Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Xantomas válasza Zola007 (#12689) üzenetére


Xantomas
őstag

A jövő héttől rendszeresen bringával fogok bejárni dolgozni Érdről a belvárosba. Nem hogy elteszem, hanem pont felkészítem a bicajt (na meg főként a térdeimet) a télre.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12702) Szakbarbár válasza Zola007 (#12695) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

A mackónadrág pont a legrosszabb választás, mert átfúj rajta a szél. Inkább valami szélálló nadrág+jégeralsó kombinációt választanék. Nekem van téli nadrágom és kabátom, azzal 5 fokig jól elvagyok, de az alatt már én sem ülök fel biciklire. A térdeim nekem már folyamatosan fájnak, úgyhogy tudom miről beszélsz.

(#12696) Solad Jégeralsó, gumis térdmelegítő, téli bicajos nadrág, azon meg egy farmer. Nekem ez volt eddig a legtöbb. :D

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#12703) Zola007 válasza Szakbarbár (#12702) üzenetére


Zola007
veterán

Nincs más, próbáltam egy csomó féle térdvédőt, de vagy pöndörödik le vagy szorította el a vérkeringést. Eléggé a térdhajlatom szélén fut a véna, bármelyiktől zsibbadt a lábom 10 perc után
Szeles időben nem nagyon tekerek, a menetszél meg mindig ugyanannyi, szóval windchill effect annyira nem játszik

Akkor lehet nem kellene tovább erőltetni ha már most is fáj a térded.

(#12701) Xantomas: legjobbakat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12704) elfelejtette válasza Zola007 (#12695) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kint a zsibibe vettem mackónadrágot 1500 fabatkáért, elég jól bírja a vizet, és a szél se fúj át rajta...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12705) superecneB válasza Zola007 (#12689) üzenetére


superecneB
őstag

Én nagyon szeretek hóban bicajozni. Idén is fogok. :)
Síoverál+aláöltözet, símaszk, sísisak, és -20-ban is simán betekerek a munkahelyemre.

#12706:
Ez világos, csak egy tipp a hideg ellen megvédeni az ízületeket. Évek óta frankón bevált, míg a kifejezetten térdmelegítők nem.

[ Szerkesztve ]

(#12706) Zola007 válasza superecneB (#12705) üzenetére


Zola007
veterán

nem tiltottam meg senkinek sem :N , nekem nem kell megindokolni hogy ki miért teker majd hidegben is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12707) Toomy válasza Zola007 (#12706) üzenetére


Toomy
senior tag

Benzinspórolás, kalóriaégetés és a szűz hóban szenvedni az 25km / 50perces út helyet 90percet na az már betyáros tud lenni. Az a gond, ha leállok a napi 50-100km -es tekeréssel, ugyanúgy kajálok mellette - mert szeretem a pocakot - és egyből elkezdenek visszajönni a kilók. Amivel persze nincs gond, mert márciusban 1 hónap alatt levetek 5-8 kg-ot is, amikor már lehet nagy távokat is rakni.
Amúgy a másfél év alatt megspórolt pár százezer benzinpénzből végre sikerült vennem egy FOCUS CAYO-t FULL DURA ACE 7900-as szettel és FULCRUM RACING Z1-es papucsokkal. Remélem jövőre a versenyeken még tudok majd gyorsulni vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#12708) ---Lasali--- válasza Zola007 (#12689) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Most értem haza a vonattal.. de hogy mondod a biciklizést.. megyek is mindjárt egyet tekerni.. anyámnak a receptért. :DDD A legújabb biciklimmel, egy acél vázas caprine női trekkinggel. Fekete kicsit rozsdás acél sárhányós csoda gép. A Káprány!

[ Szerkesztve ]

(#12709) ati012


ati012
senior tag

Üdv uraim!

Kerékpár alvázszámnak van-e valami nyilvántartása? Vagy csak a lopottnak van?

