Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#135751) IMIIKE1998 válasza dokee78 (#135746) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Semmi értelme ennyi kis szintű prémet venni. 7-8-ast érdemes. De neked szerintem nem is kéne még prémtank... Lenyomsz vagy 4-5 k csatát, na akkor talán érdemben tudsz majd mozogni a pályákon.

Stanislav84: Szerintem a Churchill III meg az Excelsior csak a noobok ellen működik. Aki tudja, hol kell lőni, gold se kell... A Churchill tornyát gold nélkül is ementálivá lehet lőni 116 pennel is.

[ Szerkesztve ]

(#135752) Stanislav84 válasza dokee78 (#135746) üzenetére


Stanislav84
tag

Saját vélemény, de szerintem egyik se igazán jó... néha jó funolni velük, de számomra mindkettő túl lassú, és gold lőszerrel bárki belövi a tornyodat, ráadásul mindkét tankkal elég gyakran kell használni a 2-es gombot, ha tier 6-ba dob... bár új MM-ben elviekben elég jó lesz, mert max 3 tier6-ossal kerülhetsz össze. (de ez igaz lesz az összes tier limites tankra)

Legénységhúzásra viszont elég jó szerintem, mert elég szép az xp bónusz rajtuk. (főleg a Churchill III-on)
szerk.: Ha mindenképp szeretnél venni, érdemes megvárni az 50%-os leárazást rajtuk, és úgy megvenni 750 goldért.

[ Szerkesztve ]

(#135753) Papooo válasza dokee78 (#135746) üzenetére


Papooo
senior tag

Mivel olcsó, és szerethető tank, ezért érdemes kipróbálni.
Ha sok orosz feljesztést viszel, akkor szinte kötelező vétel.
A helyedben várnék egy kicsit a vétellel, mert májusban úgyis lesz akcióban.

Mai örömöm: Az utolsó tizes med (obj. 430) is kifejlesztve, már csak a kreditet kell összefarmolnom, hogy teljes legyen a gyűjtemény. :))

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#135754) kchryss válasza Stanislav84 (#135752) üzenetére


kchryss
addikt

Az biztos hogy lesz jónéhány tier limites tank ami az új mm-mel op lehet. :)
E25 ha olyan csatákba kerül ahol csak 3 8-as van, nyami. :)
Type 64 normál mm-mel top tierként, type 62 szintén. Patch utáni első héten csak ezekkel fogok menni hátha gyorsan összejön a 3 kiválósági jel, mivel az elvárt sebzés még a régihez lesz mérve.

(#135755) DaGuardian válasza dokee78 (#135746) üzenetére


DaGuardian
tag

Szerintem te már megvetted az egyetlen tier 8 alatti, goldért kapható használható prémiumot.
A kücsiny svéddel lehet messziről snipeolással próbálkozni, avagy adandó alkalommal előrerohanni, és beleverni az ellenbe azt a 600 sebzést! :)
Ezután csak tier 8-ból válassz prémiumot, például a T26E4 olcsóbb, a T34 pedig drágább választás dombgerincről végrehajtott csak tornyot mutató kempelésre, a mapok kiismerése közben.
Természetesen blokkold a csata erejéig a neked beszóló, pingelgető random emberkéket! :)

(#135756) scyllarus


scyllarus
veterán

Most kezdte a játékot, erre ajánlgatjátok neki a 8-as prémeket.
Szeretnétek vele egy csapatban lenni, amikor használja majd?
(Dokee, ez nem ellened szól. Nem ismered a magas tierű ellenfeleket, a pályákat sem még, természetes, hogy nem célszerű T8-10-ben játszanod. Igenis jó döntés egy T5-ös prém, amíg abban a magasságban gyakorlatot szerzel)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#135757) Emu válasza Dr.Én (#135750) üzenetére


Emu
őstag

Jó választás, én is azzal használtam. Olyan buff előtti panther II stílus :)
Sok lövést ne szedj be vele, mert nagyon lőszerrekesz érzékeny.

(#135758) stork13 válasza h1mpi (#135747) üzenetére


stork13
aktív tag

Le lehet azt majd vinni 1.83 s-re. :)

Ennél a Crusader betegebb, 1.82 BIA és venti nélkül (1.74 azokkal). Löveg kb ugyanaz, csak a RoF több egy picit.

@135751: Churchill III: Tornya a löveg körül ~75mm, mellette a lapos részen ~90 mm.
Tipikus menni kell és DPM-ből megenni, akit lehet tank.

