 válasza Antonius1978 (#144858) üzenetére


jr1994
addikt

A VK 45.03-nak javasolnám a Zseb-Aladár elnevezést, szerintem illik hozzá :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#144883) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első jó csatám a kutyussal. :D

(#144884) kchryss válasza po1son (#144880) üzenetére


kchryss
addikt

10-es light-okkal nincs megelégedve a wg. Kapnak majd egy kis buff-ot: [link]

Mondjuk ezek tényleg kis buffok. Sokkal nem lesznek tőle jobbak. Sheridan-nél a 105 milis ágyú kap alfa buffot.

(#144879) @jozefgucci1:
A sima centi is kapott buffot és még fog is kapni. A 3 tank alig különbözik egymástól: [link]

A P Victoria a legjobb a 3 közül, de lényeges különbség nincs. Ha kapnék 20-30%-os kupont lehet én is megvenném, mert a Centi régi nagy szerelmem, kedvenc tankom volt kezdőként és jó lenne nosztalgiázni. :)

(#144885) po1son válasza #77646080 (#144881) üzenetére


po1son
addikt

Kb 2 méter távolság volt közöttünk, nehezebb lett volna elhibázni, ha mellé lőttem volna. :D
Kicsit pislogtam a lövés után, mert azt hittem mindenhol 100mm felett van a páncélja, de tanks.gg szerint hátul 50mm végig.

kchryss - Köszi, már nézegettem én is múltkor ezeket a változtatásokat, de inkább a gyűjtői szenvedély miatt akarom majd a garázsba, hogy +1 10es tank. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144886) kchryss


kchryss
addikt

Tanulságos csata: [Replay]

Okos játékkal eljutottam odáig hogy majdnem full hp-san beszorítottam az ellenséget a sarokba. Kirongyolt rám egy td, szerintetek a 2 td 1 med és az arty akik maradtak velem lefedeztek? Egy megnyert csatát buktam miattuk. :(((

(#144887) galervin93 válasza po1son (#144880) üzenetére


galervin93
őstag

Kb. a 2/3 xp-t már begyűjtöttem a T49-cel a kis ágyúval (észre sem vettem), minap poénból visszatettem a trollt (anno majdnem összejött vele a 3 jel), hát szokni kellett, de pár kör alatt ráállt a kezem. :-) Mivel mindenki a kis ágyúra számít, főleg a papír tankok szoktak látványosan"elszaladni". Néha 800-900 hp mínusszal. :-D
T95-ről nekem egy himmelsdorfi 1000+-os lövés emlékezetes, gondolom nem örült neki. :-D
Mindettől függetlenül ki kell mondani, a kis ágyúval sokkal effektívebb. Nekem éppen ezért az a tervem, hogy őt meghagyom a kicsivel, a Sheridant meg a jobb statok miatt a trollal. De előtte megyek majd pár kört teszten, lehet nem ér ennyit az egész, akkor marad a T49, aztán váltogatom az ágyúkat. (Abszolút nem prioritás, most E100, BC amit minimum tervezek megvenni, de több más masina is lenne még, csak győzzem kifarmolni.)

Ha már a Centi a téma, tegnap T32-vel alap, majd - kínomban - golddal sem vittem be a tornyát sehol kb. 30 méterről, azt hittem lesz*pom magam. Vagy 8 lövést tuti eleresztettem, nulla sebzéssel. Na itt voltam úgy, hogy akkor irány a víz... Bezzeg ha én ülök benne mindenki keresztül hugyozza bárhonnan...

Ja T32... Másik vicc tank... De már csak kb. 20ezer xp az M103... Végre... Egyébként egész tűrhetően megy vele, pedig abszolút nem szeretem, meg is lepődtem, hogy 1600 körül lövök vele, sokkal gyengébbnek gondoltam magam... Nem baj, ma-holnap is 3-szoros szorzó, emellé még boost, ha szerencsém van ez kétszer 5-6ezer xp, onnan meg már egy köpés, és könnyes búcsút vehetek tőle. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144888) Jadro válasza galervin93 (#144887) üzenetére


Jadro
veterán

Az M103 is vicc stockként és baromi sok XP használhatóvá tenni. Egyelőre nálam csak áll a garázsban. Tudom hogy jobb lesz, ahogy a 9-es Patton is, de kinek van ennyi free XP a zsákban? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#144889) Stanislav84 válasza galervin93 (#144887) üzenetére


Stanislav84
tag

T32 sajna alapvetően is sokszor csak golddal használható jól. Ám M103-at teljesen másképp kell játszani. Tornya tetejét kb 100mm és felett bármi overmatcheli. Emiatt kicsit idegesítő, hogy bemész a hull-down pozícióba, és még orrba szájba belő mindenki. (és nem, nem csak a kupolánál :D ). Egyetlen dolog benne, amit szeretek az a top ágyú. Az zseniális... olyan kapáslövéseket tudtam leadni vele néha...

