Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#106151) adamgreen válasza ollie (#106150) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ezért nem játszom Vasárnap ! Szombat az még ugy ahogy.De a vasárnap az igazi rákos agyhalál ;]

(#106152) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#106149) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem lesz ez rossz, de nem ilyen csapatokkal :W :O

Az enemy Scorpio-jának nem volt statja, fehér volt és lőtt 2K-t....ezek ilyen WG-s acc-ok lehetnek vagy hogy lehet az, hogy vkinek nincs statja?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#106153) Kakumix válasza jano_77 (#106152) üzenetére


Kakumix
senior tag

Új account.

Legyen szép napod!

(#106154) h1mpi válasza jano_77 (#106152) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bot :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#106155) rlazol válasza jano_77 (#106152) üzenetére


rlazol
addikt

1k csata alatt nem ír ki statot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#106156) kchryss válasza ollie (#106145) üzenetére


kchryss
addikt

Én mindig örülök ha találkozok egy ilyennel. A testpáncélján mindenhol 1mm a páncélvastagság, ezzel az egész játék legpuhább tankja. Töltöm a he-t és garantált a maximális sebzés, ráadásul modul és legénységérzékeny is. A pár évvel ezelőtti sok bokros pályákon nagy király lenne, de a mai pályák nem nagyon fekszenek neki, csak azoknak ajánlott akik nagyon jól tudnak helyezkedni.
[link]

(#106157) TESCO-Zsömle válasza kchryss (#106156) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Isten tartsa meg jó szokásod!

Töltöm a he-t

Ami legalább 6-8mp-et ad neki, hogy elmeneküljön. :C :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#106158) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#106157) üzenetére


h1mpi
nagyúr

láncolás után tölti :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#106159) emre válasza TESCO-Zsömle (#106157) üzenetére


emre
veterán

én meg egy Drehert.....

Dícsértessék!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106160) szbalogh válasza emre (#106159) üzenetére


szbalogh
őstag

Tökéletes :D

Nick: HE_Storm

(#106161) emre válasza szbalogh (#106160) üzenetére


emre
veterán

Közben már a másodikat, lehet ezért hittem azt hogy off ba írok..... :W
Most nézem a volt kollégáidat twiccsen-en. Yamaaaan tolja szakaszban, szimpatikus arcok. :K
Uhh, van egy cvakkos is köztük, lehet próbajáték? :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106162) rlazol válasza emre (#106161) üzenetére


rlazol
addikt

nekem most Gösser van a hordóban. kell is, mert vmi szörnyen szarul játszok.... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#106163) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sràcok videokarit cserèltem a gèpben (amd-rôl nvidiára) driver csere is normàlisan megvolt de azóta a WoT àllandóan szètfagy játszani se tudok vele, van hogy a garázsba se jutok el csak a restart segít.

A jàtèkot ujratelepítettem már az se segített. Valakinek van valami tippje?

(#106164) sith7 válasza GeneraL_XTX (#106163) üzenetére


sith7
nagyúr

ccleaner, driver sweeper is volt ?

(#106165) GeneraL_XTX válasza sith7 (#106164) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jaja megvolt

Más jàtèknàl nem csinalja... :W

(#106166) Ebit válasza GeneraL_XTX (#106165) üzenetére


Ebit
addikt

Másik régebbi drivert próbáljál,
Sajna valószínűleg op. rendszert is kell ismét telepíteni.

(#106167) GeneraL_XTX válasza Ebit (#106166) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mar rajöttem mi a baj, az Msi afterburnerrel van baja vagyis inkább a rivatuner monitorozóval ha azt bekapcsolom azonnal csontra fagy a játèk.... De azt továbbra se èrtem hogy mièrt hiszen eddig is monitoroztam vele ès nem produkált fagyásokat...

