Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121454) Toobee


Toobee
veterán

Race Face Stash Tool Wrap rendelésbe társulna valaki? Itthon beszerezhetetlen, a nagy shopokban sem találok, csak amerikában. Itt találtam, viszont 12 font mellé a szállítás, de van 8 db készleten. Hasonló megoldásokat nem igazán találtam ilyen kivitelben más gyártóknál, ezért repülnék rá erre. Rövid videó róla, minőségi anyag. Szóval írjon kérem, aki társulna. A BBB BSB-54 hasonlít még erre, de 14.000 Ft szerintem vicc kategória. 2 ember + én esetén ~8.000 Ft/db áron megúszható a dolog. Átvétel: 11. kerület, 20. kerület, Kiskunhalas, Szeged.

Más, tárolós dolgok. EWS Yeti bicaj 4:45-nél kegyetlen komoly megoldás. A OneUp gyártja, egyelőre ennyit nem adnék érte, bár kétség kívül elmés megoldás. 35 dollárért még a tubeless defektjavító is le van tudva, szóval ha kérsz mindent hozzá kupak, alapcsomag, felrakáshoz a cuccok, defektszett, akkor kb 44e Ft :DDD Tépőzárral belső a vázra, egy kulacshelyosztóval megvan a napi betevő ital is egész napos túrázásra biztonsággal, és mellé a 1,5 literes övtáskába tényleg már csak az úri huncutságok kellenek. Kabát, aláöltöző megint mehet tépőzárral a vázra.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.