Más:
Próbálgatom a rég elfelejtett prémtankokat és kicsit meglepődtem. Rengetegen játszanak T5-ben jellemzően T67-tel.
Nézegettem az embereket és most már az 1-2k-s csataszám ebben a tankban meg sem lep. 5-8 k meccsen azért még meglepődöm. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#135759) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Most akarok elkezdeni játszani és vmiért nem engedi elindítani a személyes XP bónuszokta!? Konkrétan nem tudom kiválasztani őket, mert hiába klikkelek a nagy plusz jelre, visszadob a garázsba!? Ez mitől lehet szerintetek illetve tapasztalta-e már más is? Ha volt már róla szó, bocsi, nem tudtam ma visszaolvasni. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135760) fradi81


fradi81
veterán

Kezdőnek szerintem limites ötössel kell pénztkeresn/fejlődnii, churchill tökéletes a célra, vagy matilda bp. matilda 4 ha gyenge pontokat is akar tanulni mert ott az kötelező :DDD

jano_77
Délután még jó volt, olyannyira működött hogy engedett 2 óra alatt vagy 3x nyerni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#135761) IMIIKE1998 válasza scyllarus (#135756) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ilyen -már bocsánat- full kezdő szinten minek egyáltalán prém tank? Ott a KV-1, tökéletes gyakorolni és ingyen van. Ja és én csak azt mondtam, hogy már van 2 hatos meg most akar egy 5-ös prém tankot venni... Ennyiből simán kijönne egy 7-es. Ez alatt max. legénység húzására érdemes venni prémeket, farmolni a magasabb szintű sokkal jobb. De neki szerintem 5 k csatáig semmit sem kéne vennie.

[ Szerkesztve ]

(#135762) rlazol válasza jano_77 (#135759) üzenetére


rlazol
addikt

Tettél rá követőt? Ha igen, nem rakhatod le a juhászt! És lehet, hogy Szása kiugrik a várból és elcsaklizza a pontjaid. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#135763) DVlad


DVlad
őstag

Összelőttem ma ezt a "Nagy kaliber" plecsnit ezzel a tankkal. Lehet, hogy nem először, de mókásnak tűnt most, 200-asával. :D

[ Szerkesztve ]

(#135764) IMIIKE1998 válasza DVlad (#135763) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Szép. Amúgy minek a tűzoltás képesség 2 legénynek? Nem használsz tűzoltót vagy többször gyújtják egy csata alatt?

(#135765) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy EZZEL ilyen gyorsan (22. csatám) és viszonylag könnyedén meg lesz az ÁSZ. :B

rlazol: te még nem aludtad ki magadat!? :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135766) DVlad válasza IMIIKE1998 (#135764) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille! Tök véletlen amúgy, hogy feltehettem ide, mert épp M lett, de nem ez volt az apropó, hanem tényleg az. :D
Most, hogy mondod... régen, ezek a tankok, amikkel megyek, ha csak ránéztek, máris égtek, valamint motor off, de ez már régóta nem jellemző. A motor még mindig ránézésre kimegy, meg a rekesz is, de szinte soha nem gyulladok.

Más,
meg tudnátok mondani, hogy melyik az az oldal, ahol a legrészletesebb elemzés elérhető? Kiváncsi lettem, és megnézném, hogy melyikkel hányszor voltak különböző plecsnijeim.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#135767) kchryss válasza DVlad (#135766) üzenetére


kchryss
addikt

Játékon belül Szolgálati feljegyzés - Járművek, ott kiválasztod a tankot amire kíváncsi vagy és Jutalmak.

JT88-cal például van egy őrjárat medálod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#135768) Depression


Depression
veterán

Végre, ez már nem volt rossz kör egy kezdőtől.

Hogy kell képernyőmentést csinálni? Mindig csak fekete lett, mikor elmentettem, nem volt egyszerű összehozni

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#135769) dokee78 válasza scyllarus (#135756) üzenetére


dokee78
félisten

Ezért is kell T5 is.
T6 fölé sokáig nem fogok menni.

DaGuardian Érdekes,a svéd Prémiummal amit vettem első csata 1600 körüli sebzés volt.
Ez nekem nagy szám,így 500 csata körül.

[ Szerkesztve ]

(#135770) DVlad válasza kchryss (#135767) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!
Tényleg nem az első volt.
Az őrjárat az hűen tükrözi, hogy kb. 30% körül élem túl a csatákat. :D
Nem látom az M, 1., 2., 3. jeleket!? Azok merre láthatóak?