(#106168) szbalogh válasza emre (#106161) üzenetére


szbalogh
őstag

A PTS-re gondolsz? Lehet, hogy jó arcok, de játszani nem tudnak (ezt úgy mondom, hogy közel se vagyok az elfogadott 3000 wn8-hoz :D )

Nick: HE_Storm

(#106169) emre válasza szbalogh (#106168) üzenetére


emre
veterán

Nem, hanem az RGT-re.Yamaaan-t, MedveSzazados, meg valami reroll cvakkost (Sleep_Walker) nézem egy ideje. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106170) szbalogh válasza emre (#106169) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaaa, az RGT-sek egy húron pendülnek a cvakkosokkal mentalitásban :D
kivéve azok akik az _OC_ ból mentek át.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#106171) ollie


ollie
MODERÁTOR

A S85-öt melyik ágyúval érdemes használni?

***

(#106172) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ki vesz éves prémiumot? :D

***

(#106173) szbalogh válasza ollie (#106172) üzenetére


szbalogh
őstag

Ennél jobban megérte a Pz II J ajánlat a sok golddal.

Nincs nagyobb ökörség a prémium idő vásárlásnál :K

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#106174) h1mpi válasza szbalogh (#106173) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért? Több xp, több credit..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#106175) po1son válasza szbalogh (#106173) üzenetére


po1son
addikt

jah csak jó pár száz csatát spórolsz magadnak mire csinálsz magadnak egy 3. skilles legénységet.. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#106176) h1mpi válasza po1son (#106175) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én csodálom mindig, aki prém nélkül játszik. Még prémmel is lassú egy 8-9-es tank kifejlesztése

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#106177) zodo


zodo
nagyúr

Tudom még kora a kérdés de várható a hétvégére VII (nem prém) tank leárazás?

Ugyan még mindig nem sikerült eldöntenem hogy Tiger I vagy IS legyen de valamerre tovább kellene lépnem.
USA ágon az M6 is vásárlás előtt áll de VI-ból ott a KV-85 amivel egész szépen szerepelek szóval ő lehet hogy egy jó darabig várólistán marad.
Német TD vonalon a szintén VII-es Jagdpanther lenne a következő de ahhoz még hiányzik cirka 30k xp.
UK ágon a Cromwell fullos csak meg kellene tanulnom játszani vele de legalább az MT küldetések meg vannak.
Szovjet T-34 -el szívók hogy végre a könnyű tankokhoz érjek amihez szintén sok kb 25k xp kellene.

(#106178) galervin93 válasza szbalogh (#106173) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, a nagy fogyócikkek sokkal jobban megérik!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#106179) Warton válasza ollie (#106172) üzenetére


Warton
őstag

Én lehet.

(#106180) szbalogh válasza h1mpi (#106176) üzenetére


szbalogh
őstag

Ott vannak a versenyek, ESL klánozás vagy akár a kreatív próbák... ezer dologgal lehet aranyat nyerni/kapni. Abból prámtankot lehet "venni" és nincs se kredit meg legénységi xp gond. De fizetni prémiumért... :W
Igazából a megoldás az, hogy jól kell játszani és akkor ugyan ott vagy, mint a rossz játék+prémium kombóval :D

Nick: HE_Storm

(#106181) Veatta válasza szbalogh (#106180) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem vagy ugyanott, mert a jó játékosnak még többet hoz.

(#106182) szbalogh válasza Veatta (#106181) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát nekem mindegy. Vegyétek csak, hadd legyen sokáig nekem ingyen játék! :D

Nick: HE_Storm

(#106183) wwenigma válasza szbalogh (#106180) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jöhet a lista ingyen aranyra. Ugy hogy kozbe legyen időm dolgozó emberként munkába jarni meg baratnovel/csaladdal is lenni. :)

Más. Neha ugy erzem hogy nem nekem van bajom a jatekkal hanem a jateknak van baja velem. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#106184) h1mpi válasza szbalogh (#106182) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ameddig Te klánozol és megkeresem a prémre valót :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#106185) po1son válasza szbalogh (#106182) üzenetére


po1son
addikt

Mi meg örömmel várunk a jobb legénységgel a pályán... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#106186) szbalogh válasza wwenigma (#106183) üzenetére


szbalogh
őstag

Ejj a régi szép idők mikor a barátnő mellett még mindenre volt időm... Most meg itt van két fosós hányós kölyök akiket felválva viszek hétvégén ügyeletre. Csak egy módja van ennyi mindent megcsinálni... napi 5 óra alvás.
A 45-50 prémtankomból csak az E25-öt és a JG88-at vettem, az utóbbit harmad áron e-bay kóddal. Meg úgy 2 éve volt ilyen nvidia kód, azokból vettem kettőt. A többit a lent sorolt módokon szereztem.