(#144890) galervin93 válasza Jadro (#144888) üzenetére


galervin93
őstag

Sajna majd' minden 9-es ilyen... Én ziher hogy nem fogom magam a stock fossal szívatni, egy heavyn legalább egy jó ágyú legyen, hogy sebezni tudjon az ember, azzal már lehet szedni az xp-t, kihúzni a többi modult.

Stanislav84 igen, halottam róla... Én szerintem - magamat ismerve - ezzel is tolni fogom a frontot. :-D Aztán majd kialakul, de szerintem inkább a "másfeledik" sorból való szemétkedés a hozzá illő stílus. Aztán majd meglátom...
Ha már frontharc, tegnap Steppes, T10 meccs, IS-3-mal keleti oldalon a völgyben nekem kellett vezetnem a támadást... A vége top sebző (3500) meg top xp lett, rajtam kívül még öten sebeztek 2000 felett, de 3000-ig már nem jutottak... Persze vereség... Vicc...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144891) fradi81


fradi81
veterán

Ezek az epi jutalmak jók valamire? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#144892) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Egyenlőre tipikus vasárnapi kerüld a WOT nap van... :D
majd délután újra neki állok, eddig játszhatatlan

WOT: kissio

(#144893) Zolee_70 válasza Dr.Én (#144892) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Csak halkan mutatom: Wins/Battles: 9 (10) (90.0%)

Lesz ennek még böjtje, tudom...

Ha esetleg valakit érdekel: prém, folyamatosan bekapcsolt XP és szabad XP boost-al 230 csata kellett a X-es Foch 155 kifejlesztéséhez (290k XP). A statom siralmas vele 48% winrate, 722 átlag XP.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#144894) Emu


Emu
őstag

Befejeztem az artizást egy jó időre, megvannak a lányok Emilbe :C

(#144895) Dr.Én válasza Dr.Én (#144892) üzenetére


Dr.Én
veterán

Majd délután bekapcsolok pár boostot, aztán akkor minden fatya lesz...
És felébredek az álomból...
De délután bizok benne javítani tudok majd..
Zolee_70 neked akartam válaszolni.. :D :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#144896) adamgreen válasza Zolee_70 (#144893) üzenetére


adamgreen
senior tag

Használd ki toljad ezerrel mert utána jön a 3-4 napos 20% winrate-s szoptatós nap ;]

(#144897) jozefgucci1 válasza kchryss (#144884) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a gond ezzel , hogy a P victoria egyenlőre semmire nem jó a pénz farmoláson kívül.Gyüjtőknek kötelező darab ,de a csatában még saját tierben sem ellenfél .
Ezt a T49-et miért nyomjátok annyira ? Nem rossz a kisebb gun-al ,de nem a legjobb a cammo és nagy a tank maga is , szóval egy WZ vagy 1390 jobb szerintem .Egyszerre húzom az összes T9 light-ot és nálam a wz vezet aztán pedig a T54ltwt majd a 1390 .Még 50K xp hiányzik mind az öt tanknál ,de tuti nem veszem meg az öt tizest , mert nem lesz rá elég píz :O A t54ltwt saját tierben egy brutális med gyakorlatilag .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144898) Razermazer válasza Dr.Én (#144892) üzenetére


Razermazer
őstag

Tegnap erről beszéltem Antonius-al a játékban és ő mondta hogy max hajnalban, de én olyankor alszom inkább mint ezen pörögjek. Tegnap csak lightokkal tudtam eredményesen játszani, srtv-vel 18 csatából csak 5 győzelem, a győzelem csata természetesen olyan volt, hogy minimál sebzés, ha veszítettünk rekord sebzés nagy mennyiségű kilőtt tank, mindig én maradtam a végén élve aztán persze levadásztak.
Röhej a köbön hogy állat pontos a tank, most már 5 skilles legényéggel, teával, fahéjas sütivel, öröm volt nézni hogy megy mellé, pattan és csak kritikust sebez, tizes tierbe rakott végig egyértelmű, városba csak hogy megkoronázzuk a süti tetejét :DDD úgyhogy mondtam hogy köszönöm nekem elég, soká kitartottam kár volt, háromnál lépni kell nincs mese.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#144899) Dr.Én válasza Razermazer (#144898) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát ma elviselhetetlenül kibasszott szar az egész... :W
RNG nagyon mínuszos...belőni semmit se lehet, közbe bedob egy nyerő csatát..ahol sebezni is tudok..de a többi siralom... :U
én még fel nem adom, mert csak ezen játék van mivel játszok, de azért tényleg durva hogy ilyen szélsőséges is tud lenni a játék..a másik mikor minden betalál, még az is mikor azt hinnéd el megy mellette a skuló. és rólad minden lepattan..még akkor is ha papír tank vagy.....ezen nagyon kellene változtatni... :((
az életben sokkal nagyobb problémákkal kell küzdenem :(((
ezen játék lazításra nagyon jó lenne... :D

WOT: kissio

(#144900) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#144899) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en foleg a luchs-ot hajtottam ma, full fun volt :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.