Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#106251) h1mpi válasza grizlisandor (#106248) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem mind2 jó! A T54 mod1 kicsit több játék tudást igényel cserébe mobilisabb

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#106252) Kelvin válasza grizlisandor (#106248) üzenetére


Kelvin
őstag

KV-5-t leírták előttem, ha még nem játszottál T-43, T-44-el ne a T-54prot-al kezd el mert csalódás lesz.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#106253) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Köszi, akkor mit vegyek orosz legénység húzásra? 5-6 tankra valót kellene húzni!
T-43-at megcsináltam, szimpatikus kis tank volt.

[ Szerkesztve ]

(#106254) Chris0321 válasza zodo (#106247) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom, hogy dolgozol év végén de még simán vehetsz egy 2 hetes prémiumot. Vagy ha január elején is lesz elég időd akár egy teljes hónapot. Annyi biztos én várnék a prémium vásárlással a 17.-én kezdődő akcióig, hátha az is le lesz árazva.

(#106255) lacibacsi válasza zodo (#106243) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Bár ez még nem igazán a hivatalos bejelentés... Nem baj. Csütörtökig csak kibírom azt a két napot. Az szinte semmi a Star Wars VII-ig hátralévő három naphoz képest...

(#106247) zodo: Jelenleg 16 tankom van kifejlesztve T5-től T8-ig. Karácsonyig még 10 biztosan készen lesz. Ezek akciós ára összesen 19.628.460 kredit. És ebben az árban nincs benne a legénységátképzés, a már kifejlesztett modulok ára, a lőszer és az egyéb felszerelések, fogyóeszközök ára. Ami árnyékolja a képet: jelenleg 6,5 millióm van a pénztárcámban és amennyi időm van játszani, nem biztos, hogy az akciós időszakban (január végéig kb.) sikerül mindent megvennem. Pedig nem lenne rossz, mivel a 26 tank eredeti ára 27,4 millió lenne...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#106256) emre válasza lacibacsi (#106255) üzenetére


emre
veterán

Prémium fiókkal, és 1db 8-as prémium tankkal kb. 20 csata alatt megvan nettó1 millió kredit.
Ha ennyi tankot meg tudnál venni ne gondolkozz sokat az egy havi prémiumon. A fogyóeszközök és a felszerelések sokkal gyakrabban vannak 50%-al leárazva mint a T6 tankok. Azoknak a vásárlását hanyagold, meg én egyelőre a legénységgel sem foglalkoznék a helyedben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106257) lacibacsi válasza emre (#106256) üzenetére


lacibacsi
addikt

JT88 tettre kész. Prémium betöltve. Csak mostanában arra nincs időm, hogy napi 20 csatát menjek vele. Szorzózgatni is kellene a még fejlesztés alatt álló tankokat (amik a prémiumnak hála szintén csepegtetnek egy kis kreditet) és e mellé már nem nagyon fér, hogy farmolgassak. Tegnap szabin voltam és nem volt különösebb dolgom, így tudtam egy kicsit játszani, kerestem nettó 650 ezret, de máskor sajnos napi 15 csatánál többre mostanában nem futja... Egyébként én is úgy gondoltam, hogy első a tank garázsba állítása, minden kiegészítő majd a maga idejében. Meg nyilván a jó sorrend felállítása is fontos. Ferdinand és JPII várhat, mivel szovjet ágon jól el vagyok látva TD-kkel, amcsi M12 nem fontos, mert van helyette más arty, stb...
Bocs az offért...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#106258) Warton válasza grizlisandor (#106248) üzenetére


Warton
őstag

Nekem van KV-5-öm, de nem igazán ajánlom. Gyenge az a löveg, még a prémium lőszer is pattog sokszor.

(#106259) DaveHutt válasza grizlisandor (#106248) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pont, hogy az IS-6 orrba-szájba veri mindkettőt...

