Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) superecneB válasza lsebestyen (#12748) üzenetére


superecneB
őstag

Van, de nem túl jó... Inkább úgy mondanám hogy szar. Egyébként ilyen lakatot használok kb 3 éve.

(#12752) dqdb válasza superecneB (#12751) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ezt csak megerősíteni tudom, én a Kryptonite Evo Mini lakatot próbáltam bele, alig bírtam lehámozni a lakatról utána. Az Abus megoldása U-lakatokra sokkal jobb a kezelhetőség szempontjából, de az szeret zörögni. Mivel a mini lakat/lakatok beférnek a hátizsák oldalzsebébe, így végül egyiket sem használom.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12753) cekkk válasza lsebestyen (#12750) üzenetére


cekkk
veterán

A flex mindent visz :P

(#12754) hoffman_ válasza dqdb (#12752) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nekem működik jól a konzol az evo minimhez, csak zörög, szóval ment a kukába.

Sebi: ha esetleg előfordulna, hogy nem kapnál konzolt, én szívesen odaadom az enyém :D vagy csak úgy simán is, hogy legyen neked kettő :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12755) ati012 válasza cekkk (#12753) üzenetére


ati012
senior tag

Az már feltűnő. Még egy erővágóval csak odamész, azt elcsíped. Mondjuk ezt a lakatot pont nem, vagy nem ezzel a vágóval. Biztos van ennek is ellenszere.

(#12756) cekkk válasza ati012 (#12755) üzenetére


cekkk
veterán

Hát pedig használják az akkus flexet.
Kutya nem megy oda hozzád, hogy hé haver tiéd a bicikli? Meg milyen jogon is kerdezné meg ha nem rendőr.
Amikor a kocsik riasztója szól senkit nem érdekel, elsétálnak és kész.

[ Szerkesztve ]

(#12757) ati012 válasza cekkk (#12756) üzenetére


ati012
senior tag

A pofátlanságnak is van határa azért... :W

(#12758) cekkk válasza ati012 (#12757) üzenetére


cekkk
veterán

Csak nem a tolvajok körében. :(
De ez a kisebbik gond, hogy egy biciklit így elvisznek.
Szülővárosomban betörnek az idősekhez, volt olyan akinek a golyóin nyomtát el a csikket a nem idén barnultak. Szegény öreg bele is halt pár napra rá :(
Nincs itt már határ sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#12759) stracker06


stracker06
aktív tag

Szerettem volna bandázst tenni a kormányomra, vettem is egy ilyet és fel is tekertem ma. A bandázs hátulján nincsen öntapadós réteg, tehát csak "saját magát" tartja + a felső végén a ragasztócsík, amiből a gyári egy nagy szar volt, úgyhogy holnap veszek is fekete szigetelőszalagot helyette.
Az a lényeg, hogy felraktam ma, király is volt, de az első 4 km után szét is csúszott és most tekerhetem majd újra. A kérdésem az, hogy hogyan lehet elérni 2 kiló ragasztó nélkül azt, hogy ott maradjon minden ahová tekertem? :F

SFm™

(#12760) rii válasza cekkk (#12756) üzenetére


rii
nagyúr

a kocsiknál sok a téves riasztás .-)
a kerékpárlopások meg fényes nappal, zsúfolt utcán is történnek, 1 fő végzi a munkát, 3-4 meg "nyomást" gyakorol járókelőkre, hogy ne akarjanak beleszólni ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12761) zoli03 válasza stracker06 (#12759) üzenetére


zoli03
őstag

Én kétoldalú ragasztószalaggal betekerem a kormányt, aztán jó feszesen rakom fel a bandázst, mindenhol figyelve az átfedésre. Lehet, hogy ragasztó nélkül is megállna, de ha egyszer van itthon, akkor nem kockáztatok, de az fontos, hogy ne lazán rakd fel, mindig feszítve tekerd (én legalábbis így is csináltam, mert korábban nekem se volt tökéletes, de így napi használatban kb fél éve sehol se mozdult meg).

