Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#144251) lacibacsi válasza Tarill (#144250) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gift-ként nem tudod megvenni magadnak?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144252) Tarill válasza lacibacsi (#144251) üzenetére


Tarill
őstag

Nem engedi gift ként

(#144253) lacibacsi válasza Tarill (#144252) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van amit nem enged... A Pudlit sem lehet így megvenni.
Akkor hát: IJ...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144254) Emu


Emu
őstag

Mókásak ezek a folyamatosa ajánlatok amiket kaptok :)
Engem nem "zavartak" még sosem ilyennel, pedig egy defendert vagy patriotot vennék 30-40%-al olcsóbban :DDD

(#144255) Dr.Én válasza Emu (#144254) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem akkor jött legutolján ajánlat rögvest, mikor nem rég megvettem az IS-7 tankot..Egyből
Jött X mennyiségü arany és mellé kredit ajánlat...
Hát nem éltem vele..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#144256) inferno88 válasza Emu (#144254) üzenetére


inferno88
őstag

Én akkor kaptam 30%-ost, amikor 10k körül volt a Patriot nemrég, de úgy vagyok vele, hogy most nem költök a játékra, pedig amúgy jó lenne az a dög. :DDD

Semper fi!

(#144257) Emu válasza inferno88 (#144256) üzenetére


Emu
őstag

Nekem 6-7e Ft környékén van a lélektani határ amit még hajlandó vagyok elkölteni egy játékra, 30%-os kuponnal már majdnem bele is férne jó vas :)
Jelenleg nincs igazán "jó" farm gépem. Szívesebben megyek Rudy-val mint bármelyik 8-asommal.

[ Szerkesztve ]

(#144258) jagada


jagada
őstag

Bárcsak minden tankkal így menne a szorzózás a japó tigrincshez:
Végig bukóra állt a csata, nem hittem volna, h nyerünk, ráadásul utálom ezt a papír tankot:


Szintén bukóra állt végig:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144259) inferno88 válasza Emu (#144257) üzenetére


inferno88
őstag

Úgy vagyok vele, hogy ha már van SU100Y és SP, akkor farmoljak azzal, csak azért a Patriot tényleg jó kis járgánynak tűnik és az ezüstöt is hányja elvileg. Azt sajnálom, hogy anno a T25 pilotra azt a hiányzó pár tokent nem csengettem ki.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#144260) IMIIKE1998 válasza jagada (#144258) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Szép, de minek ennyi 8-as farmtank, ha nincs prémiumod?

(#144261) ImpersonatoR

"Tournament Coupon

Get 1M credits extra for any purchase 30EUR and above"

Mar egy óra sincs vissza belőle de nem tudom aktiválni meg semmit nem tudok csinálni vele.

Vettem egy pacckot 50 Euroert de nem adta hozza a kreditet.
Vagy meg kell várni amíg lejár és az összes 30 euro+ os vásárlás után (amíg a kupon aktiválva volt) fogja jóváírni az 1M kreditet?

Ja közben latom fizeteskor kell bepipálni..... ;]

[ Szerkesztve ]

(#144262) Emu válasza IMIIKE1998 (#144260) üzenetére


Emu
őstag

Nem értem. Mi köze van a prémium járműveknek a prémium előfizetéshez? :F
Egyébként a kolléga összes 8-as prém tankja megnyerhető volt, ha elég rég óta játszol.

inferno88: pedig jó az a pilóta, pont azokban nyújt többet ami miatt nem szerettem játszani a Pershinggel (gunstatok) :K

(#144263) IMIIKE1998 válasza Emu (#144262) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mivel %-os bónuszt ad a prémium, így a 8-as prém is akkor keres a legjobban. A T34-et ingyen odaadták annak, akinek a garázsában volt(amikor az volt a 10-es). De a Löve-t is meg lehetett szerezni? Ez új.

