Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#144751) jozefgucci1 válasza Jadro (#144747) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hol olvastad , hogy meg lesz cserélve az ág ? A T62A kupolát kapja meg az OB140-is és tudtommal ennyi lesz a változtatás .
Szerintetek kerül be holnap még valami értelmes akció a shoopba , mert kaptam egy kupont ami holnap jár le ha mást nem veszek vmi arany csomagot.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144752) Stanislav84 válasza SoulReaver (#144750) üzenetére


Stanislav84
tag

Nem igazán megcserélve lesz... az ágyúk paraméterei változnak a T-54-en. Lényegében az eddig természetes választás az obj. 140 felé haladó ágyú volt, mivel minden statisztikában az volt a jobb. A patch után mindkét ágyú jó választás lehet. Egyik pontosabb lesz, kicsit nagyobb átütéssel, de rosszabb töltésidővel és 5 fokos ágyúsüllyedése marad (T62A felé levő ágyú), a másik pedig pontatlanabb lesz, viszont megkapja a 6 fokos ágyúsüllyedést, ami az obj. 140-nél van. Mondjuk szerintem továbbra is ez lesz a jobb ágyú, de a jelenlegi az sokkal jobb.

ITT láthatod a különbséget a 2 ágyú között a patch után.

[ Szerkesztve ]

(#144753) Jadro válasza Stanislav84 (#144752) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor félreértettem. Nekem úgy jött át, hogy az obj felé vezető ágyú most a t62-ben fog végződni és fordítva. De akkor nem ez a helyzet. köszi a kiigazítást. Attól féltem, hogy ki kell grindelnem még 60 ezer XP-t.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#144754) Viktoár válasza Jadro (#144739) üzenetére


Viktoár
addikt

Félreértesz,én is rakok goldot némelyik tankba de baromi ritkán nyúlok hozzá.Ha számszerűsíteni kellene akkor azt mondanám hogy a csatáim 2-3%-ban nyúlok a nagyobb átütésű lőszerhez.

Természetesen értem én hogy mindenki számára adott bár nekem egyátalán nem lenne nagy érvágás ha csak aranyért lehetne venni vagy nem is lenne a játékban.
Ha érdekelne milyen színű vagyok akkor szórnám az aranyat mint bolond a lisztet de fontosabb a csata végi kredithozam.

Más:

Tegnap a 2 órás bonusz alatt összelőttem 6k-t az 50k-ból. :C Ha még 9-10 napig kitart a szerencsém akár sikerülhet is megszerezni a japó tigrist. :DDD

Üdv:Viktor

(#144755) Stanislav84 válasza Viktoár (#144754) üzenetére


Stanislav84
tag

Ha nem lenne elérhető a prémlőszer, vagy goldért lenne csak, akkor hidd el, hogy szinte senki se használná, azaz mindenki ugyanannyi eséllyel indul a másikkal szemben. Így viszont minek tagadnád meg magadtól azt az előnyt, hogy fixen belövöd az ellenfeled? A célzás része meg egy dolog, amit többen mondtak... sokszor nincs időd/lehetőséged célozni, csak leadni egy kapáslövést.

Nálam tank függő és helyzetfüggő mikor nyúlok a prémlőszerhez. Most pl gunmarkokat húzok 2 7-es tankon is és ilyenkor főleg 9-es csatában elég sokszor odanyúlok a 2-es gombhoz.

Összejöhet simán egy jobb napon. Nekem szerencsém is volt, egyik hétvégi szorzózáson 5 egymás utáni meccsen top1 voltam és összejött 30 ezer xp.

[ Szerkesztve ]

(#144756) galervin93 válasza Viktoár (#144754) üzenetére


galervin93
őstag

Dobj be egy boostot, hármas szorzóval együtt 10ezer xp is lehet egy csata, de átlagban is 6-8ezer egy jobb szorzós meccs.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144757) jr1994 válasza Stanislav84 (#144752) üzenetére


jr1994
addikt

Ez de szar. Simán nerf a T-54-nek. Pedig megtartottam hogy esetleg egyszer kihúzom a T62-t is belőle, van bele legénység is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#144758) Stanislav84 válasza jr1994 (#144757) üzenetére


Stanislav84
tag

Torony viszont buffot kap rajta. Amúgy én is ezért húzom még most ki a T62A-t. 140-et még az akcióban megvettem, de a legénységet nem ültettem át, mert addig húzom, amíg lehet. Bár ahogy néztem, nem sok értelme lesz kihúzni, mert a 140 a toronybuffal lényegében egy jobb T62A lesz.