(#12710) Syd69 válasza ati012 (#12709) üzenetére


Syd69
aktív tag

Szerintem nincs (a lopottaké sem nagyon sok :F )

Alma

(#12711) ati012 válasza Syd69 (#12710) üzenetére


ati012
senior tag

Akkor lehet hogy lopot kecskét veszek, lehet hogy nem? Fasza :W

(#12712) Zola007 válasza ati012 (#12711) üzenetére


Zola007
veterán

azért az összeshez képest elenyésző a lopott bájkok száma
ha egy pillanatra is felmerül hogy nem tulajdonolja a kerót, akkor nézz másik után

(#12707) Toomy: télen nem tekersz hogy felmegy a pocak?
azért 5-8 kiló nem a világ, azt télen is le lehet tolni napi 30-40 perc görgővel vagy szobabringával.

van aki szerencsésebb alkat, hogy jobban bírják az ízületei.
Tavaly télig én is azt hittem hogy halhatatlan vagyok, aztán idővel rájön az ember, hogy mégsem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12713) D.Orion válasza ati012 (#12709) üzenetére


D.Orion
veterán

Márkákra lebontva egyes márkáknak van nyilvántartásuk az eladott gépekről. Több márka weboldalán is megtalálható a regisztráció, amit eladás után a leendő első tulajdonos tud elvégezni. Ha rögzített gépet veszel, akkor érdemes átíratni ezt a netes nyilvántartásban is, ez kissé bonyolult lehet, de megoldható.

Más: Pont pár napja beszéltem egy helyi fényező ismerősömmel, mert tavasszal újra akarom fújatni a gépet. Nagyon sok helyen levertem a festéket és egy kicsit meg is szeretném vadítani a gyári festést. Szóba került az UV festés két lakréteg közé, ez is egy lopásbiztosnak nevezhető cucc lenne. Persze csak ha megkerül, akkor UV lámpával könnyű lenen azonosítani a gépet. :B

(#12714) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Szerintem megfelelő öltözékkel nem fáznak meg az ízületek télen sem. Pedig én aztán féltem a térdeim, sok évvel ez előtt volt egy igen komoly síbalesetem, mindkét lábszáram eltört és nyúltak a hátsó keresztszalagok.
Nagyjából rendbe jött, de a térdeim azért viselik a következményeit.
Nekem akkor szar a térdem ha nem tekerek, egy teljes téli kihagyás többet árt nekik mint ha egész télen tekernék. Mondjuk túl nagy távokat nem járok, nincs messze a munkahely.
Ilyen időben mint ami most van, egy jó minőségű motoros térdmelegítő bőven elég, nem is kell aláöltöző.
Majd ha hidegebb lesz, akkor sí aláöltöző, kerékpáros nadrág, térdmelegítő, esetleg rá egy eső álló nadrág. Felülre szintén sí aláöltöző, kerékpáros mez, rá egy softshell kabát, kesztyű, sapka, ennyi. A jó ruházat nem olcsó, de nem is fognak megfázni az ízületek. A téli motorozás az pl. sokkal rosszabb, mozdulatlanul ülni miközben jelentős a menetszél, arra nyilván nincs elég jó öltözet.

Ja meg persze aki sportol, pláne egy bizonyos életkor után, porcerősítő készítmények szedése igencsak javasolt. Én szinte folyamatosan szedem a hyaluron sav - glükozamin - kondroitin - msm kombinációt.

[ Szerkesztve ]

(#12715) Zola007 válasza D.Orion (#12713) üzenetére


Zola007
veterán

mennyiért csinálná az extra réteget?

alkatrészenkénti egyedi gravír lenne még jó, de itthon kevés helyen csinálják, ott is drágán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12716) Zola007 válasza Runner_fxr (#12714) üzenetére


Zola007
veterán

nekem annyi történik hogy nem kint, hanem bent tekerem le a napi 10-20 km-t
attól biztosan nem fog megfázni, ellenben a felével végzek annyi idő alatt, amennyibe a beöltözés, bringaelőszedés, takarítás, leöltözés kerülne.
Tudom, a katona nem fázik, csak érzékeli a hideget.

Én viszont kényelmes vagyok és nem merem reckírozni még egyszer se a jégen elnyalást, se az ízületi megfázást.
Edzettem kint heti 3x2 órát mínusz 10-ben míg fociztunk, akkor nem fájt a térdem, most igen.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12717) fpeter07 válasza Runner_fxr (#12714) üzenetére


fpeter07
veterán

Az aldis/lidlis újságokat érdemes figyelni, mert földi ember számára csak azok megfizethetőek.
Néztem minap intersportban (Hiro) Nakamura rövidnadrág 4000Ft. Ennyiért már lehet meg+nadrág szettet is venni.

