Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#135551) lacibacsi válasza DaGuardian (#135549) üzenetére


lacibacsi
addikt

Figyi kistesó! Neked érik egy figyelmeztetés, ebben biztos vagyok! Fogd már vissza a stílusod!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135552) wwenigma válasza DaGuardian (#135549) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miért kell ezt csinálni? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#135553) ooloo válasza lacibacsi (#135551) üzenetére


ooloo
őstag

Ehhhh.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#135554) BÁ Nutrition válasza ooloo (#135550) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gurulj a t-28al es elvezkedj, full kiraly tier-4es tank, mindent ugy belo h ha lehetne akkor ket tankot is atvinne egy lovessel :D persze nem arra valo h 50 meterre a hetzerek elott maszkalj de osszessegeben egyik legjobb az egesz jatekot tekintve /leszamitva h csunya szegeny.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#135555) ooloo válasza BÁ Nutrition (#135554) üzenetére


ooloo
őstag

Most jól megnevettettél .... :P

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#135556) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#135552) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyilvan mert teljesen kikeszult idegileg. ez azert lehetseges a jatekban ha nem adja. megoldas -> sokkal tobb videozas, szakasz, es megfelelo tank valasztasa.
vagy a felismeres h jo jatek ez de neha jobb ha otthagyod.. es jatszasz massal, egy gta5ben siman elboklaszol ugy orakat h fel sem merult h esetleg barhogy felidegelned magad

a korabbi szamitassal 670 orat jatszottam a jatekkal, ez eleg soknak szamit tavaly juliustol szvsz, igazabol ket komolyabb tanfolyamot kiadna, vagy pl nagyjabol elfogadhato szinten meg lehet tanulni egy nyelvet
:D
persze ha ez csupa orom es bodotta lenne akkor megmagyarazhato lenne h miert toltottem ennyi idot vele de igy h sokszor kifejezetten idegesito akar DaGuardian indulatai szintjen is akkor neha csak csovalom a fejem h mibe kezdtem. legkevesbe akkor bosszant mondjuk ha kiadnak egy tesztszervert es ott lehet "kovetkezmeny nelkul" lovoldozni. bar meg ott is elofordul h egymast lovoldozik a csapattarsak, vagy kitoljak a masikat az ellenseg ele stb. en konkretan siman szajbarugnam az ilyen gyokereket pedig kifejezetten bekes embernek tartom magam... szoval nem lep meg ha mas olyan szinten kifordul magabol mint guardian.
es akkor meg hozzavesszuk h nem tul nehez mondjuk +100.000 ft-ot rakolteni a jatekra. uhh..
kozben meg ott az a kis ugyes t-28 tier4ben ami kb par ora jatekkal elerheto, es lazan lehet irtani vele :)

ilyen jellegu online jatekba az tuti h soha tobbet nem kezdek bele, tul kiszolgaltatott vagy a csapatnak, en szivesebben jatszanek egy battlefield 1-el, a regi jatekra gondolok nem erre az online f*sra, a 2ik resz szerencsere elfut win7en, ill a starwars battlefront regi verziojat is visszasirom.. siman jatszanek orak hosszat vele ha futna a gepemen, ez az uj resz ami tavaly kijott asszem toredeke olyan jo mint a regi kb 2004es verzio
(szamomra)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#135558) rlazol válasza DaGuardian (#135543) üzenetére


rlazol
addikt

pont ennyit ér az XVM győzelmi esély kalkulátora. Kapcsold ki a p*csába.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#135559) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Van egy régebbi accom, amin van gold. Valamilyen mód van rá, hogy átvigyem a jelenlegire?

(#135560) Sanya válasza IMIIKE1998 (#135559) üzenetére


Sanya
nagyúr

nincs.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#135561) IMIIKE1998 válasza Sanya (#135560) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ahh. Kár. :/

(#135562) Emu válasza IMIIKE1998 (#135561) üzenetére


Emu
őstag

Elvileg a WOT szabályzata szerint több accod sem lehetne...

(#135563) emre válasza ooloo (#135555) üzenetére


emre
veterán

fingod nincs az egészről és még neked áll feljebb ha tanácsot adnak, szóval ha megkérhetlek húzz már el a retkes faszba légy már olyan jó

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#135564) ooloo válasza emre (#135563) üzenetére


ooloo
őstag

sicc. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#135565) Stunts666


Stunts666
őstag

Na most kicsit felbasztam magam az egészen... Mi lenne ha a sok búza elfelejtené már ezt a k*rva XVM/WN8/kinek milyen szine van f*szságot??? Ha valaki annyira fontos a LILA, akkor ne menjen randomban...

