Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#106301) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Köszi mindkettőtöknek a választ! :) Akkor in-game lesz megvéve a Panther 8.8, mert úgy valamivel olcsóbb, üres garázshelyem meg van dögivel.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#106302) zodo válasza jr1994 (#106297) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha nem válaszoltál volna vagy más akkor is ezt az utat választottam volna.
Szerencsére időben kapcsoltam hogy az átképzésekkel ráérek holnapig mikor már az is akciós lesz. :)

(#106303) Warton válasza zodo (#106291) üzenetére


Warton
őstag

Túl bonyolítod. KV-85 legénysége menjen az IS-be oszt annyi.

(#106304) DaveHutt válasza zodo (#106291) üzenetére


DaveHutt
őstag

Így még nincs sok értelme, de majd ha egyszer eljutsz oda, hogy prém tankod legyen, akkor meglátod, hogy mennyit ér azaz egy kis gomb. :)

(#106305) DaveHutt válasza TESCO-Zsömle (#106288) üzenetére


DaveHutt
őstag

Na csak hogy elbeszéljünk egymás mellett. Nem látom értelmét megtartani egy olyan tankot, ami akkor teljesít jól, ha saját tierjében idióták az ellenségek. :)

Egyébként valóban nem sok pénz, de legénység nélkül minek álljon a garázsban? :)

(#106306) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Patch-day ma! Es jon a Panzer 58, only Eu/Na. A ruszkik mar sirnak. Reszletek Ritánál.

Bar azt nem reszletezte, hogy lehet megszerezni, csak az biztos hogy nem maraton lesz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#106307) jr1994 válasza wwenigma (#106306) üzenetére


jr1994
addikt

Na ez a pz 58, ez érdekel. Tier8-ban az indienre hasonlít amivel úgy érzem igen jól megy magamhoz képest.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106308) emre válasza wwenigma (#106306) üzenetére


emre
veterán

Nem értem miért sírnak. Az ortodox karácsony csak később lesz. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106309) TESCO-Zsömle válasza DaveHutt (#106305) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak úgy mellékesen emlékeztetnélek, hogy a téma arról szólt, hogy van egy fél napod kigrindelni az E50-et, hogy el tudd adni a P2-t normál áron, mielőtt leakciózzák. Hogy jön ehhez, hogy miként teljesít a csatában és te mennyire szereted? Ez pusztán kredit kérdése. Vagy kihúztad éjszaka és akkor el tudod adni, vagy nem és ha hiányzik az ára, lesz egy hónapod kifarmolni az összeget.

Ennyi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#106310) szbalogh


szbalogh
őstag

Fent az update, be is lehet lépni :Y

Nick: HE_Storm

(#106311) Veatta válasza szbalogh (#106310) üzenetére


Veatta
aktív tag

Gyorsan ment.

(#106312) emre válasza szbalogh (#106310) üzenetére


emre
veterán

Ki nem szarja le.....
Modok vannak?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#106313) szbalogh válasza emre (#106312) üzenetére


szbalogh
őstag

Nézz át az OFF-ba :P

Nick: HE_Storm

(#106314) zodo válasza emre (#106312) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem mind működik amit a 9.12 alatt használtam. :)

Gondoltam megnézem a Cseh "ajándékot", de hogy mindenki így gondolkodjon. :))

(#106315) DaveHutt válasza nyunyu (#106281) üzenetére


DaveHutt
őstag

Jelentem, 20k exp maradt mára. Az meglesz simán, szabin vagyok. :D

(#106316) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A karácsonyi tank az mikor jön, ha jön? Nekem ez az első karácsonyom a wotban, szóval nem tudom hogy megy ez :)) A Turán III ha minden igaz.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#106317) wwenigma válasza zodo (#106314) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kár hogy egy jot nem lehet jatszani mert az osszes táras siemka fullgolddal tolja....aratás....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#106318) skopy


skopy
tag

WOTmodok by Pyter
Ezek már a friss verzióhoz vannak.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#106319) po1son


po1son
addikt

Vkinek van kedve szakaszba nyomni a cze ágat?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#106320) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

A mai kalendáriumban lévő IS-2-vel van valakinek valami tapasztalata? Érdemes megvenni? Ahogy nézegettem nem sokkal rosszab az IS-től.

