Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#107383) Zolee_70 válasza rlazol (#107380) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mind megvan, ahogy emlékszem a következők voltak:

WT Pz IV - most vettem, még stock ágyús. Nem volt szenvedős kihúzni
-E100 - még szűz. Ki lehet bírni az alap ágyújával? Igen
-Leo1 vonal a ligth felől, most a fullos spiccnél tartok, így a Ru261 és a Leo PTA érdekel Ru nem annyira, viszont a Leo PTA szörnyű szopás
-T54 vonal a T43-tól, amit most vettem meg, még szűz. Kell rá a free XP, fullosan egy álom a T54
-IS7 vonal, IS-nél tartok szinte stock Ide is kell, de nem minden modulra, koncentrálj a tűzerőre
-T49 vonal, T37et húzom (még nincs meg a második torony se) fogalmam sincs, nem emlékszem
-T57 Heavy vonal, M7est most fulloztam ki, szóval e fölött érdekel T69-re érdemes, de még fullosan is egy hulladék (én goldammo-val használtam)
-Batchat vonal, amint rájuk kerül az akció, veszem meg az AMX 12t-t Szenvedős, az AMX 12 stock állapotban nagyon lassú. Itt sokat számítanak a legények

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.