Nem vagyok egy Pro játékos... De:
Élvezném a játékot... Bemegyek Leo PTA-val... Azzal kezdi az ő nagysága, hogy jajj az XVM szerint kikapunk... Mondom, akkor az XVM-nek legyen igaza... Bementem amennyire tudtam, oldalra fordultam és vártam az ellenfelet... 0 dmg... Ennyi... Egy Top Tier kiesett...

Magammal nem b*szok ki, mert nem érdekel a stat... Az idióta LILA meg kapjon ki...

(#135566) kchryss válasza Stunts666 (#135565) üzenetére


kchryss
addikt

Jól kib*sztál vele, grat! :U
Meg a másik 13-mal is aki talán nyerni szeretett volna ...

(#135567) po1son válasza kchryss (#135566) üzenetére


po1son
addikt

Ez manapság nem így működik, nem tudtad?! :DDD

Makeleleee szia
Makeleleee tier 7es light tankot bedobhat tier10be
Makeleleee jó lenne, ha nem vinnéd magaddal a haverokat tiger 1el és emilel (sturer)
Makeleleee csak mások játékát teszed tönkre
Bobek19721014 Ne haragudj, hogy igy ismeretlenül visszaírok, de szerintem semmi közöd hozzá, hogy mi a szakaszba milyen tankokkal megyünk. Mi játszani szeretünk és úgy játszunk ahogy tudunk.
Makeleleee Bármennyire nehéz felfognod ez egy csapatjáték
Makeleleee még van rajtatok kívül 12 játékos a csapatba
Makeleleee aki valószínűleg nyerni szeretne
Bobek19721014 te is felfoghatod, hogy ez csak egy játék, és én nem tehetek arról, hogy a wg hogy sorsolja a csapatot. egyébként szerintem nincs miről vitatkozni

Tegnap egyik tier10 meccsen volt ez a 3as Magyar platoon, összesen volt 800as sebzésük csata végére...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#135568) 4580693 válasza po1son (#135567) üzenetére


4580693
senior tag

Sajnos, ahogy látom, a troll-szakasz magyar népbetegség. :( Még röhögnek is rajta, hogy milyen vicces lolitrakival t8-t10-ben vitézkedni.

(#135569) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Az artyk milxenek lesznek? Ahogy lattam van aki sokat tolta teszten.. Még mindíg mindenki számára idegesítőek?
Nemtudom azok mit csinaltak volna még anno, amikor ~0,4-0,5 ös pontosságuk volt és normálisan töltöttek is. Komolyan mondom amíg csak T8-ig voltak nem volt velük semmi baj sem.
Azóta sírnak az emberek miattuk meglátásom szerint..lehet a lightokkal is ez lesz a helyzet?

Press "F" to pay respects.

(#135570) RAiN91


RAiN91
őstag

T-34-2 milyen tank? Nem nagyon látom játékban.

(#135571) ollie válasza Imilenni (#135569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tier 8-asokból lettek a tier 10-esek, szóval elvileg azzal csak javult a helyzet, hogy áttették őket tier 10-be, mert ha jól emlékszem, csak egy kicsivel több hp-t kaptak az artyk, de nem lettek jobbak. Közel 6 éve játszom, és úgy emlékszem, hogy mindig is probléma volt az artykkal (régebben, 5-6 éve, talán azért nem éreztük annyira, mert mintha kevesebben játszottak volna vele).

Elvileg amúgy javulni fog a helyzet, az új mechanizmussal, mert a (korlátlanul használható) elsősegélycsomag leszedi a stunt azonnal (és egyszerre az összes legénységről). Csak akkor lesz gond, ha valakire fókuszálnak az artyk, mert ugye hiába szeded le a stunt, ha rögtön kapod az újabb áldást. Viszont az arty fókusz is ritkább lesz (lényegesen!), mert az új patchel artyk nem lehetnek szakaszban (még nem artykkal sem!).

De amúgy én abban reménykedek, hogy mégis csak rosszabb lesz, mert azt ígérte a WG, hogy ha nem jönnek be a változások, végleg kiszedik a játékból az artykat.