(#144264) jagada válasza IMIIKE1998 (#144260) üzenetére


jagada
őstag

Mert nem kívánok költeni a játékra. Most is csak az ingyen tank miatt kínozom magam.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144265) IMIIKE1998 válasza jagada (#144264) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor jól haladsz, én szintén prém nélkül most járok az első 50k vége felé, de nem hiszem, hogy hó végére meglesz a második is, szóval ez cumi.

(#144266) Kiki18 válasza IMIIKE1998 (#144265) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem is most lett meg a harmadik. De végigszenvedem az utolsót is szerintem, max azokkal a gépekkel megyek amikkel nagyon jó vagyok.

(#144267) jagada válasza IMIIKE1998 (#144265) üzenetére


jagada
őstag

Mindig a vége a legnehezebb mert akkor már rágörcsöl az ember, ráadásul csak szorzózgatom azt az 5-6 fos tankot amit húzok, aztán vagy sikerül, vagy nem, ill. a Löwe-vel meg a T34-el csinálom, hogy legalább a kredit jöjjön, ha már kínozom magam, ezek meg egyáltalán nem mondhatók OP-nak.
Eleinte úgy voltam vele, hogy nem is érdekel, úgy sem lesz meg, de mivel húzom a japó heavy ágat is, ahhoz jól jönne legénység húzásra. Prémmel már rég meg lenne, de így is kihúzom majd, még soha nem vettem 1 nap prémet se.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#144268) IMIIKE1998 válasza jagada (#144267) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor lehet ráhúzok én is. Akkor gondolom az aranyad is a prémtank beváltós akcióból vagy klánnyereményből van.

(#144269) fradi81


fradi81
veterán

patchig lehet még 10-es leárazás?

moto g72, Ninebot d28e

(#144270) FoolsBauble


FoolsBauble
csendes újonc

Hehe, 2017. decemberéig chat ban, és bezony nagy betűkkel hangsúlyozva: "FINAL warning", ez mintha nem éppen chat banre akarna utalni. :)

(#144271) BÁ Nutrition válasza FoolsBauble (#144270) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mire kaptad?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144272) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#144271) üzenetére


galervin93
őstag

El nem tudom képzelni, mit kell egy ilyenhez csinálni. Amíg még be volt kapcsolva a csatában a chat sokat nyomattam a dumát, nem ritkán erőset, de soha nem kaptam semmit.
Engem ha valamiért bannolnak, az majd a sok dezertálás lesz, mert azt szívbaj nélkül nyomom, ha valami agyf*sz van.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144273) kchryss válasza fradi81 (#144269) üzenetére


kchryss
addikt

gamescom ha olyan akció lesz mint szokott és ha a patch nem jön ki előtte, ami elég valószínű.

(#144274) FoolsBauble válasza galervin93 (#144272) üzenetére


FoolsBauble
csendes újonc

Hát, folyamatosan rajzolgattam a jól begyakorolt angol szidalmakat a minimapra. :)
Egyébként voltak olyanok, akik zseniálisnak nevezték a trollkodásom, mások megpróbáltak utánozni, de külalakjuk gyakorlat hiányában meglehetősen silány volt.

(#144275) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#144272) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt hittem a dezertalasert instant jar. En ha mar tul vagyok a turokepessegem hataran akkor inkabb csinalok olyat h pl kitolatok a ellenfel ele seggel hadd lojenek szet. Ez parszor fordult elo. Minden esetben ugy h mar csak paran maradtunk mondjuk 13 ellen es a majomparade aki sikeresen kinyiratta magat fel perc alatt ott basztatja a tobbit h ki mit csinaljon szerinte meg h mindenki milyen hulye bot aki meg el ugye.. ujabban azt is bevezettem h kimegyek netezniegy tiz percet aztan visszanezek vege van e mar ennek a foshnak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144276) Delávégá válasza FoolsBauble (#144270) üzenetére


Delávégá
tag

Legalább egy chathuszárral kevesebb. ;]

(#144277) lacibacsi válasza FoolsBauble (#144274) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akik folyton teleszarják a csetet meg a térképet, inkább örökre kellene kitiltani, de nem a csetről, hanem a játékból...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144278) FoolsBauble válasza lacibacsi (#144277) üzenetére


FoolsBauble
csendes újonc

Azt hiszem, hogy a csapattársak halálát kísérő statikus zörej dühített annyira, mióta kikapcsoltam, nem érdekel annyira a haláluk.
Most már csak egy dolgot kellene kikapcsolni, azt, hogy jobb oldalt kilistázza az elhulló szövetséges tankokat.
Hmm, talán sikerül kikapcsolnom ezt valahogy XVM konfiggal?!