Annak viszont örülök, hogy a T54 mod1 használható lesz, mert kb amióta megvettem és párat játszottam vele, azóta nem volt lélekjelenlétem elővenni. Patch után egy fokkal jobb lesz, bár az átütése még mindig hagy kívánni valót maga után, de a páncélja végre megint érni fog valamit.

(#144759) e-newsee válasza Stanislav84 (#144743) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem pl az egyetlen csapatozásban is valamennyire használható tankom a T25 pilot, amit tavaly kaptam a maratonban. Most már a 3. skillt taposom vele, és maxos a látótávom, szóval kezd hasznos lenni. A szokásos IS-3-akat, Defendereket előbb észreveszem, mint ők engem. Persze még így sem az igazi, mert azokhoz sajnos kell a gold. De, hogy ne szálljak el nagyon, csak 10-et viszek magammal. A meccs elején hamar kiderül, hogy kell-e rögtön tölteni, vagy sem. És persze észnél kell lenni csata közben is. Ha egy IS-3-at meg tudok kerülni, akkor váltok is vissza normálra, mert oldalról, hátulról azzal is át tudom ütni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144760) Viktoár válasza Stanislav84 (#144755) üzenetére


Viktoár
addikt

Tegnap csak a T30-al mentem,abba még nem kellett gold mióta megvan a nagy löveg. :DDD

Nem tagadom meg magamtól az előnyt csak számomra hasznosabb a kredit mint a dmg. :)

Például a churchill VII-tel 83%-on állok szinte gold nélkül.Most úgy vagyok vele hogy a maradék 2%-ot erősen megtolom golddal aztán ha megvan a második jel továbblépek a BP-re. :)

Üdv:Viktor

(#144761) Stanislav84 válasza e-newsee (#144759) üzenetére


Stanislav84
tag

Amilyen lassú a töltésideje annak a tanknak a 10 lőszer teljesen érthető, nekem Patton KR-em van, ami lényegében majdnem ugyanaz, és én is ennyit viszek benne. De 8-as ellenfeleket hozol fel példának (mondjuk olyanokat, amik ellen jogos), de 9-es 10-es ellenfelekkel elég gyakran fogsz összekerülni.

Amúgy a Pilot idén volt maraton jutalom (márciusban), és tavaly a T44-100 volt.

(#144762) e-newsee válasza Stanislav84 (#144761) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, igen randomban is kell sajnos a gold, de ott több a med és light, ott nem vagyok rákényszerülve annyira, hogy heavyt kelljen lőnöm. Oda viszont épp emiatt nem viszek több goldot. Van, amikor át sem váltok rá, mert ha anélkül is tudok lőni, sokkal jobban fizet a győzelem. És a lóvé meg kell, mert az mindig kell. :)
Azért ezeket hoztam fel példának, mert csapatozásban ezekkel találkozom, és azért ugyan át lehet lőni őket itt-ott, de azért nem olyan triviális, ha be vannak forgatva. Nem beszélve a Löwe tornyáról.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144763) Joe.36 válasza Stanislav84 (#144755) üzenetére


Joe.36
addikt

Régen csak aranyért lehetett goldl lőszert venni, és akkor is sokan használták, talán nem ennyien mint most, de akkor meg azon ment a hiszti hogy a tehetősebbek jóval nagyobb előnnyel indulnak. Sztem egyszerűen meg kéne szüntetni.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#144764) Emu


Emu
őstag

Valahonnan nekem is van egy 20%-os kuponom, most kaptam mailt, hogy mindjárt lejár. Lehet veszek prémet az 5x időszakra, más értelmes ajánlat úgy sincs jelenleg.