LG G3

(#106321) SpongyaBob válasza SpongyaBob (#106316) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Toldi lesz az :D Tier III-ban [link]

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#106322) jr1994 válasza H.Bencike (#106320) üzenetére


jr1994
addikt

Azt mondják hogy igen jó cucc, és ha bejön a stílus akkor érdemes.

Más: valaki szánjon meg egy zoom moddal, a gyári x8-cal nem tudok játszani :W ó jee kijött az új aslain

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106323) ballington


ballington
addikt

3-as szinten elég kínlódás. Szinte folyton 4-es, de többnyire 5-ösök közé dob.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#106324) zodo válasza jr1994 (#106322) üzenetére


zodo
nagyúr

Én ennek a 9.12-es verzióját használom jelenleg is, gond nélkül.

Mint korábban írtam, nekem első patch-em 9.7 óta hogy semmi nem kellett keresgélnem a frissítés után.
Minden a régi, igaz nem sok kiegészítőt használok.

(#106325) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Van már 0.9.13 Aslain pack is.

(#106326) Fel válasza H.Bencike (#106320) üzenetére


Fel
addikt

Gyanítom, nem nagyon van köztük különbség.
Engem az érdekelne, miért adnak ehhez is legénységet? Itt is kapnak alapból BiA-t?

(#106327) Enzolord válasza Fel (#106326) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, ha a giftshopban veszed, és pakkban, akkor többnyire jár hozzá legénység!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#106328) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Van valakinek ötlete, hogy mitől lett ilyen csúnya a játék grafikája? KÉP

HD csomag, minden beállítás maxon. Nvidia 359.06 driver. Már a drivert is újraraktam.

(#106329) nyunyu


nyunyu
félisten

TankIconMaker v049

v048 mar nem mukodik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#106330) Veatta válasza Skyhunter (#106328) üzenetére


Veatta
aktív tag

Alacsony felbontásnak, és élsimítási problémának tűnik.

(#106331) Skyhunter válasza Veatta (#106330) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A felbontás rendben van. Élsimításhoz sosem nyúltam. Mindegy, DDU-val szedtem le az Nvidia driver-t, reinstall+a játékot is újrarakom. Meglátjuk.

(#106332) lacibacsi válasza Skyhunter (#106328) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lehet, hogy ez már az idei 8 bites játékmód... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#106333) grizlisandor


grizlisandor
addikt

T28HTC HT-15-höz van jelenleg IS-3, E75, T32.
Ki van fejlesztve és megvételre vár az E100 és T-10/ST-I. E100-ba kerülne normális legénység az E75-ből, a többibe szedett/vedett és az első TierX-es tankom lenne.
Tudom, hogy sok minden kell, hogy meglegyen a küldi, de melyik tankot ajánljátok inkább hozzá?

(#106334) MinionFlasH válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nekem IS-3al lett meg, top tier voltam. Szerintem a felsoroltak közül bármelyikkel meglehet, ha van az ellenfélnél megvan a kellő/elszánt ember! ;]

[ Szerkesztve ]

(#106335) rlazol válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


rlazol
addikt

egyik tank sincs meg.
nekem az E75-tel az istennek se jött össze, a Bélával simán.

Az általad felsoroltakból a T-10 páncéljában nem bíznék - még nekem se jelent problémát belőni, bár néha tud meglepőt pattintani, alapvetően szerintem egy HT-15höz kevés.
A T32-vel összejöhet, ha elég hülyével találkozol, és jól tudsz hull-downozni, de T8as tank - kisebb tűzerővel találkozik.
Az ST-I hasonló, de sokkal jobb páncél, plussz a magasabb tier is segít.

ha megteheted, szerintem E100, mindenki azt mondja, nagyon fun tank, használható páncéllal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#106336) Chris0321 válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem emlékszem már rá mik a feltételek, de én az IS-4-el szereztem meg abban biztos vagyok. Az E-75-el próbáltad már a küldetést teljesíteni? Én sajnáltam kiszedni belőle a legénységet így a TigerP csapatát kapta meg az E-100 és egy főt goldért 100%-osra képeztem. A T-10-el még nem játszottam, de ha ugyan olyan mint az IS-8 akkor azzal lehet nem próbálkoznék. Az E-100-hoz(ami biztos jó ehhez a küldetéshez) még ki kell fejleszteni a top löveget ha nincs elég free xp-d rá és nekem legalábbis szokni kellett a használatát mivel nagyon fontos vigyázni az aljára és töltés alatt elfordítani a tornyot közelharcban mert különben könnyen belövik. Az E-100-on kívül az ST-I is jó választás lehet de ahhoz nem árt ha minél jobban kifejleszteni(torony plusz top löveg).

