Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89219) geotigris9 válasza Gravity1234 (#89202) üzenetére


geotigris9
tag

"tenyleg nem ertek semmit hozzajuk, minden ismeros, face book pajtas, aki bringazik Cube-ot mondd."

Azért mondták a kockát, mert teljesen népbringa lett, itt a fórumon is a legtöbb rider kockul.
Nincs baj ezekkel a bringákkal, de mindenkinek ilyen van kisebb túlzással, de bőven van jó márka minőségi bringa csak tudja megfizetni az ember.

Én annyit javaslok, hogy felnifékes ne legyen a kiválasztott bringa szerintem nem éri meg normálisabb bringán használni. Valami megbízható tárcsafékkel szereltet néznék. (Akár az életed is múlhat egy jó féken..)

(#89174) TomMusic A napellenző a sisakon egyrészt feling dolog egy MTB bringáson és nem csak nap ellen éjszaka egy kicsit leszegett fejjel tekerve is látsz előre ha olyan helyen is mész ahol szembe refiznek az autósok bár itt fórumon it talán csak én szoktam ezt kihasználni szerintem. :D De erdőben ágaktól is védhet kicsit ha át kell törni a dzsindzsáson meg ha esik az eső az ellen is véd kicsit, ne vágódjon annyira az arcodba.
De nem egy létkérdés a sisakon, ha van. Van olyan haverom aki rögtön leszedte a napellenzőt lévén neki nem kell a sisakra pedig elsősorban montival jár. A lényeg, ha van napellenző egy sisakon az esetek 99%-n le lehet pattintani. Viszont ha nincs akkor nem lehet rá tenni utólagosan, vagy max. csak nagyon haeckelve.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.