po1son: minél jobb a legénység, annál kevesebb múlik rajta.
Az első 2 skill után már alig számít, hogy mit pakolsz rájuk.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#106187) Warton válasza szbalogh (#106180) üzenetére


Warton
őstag

De van gond. Nekem elég sok prém tankom van, egy részét vettem, másik részét nyertem. Idén kb. augusztusban járt le a tavalyi féléves prémfiókom, ami ilyen-olyan akciókkal, meg nyert prém idővel egy-két hónappal kitolódott. Mióta normál acc-al játszom, credit gondjaim vannak. Ügyeskednem kell a felszerelésekkel a tankokkal meg mindennel, hogy naponta ne bukjak creditet, illetve valamicskét növeljem a büdzsét. Hónapok óta be vagyok ragadva a másfélmillió credittel. Amikor egy kicsit feljebb megy, leárazzák a fogyóeszközöket és újra ugyanitt vagyok.

Tény, hogy szeretek magasabb tierben játszani Leo1-el, a küldetések miatt meg a JpE100-al. Minden elbukott csata után kell mennem pár kört a prém tankokkal, ami azért komoly időbefektetés. És kb. így vagyok 0-án vagy egy minimális pluszban. Prémium acounttal még T10-ben is tudsz keresni creditet, ha sebeztél valamennyit még bukós csatánál is. Prém járgány meg szabályosan fossa a creditet prém fiók esetén. Lazán össze jöhet 1-2 millió credit egy nap.

De vegyük az XP-t is. Épp a Charioteert nyüstölöm alap löveggel. 44.000 xp a fejlesztett löveg, és 60valahány a top löveg. Ha mindezt a fejlesztést prém accounttal csinálom akkor másfélszer gyorsabban meglesznek a lövegek. Ja és közben termelem a creditet is, amiből majd egyszer meg fogom tudni venni a következő tankot.

Normál fiókonprém tankkal lehet creditet keresni, de jóval kevesebbet, alamizsnát, valaki minél jobb játékos annál több credittől esik el a normál fiókkal.

(#106188) LZs?! válasza zodo (#106177) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@zodo

Karácsonytól szoktak mindent akciózni 15-30-50 százalékkal az ünnepek végéig.

Miután már csak pár hét van addig, nem biztos, hogy ilyesmit behoznak előtte.

Nevermind...

(#106189) LZs?! válasza szbalogh (#106173) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@szbalogh

Nincs nagyobb ökörség a prémium idő vásárlásnál :K

Ha azt mondod, hogy ez egy szórakozási/kikapcsolódási forma, amire áldozni szeretnél, akkor semmivel sem nagyobb ökörség, mint bármi egyéb szabadidős tevékenységre költeni.

Amennyiben fenntartásaid vannak, mert másra inkább költenéd (limitált büdzsé vagy csak elvi dolgok okán), akkor sem ökörség, ha csak akkor áldozol rá, amikor intenzívebben ki tudod használni, vagy amikor kifejezett céllal veszed: credit/XP grind, mivel így 30%-kal lerövidíted a grindelést, t.i. "időt" veszel.

Nevermind...

(#106190) Bingisz válasza Warton (#106187) üzenetére


Bingisz
addikt

"Normál fiókon prém tankkal lehet creditet keresni, de jóval kevesebbet, alamizsnát, valaki minél jobb játékos annál több credittől esik el a normál fiókkal."

