Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#135801) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sírás ON!

50 120 -on is átok volt, nem lehetett nyerni vele... Most, hogy az 50B meg lett, ezzel sem lehet.... :)

Ilyenkor mi a helyzet? Olyan csatákat kapok vele, hogy az ellenfélnél minden piroska pro, falkában megindulnak és mire eltelik 2 perc, vége a csatának... :D :C

[ Szerkesztve ]

(#135802) dokee78


dokee78
félisten

Mennyi volt az ára a Rudynak amikor kapható volt?
Ha bekerül a shopba 5k alatt akkor megveszem.

(#135803) Barcelona95 válasza dokee78 (#135802) üzenetére


Barcelona95
tag

6k körül szokott lenni némi arannyal és alapból elit alakulatos legénységgel.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#135804) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki tudna segíteni, mégis hogy kéne megcsinálni a Stug 4/ LT 15-ös küldetését? SPIC-em van..
Annyira esélytelennek látom. Ha felfedezek valakit vagy nem lövik, vagy nem kapom meg érte a spot dmg-t.
Sokszor felezettet kapok. :O

Press "F" to pay respects.

(#135805) jano_77 válasza SoulReaver (#135801) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap szerettem volna az 50 120-ra a maradék 20K XP-t megszerezni - el is indítottam nem kis nehézség árán egy XP boostot -, de az istennek nem engedett nyerni a játék, hiába voltam rendszeresen a top XP és legtöbbször top sebző is a csapatomban. :N Így inkább hagytam is a fenébe és beültem inkább a BC 25t AP-ba, amivel viszont adta.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135806) jr1994 válasza jano_77 (#135800) üzenetére


jr1994
addikt

Hát, én azok közé tartozok akik viszonylag keveset sírnak a fórumon (egyesekkel ellentétben xD), hadd engedjem már meg néha én is magamnak ezt a luxust ;]

(#135801) SoulReaver: biztos kilőttél valami troll szakaszos csapattársat, és ezért büntet most a játék.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135807) SoulReaver válasza jano_77 (#135805) üzenetére


SoulReaver
veterán

De nekem az 50B-vel jobban adta volna ma, mert nagy kedvencem, de nem hagyja ez a tetves gané játék.. ):

(#135806) jr1994

Valóban voltam ma kék, de vicces sztori volt... :D

Patriot+westfield, top tier, ellenfélnél platoonba 2 tier6 fv arty,(egyik kék a másik sárga) csak engem lőtt, bárhova mentem, minden fedezék mögé durrogtattak... Mondom a K. anyátokat, de mind1 volt, mert buktam a kört. Két csatával később, Highway, ugyan az a platoon, csak velünk voltak.... ;] Csata vége fele kilőttem a kéket, mert biztos ő volt az "ész"...

(#135808) Emu válasza Imilenni (#135804) üzenetére


Emu
őstag

Legjobb könnyű tankkal kezdtél. :(
Sajnos a SPIC szinte alkalmatlan mozgás közbeni felderítésre, mert úgy fordul mint egy anyabálna, és közben le is lassul elég rendesen. Ha ezt az ágat erőlteted, akkor vagy beállsz egy bokorba és onnan próbálod összegyűjteni a kellő spot dmg-t (statikus álca értéke elég jó), vagy pedig sebzel. Nekem volt SPIC-el több 4k sebzés feletti köröm, nem lehetetlen. Nincs véletlen egy Type64, vagy T37 a garázsban?
Hogy milyen helyek alkalmasak felderítésre, arról rengeteg youtube videót fogsz találni.

(#135809) Imilenni válasza Emu (#135808) üzenetére


Imilenni
addikt

A 8-as miatt játszok csak vele.
Még megvan a Francia T8-ig, és a Kínai T7-ig.
Esetleg ezek közül?

Press "F" to pay respects.

(#135810) SoulReaver válasza Imilenni (#135809) üzenetére


SoulReaver
veterán

13 90 az jobb sokkal.

(#135811) Stanislav84 válasza SoulReaver (#135807) üzenetére


Stanislav84
tag

Gondold el milyen idegesítőek lesznek az új patchben, amikor egyik a másik után konstans stunolni fog.

[ Szerkesztve ]

(#135812) ollie válasza Stanislav84 (#135811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az új patchben nem lesz majd arty szakasz, sőt, még más tankokkal sem szakaszolhatnak majd. Szóval mindegyik artista magányos Rambó harcos lesz, így jelentősen fog csökkenni az arty fókusz esélye.