(#106260) galervin93 válasza sith7 (#106246) üzenetére


galervin93
őstag

Panzer 58, legalábbis nagyon remélem. :-) Bár japán meg kínai gépem így sem lesz, de majd csak megoldódik valahogy. :-D

Ma végre lesz időm csapatni, ráfekszek a Bishopra, kell az FV. :-D Más gépek már ki vannak húzva. Esetleg CDC-vel gyarapítom még egy kicsit a kasszát.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#106261) zodo válasza Chris0321 (#106254) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak a héten vagyok betegállományba azon kívül a karácsonyi ünnepeket kivéve minden nap megyek.
Mondjuk ez nem akadály 1-2 órát minden nap tudok játszani ha akarok.

Ha jól látom RU oldalon Gold+Kredit árukapcsolású akciók lesznek egy 5x alacsony tier tank csomaggal.

(#106255) lacibacsi

Remélem sikerül a tervezetteket összehoznod de figyelj hogy egyes nemzetek tankjai csak 5 napig lesznek akcióban kivétel a VIII–X osztály.
Aztán különben meg majd meglátjuk mi jut az EU szerveren játszóknak.
Ahogy elnézem az ő naptárukat, kicsit másképp fest.

Na de azért kezdek ráébredni hogy nekem még sok vereséget át kell éljek hogy bármerre is mozduljak és várjam a "szuper" akciókat a 2-3k csatámmal.
Jövőre már felkészültebb leszek, talán lesz már egy-két VIII-as tankom de addig is meg megpróbálok ésszel játszani, költekezni.
Szerintem míg nincs az nemzetek ágainak egy-egy tank típusával némi tapasztalat addig marad a prém fiók vásárlás hogy legyen némi jó oldala is a történetnek.

(#106262) joergie válasza galervin93 (#106260) üzenetére


joergie
őstag

öööö. A grindre gondolsz amit az elmúlt 2 évben volt az ünnepek alattt8 prémiumért? so called 'maraton'?!
Van egy rossz hírem. Nem biztos, a hétvégén kiderül de....szóval a pz58 úgy néz ki még várat magára. Amit amúgy rohadtul nem bánok. Tavaly megcsináltam a wz-t, most szerintem nem lenne energiám ilyesmihez.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#106263) galervin93 válasza joergie (#106262) üzenetére


galervin93
őstag

Ó, hogy száradjon le a micsodájuk. :-D Mondjuk a negatív meglepetés is meglepetés... Azért még bizakodok. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#106264) zodo válasza joergie (#106262) üzenetére


zodo
nagyúr

Hó elején kiderült hogy nem lesz maraton csak egy két részes verseny sorozat.
1# Képregény Dec.02 - 31.-e közt / Parancsnoki történet
(amit ugyan nem értek mert mintha erre a fórum posztra kellene küldeni de sehol semmi) :U

2# Dec.19-től 4 x 3-4 napos küldetések, összes teljesítésekor az in-game jutalom mellett kézzel fogható nyereményekkel.

End of Year Contest: Commander’s Story

(#106265) kchryss válasza zodo (#106261) üzenetére


kchryss
addikt

Minden régióban más akciók szoktak lenni. Néha van átfedés, de erre nem lehet alapozni.
Én minden esetre reménykedem, kicsit mint ha csappant volna a játékosszám és elég sok öngólt lőtt mostanában a WG, szerintem kárpótolni akarnak majd és lesznek normális akciók/küldetések.
Én valami speckó játékmódot vagy küldetéseket várok legkésőbb januárra ami fossa a kreditet/xp-t. :)

(#106266) Enzolord válasza emre (#106256) üzenetére


Enzolord
addikt

max Neked.. :D :D
Mi földi halandók kevesebbet kapunk 20 csata alatt.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#106267) rlazol válasza zodo (#106247) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: én tavaly ősszel vettem meg a PantherM10-et és azóta nincs kredit gondom. Igaz, azóta folyamatosan van prémem is. Számomra az volt a kérdés, h akarok-e görcsölni, szenvedni, vagy amennyire csak lehet élvezni szeretném?

mellesleg, ami az orosz szerveren lesz akció, nem biztos, h itt is úgy lesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#106268) Macka


Macka
veterán

Szerintetek melyik prem tankot érdemes megvenni farmolási és élmény szempontból?