(#144279) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#144275) üzenetére


galervin93
őstag

Nem jár instant, inkább csak gyűlik a sok csepp a pohárban, aztán egyszer majd azt veszem észre, hogy bem tudok belépni. :-D
Hátsóval tolatás nekem is szokott lenni, meg égnek tartott cső, fal felé fordulva repesszel nyírni magam stb. :-D Tudom genyaság a többiekre nézve, de őszintén szólva már nem izgat különösebben.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144280) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#144279) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mondjuk csak par esetrol van szo. De kizarolag ugy volt mindegyik h vmi agyas elkezdett provokalni miutan megdoglott. Ill szerencsere mostonaban nem volt olyan h direkt kitoltak volna az enemy ele de gondolom csak veletlen.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144281) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#144280) üzenetére


galervin93
őstag

Én ha túlélem a provokációt és van még ingerenciám a dologhoz, akkor a láncolást választom. Sokszor akár percekkel az eset után, vagy amikor 1v1-ezik, egy lövedék"véletlenül" görgőt talál... :-D
Dezertálás meg veszélyes, mert csak gyűlik meg gyűlik, de nincs semmi visszajelzés, hogy ejnye sok volt. Pedig lehetne. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#144282) lacibacsi


lacibacsi
addikt

1200 forintért egy "elég ópé" T4-es kis dög eladó!
VIGYÉTEK!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144283) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#144282) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Legenyseget lehet vele tuningolni, bar nem fedi le a klasszik nemet legenyseget, de 6ik erzeket ki lehet huzni vele meg a radiost is ami lenyeges

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144284) Jokerdapro válasza lacibacsi (#144282) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem tűnik rossz ajánlatnak, csak kár hogy most nem tudnám rendesen kihasználni a 30nap prémet... :(((

(#144285) e-newsee válasza lacibacsi (#144282) üzenetére


e-newsee
addikt

Má' nem azért, de nekem azt írja, hogy 6.109 HUF. A linkre kattintva, amit bedobtál. Nálad hogyan 1200?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144286) Jokerdapro válasza e-newsee (#144285) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szerintem ha levonjuk az egyebeket belőle, ő úgy gondolta. :DDD

(#144287) e-newsee válasza Jokerdapro (#144286) üzenetére


e-newsee
addikt

allehet :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144288) lacibacsi válasza e-newsee (#144285) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bizony, ahogy Jokerdapro mondja! :K

A csomag vásárlásnál mindig levonom az arany és a prémium árát és anélkül nézem a terméket magát...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144289) e-newsee válasza lacibacsi (#144288) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor ezt a jövőre nézve észben tartom, hogy te úgy számolsz. :DDD

Más:

Tegnap 9. csatámra meglett a Stug IV SPG-15 küldi kitüntetéssel. M44-el, stock ágyúval, 90%+80% körüli legénységgel. Igazából meglehetett volna előbb is, ha nem lettek volna olyan csatáim, ahol pl 9-szer kábítottam, és 2x, vagy 3x láncoltam Redshire-en T7-es meccsben a heavy bolyt a szokásos helyen, de a kedves csapattársak nagy megerőltetések árán csak kemény 178 sebzést tudtak nekem összelőni. Összesen! :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144290) h1mpi válasza lacibacsi (#144282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Seal clubberek előnyben ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#144291) lacibacsi válasza h1mpi (#144290) üzenetére