(#144765) IMIIKE1998 válasza Stanislav84 (#144741) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Annyi kis gond van ezzel az egésszel, hogy a goldhasználatnak csak az szab határt, hogy van-e prémium fiókod, 8-as op prémed meg mennyit farmolod a kreditet... Nekem pl. nincs annyi időm kreditet farmolni, így egy csatában elég 2-3-at ellőni és már 20-, 30k-s mínusz, ha bukó. És akkor még nem is említem, hogyha nincs prémem, akkor még rosszabb a helyzet. Sok ember nem lenne a statja közelében sem, ha nem használna annyi goldot... És ezt hívják pay to winnek. Hiába veheted kreditért a goldot, ha olyan drága, hogy csak azok engedhetik meg, akik nyomják a prémium fiókot meg 8-as prémeket. De szerintem lenne itt 1-2 ember a fórumon, aki tudna erről beszélni....

(#144766) Emu válasza IMIIKE1998 (#144765) üzenetére


Emu
őstag

Csak az a baj, hogy az ellenvéleményeket nem akarod észrevenni. :(
Nekem karácsony óta nincs prémem, általában T8+ játszok, és folyamatosan nő a kreditem, úgy hogy akcióban veszek bőven fogyóeszközöket és pót ellátmányt is. Minden tankom fel van szerelve, és általában a raktárban is van minden drágább felszerelésből +2-3db. Egyébként én sem vagyok szent, ha szükséges simán elpuffantok 2-3 gold ammot is egy csatában. Így átlagosan a napi egyenleg +150-250k kredit, ugyanez prémmel napi +500k körül volt...

(#144767) jozefgucci1 válasza IMIIKE1998 (#144765) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van benne igazság ,de azért a gold nem old meg mindent. Ha nem ismered a mapokat és nem helyezkedsz jól , nem ismered fel mikor kell átmenni másik pozícióba vagy egy kitárazott tankot lerohanhatsz akkor az is hátrány . A prémfiók hiánya és a prém nyolcas sem akkora gond már .Elég sok T8 prémet lehetett kihúzni az évek alatt most nem sorolom , mert hosszú a lista és csak T8 lenne , hol marad a sok T6 gép. Egy közepes játékos ha belép egy aktív klánba ami nem is kel , hogy jó legyen máris tud a nyeremény tankjával farmolni .Aztán arrol már nem is beszélek , hogy a játékosok megtartása érdekében elég sok klán rendez házi versenyeket ahol lehet prémfiókot, goldot nyerni .Amennyiben eredményes a klán úgy a CW-ken való részvételért jár havonta gold .Én aki nem vagyok valami aktív cw-n , így is összeszedtem a havi 300 goldot és egy húzós hónapban 1300-at .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#144768) Stanislav84 válasza IMIIKE1998 (#144765) üzenetére


Stanislav84
tag

Tökéletesen leírtad az általánosan elismert freemium játékok fogalmát. El kell fogadni, a WoT is ilyen részben... előnyökhöz juthatsz másokkal szemben, ha áldozol rá pénzt. (főleg az utóbbi időben, bár azért még nem éri el más játékok freemium szintjét :) ) Ezzel nincs is baj, mert mindenki arra áldoz pénzt, amire akar. Nem jelenti azt, hogy valaki előnyökhöz jut, hogy még jó játékos is lesz cserébe, ahogy jozefgucci is írta.

Meg ahogy Emu is, hogy ha elég jó vagy prémium nélkül is boldogulsz.

Akkor miért lenne ez gond? Ha ez téged zavar, akkor vagy fizess be te is prémium fiókra, vagy keress olyan free to play játékot, ahol nincsenek pénzbefizetésből származó előnyök. Vagy van egy csomó buytoplay játék is a multiplayer játékok között (pl. Overwatch).

[ Szerkesztve ]

(#144769) Kotomicuki válasza Joe.36 (#144763) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A prémiumlőszerrel, ha pénzért vehető gold-ért, ha credit-ért veszed is, a wg-t "támogatod", mert a játékegyensúly úgy van belőve: vagy sokat kell játszanod, hogy "megtérüljön" - és így emeled a játékuk értékét: nem kell a csatákra várni - , vagy a hitelkártyádról utalsz nekik tiszta bevételt - ezzel a hőn áhított profitot létrehozva számukra.
Tehát: nem fogják megszüntetni a prémiumlőszert sohasem, kár is ezért ágálni!