***

(#135813) Stanislav84 válasza ollie (#135812) üzenetére


Stanislav84
tag

Tudom, de hidd el, ha pl te vagy az első tank amit meglátnak, vagy épp csábító "színed" van, akkor vonzod azt a három farkast is... ráadásul nem egyszer volt, hogy szakasz nélküli FV304-ek ellen dobott össze (esetleg Lefh mellette), és kaptam a fókuszt.

(#135814) Emu válasza SoulReaver (#135810) üzenetére


Emu
őstag

+1

Első Malinovka / Prokhorovka mapon meg is lesz. Csak nézz meg egy két youtube videót hova kell beállni vele, majd kimész elszívni egy cigit ;]

(#135815) SoulReaver válasza Stanislav84 (#135811) üzenetére


SoulReaver
veterán

Érdekes lesz, az tuti... Így a végére nagyon megtáltosodott mind1ik artysta... AP, prém robbanós....

(#135814) Emu

Ezen a két mapon én is ismerem a spot bokrokat, de valahogy mindig seggarc csapatom van, így csak magamnak spotolok általában.

[ Szerkesztve ]

(#135816) jr1994 válasza SoulReaver (#135807) üzenetére


jr1994
addikt

Öreg hiba. Ezzel a Patriotod el lett átkozva, akár el is adhatod ;] Ezt mi figyeltük meg, már máskor is előfordult velünk ilyen. Azt még nem teszteltük hogy ha eladjuk a tankot és visszavesszük, megmarad-e az átok, úttörő lehetsz a kísérletezésben ha ezt kipróbálod :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135817) SoulReaver válasza jr1994 (#135816) üzenetére


SoulReaver
veterán

De akkor miért nem a patriotot átkozta el? Miért az 50B-t?

Anno a T34-et azért adtam el, mert 108 csata és 38% wr volt vele... csak buktam szinte az összes csatámat...

(#135818) kchryss


kchryss
addikt

4 nap alatt felhúztam a 12t kiválósági jelét 90-ről 94%-ra, majd 1 óra rossz játékkal sikerült visszamennem 90-re. :DDD

(#135819) jr1994 válasza SoulReaver (#135817) üzenetére


jr1994
addikt

Lehet hogy az átok fogta magát és átszállt az 50B-re, ezek már csak ilyenek. Sosem tudhatod hogy melyik tankot szállják meg. Mindenesetre az biztos, hogy a csapattársak kilövésével nagyon óvatosan kell bánni. Például mikor valamelyik nap a Pershinget akartam csillagozni, az első csatában kilőttem egy 2-es szintű csapattársat, aztán a három meccsből egyet sem nyertünk meg.

Átmeneti hullámvölgyek előfordulhatnak, ennyi erővel én is eladhattam volna 50 csata után a Leo PTA-t, meg a 113-mat is, de aztán megjavultak valamennyire.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135820) Papooo válasza SoulReaver (#135817) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam a T-44-100 az elátkozott járgány, még a Matidia 4-el is jobb az átlagsebzésem.
Csak 12 csatát toltam le vele, és már nem merem elővenni,
Egyszer voltam vele toptrier, már akkor gyanús lehetett volna, hogy kétszer pattantam egy Nashornról.
Azóta általában csak mozgó cél vagyok egy félbot t10-es csapatban, ahol már annak is örülök, ha véletlenül eltalálok valamit. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#135821) Jadro válasza Imilenni (#135809) üzenetére


Jadro
veterán

Én ezeket WZ-131-el csináltam. Igaz kell hozzá jó pálya, szerencse hogy lőjjék is a spotot és elég izmos legénységem van a tankban.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#135822) IMIIKE1998 válasza dokee78 (#135802) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ha nem tudsz az előző 2-vel játszani, azt hiszed, ezzel majd fogsz tudni? A Rudy sem kezdőknek való, amíg nem tudsz játszani, addig feleslegesen tömöd a WG zsebét...

(#135823) Imilenni válasza Jadro (#135821) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát igen, hogy lőjjék is a spotot.
Arty még ma nem is volt a csapatomban amikor Light-ozok. Bezzeg 50 120-al, X-es artyk mindenhol :W
Nemrég 2800-nál jártam, amikor is jött egy med és kitölt a bokorból fedezékként használva....

Press "F" to pay respects.