(#106269) kchryss válasza joergie (#106262) üzenetére


kchryss
addikt

Ennek nem örülök. Ha csak csúsztatják egy-két hónapot akkor rendben van, de FV201 (A45)-ért küldetések is úgy voltak hogy lesznek minden régióban erre egyedül az eu szerveren elmaradt. Én minden potya magas szintű prém tanknak örülnék, WZ maraton sem lett volna olyan vészes ha lett volna már előtte megfelelő tankállományom hozzá. Most kifejezetten jól jönne egy maraton, mert minden nemzethez van 7-8-as szintű tankom amit húznom kéne.

(#106268) @Macka: Mindenkinek más fekszik. Próbáld ki mind teszt szerveren és úgy dönts.

[ Szerkesztve ]

(#106270) zodo válasza rlazol (#106267) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem sincs kredit gondom, inkább xp és még inkább free xp ami kevésbé gyarapodik.
Arra értettem hogy az esetleges év végi akciókhoz kevés.

Igen, később írtam is lacibacsi-nak írt bejegyzésben hogy más-más akciók lehetnek az egyes szervereken.

(#106271) ollie válasza Macka (#106268) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Type 59. Feltéve, hogy lesz most karácsonyi akcióban.

***

(#106272) kchryss válasza ollie (#106271) üzenetére


kchryss
addikt

Type 59-re az esély 0% körül van. :C

(#106273) adamgreen


adamgreen
senior tag

Kirakták a karácsonyi akciokat :C

[link]

Induljon az örület :DDD

Dec 16 tól Január 24 ig

[ Szerkesztve ]

(#106274) Fel válasza kchryss (#106272) üzenetére


Fel
addikt

Advent Calendar-ban még bejöhet (persze szigorúan 100 euróért, kitömve jó sok arannyal).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Kiderült mi várható az ünnepek alatt (holnaptól kezdődően):
New Year Specials Calendar

Egész január 24-ig minden normál tier 8-10 jármű 15% kedvezménnyel...
Dec. 25-től jan. 10-ig 15-50% százalék a prémium tankokra...
Barakk, camó, fogyó cikkek, legénység képzés -50% végig...

[ Szerkesztve ]

(#106275) nyunyu válasza Macka (#106268) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintetek melyik prem tankot érdemes megvenni farmolási és élmény szempontból?

Panther/M10, IS-6, WZ-111 harmasbol csak az IS-6-ot szoktam hasznalni penzkeresesre.

Nem is tudom, hogy utoljara mikor tettem at az E50 legenyseget a Pantherbe. 1 vagy 2 honapja?
Keves az alphaja, igy nem tud olyan messzirol kempelni, mint a hosszu szivoszalas rendes Panther, kozelharcban meg szetszedik, mint Floki a labtorlot.
Igy kiosztott sebzes hijan kredit hozama sem nagyon van.

WZ-111-et szoktam meg szorzozgatni neha, de utalok vele jatszani, mivel 1 masodperccel ritkabban tud lepattanokat loni, mint az IS-6, de legalabb sokkal rosszabb a pancelja is, tokmindegy hogy allsz, mindig atlovik a hasat.
Mig az IS-6 legalabb siman pattintja a legtobb nala kisebb tankot, vagy akar a benabb IS-3-akat is fel lehet tartani vele.

Elmeny? Meg mindig nem szeretem a szovjet tankokat a kiszamithatatlan agyu miatt, gyakran szidom a felmenoiket, amikor 5 masodperc celzas utan szarva kozt a togyet talalja el az orra elott allo tanknak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#106276) nyunyu válasza adamgreen (#106273) üzenetére


nyunyu
félisten

Kirakták a karácsonyi akciokat :C

Juhuu, ma akartam Cent 7/1-et venni, de akkor holnapra marad.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#106277) Fel válasza nyunyu (#106276) üzenetére


Fel
addikt

Viszont ma érdemes eladni a Centurion I-et (meg minden más tier VIII fölötti járművet), hogy ne az akciós ár felét kapja az ember érte.

(#106278) DaveHutt válasza Fel (#106277) üzenetére


DaveHutt
őstag

Na bakker. Akkor én ezt becumiztam úgy, hogy a Panther II-vel még 35k exp van hátra. :(

(#106279) zodo


zodo
nagyúr

Ezzel még nem vagyok tisztában, mindig úgy vásároltam hogy még megvolt az előd tank az ágon.

