Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#191306) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#191303) üzenetére


Dobi 562
addikt

xsmokex neven futsz a jatekban? Szerintem semmi gond a statoddal.
Wotlabs szerint a legutolso 500 csatadban 48,86%-os gyozelmi aranyod volt 1132 wn8 mellett.
Az atlagod 50.16% es 1206 wn8.

Gondolom vannak napok amikor sokszor jon ki szarul a lepes es azokon a napokon csinalsz 40% korul de ezt mindenki ateli. Nem erdemes napi szinten foglalkozni a statisztikaval, tul kicsi minta.

Mit szoljak en? Okt 14-28 2 hetes minta, 2600 wn8 50% win rate, folyamatosan agresszivan, a fronton jatszva. Miutan atgondoltam mi a baj VELEM, arra jutottam, hogy nem tudom megszokni az uj metat, nem tudok beilleszkedni ebbe az uj mindenki kempel es varjuk a csodat jatekstilusba. Masfel evet hagytam ki, juniusban tertem vissza es mar akkor ment ez a dolog amit Scheff "taktikai statikussag"-nak hiv, hogy mindenki biztonsagi jatekot jatszik, nem kockaztat HP-t, nem megy a frontra segiteni. Na ez az amit nem fogok sohasem megszokni, nekem az kell, hogy osszam a sebzest, harcoljak elol. En mar elfogadtam, hogy a win rate-em nem lesz jobb, mert ahhoz valtoztatnom kene a jatekstilusomon, amit nem akarok mert akkor nem elveznem a jatekot.

En tier 8 alatt nem nagyon jatszok, de a tier 8 MM nagyon rendben van abbol a szempontbol, hogy legtobb csata az full tier 8. Javaslom te is probalkozz inkabb tier 6-7-8-ban, hatha ott jobb tapasztalataid lesznek mint tier 5-ben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.