Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#135701) dekan0v válasza BÁ Nutrition (#135700) üzenetére


dekan0v
tag

Gratula! Nekem tegnap este majdnem meglett! Jó az MM! Imádom ezt a dög TD-t. Egyedül csak az álcafestése lehetne egy kicsit normálisabb, visszafogottabb.

[ Szerkesztve ]

(#135702) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#135700) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az ötödik percben még nem gondolná az ember, hogy ebből lesz valami. Szokatlan, ám de jövedelmező taktikát játszottál. A végén lehet, hogy kissé türelmetlen voltál, meg az RNG sem melletted állt, amikor a KV-3-ra lőttél. Ha a T-44 után inkább megkerülöd a háztömböt, lehet, hogy jobban jártál volna. Mindentől függetlenül azonban szép karika! Grat!

Ja! És ahogy a statisztikád nézem, lassan meg fogod kapni a "reroll noob" jelzőt is... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135703) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#135702) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha atvaltok goldra akkor kb meg is lett volna, mert párszor pattantam a kv-3rol ami kicsit meglepett. aztan mikor elfogyott az ap mar atutottem.
a statommal semmi kulonos nincs szerintem, egyenlore meg gyengenek is tartom. vagyis az

amúgy koszi a dicseretet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#135704) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#135703) üzenetére


lacibacsi
addikt

A statoddal kapcsolatos hozzászólásom dícséretnek szántam. 7k csatára ez nagyon jó. (Nekem 27k-ra van ennyi :-( )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135705) Imilenni válasza dekan0v (#135692) üzenetére


Imilenni
addikt

75-ös legényekkel azt hittem eldobom a fszba a tankot, aztán 100%-után már egész kellemes tankocska :)

(#135681) ollie
Csak másik garázst használok :P

Könyörgöm nyugtassatok meg hogy a 6-os Svéd TD jobb lesz ha már legalább a nagy ágyú meglesz rá, eléggé korlátoltnak látszik.. :W

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#135706) fradi81 válasza Imilenni (#135705) üzenetére


fradi81
veterán

7-esnél tartok, szerintem a 10-es td lesz csak jó, addig türelem :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#135707) Imilenni válasza fradi81 (#135706) üzenetére


Imilenni
addikt

Te már ott vagy a kapuban :D A 8-as már használható szerintem. (Teszt szeró alapján)

Press "F" to pay respects.

(#135708) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Jó lett volna lehozni. :/

(#135709) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv!

Másodlagos védelem be van kapcsolva a fiókomhoz, viszont a telefonom újrahúztam és most nincs benne a Hitelesítő appban a wot accom. Ilyenkor mi van ? :D

This is the way

(#135710) Barcelona95


Barcelona95
tag

Egy jól sikerült M6-os csata tier 8-ban. :D
Kissé sok goldot lőttem, mert küldetésre hajtottam, de kiszedték előlem az IS-6-ot, így nem lett meg. :O

Replay

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#135711) CirrMee


CirrMee
addikt

Strv m/42-57 Alt A.2 gépet érdemes beszerezni? Wotinfon eléggé lehúzták, főleg a komment szekcióban.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#135712) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha már mindenki mutogatja a szép köreit ;]

Press "F" to pay respects.

(#135713) Stunts666


Stunts666
őstag

3 kör E50... 3 arty instant kill... LOL

(#135714) po1son válasza RaZroX (#135709) üzenetére


po1son
addikt

A telefonszámod van hozzá rendelve és nem a készüléked. Elméletileg sms-t kéne kérned/kapnod.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#135715) SoulReaver


SoulReaver
veterán

F.sz bele ver most már az artykba..... Utolsó pár napra felbuffolták mind1iknek a pontosságát? Szinte minden csatában van 5-6 full hp-ról kilövés, lövik az ap-t, meg a prém HE-t... Remélem az összes felköti magát, amiért nem tud majd egy hit miatt recsizni.....

(#135716) adamgreen válasza SoulReaver (#135715) üzenetére


adamgreen
senior tag

Jön a patch nemsokára azt utoljára legyen még nekik gyereknap :DD

(#135717) h1mpi válasza adamgreen (#135716) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor addig csak artyval játszok meg T49-el. Lila is a statom :DDD ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#135718) wwenigma válasza SoulReaver (#135715) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Senki nem köti fel magát, én inkább hátradőlve fogom nézni mosolyogva amikor bestunolom a kupac ellent a sarkon és a csapat szétszedi őket... :]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#135719) szbalogh


szbalogh
őstag

Egy kis prém a küldetésekből és mellé egy kis személyes kreditbónusz :DDD
Maus szagot érzek ;]

Nick: HE_Storm

(#135720) dokee78 válasza CirrMee (#135711) üzenetére


dokee78
félisten

Én megvettem,de én minddel gyenge vagyok még,tegnap játszogattam vele.
Azért jobban megy,mint a többivel.
Jó áron van és még 7 nap prémium is jár hozzá.

(#135721) SoulReaver válasza wwenigma (#135718) üzenetére


SoulReaver
veterán

fosom... de nem lesz 1 hit.

