Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47503) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#47490) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én úgy gondolom, hogy egy sisaknak bele kell férnie a költségvetésbe, figyelembe véve, hogy mennyit költünk kerékpárra. Nem kötelező, de erősen ajánlott. Ez a cikk egy jó nagy baromság, jöhetnek itt a felméréseikkel meg számításaikkal, ha épp te leszel benne a statisztikában, akkor az nem fog vigasztalni, hogy ez igen ritka eset. Neked éppen akkor ott nem volt szerencséd, vagy akár a gyermekednek. Én egészen biztos, hogy nem ülök bringára sisak nélkül, a barátnőmnek se engedtem meg, ha lesz gyerekem, neki sem fogom megengedni, szokjon hozzá, hogy az egy kötelező tartozék. Az meg, hogy 20km/h val tesztelik, szintén egy hülyeség, lehet, hogy a decathlonos kék termékeknél úgy van, 4990-ért, de az Uvex-nél egészen biztos, hogy nincs így, ezek alaposan tesztelve vannak, sőt! Rengeteg Uvex sisakot adunk el, síelőst is és kerékpárost is, pozitívak a visszajelzések. Egy modern, minőségi kerékpáros sisak pehely könnyű, jól szellőzik. Nem is igazán értem, hogy mi az ami ellene szól? Egyébként én ezen felül szemüveget és kesztyűt is hordok, azok is fontos védőfelszerelések.
Ettől függetlenül a kerékpározás nem veszélytelen, sisakkal együtt sem, te is tudod. :)
A lábadat összecsavarozták, meggyógyult, de ha úgyan ez a koponyáddal történik akkor azt nem biztos, hogy túlélted volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.