Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17297) Vitiris válasza B4 (#17291) üzenetére


Vitiris
aktív tag

1. Senki nem linkelget!
2. Továbbra is mondod ami nem igaz! Mutasd hol illegális! Vagy hol csalás!
3. Honnan veszed hogy én használom? 6 fajta célkeresztet szerkeszgettem már és egy rakás addont de a felét sem használom!
4. Az illegális módokat és azoknak a fórumbejegyzéseit zárolja a WG! Az orosz és a többi forumon is!

A deggies, és a Meltymap célkeresztek is majd 3 hónap zároláson voltak a hivatalos mod oldalon. Mondván hogy a penetráció mérésével előnyhöz lehet jutni! De onnantól kezdve hogy mindenki elérheti. Ráadásúl hivatalosan maxzoomal! :)

Elég világos a WG állásfoglalása hogy miket nem tartalmazhatnak a mód-k! Mi a határ!
Na pont ez nincs benne! Azért is megy 1,5 éve ez a mod főleg az oroszoknál.

5. Az ellenőrző mechanizmus anticheat mint olyan nem létezik csak legenda! Egy file kerül felküldésre a wg-hez az a Pyton.log. Abból meg semmi nem derül ki!

Az illegális addonokat forumon közzétéve, illetve programozásilag kizárva blokkolják! Illetve ha valaki feltesz egy
olyan youtube videót amin látszik hogy egy léser sight jön ki a csőből!
Annó volt egy cheat ami nagy vihart kavart ami egy WG baki miatt volt lehetséges hogy a töltény útvonalát mutatta. kirajzolta. Ezt már megoldották. Ha majd az is kizárás lesz hogy te lásd merre fordul az ellenség a minimappon. Akkor kiszedik vagy lekódolják hogy az adatfolyamba ne kerüljön le a kliensre, illetve ne az számolja ki.

Annyira egyszerű a script hogy 10sor az egész.

És még 1x mondom! Senkim nem vagy! Hogy csalással vádolj főleg észérvek nélkül. Vagy akárki mást!
És szólj ha én majd azzal dicsekszem itt hogy ilyen olyan pro gamer vagyok!
Ettől az addontól sem lesz az senki, Aki hülye az így is az!

Aki akarja használja aki nem az nem! Ez ennyire egyszerű! De nem te vagy a bírája a dolognak! Vagy ha igen ott az orosz forum és írd le nekik!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.