Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#144451) kchryss válasza jano_77 (#144450) üzenetére


kchryss
addikt

"E25-el viszonylag könnyű elsőnek lenni azt vettem észre tegnap."

Ezt a szobanövény csapattársam szerintem nem így gondolja. Mókás csata volt, ruinbergen mire a kisvárosba értem már 7-0 volt az ellenfélnek. Ez az e25 volt mögöttem, mondom top tier majd jól lefedez. A képen látni milyen hatékonyan fedezett. Top tierként képes volt lövés nélkül lehozni a csatát, de legalább úgy elbújt, hogy meg sem találták. :DDD
(Mondjuk én sem voltam a toppon tegnap, ez is látszik a képen.)

Szerintetek ez a játékos direkt rakott pontokat a "gl"-hoz, hogy úgy nézzen ki, mint egy férfi nemiszerv? Mostantól én is így köszönök be a csapatnak. :D ;]

(#144452) jozefgucci1 válasza kchryss (#144451) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Utolsó mondatodra reagálva mostmár biztosan tudom , hogy miért "nincs" mikrofonod , mert egy férfi nem ír , oilyat , hogy nemiszerv ( fa@-t ér írni ) -tehát tuti csaj vagy valld be :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144453) Papooo


Papooo
senior tag

A mai best moment:
9 lengyel és 4 magyar egy csapatban.
Az egyik magyar beírja induláskor: Kurv@ polákok!
2 perccel később 4:1-re nyerik a lengyelek, a csapaton belüli házimeccset, kezdődhetett a csata az ellenféllel. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#144454) Dr.Én válasza Papooo (#144453) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratula!!!...Minek kell ezt csinálni?!

WOT: kissio

(#144455) kchryss válasza jozefgucci1 (#144452) üzenetére


kchryss
addikt

Azért így írtam, hogy a topikgazda ne moderálja ki. Ja várj nincs is topikgazda, mert a régi gazdik megbuktak. ;]
Amúgy bárcsak nő lennék, akkor tudnék figyelni egyszerre több mindenre a csatában, sokkal hatékonyabb lennék. :D

(#144456) Papooo válasza Dr.Én (#144454) üzenetére


Papooo
senior tag

Én kimaradtam belőle, nekem valami nagyon egzotikus állam zászlója van beállítva.
Ha véletlenül megkérdezi valaki, hogy milyen zászló, úgy válaszolok: Noobian. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#144457) Rico33 válasza Papooo (#144453) üzenetére


Rico33
aktív tag

Ez vicces :DDD
Ha már ránézésre is bukónak itéltetik a menet, akkor beirom : kto pl, ugye erre jön vagy 4-8 válasz. Akkor irom nekik : all pl bot reported...aztán megvárom a garázsmenetet, új kör, új remények :DD

(#144458) Dr.Én válasza Papooo (#144456) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jól is teszed!
Igen nagy barmok játszansk sajnos elég sűrűn...Nagyon megy a rinyálás..kötekedés..sanyázás minden meccsen...

WOT: kissio

(#144459) lacibacsi válasza Rico33 (#144457) üzenetére


lacibacsi
addikt

Viszont ha kellően sokan reportolnak téged a sértettek közül, akkor igen hamar kaphatsz bann-t rasszizmus miatt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144460) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#144459) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre szerintem még nem ugranak ,mert elég sokat szidom őket én is ,de a "zsidózást " biztosan nem tűrik ők sem. Itteni fórumtárs tudna mesélni milyen gyorsan kapott örök chatbannt érte :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144461) Papooo válasza Rico33 (#144457) üzenetére


Papooo
senior tag

Lehet ezt finomabban:
Siemka bots. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#144462) Razermazer


Razermazer
őstag

Egy kis ebéd utáni intermezzo [SU100Y]
Amikor egy kék statos segít spotolni, ketten a végén lehoztuk, igazság szerint az ellenfél nem volt a helyzet magaslatán. Tomatohoz képest jól nyomtam,(meg az rng jesus velem volt ennyit pattintani ezzel a géppel nem lehet) általában a három kill-t így is hozom a ruhásszekrénnyel, csak akkor ki is lőnek.
A hab a tortán, hogy talán vele lesz meg a japán tigris küldetés höhhhhhh.
Az egész napos szívatás után, egy ilyen meccs, mindig meghozza a kedvem a következő napra. Írtó szar ez a 10% de ez van.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#144463) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem srácok, ezt már nem sörrel fogjuk ünnepelni. :DDD
Le a kalappal a csapat előtt is, mert a spot nem maradt sebzés nélkül. Sors iróniája, hogy a pizzám majdnem bent égett a sütőben és amikor meglett a 8k, akkor muszáj volt elmennem afkolni, de a végeredmény szerencsére ugyanaz. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144464) #77646080 válasza po1son (#144463) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szééép! :K

(#144465) Rico33 válasza lacibacsi (#144459) üzenetére


Rico33
aktív tag

Kik reportolnak? a botok? Ha meg bannolnak..nagy lelki törést nem fog okozni :D

(#144466) Stanislav84 válasza po1son (#144463) üzenetére


Stanislav84
tag

Nagyon szép! :) Gratulálok és minden elismerésem! :)

(#144467) jozefgucci1 válasza po1son (#144463) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Áhh én már nem hiszek neked :DDD amúgy grat szép teljesítmény :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144468) Emu válasza po1son (#144463) üzenetére


Emu
őstag

Gratu!