(#106337) jr1994 válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


jr1994
addikt

Az E100 nagyon király vedd meg nyugodtan! Garantálom hogy legrosszabb esetben 10 csatán belül meglesz az a küldetés!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106338) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezek a kis Csehszlovák nyomi tankok nagyon funok :DD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#106339) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap az egyik T55-küldetésnél 2000 xp-t meg 1 nap prémiumot írt jutalomnak, de amikor teljesitettem két nap lett belőle. :D Kiírta, hogy 1 nap hozzáadva, utána meg rögtön azt, hogy prémium idő meghosszabbítva ... eddig. Szóval 2*1 napot kaptam. :D Vagy elnéztem valamit... Mindegy, most pont jól jött, mert Úgyis lejárt pár napja, az akciókig meg már nem akarok venni külön.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#106340) jozefgucci1 válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


jozefgucci1
addikt

E100-at vedd meg nyugodtan . Tegnap ezzel húztam fel a napi statom szakaszban :DDD Nem akartam elhinni , hogy 2,5K sebzésre már lila statot dob a gép és viszonylag könnyen ( 4 lövésből ) meg is van .A mostani mapok is kedveznek neki szóval jól használható .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#106341) LZs?! válasza grizlisandor (#106333) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@grizlisandor

E75 vagy IS3, de utóbbinál inkább kiosztott sebzésre érdemes hagyatkozni, mint a pattintásra.

A T32 szituáció függő: ha el tudod dugni a testét és az ellen elég optimista, miszerint a tornyon át is ki tud szedni, akkor faxa; pl. Prohorvka, arty nélküli campfest.

Mind az IS3-mal, mind a T32-vel "menni kell" a küldetés után, vagy ha szerencséd van, akkor kapsz egy jó leosztást, míg E75-tel előbb vagy utóbb, de meglesz; nekem is egyszer csak megtörtént pár körrel az E100 elérése előtt (nem vettem meg...).

A T10-zel a helyzet ua. mint az IS3-mal, az ST-I pedig E75 pepitában (sőt könnyebb is vele, talán).

E100 passz...

Szvsz egyszerűbb lenne, ha már kifejlesztett/bejáratott gépekkel mennél plusz köröket csak a HT15-ért, mint stock tankokkal vergődni.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#106342) jr1994


jr1994
addikt

Miért nem működik az xvm?! Aktiválom a holnapon, a játékból kilépek belépek és nem megy. Azt írja hogy aktív, de nem. Aztán vissza a honlapra, megint világít az "activate services". És ezt már kétszer eljátszottam. WTF?! :F

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106343) jagada


jagada
őstag

Az új patch telepítése után nekem nagyon laggol a játék, még a garázsban és a menüben való tallózáskor is diafilmszerűvé vált, pedig 9.12-nél nem tapasztaltam ilyet. Modokkal és azok nélkül is xar. Találkozott más is a problémával?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#106344) jr1994


jr1994
addikt

Balanszolt MM

Másnál jó az xvm?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106345) galervin93


galervin93
őstag

[Wut?] :D Ez miez? Ekkora igény van erre?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#106346) Enzolord válasza jr1994 (#106344) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, azt a kettes szakaszt is büntetném noob platoon miatt.. ;] ;] ;]

(#106345) galervin93 De ha ezeket a kv szörnyeket beteszik, akkor lehessen már az O-Ho-m csöcseivel is lövöldözni, ne csak a tetves lövegem depressionját csessze el.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#106347) jr1994 válasza Enzolord (#106346) üzenetére


jr1994
addikt

Dinamikus szakasz volt, ha olyan kedvem van el szoktam fogadni a meghívást.

Tudtam hogy valamelyik lüke Enzolord beleköt ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#106348) Enzolord válasza jr1994 (#106347) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem gondoltam, hogy Emre fia már így megnőtt, hogy dinamikus szakaszozik.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#106349) Zizifull válasza ollie (#106271) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Azert a Type 59 sem olyan mar mint egykoron. Penzt az biztos hogy hoz, de ha fun factor is szamit, akkor inkabb Cromwell B.

(#106350) jr1994 válasza Enzolord (#106348) üzenetére


jr1994
addikt

loooooool :DDD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.