(#12718) Mansi válasza cobranco (#12686) üzenetére


Mansi
csendes tag

Tudom, tőled idéztem :)

(#12719) Runner_fxr válasza fpeter07 (#12717) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én szerencsére elég sok mindent kapok a cégtől ahol melózok, egyébként valóban komoly anyagi terhet jelentene. Nem rég kaptam téli Bergamont mezt, alsó felső együtt 40 ezer lett volna. Régebben mindig nevettem ezeken a kerékpáros ruhákon, hogy mi kerül ezen ennyibe, meg hogy ez hogy lehet meleg, de azt kell mondjam, hogy tényleg nagyon jó, az ízületeim folyamatosan üzemi hőmérsékleten vannak.

Zola007: Télen én sem viszem túlzásba, csak ha száraz az idő, persze ezt nehéz kiszámítani télen, de azért hófúvásban én sem indulok el kerékpárral, amúgy ha tehetem igen. De emellett ott az edzőtermi edzés is. Télen többnyire többet járok edzőterembe mint kerékpáros szezonba.

(#12720) csabi94


csabi94
őstag

KÉSZ van a videó, amit szeptemberben csináltunk, kész a vágás, megnézhetitek a monoklim keletkezését is!!!!!!! :DDD :DDD :DDD :DDD
[link]

(#12721) SOAD19


SOAD19
addikt

Ma majdnem ütköztem egy drága bicajos társammal... Az egyik helyi bevásárló központ melletti kerékpárúton tekertem tempósabban. Ezen a részen, ahol van egy kanyar, és az épülettől nem látszik, a szembejövő forgalom. Én haladok az út jobb oldalán, és a kanyar után ott botorkál, teker velem szembe egy srác, fülében a fülhallgató, és nézz lefele a hajtást, vagy láncot nézve. Próbáltam ráordítani, de nem nagyon hallotta szerintem. Már néztem, hogy merre tudok kitérni, elkerülvén az ütközést, de szerencsére, épp, hogy elfértem még a kerékpárúton, pontosabban már majdnem a padkán. Kicsit felhúzott a gyerek, ha már legalább fülesezik, akkor figyeljen már fokozottabban, hogy mi folyik körülötte. :W

[ Szerkesztve ]

(#12722) Mansi válasza csabi94 (#12720) üzenetére


Mansi
csendes tag

Huuh. Szépen néztél ki :)
Az még 1et véd :)))

(#12723) csabi94 válasza Mansi (#12722) üzenetére


csabi94
őstag

1-et kényszerből edzettem benne még, de utána lecseréltem, eltettem emlékbe. Azért nem mentem lassan, jó, hogy rajtam volt...

(#12724) DjKoxi válasza csabi94 (#12720) üzenetére


DjKoxi
senior tag

:C :C Végignéztem, tetszett! Ügyesek, bátrak és fiatalok vagytok!
Mikor látom a lábizom-pocak arányt, kicsit irigykedem :)

(#12725) D.Orion válasza csabi94 (#12720) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm ezt így estére. :R

(#12726) Xantomas válasza csabi94 (#12720) üzenetére


Xantomas
őstag

Pipáld ki, hogy mobillal is nézhető legyen.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12727) ---Lasali--- válasza csabi94 (#12720) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Csókakő! Ahol a térkép van meg a padok, na ott boroztam egyszer, koncert után meg ott felül ahol van egy játszótér szerű pihenő hely, ott sátraztunk haverommal. :D
Hú, jó kis videó lett! Még csak a 12. pernél járok mert technikai gondjaim voltak meg olyan fáradt vagyok mingyá eldőlök.
A fejkamera az milyen típusú szerkezet volt?