(#12762) hoffman_ válasza stracker06 (#12759) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem kell ezen annyit görcsölni, szigszalag is megteszi :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12763) Solad válasza stracker06 (#12759) üzenetére


Solad
őstag

A szigszalagot nem javaslom, melegben elenged és tiszta ragadós katyvasz lesz minden tőle.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12764) stracker06 válasza Solad (#12763) üzenetére


stracker06
aktív tag

akkor mivel ragasszam? :F

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#12765) ---Lasali--- válasza stracker06 (#12764) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Tesa vagy 3M öntapadós szövetszalaggal. Piacon is árulják. :D Mi ezzel szoktuk, így esztétikusabb is, de csak fekete van belőle.
De egyébként jobb fajta szigetelő szalaggal sincs baj, végén nem kell annyira húzni mikor befejezed, és akkor nem nyúlik vissza. Meg át lehet törölni mondjuk féktisztítóval ha ragacsos lesz kicsit, az leszedi.

[ Szerkesztve ]

(#12766) Zola007 válasza stracker06 (#12764) üzenetére


Zola007
veterán

olvastok is vagy csak írtok? :U

idézem magamat:

"esetleg ha tutira akarsz menni, akkor papírírószerben lehet venni kétoldalán tapadó vékony fóliát.
Nem a tekercses kétoldali ragasztóra gondolok, hanem ez A4-es ív, kb 100 ft
ebből vágsz egy 1 centi széles csíkot, egyik felét lehúzod, felragasztod a kormányra.
Majd ahogy tekered fel, előtte mindig húzod le a fedőréteget is.
így minden egyes fordulatnál megfogja a bandázst, de utólag könnyen eltávolítható"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12767) csaabz


csaabz
őstag

Akit érdekel egy rövid, de rendkívül látványos "film", az töltse le/vegye meg ezt:

Notbad

Eszméletlen jó, a Trek-nek ilyen kis kedvcsinálója.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12768) hoffman_ válasza csaabz (#12767) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hm, not bad :D már húzom is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12769) Zola007 válasza lsebestyen (#12750) üzenetére


Zola007
veterán

Megmondom őszintén ha hivatásos bringatolvaj lennék, akkor nem ilyen praktikeres csapszeg meg erővágókkal pöcsölnék.

Egyszer kell befeccölni pénzt egy ilyenbe, tartály elfér a táskában, maga a pneumatikus vágó meg egyetlen szisszenéssel dolgozik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12770) stracker06 válasza Zola007 (#12766) üzenetére


stracker06
aktív tag

olvastam persze, csak ha így csinálom, akkor esetleges szétcsúszás, stb esetén nem biztos, hogy rendesen le tudom szedni a ragasztó miatt + tegnap körülkérdeztem 1-2 helyen és nem tudtam ilyen ragadós fóliát venni :)

SFm™

(#12771) fidig


fidig
tag

Cross bringámra szeretnék sárvédőt. Milyet ajánlotok?
Fontos az esztétika is, és hogy a lábam, meg a hátam nem legyen csupa kula...

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#12772) lsebestyen válasza Zola007 (#12769) üzenetére


lsebestyen
addikt

hat én úgy vagyok vele, hogyha meglatjak a lakatot inkabb keresnek egy masik bicajt amin gyengébb van...

(#12773) Muton


Muton
addikt

olvasgatom a teszteket, szinte mindegyik tele van olyanokkal, hogy:
- kellett ez a tapered villanyak, nagyságrendekkel stabilabbá tette...
- féltünk h csak 28 küllő van rajta, de végül is elment...
- jót tett neki, h 5 mm csökkent a tengelytáv, sokkal mozgékonyabb lett...
stb.

kíváncsi vagyok, hogy ezek a "vérprofi tesztelők" meg tudnák-e mondani, hogy milyen alkatrészekből van összerakva, ha valahogy le lenne takarva a bicikli, vagy csak tudják, h milyen és írni kell jól hangzó fölösleges körmondatokat, hogy nőjön a karakterszám, és profibbnak tűnjenek az olvasó előtt...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#12774) fpeter07 válasza csaabz (#12767) üzenetére


fpeter07
veterán

Anno nekem az ionate films produkciói tetszettek nagyon. Kár, hogy csak kettőt csináltak.

(#12775) fpeter07 válasza Muton (#12773) üzenetére


fpeter07
veterán

Engem a sok középfok szúr szemet. Mihez képest lett sokkal jobb?

(#12776) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

[link]
Kenni kell a láncokat
Fújjon elegendő WD-40-et a láncra, a felesleget pedig egy törlőronggyal törölje le. Fontos a lánc rendszeres kenése, különben csökken az energiaátvitel, ugyanakkor növekszik a kopás.

:DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12777) Zola007 válasza -=RelakS=- (#12776) üzenetére


Zola007
veterán

jó, ez readers digest, nem egy szaklap
a durva az, hogy szervizestől is hallottam már ugyanezt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12778) rii válasza Zola007 (#12777) üzenetére


rii
nagyúr

mai világban már mindenki az, aminek kikiáltja (grafikus, tördelőszerkesztő, weblapszerkesztő, fotós) magát, ha adottak hozzá a technikai feltételek

ugye már taxis is lehet akárki GPS-szel :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12779) pengemetal válasza -=RelakS=- (#12776) üzenetére


pengemetal
aktív tag

És lakat problémákra itt a megoldás! :Y

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#12780) Gyufaaa válasza pengemetal (#12779) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jópofa ötlet. Ha ilyen géppel tekernénk, ami a képen van, nem hogy elvinnék, de pótgumit is tennének mellé szvsz. :DDD

(#12781) Zola007 : De rossz indulatú vagy! Miért nem adtál szegénynek GPS-t. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12781) Zola007 válasza rii (#12778) üzenetére


Zola007
veterán

ja, taxis.
beülök tavaly egy taxiba. Mondom a címet, stb ide vagyok hivatalos esküvőre. Erre a taxis: az merre is van?
:U pff, hát én tudjam vazze?

#12780) Gyufaaa: ú basszus, most hogy mondod, lehet hogy inkább azt kellett volna mint 1200ft-os 2 km-re

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12782) Zola007 válasza pengemetal (#12779) üzenetére


Zola007
veterán

nekem a boltbajárós bringám bűnronda, lila, sárga festékpettyekkel (gyárilag!) tarkított rozsdás festése ügyel arra hogy senki ne lopja el. :)

ui: meg néha lóg rajta egy abus u-lakat, mert jól áll neki a fekete szín.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12783) ati012 válasza Zola007 (#12782) üzenetére


ati012
senior tag

Ha megnyugtat: 40 éves tanyabiket is loptak már el tőlem...

(#12784) Solad válasza -=RelakS=- (#12776) üzenetére


Solad
őstag

WD40.. Na azzal lehetne kiüldözni a világból... Olyan érzésem van tőle mint amikor a hányáscsillapító gyógyszer papírján lehetséges mellékhatásként a hányást olvasom...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12785) dqdb válasza Muton (#12773) üzenetére


dqdb
nagyúr

jót tett neki, h 5 mm csökkent a tengelytáv, sokkal mozgékonyabb lett...
Ezt teljesen amatőrként is meg lehet érezni. Pár milliméter itt, pár milliméter ott, szemre nem is igazán látszik, de érezni lehet.

féltünk h csak 28 küllő van rajta, de végül is elment...
Ha nem megfelelően merev a kerék, nehezebb terepen azt is megérezni (itt olyasmire gondolok, hogy az jár a fejedben, hogy valami nem jó a keréknél). Aztán ezt az érzést a magyarázat keresése közben már rá lehet a kevés küllőre fogni.

Tapered villanyakkal még nem volt dolgom, így arra nem tudok semmit sem mondani. A szép körmondatok igazak, de az azokban említett dolgok egy részét te is megéreznéd. viszonyítási alap nélkül valószínűleg nem, de egy másik bringához képest relatívan igen (pár perces eltéréssel végrehajtott A-B tesztre gondolok).

------
Meg kell védenem: a WD40 igenis jó lánckenésre! Csak 15 kilométerenként meg kell állni újrakenni az egész láncot :P

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12786) lefkosia


lefkosia
őstag

Elkészült a láthatatlan sisak. :C

The Truth Is Out There

(#12787) D.Orion válasza dqdb (#12785) üzenetére


D.Orion
veterán

Kell rakni egy fél literes üvegben a vázra rögzítve és ilyen csepegtetős módszerrel folyamatosan engedni a láncra. :))

(#12788) Szakbarbár válasza lefkosia (#12786) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

"Egy töltéssel akár 18 órán keresztül is tekerhetünk úgy, hogy közben biztonságban érezzük magunkat."

A sírkőre mit fognak vésni? Volt rajta sisak, csak nem volt feltöltve? :DDD

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#12789) ati012 válasza lefkosia (#12786) üzenetére


ati012
senior tag

Szerintem baromi jó ötlet! Bár nem tudom mi tartott ezen 8 évig, picikínaiak 2 óra alatt össze dobják. Sheldon Cooper 10 perc alatt :DDD

Előbb utóbb remélem elterjed, az akku kapacitása is megnő.
Lehetne bővíteni azzal hogy a bicikli dinamója töltse akár direktbe, akár indukciós megoldással.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha motorral taknyál az ember mennyit véd.
De ilyen alapon lehetne egy kezes lábas, ami eséskor mislejn gumibabát csinál az emberből.