Az más kérdés, hogy (jó) pár éve még nem voltak ennyire pénzéhesek és játszható is volt a játékuk: némi kihagyás után visszatérve megrökönyödve látom, hogy lassan már a célzókör is kicsi lesz a lövedékszórásnak és a drága prémium lőszer is csak pattog, ha végre eltalálja is a célpontot... :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#144770) Emu


Emu
őstag

Olyan hétvégi ajánlatokat fogunk kapni, hogy azt nem tudjuk majd zsebre rakni.
Vagy csak az egész WG EU szabadságon van :D

(#144771) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó ez a primo victoria?

(#144772) Emu válasza SoulReaver (#144771) üzenetére


Emu
őstag

[link]

Kolléga kicsit feljebb kielemezte a lényeget.

(#144773) #77646080 válasza Emu (#144772) üzenetére


#77646080
törölt tag

Annyi eltéréssel, hogy nem az FV a Primo V. megfelelője, hanem a Centurion. Annak buffolt változata, ami később fog a játékban megvalósulni a sima Centi esetén.

* * *

Igen, jó a Primo Victoria. :)

(#144774) zodo válasza Emu (#144770) üzenetére


zodo
nagyúr

0.9.19.1.2 -t már biztos kapunk a hétvégére. :)
RU ma kapta.

- Fixed some technical issues.

Amúgy nagyon kíváncsi leszek mi lesz a hétvégére beharangozott "nagy meglepetés"
valamint a Gamescom alattiakra.

Hosszú hetek óta várok, legénység átképzésre és top tier akcióra.

(#144775) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem nagyon akartam megvenni ezt a tankot, de gold viszont kellene. Ha leveszem a goldot, akkor 7500 Ft-ot szerintem megér ez a tank, főleg még ad pár személyes boostot is...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#144776) Kotomicuki válasza SoulReaver (#144771) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Olyan, mint az angolok voltak megjelenésükkor: használható toronypáncéllal, amit az ángliusokról mára leamortizáltak, így téve őket szinte használhatatlanná.

Amúgy, nincsenek kőbe vésve az adatai: ha kell a hely a következő eladandónak, majd nerf-elik ezt is...
De, addig is, (egy most még egyedi) prémium tank, amivel nem kell annyira nézni, hogy mennyi prémiumlőszert is kell felhasználni! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#144777) h1mpi válasza h1mpi (#144775) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Végül is a Pudel Supreme lesz. 9700 Ft-ért kapok 8000 goldot és a tankot meg egy csomó boostot...
Ez a tank se hiányzik, de majdnem ingyé elfér, úgyis jön a Lengyel med vonal jó lesz valamire.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#144778) vJokka válasza zodo (#144774) üzenetére


vJokka
aktív tag

Az már megy [link]. Kétlem, hogy ez mellé még beraknának valamit a hétvégére.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#144779) +váltó válasza Kotomicuki (#144776) üzenetére


+váltó
tag

Heló , a svéd ágon nincs közepes tank - magas tierben .
Akkor mi is az értelme ennek a "szépségnek" ? Állitólag a
prémium jármüvek legénységhúzásra és kredit farmolásra
lettek kitalálva. A másik apróság, hogy nem lehet lefesteni
ergó nem növelhetö az álcaértéke.A WG-töl megint kaptunk
1 szépen csomagolt valamit . . .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#144780) Kotomicuki válasza +váltó (#144779) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Van, aki még használ prémiumtankokon kívül mást is? ;]
Ha meg bővítik a svéd fát, akkor majd a tier X-es legénységhúzásra is jó lesz, addig meg nem lépsz följebb és maradsz a még "játszható" szinteken... (megveszed mellé a VI-os prém'et is és akkor lesz mibe cserélgetni a lepénységet) ;)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#144781) zodo válasza vJokka (#144778) üzenetére


zodo
nagyúr

Mármint úgy érted hogy a hétvége előtt bejelentett Svéd Primo ami 08.17 - 09.19 közt elérhető lenne a "nagy meglepetés" amihez egy átlag "pénz nélküli" játékosnak köze sincs tehát nem kap semmit max a matricáiért és felirataiért küzdhet? :U

(#144782) Dr.Én válasza zodo (#144781) üzenetére


Dr.Én
veterán

Számomra elég silány meglepi...