(#135722) IMIIKE1998 válasza SoulReaver (#135721) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én is Pz. T-25-tel carryzem a meccset, egy hitet se kapok, erre a domb mögül egy szaros bot Bishop telibe ver, -560 hp. Amúgy hozható lett volna. De nem is egy jó játékos, hanem egy szaros piroska, akit szarrá alázna mindenki, de artyval ő is tud "érvényesülni"...
Aki meg azt mondja, hogy nehéz aryval játszani. Például az M7 Priest is csak tier 3-as, de közel alap 80%-os legénységgel elég gyorsan szűkül. El tudom képzelni 2-3 skilles legényekkel... Beállsz a camp helyre és mehet az aprítás.

[ Szerkesztve ]

(#135723) ttaamm


ttaamm
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=VYBJprGv1Cg
Még eldöntik! Orosz szerveren bent van prémium tank csere!

Üdv,vélemény?Benne lesz most a frissitésben?

[ Szerkesztve ]

(#135724) notika77 válasza ttaamm (#135723) üzenetére


notika77
senior tag

Kérlek, ne linkeld többet ezt a streamert! :) Még mindig zavarban vagyok, pedig csak fél percet néztem.

Egyébként ez egy januári videó volt. Akkor tesztelték az orosz szerveren, azóta onnan is kivették. Nem lesz benne a következő patch-ben. A legutóbbi hír róla pont a héten volt, miszerint még tovább finomítják. [link]

(#135725) Jadro válasza ttaamm (#135723) üzenetére


Jadro
veterán

OMG. Mi ez? :DDD Ilyet tényleg ne, mert visszafejlődök. Se nem naprakész, pláne nem hiteles. Ki kellene írni, hogy "Vigyázat, a videó felkavaró elemeket tartalmaz. Csak saját felelősségre!" ;]

Á nem bírtam és néztem tovább. Azt mondja, hogy milyen jó lenne, ha a sima tankokat is lehetne cserélni, akkor aztán jó dolgunk lenne.... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#135726) szbalogh


szbalogh
őstag

Megkarcoltattam az új gépet :DDD

Nick: HE_Storm

(#135727) ttaamm


ttaamm
csendes tag

köszi...akkor csak eladom azt a szemét skoda 40 -et.....meg a type 64 sem jön be....

(#135728) IMIIKE1998 válasza ttaamm (#135727) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Meg kell tanulni játszani vele. Nekem ott a Pz. T25, az emberek 80%-a szarnak mondja, csak golddal tudnak vele játszani. Én nem használok goldot és mégis 2 gunmarkom van. Full golddal meg nem lenne nehéz megszerezni a harmadikat.(Üzenet a drága lila játékosoknak, akik ezzel rajolnak, hogy a 167-es goldpennel szitává lövik szemből a T7 heavyket....)
Más: Az IS-4-re lesz valami akció mostanság? Nemsoká lesz az oroszoknál ez a felvonulás, esetleg akkor? Hátha lenne fogyócikk akció is, mert mindjárt kifogyok belőle.

[ Szerkesztve ]

(#135729) notika77 válasza ttaamm (#135727) üzenetére


notika77
senior tag

Ne add el, mert valamilyen formában még a bevezetésén gondolkodnak.

(#135730) Dr.Én válasza ttaamm (#135727) üzenetére


Dr.Én
veterán

Pedig nagyon jó tank a Skoda T40---egyik kedvenc prém tankom... :))
Ne add el...kicsit óvatosabban kell vele játszani, mert páncélja nincs....
de nagyon jó csatákat lehet vele tolni ;]

WOT: kissio

(#135731) jr1994 válasza IMIIKE1998 (#135728) üzenetére


jr1994
addikt

Nem feltétlenül érdemes megvenni az IS4-et szerintem. Most a legutóbbi tier10 akcióban vettem meg a T57 heavyvel egyetemben. Persze nem 3 csata után kell véleményt mondani egy tankról, de az első benyomásom az hogy egy fos. Nem elég hogy lassú, olyan pontatlan az ágyúja hogy az szörnyű. 100-150 méterről sorozatosan a földbe lőtt az ellenség helyett. A frontját meg bármi belövi ha nem vagyok hull downban. Majd még próbálgatom, de egyelőre nem tetszik.

Tetszik viszont a T57, illetve most a 113-mal szoktam játszogatni, talán kezdek ráérezni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135732) IMIIKE1998 válasza jr1994 (#135731) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Az agyúja tudom milyen, ugyan az van az ST-1-en is, normális legénységgel,! teljesen! becélozva nekem viszonylag pontos volt. Hát a T57-től messze járok, most vagyok az M7-nél amit el fognak cseszni kövi patchben, szóval az még sok idő. A T110E4-et viszont sajnálom, hogy szarrá nerfelték, most járok a T28 Proto-nál, de lehet így hagyom az egészet.

Medeknél amúgy tényleg nem érdemes a legénységnek javítás skillt adni? Régebben divat volt, most meg senkinél se látom.