(#135771) wwenigma válasza Depression (#135768) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beallitasokban nezd meg, alapbol szerintem PrintScreen gomb a billengyuzeteden, a WOT / Screenshots mappába menti de irja is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#135772) OgreImre


OgreImre
senior tag

ilyen csatám is csak két évente van...
A végén 5 vs 1 volt, igaz az egyik med az inaktív/bot volt

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#135773) xAttilax válasza Depression (#135768) üzenetére


xAttilax
őstag

nem akarlak megbántani, de 642 csatával miért veszel egy nehezen játszható 7-es prem tankot???

mindenki arra költi a pénzét amire akarja ez nem vitás, meg igazából az egy nagyon jó kis TD, ha ismered a játékot.... VISZONT azt nem akarom elhinni, hogy ezt te élvezed:

miért nem kv1?? vagy egyszerűbb tankokat próbáltál? komolyan kíváncsi vagyok és nem basztatni akarlak

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#135774) Emu


Emu
őstag

Ha 9-es Patton nem jön be (még papírról is pattanok vagy csak kritikust lövök rajta sebzés nélkül, gyenge pontra esélytelen célozni, mert alá vagy fölé megy a lövedék, kint kéne hagynom a tornyom, hogy tudjak szűkülni, de még a lightok is belövik) akkor érdemes kihúznom a 10-est, vagy hagyjam azt az ágat?

(#135775) IMIIKE1998 válasza OgreImre (#135772) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Type 59 :0
Emu: A 10-es is szór, nekem nincs meg, de úgy hallottam, hiába jó a szűkülése, az is gyakran lő mellé. :/

[ Szerkesztve ]

(#135776) Depression válasza xAttilax (#135773) üzenetére


Depression
veterán

KV1-gyel játszom, meg ezzel felváltva. A sniper mód jobban tetszik.

Azért vettem meg, mert olcsó, és majd belejövök. Semmilyen képzettsége sincs a csapatnak, ma érték el a 100%-ot.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#135777) xAttilax válasza Depression (#135776) üzenetére


xAttilax
őstag

akkor inkább t67 ha nagyon snipeolni akarsz.. de nem azért ajánlatos a kv1, mert a ht stílust kell gyakorolni, hanem, hogy megismerd a pályákat és a tankokat anélkül, hogy egy perc alatt fossá lőjenek.

Azzal a kis tankkal nagyon kell ismerni a pályákat és a tankokat, hogy eredményesen tudj vele játszani. Plusz mivel VII-es sokat megy VIII- asok között ami meg farm tier, tele jő játékosokkal és erős gépekkel.
ha lesz egy pár száz csatád t67el akkor scorpioval is jobban fogja adni.

Persze ez csak egy jó tanács próbál lenni, amit vagy megfogadsz vagy nem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#135778) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Lesz majd a közeljövőben valamilyen "könnyebb" maraton, amivel lehet például egy 6-os prémet szerezni?

(#135779) jr1994 válasza Emu (#135774) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, jó cucc. A kis accomon megvan a 10-es de kihúzom a másikon is, pedig nem cw rank, szerintem ennyi elég róla.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135780) jr1994 válasza jr1994 (#135779) üzenetére


jr1994
addikt

*nem cw tank :B

BTW ma két csata is azon ment el, hogy a top tier idiótának nincs kedve játszani mert 45%-ot ír az xvm, persze nem fogják fel, hogy miattuk olyan kevés. 90000 csatás Type 5 heavy ment úszni Abbeyn például, 12-15 lett a vége. Másik meg egy IS7 aki dezertált pedig alig volt 10-es tank. Meg Lakevillen is vicces volt hogy tier9-ben az első 4 tankunk xp szerint 7-es volt (ebből szakasztársammal ketten stock Leo-val), és egy O-Ni 4500-at lőtt, de így is kikaptunk.

Mindegy így is megnyertünk 16-ból 9-et. Sírás off.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135781) Stunts666 válasza jr1994 (#135780) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezért kellene kiszedni az egész statisztika dolgot. Mindenki azzal van elfoglalva.

(#135782) jozefgucci1 válasza Emu (#135774) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én úgy egy hete vettem meg és bár csak 35 csatát mentem eddig vele ami nem sok ,de tetszik. Még nagyon régen az első tankok között húztam ki ( 4éve ) azóta vártam a vásárlással ,de megérte. Érdekes nekem olyan lövéseket bead , hogy csak pislogok , míg klántársam a pontatlanságra panaszkodik. Mielőtt megvettem volna az ő accján próbálgattam és párszor sebeztem vele 5K felett .Alap APCR lövedék és jó csőlehajlás igaz elég lassan gyorsul és az sem olyan sok amit elér.