lacibacsi
addikt

Néha jó az! :D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144292) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az mitol van h 118 fps es 35ms ping mellett olyan laggolast csinal a jatek h a tank ugy mozog mint valami degeneralt idiota? kb ezen ment el a meccs..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144293) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#144292) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azért van, mert a géped grafikus teljesítményének, illetve a hálózat sebességének semmi köze sincs ahhoz, hogy a WG nem képes az elvárt szintre fejleszteni a szerverparkját... Hiába jó a kapcsolat (nekem gyakran lemegy 20-22 ms-ig is), a lagg jelző indikátor folyamatosan pirosan villog...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144294) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#144292) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ilyet néha nekem is előad a játék. 3-5 másodpercre felugrik a ping 200 ms fölé, nagy lagg, azután pedig rendben megy tovább. Ahogy Laci is mondta: szerver oldali baki. Nem arra fordítják a bevételt, amire fontos lenne a játékosok szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#144295) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#144293) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de az a durva h fel se ugrik 50ms fole, de csinalja a tank ezt a gyagyastobias ugrálást
ennek koszonhetoen 92%rol visszaugrott 89re a gunmark 1 csata alatt, koszi wg, very najsz b+

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#144296) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#144295) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mondom, a ping nem függ össze a laggal. Vagyis összefügg. Ha a ping-ed gyakran magas lenne és ugrálna (2-300-ig, vagy magasabbra), akkor az okozhatna lagg-ot. De mint írod, neked stabilan alacsony, ergó a probléma a másik oldalon van. Példa: ha egy tölcsérbe tejet töltesz, akkor az simán átfolyik rajta, de ha a tej megalszik, akkor igen nehezen fog átcsúszni a tölcsér szárán... Amíg a WG aludttejet nyom felénk, addig lesz lagg is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#144297) Emu válasza lacibacsi (#144296) üzenetére


Emu
őstag

Ha ez tényleg így van, akkor már értem a lag okát magamnál...
Fix 60fps, esténként 15-25ms, és mégis olyan mintha egy 20-25fps körüli mozgóképet kellene nézem. Mostanában ezért (is) hanyagolom a játékot :U

(#144298) sequator válasza BÁ Nutrition (#144295) üzenetére


sequator
senior tag

Az elmúlt 1-2 hónapban nekem is ilyet csinál: nem reagál a tankom, néha csak a billentyűzetre, néha az egérre se. Néha a lagjelző sem villog, és 30 ms-en van beállva. De ha kitartóan nézem (a tankomat nem is érdemes, mert közben falra mászik, vagy kimegy az ellenséges tűzbe), akkor egy idő után felugrik 999 ms-re aztán szépen visszaesik 30-ra és ha szerencsém van a tankom még egyben van és folytathatom a játékot.

Korábban nem csinált ilyet, gépemen, net szolgáltatómon nem változtattam már évek óta, semmi új szoftver sincs a gépen ami megfogná. Úgyhogy kizárásos alapon én is a WG oldalán sejtem a hibát. Egyébként öcsém is szokott ilyen hibára panaszkodni, teljesen más gépen játszik, más szolgáltatónál.

sautia

sequator

(#144299) e-newsee


e-newsee
addikt

Én a fenti hibákat nem tapasztaltam. Nekem olyan 40 körüli fps-t mutat, de amikor a múltkor lagba futottunk csapatozáskor, akkor csak hármunknál volt, akik egy városból voltunk (el is bukták a többiek, amíg helyreálltunk), aztán egyszer az egész csapatot levágta a szerver. Úgy 1 mp-cel azután, hogy befoglaltunk. ;]
De olyan akadozós lagra én mostanában nem emlékszem.
Ebből a szempontból jó, hogy asszony is játszik, meg egy kolega pár utcával arrébbról, mert rögtön meg is van a diagnosztika, hogy gép, router, szolgáltató, vagy szerver oldali gond van-e. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#144300) po1son


po1son
addikt

Úgy nézz ki nem lesz t29 ajándéktank, mert túlságosan OP lett. :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy üres kézzel maradunk vagy kitalálnak valamit mást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.