[ Szerkesztve ]

(#12728) csabi94 válasza ---Lasali--- (#12727) üzenetére


csabi94
őstag

GoPro, asszem kettes Hero, de nem biztos!
Mobilról nézhetővé én nem tudom tenni, nem én töltöttem fel, és nem is én vágtam. :)

(#12729) Kiss_R


Kiss_R
tag

Üdv!
Ugyan lassan szezon vége van, de lassan elfogy a jelenleg használt lánckenő cuccom, és kéne tipp, hogy milyet érdemes használni. A jelenlegi nagyon jó, amíg el nem fogy, de ez sajnos elég hamar bekövetkezik, kb 70-80km-enként érdemes lenne újrakenni (ezt kitolom 100-110km-re, de utána már tényleg rászánom magam a kenésre). Nem tudom, hogy ez normális-e, én kicsit kevésnek tartom...
XC bringára kéne, vegyes úthasználatra, lehetőleg olyan, hogy egy kis víztől se ijedjen halálra.

(#12730) ---Lasali--- válasza csabi94 (#12728) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Aham, látszik 28 percnél mikor bekerül a vízálló tokba. :D De előtte az az esés az egy kerekezésből, az kész. Ilyet haverom csinált egyszer a műhely előtt a murván, kikapta egy kerékre, aztán hasonlóan leállt a bicikli mögé aztán utána futott majd elesett, persze lassabb tempónál. Sírva röhögtem, nem lett semmi baja. :D

(#12729) Kiss_R
Ha olcsó kell és nem rossz, akkor Berner Nagyteljesítményű kenőanyag spray.
Ha valami extra és nem számít hogy szürke a színe, akkor grafitos lánc kenő. pl Weldtite GPO

[ Szerkesztve ]

(#12731) Kiss_R


Kiss_R
tag

Köszöntem! Inkább kompromisszumos megoldás kéne, tehát nem a legtrágyább genny (ha ezen spórolok, később a lánc és egyéb alkatrészek esetén úgyis visszaköszön), de nem is 2M ft-os bringákhoz való csodaszer.

(#12732) ---Lasali--- válasza Kiss_R (#12731) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Nem rossz ám a berner, sokan használjuk, ultegra-dura ace kategóriában is!
Ami bringáknál még elterjedt a Motorex Bike Dry Lube, de szerintem elhanyagolható mértékben jobb a bernernél viszont kétszer annyiba kerül. Szervizben használtam a biciklikre egy időbe Repsol Moto Chain sprayt is, ez motorokhoz való, de igazából sokkal hígabb mint amiket a motorokhoz szoktak adni, szóval ez jó biciklihez is. Ez se rossz, de én még mindig jobban kedvelem a bernert.

[ Szerkesztve ]

(#12733) Toomy válasza Zola007 (#12712) üzenetére


Toomy
senior tag

Majdnem minden nap a min. 50km megvan. A kritikus a dec. 24 - jan. 3 -ig szakasz. Azalatt simán magamra akasztom a 6-8kg -ot. :) Görgőzést valahogy rühellem, pedig erőnlét fenntartásához jó lenne, mert a hidegben jócskán visszaveszek a tempóból, azaz közlekedési üzembe kapcsolok

(#12720) csabi94 - Patent lett a videó! Anyud és Bogi mit szólt? Szerintem Nekik ne nagyon reklámozd ezt a kis "múvit"! ;)

(#12734) csabi94 válasza Toomy (#12733) üzenetére


csabi94
őstag

Az esést látták már, a teljes összevágott videót nem, szerintem tetszeni fog Nekik. :) Bogit szoktatom a bringához, egész nagy sikerem van, tegnap előtt Ő szólt rám, hogy edzenem kéne már, mert nem nyerek versenyt, megint kimaradt vagy egy hét... Szalagavató, érettségi, barátnő, csomó meló itthon, így nem sok időm van. :(

(#12735) TripleB válasza csabi94 (#12720) üzenetére


TripleB
senior tag

A tulajdonos nem tette lehetővé ... tableten nem lehet megnézni.