Ez igaz. Viszont a jobb játékos kihúzza tier 10-ben is nullszásra prémium nélkül, hacsak nem goldot spammel, viszont akkor ugye valójában nem is jobb játékos. Na ez prémiummal+prémium tankkal abba csap át, hogy elkezd rohamosan nőni a credit mennyiség, amivel nem tud az ember mit kezdeni. Ilyenkor van azért pár opció. Ha az ember rendszeresen játszik tournamenteken saját accal, akkor annak azokon a csatákon pont el lehet verni ezeket a milliókat. Esetleg fel lehet duzzasztani mindenféle "szerettem ezt a tankot", "historical battlebe jó lesz" stb. indokokkal a garázst indokolatlan nagy méretűre, miközben a tankok tizedével játszik csak a játékos valójában, (én valahova ide sorolnám magamat). Ismerek olyat is, aki néha csak funból eléget egy fél nap alatt 3 millió creditet full arany+csoki Conqueror GC-vel. És persze van az, akinek csak simán gyűlik a creditje, és van már az accounton 50-60 millió credit.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#106191) Veatta válasza szbalogh (#106182) üzenetére


Veatta
aktív tag

Erről van szó.

(#106192) szbalogh válasza Warton (#106187) üzenetére


szbalogh
őstag

Igazatok van, én is veszek. ;]

Nick: HE_Storm

(#106193) Chris0321 válasza h1mpi (#106176) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csodálkozom mindig azokon akik azt hiszik, hogy a jelenlegi fizetésekből simán ki lehet fizetni a havi prémiumot. Sok embernek még normális gépre sem telik. Én szakmunkás minimálbérből élek, nem mondom azt, hogy szűkölködöm de mindig van valami amire költeni kell. Mivel tél van venni kell a fát, nyáron meg kell csináltatni a kerítést és műszakiztatni a kocsit és biztos lesznek még egyéb kiadásaim is. Ezek mind fontosabbak mint a havi prém. Arról nem is beszélve, hogy ha meg tudnám venni a havi prémiumot sem biztos, hogy megtenném mert ki tudja, hogy lesz-e időm és/vagy kedvem játszani.

(#106194) jagada


jagada
őstag

Én sosem vettem prém előfizetést, de a legnehezebb nem is az xp kigrindelése, hanem a credit amiért tudok vásárolni. Most például a T-54-el kínlódom full T10-es csatákban a xaros T7-es 170 penes löveggel. 5db APCR-t viszek magammal amit rendszerint el is lövök, de a gold lőszer nélkül kb semmit nem lehet vele szemből átlőni, flankelni meg lánctalp és fejlesztett motor nélkül nem lehet. Páncélozottabb tankoknak a seggéről is pattogok a sima AP lőszerrel. Vesztes csatáknál meg nagyon viszi a pénzt az a pár darab gold skullo. Pl. AMX 13 90-nél ha kilövök másfél tár gold lőszert máris -48k kreditnél vagyok és akkor még nem csináltam semmit.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#106195) Bingisz válasza Chris0321 (#106193) üzenetére


Bingisz
addikt

Na de nem is a magyar minimálbérhez van igazítva a játék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#106196) Chris0321 válasza Bingisz (#106195) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt én nem is állítottam, csak nem tudtam szó nélkül hagyni azt a hozzászólást. Az, hogy valaki többet tud szánni a játékra nem zavar, csak vegye figyelembe azt, hogy nem mindenkinek telik erre.

(#106197) zsolthee


zsolthee
senior tag

Karácsonykor szokott lenni legénység-átképzésre akció?

(#106198) Chris0321 válasza zsolthee (#106197) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem az event calendar szerint holnaptól lesz valami év végi akció de nem tudni előre mit tesznek majd bele. Elvileg ma délután csak kirakják a hivatalos oldalra.

(#106199) CirrMee válasza Bingisz (#106195) üzenetére


CirrMee
addikt

Azzal nincs gond, hogy nem a magyar minimálbérhez van igazítva. Azzal annál inkább, hogy nem is ahhoz, ahol a csávók élnek... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106200) zozyk válasza Chris0321 (#106193) üzenetére


zozyk
addikt

Én meg csodálkozom,hogy 3ezer FT ekkora kiadás...
A mai világban?
Ne szórakozzunk már...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.