(#135824) jano_77


jano_77
nagyúr

Über gáz ami most van a játékban. 5/5 bukta! már szervert is váltottam, az sem segített! Tudom, hogy nem ér az XVM sacc semmit - ezért is van csak csata után nálam, hogy mennyi esélyünk volt, de 70%-os csatát mint a pinty bukjuk el sorban. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135825) Dr.Én válasza jano_77 (#135824) üzenetére


Dr.Én
veterán

ma nagyon szopat az RNG engem is...teljesen beszűkült ágyúval mellé lövök...mind Artyval..mind a Skorpió G-vel...Ami a legjobb volt hogy a BatCatröl lepattant a Skorpió G lövedéke...kb200 m-ről :B :(((
ha hátul maradtam a akkor lökődtek ki a fedezékből :F
ma mindenki hülye? :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#135826) jr1994 válasza jano_77 (#135824) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor miért nem kapcsolod már ki az xvm-et?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135827) jano_77 válasza jr1994 (#135826) üzenetére


jano_77
nagyúr

mint mondtam csak a csata után írja ki az eredményjelző ablakban, hogy mennyi volt az esély, akkor már ugye tök mind1! Bár lehet Te nem érted....na mind1.
Az XVM mégis azért van fent, mint oly sokan már megírták, köztük Jozefgucci is, mert szeretem látni, hogy milyen az elosztás a csapatokon belül. Én abból szoktam ítélni és nem az esélyekből! Akár teccik Neked, akár nem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135828) jr1994 válasza jano_77 (#135827) üzenetére


jr1994
addikt

Képzeld felfogtam hogy csak az eredményeknél íratod ki a százalékot. Csak egyrészt ott sem számít semmit, másrészt jobban járnál ha teljesen kikapcsolnád a stat megjelenítését és kipróbálnád anélkül a játékot egy-két hétig. Én is több évig használtam xvm színezést, vagy 3 hónapja kapcsoltam ki és nem hiányzik. Úgyis látszik az emberek (?) helyezkedéséből, mozgásából hogy jó játékos vagy éppen bot az illető.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135829) 4580693 válasza jano_77 (#135824) üzenetére


4580693
senior tag

Tegnap voltam hasonló cipőben. Azt hiszem, látszik, hogy a fejlődés tagadhatatlan. Igaz, ez visszafejlődés. :D

Igaz, tegnap összevesztem egy horvát játékossal. Tier nyolcas csatában voltam a hatos svéd prémmel, ő meg egy sp-vel. Sorban jelentgetett fel mindenkit, köztük engem is, hogy nem segítettem/segítettünk neki (siegfried-line, támadás). Persze, ez nem igaz, mert távolról lőttem az ellenfelet, és mondtam is neki, hogy ne várja el egy hatos medtől, hogy 1v1-ben fogok harcolni az ellenfél 8-as tankjaival. Erre megint reportolt, mert rasszista megjegyzést tettem rá, ami szintén nem volt igaz. Ezután persze megkapta a hvratka gipsy megszólítást. Onnantól kezdve csak vereség vereség hátán.
A srácak a wn8 - a pont fele volt az enyémnek. Direkt megnéztem, hogy valóban volt-e oka pofázni. Hát nem volt. Ugyanannyit lőttem, mint ő az sp-vel, kb. 1500 körül.

[ Szerkesztve ]

(#135830) jano_77 válasza jr1994 (#135828) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon kedves vagy és köszönöm a tanácsodat, javaslatodat, de inkább mégis úgy használom, ahogy nekem megfelel és nekem tetszik. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135831) SoulReaver válasza jano_77 (#135830) üzenetére


SoulReaver
veterán

Már az is sokat számít, ha a zászlókat kikapcsolom... :)

(#135832) Depression válasza 4580693 (#135829) üzenetére


Depression
veterán

Mi az a jelentgetés?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#135833) rlazol válasza Depression (#135832) üzenetére


rlazol
addikt

Csata közben a CTRL nyomva tartásával megjelenik az egérkurzor. A csapatlistán (akármelyiken) egy játékos nevére, ha jobbal klikkelsz kijön - többek között - a feljelentés opció. Ugyanez a lehetőség adott a csataösszesítő képen is.
Az utolsó patch-ben 4-re szűkítették a feljelentések csoportját (sportszerűtlen játék, chat helytelen használata, tétlen/bot, + még vmi ami most nem ugrik be)
Egy napra 10 feljelentésed van.
A feljelentéseket nem egyenként értékelik, hanem egy automata rendszer figyeli, és ha valakire esetleg sok azonos feljelentés érkezik, akkor szankcionálhatják. A hatékonysága megkérdőjelezhető, de más eszközöd sajnos lényegében nincs.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#135834) jano_77 válasza rlazol (#135833) üzenetére


jano_77
nagyúr

sértegetés a 4.
és dehogy nincs más eszköze, ha vki nagyon tard vagy debil: önbíráskodás! ;) ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#135835) dokee78


dokee78
félisten

Ha eljutok odáig,merre érdemes menni?
T-67 vagy Wolverine?