Majd kapod a goldspam-et "rigger" :DDD

(#144469) palfitom válasza po1son (#144463) üzenetére


palfitom
félisten

Nagyon komoly! :C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#144470) kchryss válasza Razermazer (#144462) üzenetére


kchryss
addikt

Japó tigris utolsó 50e xp küldetéshez csak tier 7 és felette lévő tankokkal számolja az xp-t, szóval a su100y nem jó hozzá. A csatához grat.

(#144463) @po1son:
Nagy grat neked is. Sok sikert vele, jó 10-es tank. :)

(#144471) Dr.Én válasza po1son (#144463) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratula!!! Ez igen!!! Szép eredmény!! :C :C :C :C
:R :R :R

Hát akkor nézzük meg mennyire kegyes ma az RNG nagyfőnök :U

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#144472) po1son


po1son
addikt

Köszi mindenkinek, már régóta álmodoztam róla a wot világába, hogy egyszer begurul a garázsomba.
Egyébként sok játékosnak hálás vagyok itt a topikba, mert nagyjából tavaly eleje óta kezdtem el komolyabban játszani és sok mindent tanultam itt tőletek, hogy univerzális játékos legyek. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144473) BÁ Nutrition válasza Stanislav84 (#144447) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Megvan a tiger131 meg a vk36 is. Nagyjabol ugyanazt tudjak
De miota minden lovesre kapok vmi legenysegi vagy modulserulest nem sok kedvem van lassu tankkal jatszani. Mar rohej szinten ment a hetvege

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144474) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#144473) üzenetére


Dr.Én
veterán

ez a nap is egy nagy sz@r...játsszhatatatlan... :W :W :W :W :W
Abba is hagytam mai napra..meg egy kis időre... :((

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#144475) jr1994 válasza po1son (#144463) üzenetére


jr1994
addikt

Gratulálok! :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#144476) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok keresek esti pénzfarmolásokhoz értelmes pajtásokat csapat csatára főleg , mert ott jobban jön a pénz vagy hatos pörgős sh-ba .Unom már a sok agyhalottat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144477) Stanislav84 válasza BÁ Nutrition (#144473) üzenetére


Stanislav84
tag

Akkor soha ne játssz a T20-al. :D Akárhányszor belövik kb elvesztesz egy legénységi tagot. :) Sokszor 2-őt is egyszerre. :) Erősen gondolkodtam már nagy elsősegély csomagon azon a tankon. De megértelek. Mondjuk szerintem a VK36-nál jobb. Amúgy meg teljesen ugyanaz, mint a Tiger131.

(#144478) jagada válasza jozefgucci1 (#144476) üzenetére


jagada
őstag

A klánban nincsenek használható játékosok? Néha összefutok velük csatában, de nem okoz sok fejtörést az eliminálásuk.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144479) fradi81 válasza jagada (#144478) üzenetére


fradi81
veterán

Division Battles for 28 days
X 30 (33.33%)
VIII 84 (38.10%)
VI 20 (35.00%)

Nem is nagyon sh-znak úgy látom, a wr is gyenge.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#144480) Tarill válasza jozefgucci1 (#144476) üzenetére


Tarill
őstag

Ugyan ezt keresnék én is. Tarill az ingame nevem is max keress meg :D

(#144481) jagada válasza fradi81 (#144479) üzenetére


jagada
őstag

Randomban szoktam tepsisekbe futni, de nem túl acélosak. Látott szebb időket is az a klán, de manapság...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144482) jozefgucci1 válasza fradi81 (#144479) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jogos sajna nincs sh csak előrenyomulás. Ezélrt keresek csapatot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144483) jagada válasza jozefgucci1 (#144482) üzenetére


jagada
őstag

Lehet most páran meg fognak kövezni, de csapat csatában farmolni szerintem bénákkal kell menni és akkor béna ellenfeleket kaptok ti is, és haverommal ketten lehozzuk a csatát. Több a damage és dől a lé is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144484) Razermazer válasza kchryss (#144470) üzenetére


Razermazer
őstag

Igen tudom nem is járok csak az elit-nél és abba még beleszámít, de 20k-nál járok ott is, így nagy eséllyel nem is lesz meg a végleges küldi sem. Nagyon nem fog fájni, mivel 2 tigrisem így is van, egy 131, és az ágban fejlesztett, bőven elég.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#144485) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja mondani nekem vki, hogy a Japán Tigrincses küldinek vége lenne?
Vagy miért nem számolja nekem a az ehhez hasonló első helyezett csatákat? Ma már nem ez volt az első! :F