[ Szerkesztve ]

(#135733) fradi81 válasza IMIIKE1998 (#135732) üzenetére


fradi81
veterán

nálam divat, főleg azokra kell amivel menni kell előre.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#135734) IMIIKE1998 válasza fradi81 (#135733) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nekem a Pz. T25-ön is van, de gondolkozom, hogy lehet hülyeség volt anno 2. skillnek betenni, ha lelövik a láncát és nincs javító, akkor amúgy is vége.

(#135735) kchryss válasza szbalogh (#135726) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Nekem is a maus a cél most, de én már az új ágon húzom.
Jól néz ki a legénységed. 1 női parancsnok és 5 férfi beosztott. :DDD

(#135731) @jr1994:
Szerintem jó az IS-4, nekem bejön és nálam pontos főleg az IS-7-hez képest. :)
Viszont ha jól tudom úgy tervezik, hogy visszarakják tier9-esnek és jön egy új 10-es a helyére.

[ Szerkesztve ]

(#135736) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Dicsekvés ON:

Azt hiszem mentem egy jó kört KV-4-gyel... :B

Replay

Tudom, hogy top tier voltam, de.... Még IS-7-tel sem voltam ennyi sebzés közelében sem. A felfogott sem semmi szerintem. A 27k WN8 meg magáért beszél. :U
Ja, és gold spam volt (a készlet erejéig), mivel ma ez volt az első csatám ezzel a tankkal és szerettem volna szépen leszorzózni. Sikerült...

Most nézem, hogy a jelenlegi verzióban a legjobb, mindösszesen a 21. legjobb sebzéssel vagyok fent a wotreplays-en... :D

(#135737) kchryss: Noobok szerencséje... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135737) kchryss válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


kchryss
addikt

Az igen, majdnem 2e alap xp-s kör. :C

(#135738) Dr.Én válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


Dr.Én
veterán

:Y :Y :Y ez igen..nagyon szép kör :C :C :C :C :C :C

WOT: kissio

(#135739) szbalogh válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


szbalogh
őstag

:Y :C

Nick: HE_Storm

(#135740) Jadro válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


Jadro
veterán

Túl sok a plecsni, ez jó kör volt akkor. :DDD Nem kell szabadkozni, az ilyen meccsek mindeig top tierben jönnek, de ez logikus is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#135741) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Bravo :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#135742) IMIIKE1998 válasza lacibacsi (#135736) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Szép kör, de engem az ilyen mindig felbasz. Saját tierben a KV-4-nek nagyon jó a penje. Kis célzással átlő mindent. Olyan jó érzés, amikor egy azonos tierben lévő heavy szarrá goldozza a tornyodat sidescrapelés közben.

(#135743) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszi fiúk, de nem kell, mert csak a fejembe száll. :B

(#135742) IMIIKE1998: Neked alighanem rossz élményeid lehetnek a feléd irányuló gold-spam miatt... ;]
Egyébként az alapelven az (tetszik-nem tetszik), hogy ha első csatában vagyok és várható a győzelem, akkor mindent megteszek (értsd: gold-ot lövök) annak érdekében, hogy a biztos sebzésem a lehető legnagyobb legyen.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135744) ttaamm válasza Dr.Én (#135730) üzenetére


ttaamm
csendes tag

sajnos az rng ,meg a többi baxom miatt görcsölve tudok 1200-1500 dmg meglőni!! pedig nem lennék béna 37k csata után...minden 30-40 csata alatt 1x ha 2000 dmg sikerül leszednem de az xte az a hatékonyságom is rossz vele,és így nem termel elég kreditet,és nem is élvezetes vele a játék...a panterm10 sokkal jobb...

(#135745) Dr.Én válasza ttaamm (#135744) üzenetére


Dr.Én
veterán

én akkor kapok idegbajt, ha bekapcsolok valami boost-ot...egyből játszhatatlan a games...
igen, tény, nem mindenki tudja jól megtanulni a játékot vele...én az STA-2-vel szenvedek :B
az kemény csata szám már...szép... :)
én még attól messze vagyok :B

WOT: kissio

(#135746) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudok dönteni a 2 közül.

CHURCHILL III vs. EXCELSIOR
Bár ezek szerint a Churchill jobb nekem.

[ Szerkesztve ]

(#135747) h1mpi válasza dokee78 (#135746) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A napokban csináltam egy új accot Churchill III invite kóddal, nagyon jó kis tank. Kicsit több mint 2 mp-ként lő :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#135748) scyllarus válasza dokee78 (#135746) üzenetére


scyllarus
veterán

Churchill III. Nekem megvan mindkettő, egyértelműen az orosz.
Az Excelsiorral nagyon keresni kell a gyenge pontokat, a kicsi átütés miatt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#135749) lacibacsi válasza dokee78 (#135746) üzenetére


lacibacsi
addikt

A svéd hatos már anyira megy, hogy jöhet a következő? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135750) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

A 8-cas Skodát ki melyik ágyúval használja?
most a 88-ast dobtam rá...
82 csata kellett hozzá hogy a T34/100-al meg legyen... :D
gondolom hasonlóan papír mint a T40? :)

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.