WOT: kissio

(#144783) Emu válasza Dr.Én (#144782) üzenetére


Emu
őstag

Én megmondtam olyan ajánlat lesz, hogy nem bírjuk zsebre rakni ;]

(#144784) Dr.Én válasza Emu (#144783) üzenetére


Dr.Én
veterán

Meg marad a pénzem.legalább

WOT: kissio

(#144785) zodo válasza Emu (#144783) üzenetére


zodo
nagyúr

Bakker, hó eleji Sneak Peek cikkben tényleg az a e heti fő cím hogy "Inspired by Metal"

Így tényleg "nagy meglepetés" a semmi.
Lassan végleg átköltözök a RU-ra.

(#144786) Razermazer


Razermazer
őstag

Ugye jól tudom, hogy a 9-es és 10-es angol medeket buffolják, az fv4202 kimaradt a szórásból vagy majd karácsonyra esetleg belefér a kedves wg-nek?. Javítsatok ki ha nem így van, láttam hogy az FV is a listán volt valamikor de lekerült, ilyen egy munkás tankot mit az pfff, én vagyok az akire előszeretettel vadásznak én meg csak csipkedni tudok max.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#144787) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Két kör egymás után, az egyik 0:15, a másik 1:15, kicsit le vagyok lombozódva. Elárasztották a térképeket a frissen vásárolt P. Victoria-k, persze ezzel (sem) tud játszani aki noob. Legalább rövidek voltak a körök.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#144788) Dr.Én válasza Zolee_70 (#144787) üzenetére


Dr.Én
veterán

Most hétvégén lenne pár orám játszani..Jó lenne ha WG és az RNG nagy főnök besegítene kicsit

WOT: kissio

(#144789) wwenigma válasza Dr.Én (#144788) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

"hétvégén"

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#144790) Putyin90


Putyin90
senior tag

Az O-I Exp.-re melyik csövet ajánlott először kifejleszteni? kép

(#144791) Sgr_A válasza Putyin90 (#144790) üzenetére


Sgr_A
addikt

csakis a 6-ost

(#144792) Stanislav84


Stanislav84
tag

Na, szeretem az ilyen meccseket... :) Szeretek kockáztatni, jobban "fizet". :D

(#144793) Sgr_A


Sgr_A
addikt

úgy érzem megint uninstal lesz ebből ma manipulált szarból

(#144794) #77646080 válasza Sgr_A (#144793) üzenetére


#77646080
törölt tag

Néha nekem is megtelik a hócipő. :D Olyankor jön a pár órától pár napig tartó szünet. Az uninstall csak régebben volt visszatartó erő, amikor még 2-3 óra volt a letöltése. A gyors net világában pikk-pakk lejön, úgyhogy nem számít...

Amúgy tervezem, hogy újra nyomjam az AW-t, nagyon jó tankos + felszereléses, legénységes acc-om van ott. Ráadásul tele vagyok lével, mert amikor abbahagytam, éppen kövér boost-ok voltak és megszedtem magamat. Letöltöttem a War Thundert is, de csak nézegetem az ikonját... lehet, bele fogok vágni. :D

[ Szerkesztve ]

(#144795) Djuree


Djuree
félisten

az új pecs mikor jön amibe cserélik a brit 10-estet?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#144796) Stanislav84 válasza Djuree (#144795) üzenetére


Stanislav84
tag

Nem a 9.20-ban... majd a következőben. Medek és heavyket együtt 8-as tiertől változtatják.

(#144797) jr1994 válasza h1mpi (#144777) üzenetére


jr1994
addikt

Nem lenne ingyen a tank, ahogy nézem annyi pénzért kb 11500 goldot vehetnél.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#144798) h1mpi válasza jr1994 (#144797) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondasz valamit :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#144799) jano_77


jano_77
nagyúr

Az máskor is úgy volt, hogy ha a háttérben lévő egyéb tankokra rányomtunk, akkor megszólalt vmi zene!? Most tök véletlen ráklikkeltem a Svád Centire és elkezdett szólni a SABATON! Egészen jó zenéjük van. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#144800) polgi803


polgi803
őstag

Na kipróbáltam teszt szerón a löwe-t...jó kis cucc az...kipróbálnám az S1-et is mielőtt megveszem. Az ottani gold csak akkor töltődik újra mikor új verzióra frissítik? T10-ben lesz csak az a sok tank sok tank elleni csata? Klafa, teccett...plussz kipróbáltam a T10-es kínai TD-t...teccett. 2300 sebzés, 2700 pattanó.. kemény egy taliga... :DDD tuti rámegyek a kínai TD ágra...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.