Hellcat ÁSZ
Mondjuk a kicsi, de nagyobb dpm-ű löveggel lófaszt sem ér! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#144486) po1son válasza jano_77 (#144485) üzenetére


po1son
addikt

tier7-tier10 az utolsó küldi xp

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144487) Viktoár válasza jano_77 (#144485) üzenetére


Viktoár
addikt

Lehet rosszul tudom,de szerintem csak t7 felett számolja. Lekéstem a válaszadást. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#144488) jano_77 válasza po1son (#144486) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ohhh...bassza meg...nagyon köszönöm, akkor én voltam figyelmetlen. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#144489) kchryss válasza jozefgucci1 (#144482) üzenetére


kchryss
addikt

Nem értem ezt a nagy csapatozást. Nálunk is a klánban minden este csapat csata farmolás van. A faceit gyakorlatilag ugyanaz mint a csapat csata, ott is 7v7, az ellenfelek ugyanolyan gyengék mint a csapatnál, sőt szerintem még gyengébbek, a kredit szorzó és a klán bónusz is ugyanannyi szerintem. Csapat csatában viszont nincs semmi jutalom, míg faceit-en lehetne egy csomó aranyat is szerezni a farmolás mellé. Szóval ha lehet faceit-ezni és csapatozni is akkor nem értem mi szólna a csapat mellett a faceit-tel szemben ...

(#144490) po1son


po1son
addikt

Hát eddig elégé nagy csalódás nekem ez a obj260, de lehet még csak nem éreztem rá igazán. Ha van az ellenfélnél arty, akkor én vagyok az első számú közellenség.
Viszont sikerült az első ász vele. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144491) h1mpi válasza po1son (#144490) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratu! Átmentél a mezőn vagy mi a fck? :C

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#144492) IMIIKE1998 válasza kchryss (#144489) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

A Faceit-tel meg lehet csinálni az Esport-os küldiket?

(#144493) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy újabb Hellcat ÁSZ! És ezzel már meg is lett a küldetésem! :DD
Külön köszönet azoknak, akik a Cicust ajánlották - Jozef pl. - mert megérte vissza vennem. :K

Pedig már épp azt mormoltam a végén, hogy bassza meg, megint nem sokon múlott. Főként, hogy a végén a tetves játék nem engedte, hogy a M4190 GF-et kinyírjam, mert még most sem értem, hogy nem találtam el a kocsogot. :W Mikor megláttam a csata utáni eredményt, csak néztem nagyot, hogy mégis meg volt. biztos volt benne egy-két blind shot is, ami talált. :B

Jöhet a TD-15, alias 8K sebzés. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#144494) kchryss válasza IMIIKE1998 (#144492) üzenetére


kchryss
addikt

Meg. Ráadásul egyedül is, mert ha solo-ban nyomot automatikusan berak egy csapatba.

(#144495) jano_77 válasza jano_77 (#144493) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel már csak 0,05% választott el a 2nd gun marktól, így nem hagyhattam, hogy ne legyen meg és mentem még egy csatát, amivel sikerült is. Így most már nyugodtabban adom el újra a Cicust. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#144496) IMIIKE1998 válasza kchryss (#144494) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És ingyenes is? Erről én nem is tudtam, azt hittem, azok a küldik csak klánoknak vannak. :0

[ Szerkesztve ]

(#144497) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#144496) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Na meg mennyire megbízható? Nem szívesen adom meg a wotos jelszót... :/

(#144498) BÁ Nutrition válasza Stanislav84 (#144477) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az okes h van amelyiknel igy van csak nalam folyamat ez ment a hetvegen. Ketszer egymas utan parancsnok tolto stb.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144499) po1son válasza h1mpi (#144491) üzenetére


po1son
addikt

Sok volt a bokorharcos náluk és gondoltam bepróbálkozok egy yolo-val (dombról). :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144500) kchryss válasza IMIIKE1998 (#144497) üzenetére


kchryss
addikt

Ingyenes, de van prémium faceit tagság is, csak annyi a különbség hogy a prémium felhasználók többféle versenyen és ligában indulhatnak.

Teljesen megbízható, hivatalos wg partner.

Korábbi két hozzászólásomban sok mindent leírtam a faceit működéséről:
(#122992)
(#141493)

Minden nap délután 14-től éjfélig mennek az Easy Gold ladderek. Nekem egy délután alatt meglett az összes esportos küldetés szólistaként. Arra azért készülj fel hogy ha solo-ban nyomod akkor nem rajtad fog múlni a csata kimenetele mert annyi vagy még több hülye van, mint randomban. Viszont semmilyen negatív következménye nincs ha kikapsz, próbálkozhatsz nyugodtan. Wn8-ba sem számítanak bele a csaták. 8-as stock tankjaimat ott szoktam kifullozni. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.