[ Szerkesztve ]

(#135836) CirrMee válasza dokee78 (#135835) üzenetére


CirrMee
addikt

T67 kimaxolva elég köcsög egy gép, én inkább arra mentem. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#135837) jr1994 válasza dokee78 (#135835) üzenetére


jr1994
addikt

Hosszabb távon mindkettőt érdemes kihúzni, mert a T110E3 a jobb 10-es, de a másik ág 7-es tankján ki tudod fejleszteni a 105mm-es ágyút, így nem kell a 90mm-es ágyúval játszanod szenvedned a 8-as szintű T28 Protón, viszont a T67 ágán meg a 9-es szintű T30 az egyik legjobb TD az egész játékban.

Amúgy kb annyi a különbség, hogy a T67 gyorsabb, a Wolverine-nek meg egy kicsit jobb a páncélja (annyival, hogy nem nagyon ütik be repesszel).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135838) dokee78 válasza jr1994 (#135837) üzenetére


dokee78
félisten

Hellcat vagy Jackson a cél,nem tudom melyik lehet a jobb.

(#135839) jr1994 válasza dokee78 (#135838) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor először talán inkább a Jacksont javaslom. Kicsit gyorsabban tölt, gyorsabban céloz, nem teljesen papír. Kezdőként nem hiszem hogy ki tudnád használni a Hellcat gyorsaságát, másban meg nem jobb. Amúgy tanks.gg-n meg tudod nézni az összes tankot és össze is lehet őket hasonlítani: link.

Szóval akkor Wolverine.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#135840) lacibacsi


lacibacsi
addikt

És igen! Újra kapható a "soha-többé-nem-kapható" sorozat képviselője, a Fury. Hát nem furi? :B

A tank nettó 4300 forintba kerül...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135841) Depression válasza lacibacsi (#135840) üzenetére


Depression
veterán

Na jó, de bruttóban az 9400. Legalábbis én csak csomagban látom.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#135842) Dr.Én válasza lacibacsi (#135840) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ha lenne manim most akkor megvettem volna...ebbe a hónapba már sajnos nem fér bele ...
Pedig jó tank..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#135843) lacibacsi válasza Depression (#135841) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha valami csomagban van, akkor is érdemes kiszámolni, hogy mennyibe kerül a tank. Szerintem ez korrekt ár egy T6 med-ért. Az arany meg mindig jól jöhet... Már annak, aki pont erre vágyik és megveszi...

(#135842) Dr.Én : Sosem próbáltam. Ha jó tank, akkor esetleg lehetne ajánlani dokee78 kollégának. Ha már minden áron tömni akarja Serb bukszáját... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#135844) Dr.Én válasza lacibacsi (#135843) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én majd májusban akarom tömni Serb bukszáját..Szülinapomra szeretnék venni valami finomságot ..

WOT: kissio

(#135845) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ejj, adhatott volna egy tank ászt, olyan nagyon igyekeztem.. :D

(#135846) Dr.Én válasza SoulReaver (#135845) üzenetére


Dr.Én
veterán

Meg lesz az is! ,ne add fel! Gratula :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#135847) SoulReaver válasza Dr.Én (#135846) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi :)

Azóta zuhanásba kezdett az rng... :)

(#135848) Jadro válasza Dr.Én (#135842) üzenetére


Jadro
veterán

Miben jobb mint az E8? Papíron a tanks.gg összehasonlítás alapján kb semmiben. Illetve a talaj ellenállásban egy kicsit és slussz. Páncélban is van egy kis eltérés, de van amiben a Fury javára másban meg az E8 felé dől a mérleg nyelve. Nem látom igazán, hogy miért lenne érdemes pénzt adni érte. Persze ezek a száraz adatok csupán, lehet a játékélmény jobb vele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#135849) Dr.Én válasza SoulReaver (#135847) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én tegnap este voltam így...
Remélem ma este jobb lesz..akarok egy kis legénységi boostot bekapcsolni ...

WOT: kissio

(#135850) po1son válasza SoulReaver (#135845) üzenetére


po1son
addikt

Leo protonál is jó magasan van az ász, 2600nál jár most az átlagsebzésem összesen 130 csatából, de még ász nem volt. :(((
Most gurultam, szerencsére a saját csapattárs arty kilőtt engem a végén... :O

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.