(#12790) Zola007 válasza lefkosia (#12786) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem jó ötlet [link]
annak tartottam anno is mikor még csak elméletben létezett, de nem gondoltam hogy meg is valósítják.

cikk hozzászólásnál megjelent az első idióta fecske is

#12788) Szakbarbár: Szerintem aki ügyel annyira a biztonságára, hogy hord sisakot, annak nem lenne probléma 1-2 hetente töltőre dugni

(#12789) ati012: a pufibaba nem hülyeség, remélem ilyen fullbody légzsák lesz a következő.
Kínaiak lehet hogy megcsinálják 2 óra alatt, de ott üzleti érdek van, szerintem a lányok eredetileg valami diplomamunka révén kezdtek bele. Másrészt meg a kínai magasról sz.rik rá, hogy ha minden 2. hibás. Gondolom téged már jobban érdekelne a dolog :) ezért nem veszünk ebayről sisakot meg óvszert :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12791) ati012 válasza Zola007 (#12790) üzenetére


ati012
senior tag

Óvszer már vettem. Nem volt vele gond. :DDD

Értem egyébként a megfontolást, de ugyan úgy lehet rossz egy német termék meg ugyan úgy egy kínai is. Persze a tendencia nem ezt mutatja. De gondolom kínába is van valami minőségkövetelmény védőfelszerelésnél.

(#12792) Zola007 válasza ati012 (#12791) üzenetére


Zola007
veterán

nem is tudom, miért is nem lepődöm meg a válaszon?.... :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12793) Runner_fxr válasza lefkosia (#12786) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Jópofa, de az a sálszerű nyakörv borzasztó, meg aztán 400 euróért húzós kicsit. Majd ha szerényebb árcédulával is elérhető lesz és nem kell hozzá egy ekkora hóbelebancot a nyakunk köré tekerni, talán még sikeres is lehet.

(#12794) Zola007 válasza Runner_fxr (#12793) üzenetére


Zola007
veterán

80- 100 euró körül elgondolkodnék rajta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12795) lefkosia válasza Runner_fxr (#12793) üzenetére


lefkosia
őstag

Nagyon jó ötletnek tartom, és praktikusnak. Az ára, mint minden új ketyerének drága, de idővel talán elérhető áron lesz.

Zola007: "nem is tudom, miért is nem lepődöm meg a válaszon?..." +1 :)

The Truth Is Out There

(#12796) glacious válasza fidig (#12771) üzenetére


glacious
addikt

Sks, elég sportos, lehet hozzá pálcát venni, de még az is ronda :-)

A wd40 témához annyit, hogy gyártanak normális lánckenőt kb. háromszoros áron.

(#12797) Runner_fxr válasza lefkosia (#12795) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Drága és macerás. Meg aztán bízni kell az elektronikában, hogy biztos kinyílik a légzsák amikor arra valóban szükség van. Én szerintem ennek nem lesz nagy jövője, aztán ki tudja. Maradnék a hagyományos sisaknál.

(#12798) Zola007 válasza Runner_fxr (#12797) üzenetére


Zola007
veterán

én ilyenből egy dzsekinek örülnék.
terepre nagyon frankó lenne, meg lehetne csinálni szellőzőre és ha eséskor felfúvódna, akkor jó kis sérülésektől vagy töréstől megmenthetné az embert

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#12799) ati012 válasza lefkosia (#12795) üzenetére


ati012
senior tag

De jól ismertek. De vajon honnan? :DDD
Zola, téged a Deb topicba látlak. De a fáraót még sose láttam.

Én lánckenésre gépzsírt vagy napraforgó olajat használok. Olcsó bringa - olcsó kenés.

(#12800) Runner_fxr válasza Zola007 (#12798) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ja persze. :) És szerinted az mennyibe kerülne ha egy sisak 400 euró? Azonkívül meg nem sok értelme lenne, én már többször estem el a hegyen, horzsolásokkal megúsztam. Minden ilyen esésnél fújódna rajtam egy légzsák, mi a fenének? DH-ra meg vannak komoly védőfelszerelések.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.