Stat modhoz. Nálam esély latolgatós mód sosem volt aktív egy baromság nem reális amit kiír .Van olyan aki még SH-ban is mondogatni szokta , hogy mennyi az esélyünk :W . Viszont xvm az van és szeretem tudni kik ellen játszom így ha 1vs 1 lenne tudom mire számíthatok. Pont a minap rakott be ellenünk két OM-es arcot T8 csatában és a végén én maradtam ellenük a Typ59-el ,de szerencsére lehozam. Aztán ugye ott van a jó kis xvm fókusz is :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#135783) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#135782) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos elfogyott már a lőszerük... :DDD

(#135784) po1son válasza Stunts666 (#135781) üzenetére


po1son
addikt

Akkor hamar vége lenne a játék karrierjének, ha nem lenne normális balance a csatákba, mivel nincsen statisztika. :U
Így is manapság abból áll a játék, hogy a random csaták eldőlnek már az első 3 percbe.
Megoldás nagyon egyszerű, magasabb tierbe (tier9-10) húzni kéne egy határvonalat skillbe pl min: 4500 pontos személyi értékelés, aki alatta van az tanuljon meg játszani címszóval. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#135785) lacibacsi válasza DVlad (#135763) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szép kör! A SU-100Y után ez volt a második farmolós prémium járgányom. 1200 csatát mentem vele, de utána megjött a Skorpion... Lehet, hogy csak kétszázakat köpköd, de jó pályán, jó scout-okkal szépen lehet aratni vele. Sajnos a "sebesség"-e még buff ellenére is inkább csak "lassúság", ami nagyban meghatározza a tank használhatóságát... A csapatod támogatása nélkül viszont nem sok szerepet kapsz, mert az első gyüttment light is megesz, miközben körbetáncol...

(#135770) DVlad: Akármelyik statisztikát nézed, csak azt fogod látni, hogy mi a legjobb eredményed az adott tankkal. Az (sajnos) sehol sincs nyilvántartva, hogy hányszor sikerült az Ász (és a többi sem)...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135786) SoulReaver válasza po1son (#135784) üzenetére


SoulReaver
veterán

Inkább 6000 wg értékelés lenne a legjobb. Meg azt is figyelembe vehetné az mm, hogy mennyi az átlag sebzése a tankoknak. A stock tankot meg ne szopassa azzal, hogy belöki legalulra és folyamatosan...

(#135787) DVlad válasza lacibacsi (#135785) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm! Nekem csak ez az egy van, de nem szeretek annyira farmolni. Ha nem lenne muszáj (mert állandó kreditszegénységben szenvedek), akkor sosem mennék vele. A JT-t szeretem, azért ezt vettem, mert gondoltam ez hasonlít rá, de nem nagyon. Tudom, a prémium fiók lenne az ideális megoldás. :D
Általában elmondható ezekről a német td tankokról, hogy különleges csillagállás kell ahhoz, hogy ne brutális mínusz legyen a vége, hanem csak egy kicsi.

És köszönöm! Ez nagyon nagy kár. Elképesztően kíváncsi lennék ezekre a számokra. Végre látnék nagy számokat a statomban. :D

(#135764) IMIIKE1998
Most fogtam fel, hogy mit is kérdeztél. Nos, más értelmes dolog már nem nagyon maradt. A következőnél még nagyobb bajban leszek. :D

[ Szerkesztve ]

(#135788) dokee78


dokee78
félisten

Ma nem lehet nyerni.

(#135789) Zolee_70 válasza dokee78 (#135746) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ha farmolni is akarsz vele, akkor Churchill III, ha csak fun, akkor mind1, igaz akkor az Excelsiorban goldoznod kell.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#135790) Stanislav84 válasza jozefgucci1 (#135782) üzenetére


Stanislav84
tag

Én inkább EZT a modot várom majd... lehet még az orosz sem fog zavarni, ha ez tényleg így működik. :) Csata közben amúgy sem egészséges nézelődni, hogy hol csaptak be. :D

(#135791) Emu válasza jr1994 (#135779) üzenetére


Emu
őstag

Ja, mondjuk a 10-esnek legalább van 268mm átütése, ha nem találok gyenge pontot akkor is nagyobb eséllyel megy át a lövés.

@Jozefgucci: :R

Esetleg nincs meg valamelyikőtöknek a Leo1 is? Azzal összehasonlítva milyen?