Más
Tegnap volt egy szemműtétem, ezután napszemüveget fogok hordani. Kinek melyik vált be?
Visszaolvasva elég rapszódikus véleményeket látok. Cserélhető lencsésben gondolkodom, lidl és társai társai kizárva, mert nem várok (agresszív kismalac hehhe)

Jelenleg ez tűnik a befutónak a 11ezres árával
[link]

Egyéb alternatíva kb 15ezer ft-ig?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12736) elfelejtette válasza SOAD19 (#12721) üzenetére


elfelejtette
veterán

Asszony járt úgy, hogy kerékpárúton tekernek egymás mellett a szomszéddal, előttük 2 méterrel egy robogó. Balról keresztező utcában jön egy autó, sofőr kezében telefon, fékez, elengedi a robogót, és azonnal gázt ad, elüti az asszonyt, meg a szomszédot. A szomszéd volt baloldalt, őt kapta el jobban, neki az első kereke kuka, az asszony megúszta karcolásokkal. Persze a sofőr azonnal elismerte, hogy ő volt a hunyó, felajánlotta egyből, hogy a szomszédnak a közeli bringaboltban vegyenek egy új kereket.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12737) cekkk válasza elfelejtette (#12736) üzenetére


cekkk
veterán

De nem tekerhetnek egymást mellett még bringa úton sem a kerékpárosok. :(

(#12738) elfelejtette válasza cekkk (#12737) üzenetére


elfelejtette
veterán

Addig oké, csak ha az asszony nem lassít, hogy utolérje a szomszéd, akkor lehet, hogy őt kapja telibe a kocsi. Meg a kocsinak se kellene azon a 2 méteren megpróbálni átbújni a robogó, meg a kerékpárok között...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12739) fpeter07 válasza csabi94 (#12734) üzenetére


fpeter07
veterán

"nem sok időm van. "
-Hát igen, ehhez hozzá kell szokni. A bringa általában a prioritási listám végén van. Kivéve, ha gyorsan kell odaérnem valahova.

(#12740) Zola007 válasza Toomy (#12733) üzenetére


Zola007
veterán

annak a 6-8 kilónak a fele víz a szénhidrátkánaán miatt, úgy hogy amiatt annyira nem kell aggódnod (ezért is megy le könnyen)

10 nap alatt csak nagyon alapos, körültekintő túlevéssel lehet 6-8kg zsírt felszedni, de akkor már a rosszullét kerülgetne a direkt zabálástól.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12741) Zola007


Zola007
veterán

LOPOTT BRINGA, megosztom hátha
Ákos Milánik
Ha valaki lát egy bordó MONSTERes összteleszkópos biciklit az legyen szíves szóljon! A Műszaki egyetem elől lopták el november 12-én 18 és 19:30 között! köszi!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12742) Runner_fxr válasza TripleB (#12735) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem uvex crow pro vario szemüvegem van, ez fényre sötétedős. Cserélhető lencsést nem javaslom, inkább 2 szemüveg, egy szintelen és egy sötét lencsés. De a legjobb a fényre sötétedős.

(#12743) dqdb válasza TripleB (#12735) üzenetére


dqdb
nagyúr

Erdőbe, nyárra piros vagy sötétebb narancs lencsét ajánlanék, messze ebben látni legjobban a levelek között beszűrődő árnyékos-napos fényviszonyok mellett. Május-szeptember időszakban tökéletes. Télen színezetlent használok, a kettő között sárga lencséset.

Márkából például SH+ és Salice is van a megadott árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12744) lsebestyen


lsebestyen
addikt

15e Ft. körül, jó fajta lakat? Lehet u-lakat vagy lánc is...:R

(#12745) cekkk válasza lsebestyen (#12744) üzenetére


cekkk
veterán

Én ilyet vettem 150 centis hosszban, de használni nem használtam csak 5-10 alkalommal :D
Ha kell megbeszéljük és eladom neked ;] :DDD Persze olcsóbban mint a bolti ár, pesten át is tudnád venni tőlem :D

[ Szerkesztve ]

(#12747) hoffman_ válasza lsebestyen (#12744) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kryptonite evolution. amelyik méretben belefér még a 15be.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12748) lsebestyen válasza cekkk (#12745) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, de ez sajna nekem baromi nehéz :Y

Ez a Kryptonite Evolution 4? Van hozzá bringára konzol?

(#12749) cekkk válasza lsebestyen (#12748) üzenetére


cekkk
veterán

Egy kis plusz teher az edzéshez, aztán ha meg fekete emberek mennek feléd ezzel oda lehet csapni ;]

Azt írják van hozzá :)

(#12750) lsebestyen válasza cekkk (#12749) üzenetére


lsebestyen
addikt

Áhá, tényleg írja :R

vágásteszt :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.