Elegendő ha ki van fejlesztve a következő, vásárlásra váró?
Jelenlegi legénysége (ha meg tartós) barakkba és minden egyéb a depóba és várhatóm a holnapot?
szerk: pl Szovjet VII-es tank esetén

[ Szerkesztve ]

(#106280) nyunyu válasza zodo (#106279) üzenetére


nyunyu
félisten

Kovetkezo tank megvasarlasa fuggetlen az elod eladasatol, barmikor megveheted, ha ki van fejlesztve.

Nem szukseges az elodnek a garazsban lennie.

Csak arra kell figyelned, hogy tank eladaskor a legenyseget a barakkba kuldd (legyen eleg hely!), ne ereszd szelnek oket, mint par evvel ezelott, ha nem figyeltel oda az akkori idiota default beallitasokra.

Uj tanknal * meg egyesevel rakattintasz az ures legenysegi helyekre, aztan kivalasztod a barakkbol az elozo tank legenyeit.
Vagy ha van XVMed, akkor egyszeruen jobb klikk, put best crew, es akkor betolti az osszes helyre a legjobb talalatot, nem kell egyesevel.

Aztan lehet is atkepezni oket.

*: ertelemszeruen legenyseg nelkul vedd meg.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#106281) nyunyu válasza DaveHutt (#106278) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor én ezt becumiztam úgy, hogy a Panther II-vel még 35k exp van hátra. :(

Ugyan mar, prem nelkul siman lehet hozni 3.5-4k XPt orankent, es messze van meg a reggel 6. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#106282) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#106281) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arról nem beszélve, hogy nem kötelező eladni a Panther-t, a normál eladási árát simán össze lehet szedni egy hónap alatt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#106283) DaveHutt válasza TESCO-Zsömle (#106282) üzenetére


DaveHutt
őstag

De kötelező, mert két láncon mozgó szarkupac. ;) És mondom ezt úgy, hogy 59% winrate, 2500 wn8-at tolok benne. :P

[ Szerkesztve ]

(#106284) zodo válasza nyunyu (#106280) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.
Figyelek majd rájuk mert ezek a legjobbjaim meg ha egyik sem nagy szám mert fél vagy másfél képzettségüknél tartanak.
Vásárlás az rendben van ill. a beültetésük, átképzésük.

Amit még nem tudok hogy a garázsban lévő "legénység automatikus visszaültetése" mire szolgál. :F

(#106285) DaveHutt válasza zodo (#106284) üzenetére


DaveHutt
őstag

Automatikusan visszateszi barakkból, premium tankból a saját legénységét a tankba. Ha van premium tankod, akkor ezt a fület aktiválva nem kell folyamatosan egyesével pakolgatnod a legénységet, hanem elég csak rákattintatni a tankodra.

(#106286) emre válasza Enzolord (#106266) üzenetére


emre
veterán

Nem kéne hájpolni. Ez még a múlt évi farmról készült statom
Ha vissza lehetne valahol keresni a tank vásárlásokat meg tudnám mondani mekkora bevételem volt, de a régi hsz-eimből olvasva kb 3-4db 10-es meg ugyan ennyi 9-es gépet vettem csak ebben az időszakban, de az is lehet hogy párról megfeledkeztem.

meg valaki kérdezte mi volt a múlt évben, megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106287) Jolet


Jolet
őstag

Arra azért figyeljetek, hogy mielőtt eladjátok a tankot tegyétek vissza a gyengébb modulokat, hogy ne kelljen a következőn újra megvenni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#106288) TESCO-Zsömle válasza DaveHutt (#106283) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sikerült ráérezned a lényegre...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#106289) Greentea


Greentea
senior tag

Jagdtiger vagy Wt auf pz4?
Jagdtiger teljesen fullos volt, de eladtam anno, a Wtpz4-et most fogom kifejleszteni így ott még a löveg is hátra van.
Ami a Jagdtiger mellett szól ugye az a holnap érkező +300HP tehát 2100HP-ja lesz ami azért nem rossz. :)
Valamelyiket vissza kéne vennem, hogy meglegyen a td-15, 6000dmg-es küldi. RHM-el ezt nem sikerült elérnem.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#106290) kchryss


kchryss
addikt

9.13 HD páncélváltozások: [link]
9.12-9.13 WZ-111

[ Szerkesztve ]