[ Szerkesztve ]

***

(#135572) 4580693


4580693
senior tag

sírás on

emberünk 787 csatával a háta mögött már t8-as prémium svéd td-vel nyomja, de fogalma sincs hogy mit is kellene csinálnia :O
tudom, hogy a wg-nél pont leszarják, mert nekik ez nem lenne jó gazdaságilag, de olyan megkötést csinálhatnának, hogy t7-t8 prémeket csak akkor vehessen valaki, ha már letolt vagy 5000 csatát.

sírás off

(#135573) Viktoár válasza ollie (#135571) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha nem jön be az artyk változtatása akkor kiveszik az artykat? Akinek sorakoznak az artyk a garázsban kap valami kompenzációt? Na most ne kövezzetek meg nekem nincs sok artym (1db 10-es,1db 8-as 1db 6-os és 1db 5-ös) de elég sok időt és xp-t toltam beléjük.Sajnálnám ha csak úgy elvennék a egészet mert sírnak miatta. :K

Üdv:Viktor

(#135574) Emu válasza 4580693 (#135572) üzenetére


Emu
őstag

Saját magukat nem fogják tökön rúgni ;]
Teljesen mindegy, hogy milyen a vendég, ha fizet... :U

@Viktoár ezen teljesen felesleges most rágódni, és elméleteket szülni. Ha bármi is lesz az artykkal kapcsolatban az nem pár hónap alatt fog bekövetkezni...

[ Szerkesztve ]

(#135575) h1mpi válasza Viktoár (#135573) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem veszik ki az biztos

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#135576) GeneraL_XTX válasza 4580693 (#135572) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"hogy t7-t8 prémeket csak akkor vehessen valaki, ha már letolt vagy 5000 csatát."

hát azért túlzásokba ne essünk már pls.... tudod te azt, hogy a gyakorlatban ez azt jelentené, hogy a júzer 1-2 évig ne vehessen prémium tankot? Már miért ne? :U

Nekem pl a jelenlegi 7k csatám olyan 3 és fél év alatt jött össze. Nem mindenki ül 24/7 a játék fölött hogy csak úgy hipp-hopp összejöjjoön neki 5000 csata :U

[ Szerkesztve ]

(#135577) Viktoár válasza h1mpi (#135575) üzenetére


Viktoár
addikt

Úgy legyen. ;]

Üdv:Viktor

(#135578) ollie válasza Viktoár (#135573) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ezt úgy képzelem el, hogy jóváírják az XP-t free XP-ként, és az árukat is creditben. Egyébként az a 4 arty a garázsodban épp néggyel több, mint amennyi kellene. :P

***

(#135579) BÁ Nutrition válasza ollie (#135571) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

osszessegeben akkor mégiscsak megerte minden nap elnyomni a 10 reportot rajuk ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#135580) jozefgucci1 válasza Viktoár (#135573) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Rengeteg "Tankista " van a játékban aki szinte csak arty-val tolja és még fizet is mellé .Pont emiatt nem lesz kivéve ez az ág sajnos .Mondom ezt úgy , hogy nekem az Ob261-volt az első aztán az Amcsi és Francia ágat már a klánosdi miatt húztam ki .Ettől függetlenül ha kivennék én szivesen adnám az összeset , vigyék csak.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#135581) 4580693 válasza GeneraL_XTX (#135576) üzenetére


4580693
senior tag

de az sem valami fasza dolog, hogy t8-t10 csatában forgatja a prém tankját, mint mókus a mogyorót, mert azt sem tudja, merre van a tank eleje. a csapat hasznára nem válik, az biztos. :)

(#135582) 4580693


4580693
senior tag

Egy másik ász, ezúttal a hellcattel.

[ Szerkesztve ]

(#135583) 4580693


4580693
senior tag

Ezzel az ásszal búcsúzom ettől a mocsoktól. Fogalmam sincs, hogy sikerült erre két gun markot összeszednem. Egyszerűen megutáltam a mai nap ezt a csodát. Tank destroyer, 170-es pennel. Aha.. :W
Ezt az ágat be is fejeztem. Elég lesz a hellcat néha örömködni.

[ Szerkesztve ]

(#135584) Emu válasza 4580693 (#135583) üzenetére


Emu
őstag

Medként kell használni, és oldalba kerülni vele az ellent. Ez nem egy szokványos bokorban kempelő TD.
A tornya iszonyat troll, volt olyan kör ahol a T30-t sikerült pattintanom vele 2x egymás után.