(#135792) jozefgucci1 válasza Emu (#135791) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Leo1 nincs , mert még 50K xp a PTA ,de nerf előtt szerintem kihúzom , mert sokak szerint nagyon jó csak ugye ott a töltésidő ami gáz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#135793) Imilenni válasza po1son (#135784) üzenetére


Imilenni
addikt

Inkább WN8-at kéne néznie, a személyi értékelés a csaták számával is emelkedik..
Minap egy ~7000 értékeléses manus a KV-85-ével kempelt hátul. Szidott engem (Strv m42/57) hogy miért nem megyek előre spotolni, milyen med vagyok.
Mondtam neki hogy support, erre elkezdett szépen szidni hogy én csak 5300 körül járok, és hogy ő jobban ért a játékhoz neki van igaza.
0 sebzéssel zárta a kört.

Press "F" to pay respects.

(#135794) Argh! válasza Emu (#135774) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én nem tudom te milyen selejt pattont kaptál a gyárból de az M46 az agyúja miatt a legjobb t9es med. :K Menet közbe lövésekre van kitalálva, olyanokat is bead hogy képtelenség :K Ha már megvetted fejleszd ki vele a t10est szerintem. 1110 csatám van m46al, simán megtartós darab. T10es szerintem visszlépés ehhez képest, hiába mutatják a számok hogy pontosabb de mégse. Csak a toronypáncélja jobb de attól se kell sokat várni. 230 csata után adtam el.

(#135795) jozefgucci1 válasza Argh! (#135794) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt jó , hogy megemlítetted , mert elég sokan így vannak a T9-10Pattonal mint te. A T9-es kistesóval hozzák azt a szintet mint a legnagyobbal . Mint írtam nekem nagyon régen volt meg az M46 így az értékeim nem mérvadóak ,de sokat gondolkodtam végül mit vegyek meg.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#135796) jr1994 válasza Emu (#135791) üzenetére


jr1994
addikt

Leo 1 is kicsit egzotikusabb tank, az is elég ritka. Hát ugye Pattonnal már rég játszottam, a Leopardot a karácsonyi akcióban vettem meg, mentem vele 23 csatát, azóta porosodik. Nem mintha rossz lenne, csak most ha játszok inkább tankot húzok, meg annyi 10-esem van hogy amúgy is bőség zavara. Jó cucc mindkettő, de talán a Patton jobb mert nem annyira papír.

Megnéztem milyen tankjaid vannak, BC és E50 hiányzik, azokat ne hagyd ki :D de a Patton is jól használható tank.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135797) Emu


Emu
őstag

Köszönöm mindenkinek!

@Jozef: Nekem megvan PTA illetve Leo1 is. Leo kb. az 1mp töltési idővel jobb csak PTA-nál, én csak a TOT miatt vettem meg. Amint meglesz az 50 nyert, szerintem megy is tartalékba :) Egyébként Leo1-el pont annyi az átlagsebzésem mint PTA-val.

@Argh: én is ilyeneket olvastam, hogy menet közben lehet vele lőni stb. stb. Ehhez képest domb mögül kinézegetve talán 5/1 találati arányt tudok elérni, hátul maradva, meg szinte esélytelen átütő találatot elérnem.
PTA-val összehasonlítva (2500+ átlagsebzésem van vele) siralmas amit produkálok M46-al...egyébként lehet csak user error. Még próbálkozom vele.

@jr1994: Már a BC irányába elindultam, jelenleg AMX12T-nél járok, csak 6. érzék kihúzásáig megálltam ELC-nél. Jelenlegi Leo1 legénységgel pedig indítom majd az E50 ágat

(#135798) Tuco Ramirez válasza Emu (#135791) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Megvan mindkettő. A maga nemében a Leo1 és az M48 is nagyon jó tank, a Leo1 nagy, nyitott mapokon sniperkedésben jeleskedik, a nagy Patton pedig mozgásból lő meglepően pontosan és eléggé troll a páncélja szemből. Az M48 ágyústatjaitól nem kell megijedni, sokkal pontosabb mint amit a számok mutatnak.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#135799) rlazol válasza jano_77 (#135765) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: otthagytam és vasárnap reggel pakoltam el: cc másfél óra volt :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#135800) jano_77 válasza jr1994 (#135780) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm.....most látom csak, hogy lehet itt sírni csak a hsz elejére oda kell biggyeszteni, hogy Sírás ON!? Akkor ezt csesztem el korábban biztos. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.