(#106291) zodo válasza DaveHutt (#106285) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs még prém tankom, még az ajándék BT-7 artillery-ről is lecsúsztam mert 3 nappal később találtam ki hogy új fiókot kezdek ill. az invite kóddal kapott Pz.Kpfw. S35 739 (f)-et eladtam.
Alábbiak vannak jelenleg a garázsban:

Arra gondoltam hogy a kv-85 -et eladóm, legénységét átültetem a kv-1-be és kv-1 legényei mennének az új IS-be mert a - 10% átültetési büntetést mellett is úgy gondolom jobb kereső tank a kv-1 míg az IS-el nehéz dolgom lesz (szinte zéró, hozott fejlesztés) és jobb ha egy képzettebb személyzettel indul.
Igaz a X-es IS-7 kivételével végig 4 fős személyzet kell így a kv-1 rádiósa sokáig pihenhet.

Jó ötlet vagy ti simán a kv-85 legénységét vinnétek tovább az IS-be?

(#106292) fradi81 válasza Greentea (#106289) üzenetére


fradi81
veterán

wt-vel csak pár kört mentem teszten de nem győzött meg rhm után, +1 a jgtig-re.

moto g72, Ninebot d28e

(#106293) adamgreen


adamgreen
senior tag

Karácsonyi akcio halmaz szépen táblázatba szedve Jacktor által. köszönjük :R

[link]

:R :R

(#106294) stork13


stork13
aktív tag

Orosz barátaink már ezerrel tolják Twitch-csen a cseh T9-10-et. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#106295) TESCO-Zsömle válasza Greentea (#106289) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én imádtam a WT Pz4-et. Nem volt könnyű megszokni, T8-tól az az ág fölfele egy katyvasz, minden tank más.

Nekem ez jött be leginkább. A hátsó torony miatt lehet vele kukucskálni, az oldalirányú 75°-os! ágyúemelkedés miatt pedig sok rézsútos helyet játékba lehet vele hozni anélkül, hogy azzal a vízszintes lővonalat be kéne áldozni. Persze az irányonként változó ágyúsüllyedés/-emelkedés és a hátsó torony miatt sokszor kell majd hajtogatnod a tankot, hogy ideálisan férj helyekre, de ez is egy élmény. Nyilván nem olyan OP, mint amikor én játszottam vele, mert én bekerülésekor mentem végig az ágon, de még mindig harapós egy dög. WTF100-ast meg -bár azt se kímélte a nerf- addig próbáld ki, míg ki nem veszik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#106296) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy kis infó a vga fontosságáról a WoT-ban. Számít, az nem igaz, hogy nem, de annyira nem, mint amennyi más játékoknál van. A 980Ti-ről visszaváltottam egy 970-re és átlag 15-16 FPS a különbség. Ha maximumról visszaveszem magasra, akkor már csak 2-3 FPS-el lassabb és magason még szép a játék. A 970 kb. 80-90 FPS-t tud a 980Ti pedig 90-120 között ingadozik.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#106297) jr1994 válasza Greentea (#106289) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem mindkettő bejött, ha nem tudsz dönteni dobj fel egy pénzérmét mert mindkettő igen jó cucc. Talán a wt-t venném a forgó torony miatt, nagyon király amikor fedezék mögül nézegetsz ki, és mert ha egyszer lecserélik a wte100-at lehet kapunk valami használhatót helyette.

Zodo: szerintem a jobb legénységet vidd tovább az IS-re, a KV1-gyel ha akarod kifejleszthetsz még egy garnitúrát, ott még el lehet lenni 6. érzék meg javítás nélkül is.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106298) Tuco Ramirez válasza adamgreen (#106293) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A prémtank leárazások csak a shopra vonatkoznak vagy in-game is?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#106299) ollie válasza Tuco Ramirez (#106298) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem írják, de mindkettőre szoktak vonatkozni.

***

(#106300) adamgreen válasza Tuco Ramirez (#106298) üzenetére


adamgreen
senior tag

Mindkettö ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.