(#135585) Korcsii válasza 4580693 (#135583) üzenetére


Korcsii
őstag

Pedig az összes következő tank egy vadállat, pattogós fronttal/toronnyal, mindent szana-szét zúzó löveggel.*

* nagy gun persze :D

(#135586) jozefgucci1 válasza Korcsii (#135585) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Apattogós front max a T28Proto-ra igaz, mert a T30-E4-et már simán belövik ,de a többi igaz. A proto a buffal már használható a T30 pedig örök kedvenc.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#135587) Korcsii válasza jozefgucci1 (#135586) üzenetére


Korcsii
őstag

Proto front, T30 torony, E4 meg, hát mindkettő közepesen. Így gondoltam, sry. :)
De a nagy gunra nem lehet panasz, igaz nem tudtam megállni, hogy ne szórjam el rájuk a rengeteg free xp-t, mert kicsivel valóban nem egy élmény.

[ Szerkesztve ]

(#135588) Argh!


Argh!
aktív tag

[M46 Patton] 10 kill és még maradt 4, de szép lehetett volna, de nem lett :U

(#135589) 4580693 válasza Argh! (#135588) üzenetére


4580693
senior tag

7000 sebzés! Nem rossz! :C Grat!

(#135590) stork13 válasza po1son (#135567) üzenetére


stork13
aktív tag

Ismerősnek segítettünk küldetést csinálni. Ru, 13-90 és neki csak Crusader-e volt. Platoonba berántottuk és kb 8-10 meccs alatt a light-os platoon-os küldetései megvoltak, mivel a spot összeadódott.

Nem, nem érdekelt minket a többi 27 játékos. Meglepő?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#135591) h1mpi válasza stork13 (#135590) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Intelligens ember nem csinál ilyet, de mint tudjuk ez a játék nem erről szól... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#135592) ollie válasza stork13 (#135590) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez semmiképpen sem volt tisztességes a többi csapattárs felé.

***

(#135593) szallasi007 válasza h1mpi (#135591) üzenetére


szallasi007
őstag

Most akkor arra próbálsz rávilágítani hogy ez a játék a nem normálisaknak való? :P ;)

(#135594) dokee78


dokee78
félisten

Ez jó beruházás kezdőnek?
SPOTLIGHT: STRV M/42-57 ALT A.2

Jelenleg ezekkel játszom:
Type 64
KV-1
Matilda
Covenanter
T-80
Hetzer

(#135595) h1mpi válasza szallasi007 (#135593) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát egy elég szűk réteg mondhatja el magáról hogy az :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#135596) Emu válasza dokee78 (#135594) üzenetére


Emu
őstag

És melyiket szereted a játszott tankok közül?

(#135597) dokee78 válasza Emu (#135596) üzenetére


dokee78
félisten

Type 64
Matilda
Covenanter
T-80

Persze még mindig gyenge játékos vagyok,csak jó vételnek tűnik és 7 nap prémium ami ugye a Wowsban is érvényes.

(#135598) stork13


stork13
aktív tag

Srácok, ne legyünk már álszentek.
Ha ez így folytatódik akkor mi lesz a vége? Low hp-es ellent nem lövünk ki vagy kisebb tierre nem lövök rá? Ugyan már, a tisztalelkű lovagok kora rég lejárt...

"Intelligens ember, tisztesség"

Megoldottuk a problémáját? Igen, tehát intelligensek voltunk.
Sokszor hangoztattam, hogy ez a játék solo-ban 1 vs 29, platoonban 2-3 vs a többi. Ha csapatjátékot akarsz akkor SH vagy CW, ahol tartozom a csapat felé és elvárok/elvárhatok dolgokat. Randomban nem.
Az, hogy mennyire befolyásolta a csata menetét egy T5-ös, soha nem fog kiderülni, de nagyobb hátrány 1-2 vérvörös T10 véleményem szerint.
Ebben az esetben a cél szentesítette az eszközt.

Mivel nem tudhatod, hogy szakaszunk mennyit tett hozzá a csaták sikeréhez, így a tisztesség a csapattársak felé egy bullshit. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#135599) szallasi007 válasza stork13 (#135598) üzenetére


szallasi007
őstag

Most nem értem (nem vagyok normális :P ) tehát tier 10-es 2700-as heavy mellé beviszel egy 500 hp-s low tier-es szakasztársat és nem érted hogy miért hátráltatod a csapatodat ugye ezt csak hangulatkeltés miatt írod :F

[ Szerkesztve ]

(#135600) jozefgucci1 válasza dokee78 (#135594) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem ez a tank nem kezdő barát. Ezen a szinten egy cromwellB-T3485M-Rudy sokkal jobb mint ez . Ugyan a csőlehajlás brutális és ugye táras gyorsan töltő ,de saját tier felett már elég gold igényes és akkor elmegy a profit , így dúrván miniszos köröket is lehet menni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.